In Engeland thans minder schepen in aanbouw dan in '60 Japans aandeel in wereld totaal wordt groter RICHARD HET GEHEIM VAN DE ZEVEN WIJZERPLATEN THE MAN'S FILTER Constante cijfers voor Nederland m in De krant kunt U niet missen, geen dog ■SIS YB DONDERDAG 25 JANUARI 1962 PAGlNAjf CAPE CANAVERAL Lancering van vijf kunstmanen werd een mislukking Papoea-leiders naar hel buitenland Aantal wat lager Tankervloot Roofoverval Purmerend weer voor Hoge Raar U geniet meer van Sir Richard. Geen wonder Sir Richard is anders, beter. U hebt de volledige voldoening van de voortreffelijke Amerikaanse tabakken door de selectieve werking van het unieke Sir Richard Tru-Flo filter; het nieuwe speciaal ontwikkelde filter dat de volle en zuivere tabaks- smaak pas werkelijk tot zijn recht laat komen. GEHEIMZINNIG VERHAAL VAN AGATHA CHRISTIE LONDEN, 24 jan. Aait het eind van het jaar 1961 waren er volgens het kwartaaloverzicht van Lloyd's Register of Shipping in Groot-Brittannië 218 schepen in aanbouw met een inhoud van 1.415.899 bruto register ton, hetgeen 16,44 pot. van het totale in aanbouw zijn de tonnage over de gehele wereld uit maakt, uitgezonderd Rusland, Commu nistisch China en Oost-Duitsland. Aan het eind van het vorige kwartaal be droeg het Engelse aandeel in de we- reldsëheepsbouw met 1.550.857 ton nog 17,65 pet. en aan het eind van I960 19,55 pet. Bij een weinig veranderend wereUl- totaal (8.6 min. ton tegen 8,7 min. per ultimo 1960 is het aandeel van Japan in een jaar tijds van 10,34 tot 13,16 pet. gestegen. In 1961 heeft Japan dus de achterstand van 9,21 pet., die het op CAPE CANAVERAL, 25 jan. (UPI) De afwerking va„ het spectaculaire Amerikaanse ruimtevaartprogramma wordt de laatste tijd weer geremd door ernstige tegenslagen. Verleden tveek moest reeds het „schot ep de maan met een Ranger-raket worden uitge steld, de rujmtetocht van de luitenant kolonel Glenn is verdaagd tot tenmin ste zaterdag (aanvankelijk zou hij reeds afgelopen maandag zijn gegaan) e- gisteren kwam een nieuwe des illusie: de lancering van vijf kunstma nen tegelijk, met één raket, liep uit op een jammerlijke mislukking. De vijf kunstmanen zouden in een baan om de aarde worden gebracht met behulp van een tweetrapsraket van het type Thor-Able-Star. Dg lan cering mislukte echter doordat de twee de trap van de raket niet volgens wens functioneerde. Het hele experiment ein digde met een geweldige steekvlam en de nodige rookontwikkeling. HOLLANDIA, 25 jan.(AFP) De voor zitter van 't Nationaal Comité in Nieuw- Guinea, Inury heeft meegedeeld dat vier Papoea-leiders in maart een aantal lan den zullen bezoeken om hun standpunt over de toekomst van Nederlands Nieuw- Guinea toe te lichten. Inury zal 'naar landen in het gebied van de Stille Oceaan reizen, Jouwe gaat naar Europa en Afrika, Womsiwor naar Amerika en Kaisiepo zal landen in het Verre Oosten bezoeken. Groot-Brittannië had, tot 3,28 pet. terug gebracht. Wat het per 31 december 1961 in aanbouw zijnde tonnage betreft, bleef Duitsland ten opzichte van het derde kwartaal op de derde plaats met een tonnage van 904.526 (867.111), hetgeen 10,50 (9,87) pet. van het wereldtotaal betekent. De vierde plaats was weer voor Zweden: 775.597 (803.695) ton en 9,15 (9,00) pet. Frankrijk klom van de zevende naar de vijfde positie, Italië naar de zevende plaats dringen. Frank rijk had per 31 december 647.413 (594.882) ton scheepsruimte in aanbouw hetgeen 7.51 (6.77) van de wereldto taal uitmaakt, terwijl deze cijfers voor Italië op 565.142 (600.511) en 6,56 (6,83)% berekend zijn. De Nederlandse scheepsbouwers konden zich op de zesde plaats hand haven. Het aantal schepen op de helling daalde weliswaar in het laat ste kwartaal 1961 