Ondanks verzet kernmachten ASSEMBLÉE TEGEN ALLE KERNPROEVEN Politieke Commissie voor kernstop met toezicht Nieuw systeem voedseldis tributie in ziekenhuis DE GEHEIMZINNIGE STER LAATSTE T) ^s» Alfredo druk op kantoor dan lichtdruk UUV The Timesover Zuid'Afrika Eerst regeling toegang O. Berli jn Kleurenfilm over Amsterdam De Gijsbrecht in oude montering Alle patiënten in een uur voorzien van warme, vitaminenrijke maaltijd De misdaad van Richard Ross V B pagina J. KEMPEN CO EIS VAN DE V.S.: Bejaarde wielrijder aangereden Onverwacht ontslag bij Tilburgs bedrijf is DINSDAG 7 NOVEMBER 1961 Chemische fabriek L. van der Grinten n.v. Venlo NEW YORK, 7 november (Rtr., U.P.I.) Ondanks het verzet van alle kernmogendheden heeft de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties een resolutie aangenomen, waarin erop wordt aangedrongen de kernproeven op te schorten. Engeland en de V.S. stelden, dat er aan de kernproe ven alleen een einde kan komen als er een verdrag gesloten wordt, dat bepalingen bevat over het toezicht op de naleving hiervan. De vertegenwoordiger van de Sovjet-Unie zei, dat de kernproe ven alleen stopgezet kunnen wor den als men een verdrag over algemene en algehele ontwapening sluit. De resolutie werd aangeno men met 71 stemmen voor, 20 tegen en 8 onthoudingen. „Mijn hart bloedde.../' Brand in Boertange PROGNOSES COURSES TE HILVERSUM DE AVONTUREN VAN KUIFJE EN BOBBY door HERCÉ 30 Maar waar is Bobbie ge bieren? Bobbie Bobbie Binnen Goeden<3 vondkapbd^' ik zag zoeven een verdachte kereldie b<2 over kop van bet schip rende Ha, daar is dobbie weer! tYat is er aan de hand ik zon zo zeggen, dat hij ons ergens naar toe wil brengen IRïG DK NOORMAN 60. Met een schok ontwaakt Allan de Heruli uit zijn lichte slaap en snel tast hij naar het korte zwaard, dat altijd naast hem ligt. Dan her kent hij de gedaante, die geruisloos uit het duister opdoemt en met van woede flikkerende ogen snauwt hij: „Waarom zijt ge hier? Waarom hebt ge niet gedaan, zoals ik u gezegd heb? Verdwijn naar uw land, koning, en laat mij met rust, of ik laat u wegslepen door de wacht." De Noorman lacht zachtjes. „De wacht heb ik zojuist zelf weggesleept naar een donkere hoek, Allan, en voorlopig zal hij daar wel koest blij ven." Met gebalde vuisten springt Allan overeind, maar de blik in Erics ogen houdt hem tegen. „Ga weg!" sist hij. „Ik wens niet met u te spreken. Zloek maar een ander om uw bemoeizucht op bot te vieren." Hij steekt uitdagend de kin vooruit. „Ik ben niet meer de oude, bespot telijke knaap, die gij u herinnert." „Helaas, dat is waar," zucht de Noor man, „en toch spaarde je mij het leven. Dat bewijst, dat de oude Al lan nog niet helemaal dood is. Want om wille van de oude vriendschap heb je je zelf in groot gevaar gebracht, en dat weet je." „Toctah^ klinkt Allans stem koud. Hij haalt de schouders op. „Wat zou die oU. gek mij kunnen aandoen? Mij, een beschermeling van Attila de MaCst tige?" De Heruli lacht trots. „Ik ben machtiger dan gij ooit geWe% zijt, Koning der Noren, beseft ge dat wel? Ik heb aanzien, ik ben ik heb macht, en alles dank ik aan Attila. En mijn macht zal nog 1 nemen, als de laatste grote slag gestreden is. Komaan, zijt ge nu ov g(j tuigd, dat het zinloos is te trachten, mij met dwaze praatjes over S en slecht te bekeren?" „Volkomen," knikt Eric vlak, „want ge U; uit eigen beweging terugkeren, als ge de laatste slag gestreden he de slag tegen uw geweten," „Genoeg gepraat!" bijt Allan hem toe- ".g zal uw bewijzen, hoe veranderd ik ben, Noorman. Uw zoon Erwin in mijn macht. Ik wil, dat ge hier verdwijnt en daarvoor geef ik u dagen. Zwerft ge dan nóg hier rond, dan lever ik Erwin en zijn m nen uit aan Attila. Dat betekent de dood voor hen allen". 4 èMz --- INTERBONDS gespreide belegging in Duitenlandse obligaties Inlichtingen bij uw bank. commissionair ot bij de beheerders: beurskoers 724.— per participatiebewijs. Effectief rendement 5,4% door RICO BULTHUIS Examens iT' C (Advertentie) Tegen stemden de landen van het Sovjet-blok, Engeland, de V.S., Frank- (Advertentie) Leden van de Vereeniging voor den Effectenhandel - Gevestigd 1903 Driekoningenstraat 4 Amsterdam Tel. 244136 (3 lijnen) en 32782 Ter beurze 244136 3 lijnen) i :nden op aanvraag gratis regelmatig beurs beschouwingen LONDEN, 7 nov. (Reuter) De Londense „Times" levert vandaag com mentaar op de golf van arrestaties in Zuid-Afrika en schrijft o.m.: „De Zuid- afrikaanse politie eeft 2.000 a 3.000 verdachten van verschillende rassen gearresteerd en geeft hiervoor de ver- Bluffende verklaring dat sommige ar restanten worden verdacht van moord, roof of verkrachting. Wanneer de bedrijvers van zulke ver schrikkelijke misdaden tot nu toe in zo grote getale op vrije voeten waren, dat massa-arrestaties noodzakelijk bleken, dan heeft de Zuidafrikaanse politie hiermee het bewijs van haar eigen incompetentie geleverd. ,.Het was een grote opruiming," zo heeft een Zuidafrikaanse politieautori teit gezegd. Dat was het inderdaad. Zó groot dat de enige aanvaardbare ver klaring is dat dr. Verwoerd en zijn mi nisters doorlopend bezorgd zijn voor de reacties van de onderworpen miljoenen. Hoever Zuid-Afrika zal gaan bij het negeren van de publieke opinie in de wereld blijkt uit de verklaring van de minister van binnenlandse zaken, De Klerk, dat Loethoelie niet voldoet aan de maatstaven die voor het toekennen van een Nobel-Vredesprijs moeten wor den aangelegd. Men zou hierom kunnen lachen, als het niet zo treurig was dat een minis ter van een soevereine staat op deze wijze openlijk blijk geeft van zijn onwe tendheid van waarden die de democra tische volkeren hoog schatten. Wanneer de Zuidafrikaanse autoritei ten, ondanks bewijzen van het tegen deel, nog ook maar enig belang hechten aan het aanzien van hun land in de wereld,, zuilen zjj er ten minste voot moeten zorgen dat allen die zijn gear resteerd spoedig en in het openbaar worden berecht''. WASHINGTON, 7 nov. (UPI) Het Amerikaanse ministerie van buiten landse zaken heeft meegedeeld dat geen filannen bestaan om de voorbereidende tesprekingen met de Sovjet-Unie over Berlijn te hervatten, zolang de kwestie van de geallieerde toegang tot Oost- Berl(jn niet tg geregeld. De perschef van het departement, Lincoln White, zei dat op het ogenblik geen verkennende onderhandelingen aan de gang zijn. Een week geleden heeft de Amerikaanse ambassadeur in Moskou, Llewellyn Thompson bü de Russische regering geprotesteerd tegen de Oogtduitse bemoeienis met Ameri kaanse militaire vervoermiddelen die Oost-Berlün wilden binnengaan. Het laatste voorbereidende gesprek tussen Rusland en Amerika over Ber lijn vond in september in Washington plaats tussen de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken Dean Rusk, en zijn Russische collega Andrei Gromy- ko. AMSTERDAM. 7-nov. B. en W. betreuren het, zo delen 2(1 de iaad me de, dat de in 1957 verleende opdracht voor een algemene documentaire kleu renfilm over Amsterdam nog niet is vervuld. De vertraging moet worden toegeschreven aan de ziekte van de be trokken cineast, die een reeds eerder gegeven opdracht van rijkswege nog moest voltooien. De cineast heeft thans aan B- en W. medegedeeld dat de film zal worden opgeleverd voor eind maart 1962. rijk, Australië, Griekenland, Luxem burg, Portugal en Zuid-AfrikoNeder- land, België, Afghanistan, Cuba, Haïti, Nleuw-Zeeland, Spanje en Turkije ont