van 135 tot 129, maar de tonnage gaf een stijging tot 626.380 (600.511) te zien en het per centage steeg van 6,83 tot 7,27. Achtste (onv.) zijn de Verenigde Sta ten met 475.597 (576.802) bruto register ton in aanbouw, negende (onv.) staat Noorwegen met 412.540 (364.994) ton, terwijl Polen evenals in het vorige kwartaal de tiende plaats bezette. Uit£»2tfnderd de reeds genoemde landen waren er aan het eind van het jaar 1961 over de gehele wereld 1449 vrachtschepen in aanbouw met een to tale bruto tonnage van 8.614.817. Hier van waren er 15i stoomschepen en 1298 motorschepen. Aan het eind van het vorige kwartaal stonden er 1508 sche pen op de helling met 8.788.335 bruto register ton, waarvan 164 stoom- en 1344 motorschepen. Per 31 december van het jaar 1960 bedroeg het wereldto taal 1398 schepen (192 stoom- en 120S motorschepen) met een inhoud van 8.667.082 ton. Het hoogste na-oorlogse cijfer is geboekt aan het eind van het derde kwartaal 1958, toen er 10.205.791 ton scheepsruimte onderhanden was. De yerdeling naar grootte van de per ultimo december in aanbouw zijnde schepen is als volgt: 144 tussen de 10.000 en de 15.000 ton, 41 tussen de 15 en de 20.000, 33 tussen de 20 en de 25.000, 31 tussen de 25 en de 30.000, 32 tussen de 30 en de 35.000, 6 tussen de 35 en de 40.000 en 5 tussen de 40 en de 50.000. Tussen de 50.000 en de 55.000 ton worden er vijf olietankers ge bouwd en bovendien nog twee van on geveer 70.000 bruto register ton per tanker. Van de totale tonnage aan onderhan den schepen wordt er 3.639.099 ton ge bouwd voor de export. Hiervan ligt 16,7 pet. op werven in West-Duitsland, 16.3 pet. in Zweden, 15,6 pet. in Japan, 10.4 pet. in Frankrijk. 9,7 pet. in Neder land en 7,4 pet. in Groot-Brittannië en Noord-Ierland. De verdeling van in te voeren scheepsinhoud ziet er als volgt uit: Engeland 739.298 ton, Noorwegen 715.218 en Liberië 524.235. De landen die de meeste scheepsruimte van de in aanbouw zijnde schepen aan hun vloot toevoegen zijn: Engeland (1.886.185 ton. Noorwegen (1.110.937), Japan (567.376), Liberië (524.235), Italië (494.122), de V.S. (486.797) en Neder land (413.661). DEN HAAG, 25 jan. Op 25 juli heeft de Hoge Raad op formele gronden genoemde Britse Gemenehestlanden, 4 de vernietiging uitgesproken van twee l <4800) voor Zwitserland, 3 (2.940) voor Wat de olietankers betreft, hiervan waren er aan het eind van 1961 217 in aanbouw (249 in het vorige kwartaal en 299 per ultimo 1980), met een bru to tonnage van 3.397.537 (3.648.763 er 3.925.474), hetgeen 39,4 (41,5 en 45.3) pet. van het wereldtotaal betekent. En geland dat ook bij de tankerbouw nog steeds de eerste plaats bezet, had per ultimo december 616.042 ton in aan bouw. hetgeen aanzienlijk minder is dan per 30 september toen er 746.920 ton op de ijelling stond. Japan heeft met een staging van 453.492 tot 531.822 ton Zweden van de tweede plaats verdron gen, ook al omdat de tankertonnage van Zweden in drie maanden van 546.109 tot 476.921 is teruggelopen. Vierde is nog steeds Duitsland met 326.555 tot 337.630) ton, terwijl het Nederlandse aandeel in de wereldtankerbouw van 239.139 tot 315.590 ton steeg, waarmee ons land zijn vijfde plaats ruimschoots wist te handhaven. Frankrijk tenslotte bleef £esde met een tankerruimte van 234/430 4233.213) ton in de bouwdokken. Van de 129 schepen, die er per ulti mo 1961 in Nederland in aanbouw wa ren (626.389 ton) zijn er 68 (273.X36) be stemd voor het binnenland. 25 224.250) voor Engeland. 