hielden zich van stemming. De resolu tie was al eerder behandeld door de po litieke commissie. Zij was daar inge diend door Ethiopië, Ghana, Indië, Ne pal, de V.A.R. en Joegoslavië. In de resolutie wordt bet betreurd dat de kernproeven hervat zijn. Do betrok ken mogendheden wordt dringend ver zocht geen kernproeven meer te nemen. Voort» wordt de hoop uitgesproken dat de kernmogendheden za spoedig moge lijk tot een overeenkomst over het sta ken van de kemproeven zullen komen, die een doeltreffend internationaal toe zicht waarbo.gt. De Amerikaan Arthur Dean verklaar de, dat men al ervaring had opgedaan met een moratorium zonder toezicht op de naleving van de overeenkomst. De algemene vergadering moest zijns in ziens niet nogmaals een dergelijk voor stel goedkeuren. De Rus Tsarapkin had he* over de „koortsachtige bewapening" van het Westen, die zijn land noopte veiligheidsmaatregelen te nemen. De politieke commissie van de VN Assemblee heeft de Brits-Amerikaanse ontwerpresolutie inzake een hervatting van de onderhandelingen over een ver drag tot staken der proeven met kern wapens onder internationaal toezicht met 67 tegen 11 stemmen, b(j 16 ont houdingen, aanvaard. De elf tegenstem mers waren de communistische staten en Cuba. Onder de zestien onthouders bevonden zich Frankrijk. Joegoslavië en Indonesië. Er word, op verzoek van Indië, af zonderlijk gestemd over de paragraaf van de ontwerpresolutie, die betrek king had op de in te stellen interna tionale organisatie van toezicht. Deze paragraaf werd met 57 tegen 14 stem men, b(j 23 onthoudingen goedgekeurd. STOCKHOLM, Premier Khroesjf- »jev heelt verklaard dat zijn besluit om de hervatting van de Russische kern proeven te gelasten was voorafgegaan door „langdurige overwegingen" en dat de beslissing was genomen „met een bloedend hart en bittere gevoelens", zo Is in Stockholm bekendgemaakt. In ant woord op een beroep, dat door de Zweed se premier, Tage Erlander op Khroesjt- sjev was gedaan en waarin de stopzet ting van de reeks kernproeven werd be pleit, herhaalde de Russische leider zijn bekende standpunt dat de Sovjet-Unie zich gedwongen zag de kernproeven te hervatten, gezien het feit dat de „NAVO- landen hun oorlogsvoorbereidingen heb ben opgevoerd. Reumatiek Griep Migraine Menstruatiepijn Verkouden Hoofdpijn Spit Advertentie T O G A L T O G A L T O G A L T O G A L T O G A L T O G A L T O G A L HELPT HELPT HELPT HELPT HELPT HELPT HELPT AMSTERDAM, 7 nov. Door een volslagen gebrek aan repetitieruimte op het toneel van de Stadsschouwburg gedurende da maand december a.s. heeft de directie van de Nederlandse Comedie ervan moéten afzien de door Johan de Meester in uitzicht gestelde nieuwe montering van de Gijsbrecht van Amstel dit jaar doorgang te laten vin den. In overleg met de heer De Meester is besloten dat dit jaar onder leiding van Han Bentz van den Berg die ook de titelrol speelt gebruik zal worden gemaakt van de bestaande, door Wim Vesseur ontworpen décors en costumes, die ook in het vorige seizoen werden ge bruikt. (Van onze correspondent) ROERMOND, 7 nov. Op het kruis punt Curacaostraat-Celebesstraat-Keul- sebaan is gistermiddag de 71-jarige wielrijder L. S. Willems in botsing ge komen met een vrachtauto. De bejaar de man werd naar het Sint Laurentius Ziekenhuis vervoerd, waar hij kort na aankomst is overleden. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend, IJSSELMUIDEN Gistermiddag is de 8-jarige Ria Klappe hier door een haar tegemoet rijdende tractor aange reden. Het meisje, dat op de fiets van school huiswaarts keerde, is inmiddels aan haar verwondingen overleden. De rijkspolitie stelt naar het gebeuren een onderzoek in. AMSTERDAM De 21-jarige brom fietser Johan Scholten is gistermiddag tildens een inhaalmanoeuvre op de Haarlemmerweg tegen een uit tegen overgestelde richting komende vracht wagen gereden. De jongeman is later in het wilhelmina-gasthuis aan zijn ver wondingen overleden. (Van onze correspondent) TILBURG, 7 nov. De lederfabriek en wolwasscrij Perssers-Verbunt N.V. heeft per 1 januari het voltallig fa- briekspersoneel (52 man) ontslag aan gezegd. Gebouw en grond van het ba- drijf, waarvan met nams de lederfa briek niet best floreerde, zijn gekocht door de firma J. van Riel, een handel in oude materialen. Met ingang van 1 januari moeten de fabrieksgebouwen leeg opgeleverd worden. Daar alleen in siders met de gang van zaken op de hoogte waren, is voor het het personeel het ontslag geheel onverwacht gekomen. VLAGTWEDDE, 7 nov. Gister middag is in Boertange een grote land- bouwschuur van de landbouwer H. Kuil door brand verwoest. De opbrengst van zes ha koren en een groot aantal landbouwwerktuigen gingen verloren. Het woonhuis bleef dank zij het optre den van de brandweer behouden. De oorzaak van de brand is niet bekend. De heer Kuil was tegen brandscha de verzekerd. (Van onze paardesportmedewerker) HILVERSUM. 7 nov. Voor de woensdagavond te Hilversum te houden course:, luiden onze prognoses: Fokdag-prijs (1500 m). Again Hollan- dia. Aerolite B. Axel Hollandia. Stamboekprijs I (2040 m). Zeno M.D., Zombin», Joung Lady G. Prijs van Jaarlingenshow (2400 m). Yellowlhroat S, Yec. Yellow Six. Grote prijs Gooi en Ommeland I (eer ste afd.) (2000 m). Y Norton, Ylite Rose. Walter Mitt; 2e wind. Grote Prrijs Gooi en Ommeland II (eerste afd.) (2000 m). Ugoldman K, Quicksilver S, Uranus Koff. (2e afd.) Uranie, Vita Vinley. Vitalis. Stamboekprijs II (2040 m). Zadkine, Zuccarello V, Zelonus K. Kampioenenprijs (1610 m). Wendy Hol landia. Wiliemarie G.S., Xerophijt. tty. 2e afd. William Z; IJsloper, Whirl- TILBURG, 7 nov. Het „St. Elisa- bethziekenhuis" alhier is begin septem ber als eerste instelling in West-Europa ten behoeve van de voedselvoorziening van patiënten er personeel overg- caan op een systeem, waardoor het mogelijk is in circa één uur zeshonderd patiën ten op efficiënte wijze warme maaltij den aan te bieden, zonder dat warmte- of vitaminen verlies optreedt. Na twee maanden van toepassing kan worden geconcludeerd, dat het systeem alles zins bevredigt. Zoals de geneesheer-directeur van het ziekenhuis, dokter J. B. Stolte gisteren tijdens een persconferentie meedeelde, waren personeelsgebrek, onrust in keu kens en afdelingen, alsmede het kwali teitsverlies van de opgediende warme maaltijden door drie uur lange bezig heid, aanleiding tot tal van experimen ten daarin verbetering te brengen. Men is er van overtuigd nu het juiste sys teem te hebben gevonden. De patiënten kunnen vooraf een bepaald menu kie. zen. Deze keus wordt genoteerd op af zonderlijke kaarten aan de centrale keu- ken verstrekt, wdar ze op plateau's wor. den geplaatst. Via een lopende band schuiven acht plateau's per minuut langs daartoe geschoolde meisjes, die aan de hand van de kaarten het juiste voedsel in de aangegeven hoeveelheden opschep pen. Een 'diëtiste vergelijkt aan het ein de van de band de maaltijd met de ge gevens op de kaart, zodat vergissingen vrijwel niet meer voorkomen. De pla teau's worden nu op speciale wagens direct naar de patiënten gebracht. De warme maaltijd wordt opgediend in een zogenaamd driedelig „dry-heat" bord, bestaande uit een dubbelwandig, roestvrij stalen onderbord, een aarde werk bord en een roestvrij stalen dek sel. In het oncferbord wordt een „pellet", een metalen schijf, gelegd, die van te voren in een oven elektrisch is ver warmd. Deze schijf heeft