12 (17.494) voor Dene marken, 4 (Z3.025) voor niet met name arresten van het egrechtshof in Amster dam, waarbij een 41-jarige tuinder F. T. en diens 38-jarige broer, beiden uit Vel- zen-noord, ieder tot acht jaar gevange nisstraf zijn veroordeeld wegens diefstal met geweldpleging op de boerderij van de hoogbejaarde Pieter Laan te Purme rend thans tien jaar geleden. Voor de Hoge Raad werd toen gepleit, dat een der broers slechts mededader was en part noch deel had gehad aan de geweldpleging. De Hoge Raad ver wees beide zaken naar het Haags ge rechtshof en kwam niet toe aan een be schouwing over het mededaderschap. Het Haagse gerechtshof veroordeelde daarna de broers ieder tot zes jaar ge vangenisstraf. De ene broer is van dit arrest in cassatie gekomen. Mr. J. T. Vermeulen uit Den Haag verdedigde een cassatiemiddel in verband met bo venvermeld mededaderschap en betoog de, dat de opzet geweld te gebruiken bij deze verdachte niet aanwezig is geweest. De procureur-generaal zal op 6 februa ri conclusie nemen. Indië, 3 (1390) voor Frankrjjlv. 3 (9.396) voor Panama, 2 (710) voor Canada, 2 (17.800) voor België, 2 (26.794) voor Griekenland, 2 (9.500) voor de Ierse Re publiek, 2 900) voor Saoedi-Arabië en 2 (10.400) voor Zweden. Een schip is be steld door de landen Finland (1500 ton), IJsland (300), Portugal (1745) en Tune sië (17.500) Volgens het jongste kwartaaloverzichl van Lloyd's Register of Shipping is men over de gehele wereld- gedurende de laatste drie maanden van het boekjaar 1961 (overeenkomstige periode I960) be gonnen met de bouw van 558 (452) vrachtschepen met in totaal 2.150.228 (1.990.980) bruto register ton. Te water gelaten werden in diezelfde periode 558 (504) vaartuigen met 2.191.727 (2.129.848) ton, terwijl er 610 (538) schepen met 2.354.313 (2.185.933) gereed kwamen. FILTER BLEND CIGARETTES RICHARD f.1. 26) Ik geloof, dat uw raad vriendelijk gemeend is, Caterham, al moet ik bekennen, dat u zich een beet je eigenaardig uitdrukt. Maar ik ben besloten mijn geluk te beproeven. Mag ik Eileen spreken?. O ik heb er niets mee te maken, zei lord Ca terham. Eileen, regelt zelf haar zaken. Als ze morgen naar me toekwam en zei, dat ze met de chauffeur ging trouwen, zou ik geen tegenwerpingen maken. Dat is tegenwoordig de enige manier. Je kinderen kunnen het je erg vervelend maken, als je ze niet op alle manieren toegeeft. Ik zeg tegen Bundie: Doe zoals je wilt, maar val me niet lastig en werkelijk over het geheel genomen doet ze dat heel goed. George stond op vervuld van zijn doel. Waar kan ik haar vinden? Ja, dat weet ik heus niet. zei lord Caterham vaag. Zoals ik zoeven vertelde, is ze nooit twee mi nuten op dezelfde plaats. Geen rust. En ik veronderstel, dat juffrouw Wade bij haar zal zijn. Het lijkt me het beste, Caterham, dat je belt en de butler vraagt haar te zoeken en haar te vertellen, dat ik haar even wil spreken. Lord Caterham belde gehoorzaam. O Tred well, zei hij, toen deze verscheen. Wil je de freule even zoeken? Zeg haar, dat mijnheer Lo- max haar graag even wou spreken in de salon. Ja, uwe .lordschap. Tredwell verdween. George nam Caterham's hand en drukte die tot groot misnoegen van de ander zeer stevig. Duizendmaaal bedankt, zei hij. Ik hoop u spoedig goed nieuws te brengen. Hij haastte zich de kamer uit. Wel, zei lord Caterham, wel. En toen, na een lange stilte: Wat heeft Bundie uitgevoerd? De deur ging weer open. Mijnheer Eversleigh uw Lordschap. Toen Bill binnenkwam, greep lord Caterham zijn hand en sprak ernstig: Hallo Bill! Je zoekt Lomax zeker. Luister eens, als je een goede raad wilt verrichten snel dan de salon binnen en zeg, dat het Kabinet onmiddellijk vergadering heeft of krijg hem op een andere manier weg. Het is heus niet eerlijk om die arme duivel zich als een ezel te laten aanstellen. Allemaal terwille van een dwaze meisjesgrap. Ik ben niet gekomen voor de Kabeljauw, zei Bill- Ik wist niet, dat hij hier was. Ik moet