de eigenschap een grote hoeveelheid warmte op te ne men en deze langzaam af te geven. Zij verwarmt dientengevolge de Tucht tus sen onderbord en aardewerk bord, zodat het voedsel ruim een uur zijn aanvangs- temperatuur blijft behouden. Warm te en vitamincnverlies zijn daardoor uitge sloten, Het snelle distributiesysteem sluit daarop aan. De kosten van ranschaf z(jn hoog ge weest, doch de besparingen aan perso neel en op andere terreinen bleken van dien aard, dat geen wijziging behoefde te worden gebracht in de veruleegkos- ten. Copyright Casterman KtHNNiCf* t A cl: tv It'll! Labouchere Co. n.v. - Theodoor Gilissen, Amsterdam DEN HAAG, 6 nov. Bij K.B. is be noemd tot ridder in de Orde van Oran- je-Nassau mevr. J. H. Wichers PvOllan- 'det-Touw. oud-lid van de raad voor de kinderbescherming te Den Haag, wo nende te Oegstgeest, en is benoemd tot ridder van de Nederlandse T eeuw. rar. W. P. C. Knuttel, vice-president van oud-kinderrechter in de rechtbank te Amsterdam, wonende te Laren. Bij K.B. is benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau de heer J. de Gans, hoofd van de actuariële afdeling b(j de verzekeringskamer te Amsterdam tevens plaatsvervangend lid van de Ver zekeringskamer, wonende te Utrecht. 18 De majoor ging de laan af, sloeg een zijstraat in en stak over, ging toen de hoek om. Ishiguro ver snelde z(jn schreden to een looppas. Hij botste op de ho*k bijna tegen de majoor aan. die voor een brievenbus stond. Het was ongetwijfeld dezelfde en veloppe die daar in de rode muil van de bus ver dween, maar er zat een postzegel op en er stond een adres op de voorkant. De majoor zag zijn buurman niet. H(] stond, na de brief in de b .s te hebben geworpen, z(jn hand schoenen dicht te knopen Ishiguro liep verder en ging voor de glimmende ramen in de halfduistere etalage van een winkel staan kijken. Even latei volgde hij de majoor, die langen tijd stil bleef staan voor een postzegelhandel, waar de lichten reeds waren ontstoken. Ik ben een amateur dacht Ishiguro. Hij passeer de de majoor en ging naar huis, groette Eggeling die hem op de hoek van de laan voorbijliep en wa> op de eerste etage getuige van een allerliefelijkste begroeting tussen mevrouw Haye en haar baron. Boven gekomen hoorde hij Tilly met mevrouw Weber praten en ook de stern van de vrouw van Gal.iaard drong vanaf de zolder tot. herr door. Hij begreep, dat er een maand lang weer niets gebeuren zou en dat hij waarschijnlijk de kans om ooit nog iets te ontdekken, voorgoed bedorven had. Hijzelf zou vermoedelijk geen brieven meer krij gen en de anderen zouden hem niet in vertrouwen nemen. Ze zouden het niet kunnen en ze zouden net niet durven. Hij realiseerde zich, dat hij een doorlopend visioen had over matten, waaronder brieven lagen. Natuurlijk was bet dwaasheid. Een maal per maand zouden er gedurende een paar uur... hoogstens, drie of vier enveloppen met geld onder de matten geschoven worden. Het was even goed mogelijk, dat het geld door sommige bewo ners op een andere wijze moest worden gedepo neerd. Toen Ishiguro, iaat, in de avond nog bij de dok ter aanklopte, zei de oude man hem op een bijna onvriendelijke toon, dat hij het druk had. Hij gaf hem het meetkundeboek terug en sloot de deur. Tilly groette hein niet meer, Nellie was beledigd en wantrouwend, de majoor ontweek hem, Eggeling grijnsde. Tine, de tandarts, knikte koel. Ishiguro schreef een briefje aan Grondhout. Hij kreeg geen antwoord. Hij hield Bob Lucas aan, die met een grote enveloppe van het taleninstituut over de gang liep en hij verweet hem op beleefde toon, dat de heer Lucas hem voor de mal had gehouden. U zei immers, dat u morgen pas het geld neer moest leggen ik heb toevallig met eigen ogen gezien... Toevallig, herhaalde Lucas. lk kan het ook niel nelpen meneer Ishiguro, maar indien ik u zou kunnen vertrouwen... neemt u me in Godsnaam niet kwalijk... dan had ik het natuurlijk niet gedaan, maar als u dan werkelijk géén spion bent., wat ik natuurlijk niet geloof, riep hjj er haastig achter,... dan vraag ik me af. waar bemoeit u zich mee. Als u zelf geen geld kwijt raakt op deze treurige manier, wel, waar om vindt Ne'üe dan briefjes onder uw mat? Ik verzeker u, meneer Lucas... Dat verzekeren de mensen elkaar allemaal me neer. Maar ik heb een spoor gevonden meneer Lucas. Een spoor? Een spoor zegt u? Mijn waarde heer Ishiguro, u moest eens weten wat ik weet, maar ik wacht op het juiste ogenblik en dan... Bob Lucas, de goedige en een beetje verslonsde talerderaar, stak zijn vuist op, hield deze voor het gezicht van Ishiguro. Hij had luid gesproken. Hij zweeg, keek geschrokken om zich heen. Aan het eind van de gang kwam Eggeling aan met juf- ouw Filippo. Men groette elkaar zo ongedwongen mogelijk. Lucas nam zijn hoed af en ging naar zijn kamer. U had toch geen ongenoegen met meneer Lucas, informeerde mevrouw Weber, die naar alle waar schijnlijkheid had staan luisteren op de benedenver dieping. Ishiguro koos de verstandigste weg, hij vertrouwde ook haar niet meer. Mevrouw Weber, hoe komt u erbij, ongenoegen en Jat in u- huis... Het kleine Incident was voorbij, het leven ging heel normaal verder. Tilly was weer gekalmeerd en speel de piano in het orkest van de operette, - mevrouw Haye schreef^ een vervolg op haar brochure over „hoger leven", Lucia leende boeken uit op haar bi bliotheek, Nellie had kiespijn, Bob Lucas corrigeerde zijn schriftelijke lessen, kortom, de spanning van en kele uren was teruggegleden in de bedding van 'et dagelijkse bestaan en had slechts sporen nagelaten in de begroetingen en de omgang. Men was wéér iets beleefder geworden en men ontweek el kaar nog meer dan eerst. In zoverre was de ver jaardag van mevrouw Weber een mislukking gewor den, doch ze had het te druk om er veel aandacht aan te schenken. Ongeveer drie weken na het beleefde antwoord van fshiguro aan mevrouw Weber, die daarmee tevreden was geweest, vond er in de familie van deze dame een gebeurtenis plant*, die haar noopte, enige dagen het huis te verlaten en naar Engeland te gaan, waar haar zoon woonde. Een telegram an een korte brief wisseling deed haar dat besluit nemen en conse quent in haar rol van huismoeder, deelde ze haar inwoners stuk voor stuk mede, dat zij beter vond, dat er gedurende die week niemand in haar huis was. Nellie was half achterlijk, zei ze, die kon niet eens zelfstandig koken. Toen er protesten rezen, voor al van de kant van Eggeling, liet ze zich van haar kwaadaardige zijde kennen. (Wordt vervolgd) (Advertentie) AMSTERDAM. 7 VrUe 1' versiteit, doet. Engels A- B°r' LEIDEN, 7 nov. Rüksun%e% kand. klass. taal- en letterk- gIj 0J. Altepost Leider, en de heer K. 1 Boogaart Maassluis. Doet. Se ïmflVjf Bloot Katwijk. Artsex. mej. %'iaiysA' Overveen en de heren G- .„Met1':#' Den Haag; R. P. Heübroek ke'aii Jobsis Oegstgeest en dr. D- Waay Oegstgeest. TILBURG, 7 nov. R.-K sehe hogeschool Kand econ. "guLf er», Eindhoven; Th. Braakman' pU k&mpel; IJax. Sneek; C. ■-ƒ ètffjx da; A. Terburg. Nijmegen: r KL- touw. Delft; J. lusante. Eindhoven; docht, eeonom.: n- lynck, Den Bosch; doet. toe F. de Man, Ede. AMSTERDAM, 7 nov, r r9C$$\t AXUXUZUZVi-'rXJ.f I 1»VI v -r versiteit, kand. rechten: J- A. Schrijver, Amsterdam. isflyit' URECHT, 7 nov. - Sta#tehu f' kunde en statistiek M. 0.:„G' gjige pelen, Amersfoort Ha H. laarlem.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1961 | | pagina 2