Bundie «preken. Is ze hier ergens? Je kunt haar niet spreken, zei lord Caterham. Tenminste voor het ogenblik niet- George is bij haar. Nu wat geeft dat? Ik denk, dat het wel wat geeft, zei lord Cater ham. Hij zit op het ogenblik waarschijnlijk vrese lijk te stotteren en we moeten niets doen om het nog niet erger voor hem te maken. Maar wat zegt hij dan? De hemel weet het, zei lord Caterham. Een mas sa vervloekte onzin, in ieder geval. Zeg nooit te veel, was mijn motto altijd. Neem de hand van het meis je en laat het lot zijn loop hebben. Bill staarde hem aan. Maar hoor eens hier. Ik heb haast. Ikmnoet Bundie spreken Och ik denk niet, dat je lang zult behoeven te wachten. Ik moet toegeven, dat ik tamelijk blij ben, je hier bij me te hebben. Ik veronderstel, dat Lo max terug zal willen komen en er met mij over zal willen praten, als alles achter de rug is. Wanneer wat achter de rug is. Wat voert Lomax dan toch eigenlijk uit? Ssst, zei lord Caterham. Hij is een voorstel aan het doen. Een voorstel. Wat voor een voorstel? Een huwelijksvoorstel. Aan Bundie. Vraag me niet waarom. Ik veronderstel, dat hij wat men de gevaarlijke leeftijd noemt, bereikt heeft. Ik kan het niet uitleggen op een andere manier. Bundie, een huwelijksvoorstel. De ezel! Op zijn leeftijd. Bill's gezicht werd vuurrood. Hij zegt, dat hij in zijn eerste jeugd is, zei lord Caterham voorzichtig. Hij? Hij is een afgeleefd seniel Ik Bill stikte bijna. Helemaal niet, zei lord Caterham koel. Hij is vijf jaar jonger dan ik. Wat een verschrikkelijke brutaliteit. De Kabel jauw en Bundie. Een meisje als Bundle. U had dat niet moeten toestaan. Ik bemoei me nooit ergens mee, zei lord Cater ham. U had hem moeten vertellen, wat u over hem denkt. Ongelukkig sluit de moderne beschaving dit uit, zei lord Caterham. In het stenen tijdperk wel, maar lieve hemel, ik denk, dat ik het zelfs toen niet zou hebben gekund, omdat ik klein ben. Bundle! Bundie! En ik heb haar nooit ten hu welijk durven vragen, omdat ik wist, dat ze slechts zou lachen.En George...,, een afschuwelijke bluffer, een gewetenloze schijnheilige, ouwe zwammer een smerige, giftige zelfverheffer Ga door, zei lord Caterham. Ik geniet er van O Heer, zei Bill eenvoudig en met gevoel. Hoor eens hier, ik moet weg. Neen, neen, ga niet Ik had veel liever, dat je bleef. Bovendien wil je Bundie spreken. Nu niet. Dit heeft ai het andere uit mijn hoofd verdreven. U weet zeker niet, waar Jimmy Thesiger is. Ik geloof dat hij zou logeren bij de Coote's. Is hij daar nog? Ik geloof, dat hij gisteren terug naar de stad ging. Bundie en Loraine zijn er zaterdag heen ge weest. Als u maar wil wachten Maar Bill schudde energiek het hoofd en snelde de kamer uit. Lord Caterham liep op zijn tenen de hal in, en snelde vlug door de zijdeur In de vertez ag hij Bill de laan afracen in zijn ajito. De jongeman krijgt een ongeluk, dacht hij. Bill bereikte Londen echter zonder ongelukken en parkeerde op St James Square. Toen zocht hij Jim my's kamer op. Jimmy was thuis. Hé Bill, zeg wat is er aan de hand. Je ziet er niet zo vrolijk uit, als we van je gewoon zijn. Ik tob ergens over, zei Bill. Ik tobde namelijk eerst al en toen gebeurde er nog iets anders, wat me een schok gaf. O, zei Jimmy. Hoe duidelijk. Waar gaat het al lemaal over? Kan ik iets doen? Bill antwoordde niet. Hij zat naar het tapijt te staren, hij zag er zo in de war en zo onbehaaglijk uit, dat Jimmy's nieuwsgierigneid gewekt werd. Is er iets buitengewoons gebeurd, Willem? vroeg hij vriendelijk. Iets verduiveld raars. Ik kan er niets van be grijpen. Die geschiedenis van de ZeVen Wijzerplaten? Ja die geschiedenis van de Zeven Wijzer platen. Ik kreeg vanmorgen een brief. Een brief. Wat voor een brief? Een brief van de executeurs van Ronny Deve- reux. Goeie hemel na al die tijd? Het schijnt, dat hij instructies naliet. Als hij plotseling mocht sterven, moest mij twee weken na zijn dood een zekere verzegelde enveloppe gestuurd worden. En die hebben ze je gezonden? Ja. Heb je haar geopend? Ja. Nu wat stond er in? Bill keek hem met zo'n vreemde onzekere blik aan, dat Jimmy verschrok. Luister eens, zei hij. Verman je ouwe jongen. Je schijnt er paf van te staan. Wat het ook zij, drink eens. Hij schonk een sterke whisky-soda in en bracht die bij Bill, die hem gehoorzaam aannam. Zijn gezicht droeg nog dezelfde verbijsterde uitdrukking. Het gaat over wat in die brief staat, zei hij. Ik kan het eenvoudig niet geloven. Dat is alles. O onzin, zei Jimmy. Je moet je gewoon maken zes onmogelijke dingen te geloven voor het ontbijt. Ik doe dat geregeld. Vertel me alles nu maar eens. Wacht even. Hij ging naar buiten. Stevens? Ja, mijnheer. Ga eens wat sigaretten voor me halen. Ze zijn op. Heel goed, mijnheer. Jimmy wachtte tot hij de voordeur hoorde dicht gaan. Toen kwam hij terug in de zitkamer. Bill zette juist zijn leeg glas neer. Hij zag er beter uit, doelbe wuster en zichzelf meer meester. Nu dan, zei Jimmy. Ik heb Stevens weg ge stuurd, opdat hij ons niet kan afluisteren. Ga je er nij alles van vertellen? Het is zo ongelooflijk. Dan is het zeker waar. Vooruit vertel op. Bill haalde diep adem. Ik doe het. Ik zal alles vertellen. DERTIGSTE HOOFDSTUK Ee ndringendc oproep Loraine, die aan het spelen was met een verruk kelijk klein hondje, was enigszins verbaasd, toen Bundie na <^en afwezigheid van twintig minuten weer bij haar kwam, ademloos en met een niet te be schrijven uitdrukking op het gezicht. Oef, zei Bundie, terwijl ze zich op een tuinbank vallen liet. Wat is er aan de hand? vroeg Loraine haar nieuwsgierig aankijkend. George is er aan de hand. George Lomax. Wat heeft hij uitgevoerd? Hij heeft mij ten huwelijk gevraagd, maar het was vreselijk. Hij brabbelde en stotterde. Maar hij wilde met alle geweld er op doorgaan. Hij moet het uit een boek geleerd hebben, denk ik. Je kon hem niet stil krijgen. O. wat heb ik een hekel aan mannen, die brabbelen. En ongelukkig kende ik het antwoord niet van buiten. Je wist toch wel wat je wilde? Natuurlijk wil ik niet trouwen met zo'n ziekelijke idioot als George. Ik bedoelde, dat ik me ten zeerste bewust was van de eer, die hij me bewezen had enz. Maar ik werd ten langen leste zo zenuwachtig, dat ik uit het raam sprong en wegliep. Heus Bundie, dat is niets voor jou. Nu, ik had ook heus niét gedacht, dat er zoiets gebeuren zou. George, van wie ik altijd gedacht heb, dat hij een hekel aan me had en dat had hij ook. En wat is het fataal te doen of je belangstelt in het lievelingsonderwerp van een man. Je hadt het geleu ter moeten horen over mijn meisjesgeest en het ge noegen die te vormen. Mijn meisjesgeest! Ais George het vierde deel wist, van wat er in mijn meisjes geest omgaat, zou hij van afschuw flauw vallen. Loraine lachte. Ze kon het niet helpen. O, ik weet, dat bet mijn eigen schuld is. Ik heb het mezelf op de hals gehaald. Daar is vader zich aan het verstoppen achter die rododendrons. Hallo vader! Lomax weg? merkte hij op met een enigszins ge forceerde vriendelijkhied. Wat hebt u me voor een leuk zaakje laten op draaien, zei Bundle. George Vertelde me, dat hij uw volle goedkeurig en machtiging had. Én, zei lord Caterham, wat verwachtte je dan dat ik zeggen zou. Maar dat Zei ik feitelijk helemaal niet, noch iets, dat er op leek. Dat dacht ik ook eigenlijk niet, zei Bundie, Ik nam aan, dat hij u vastgepraat had en u zover had gebracht, dat u slechts zwakjes met het hoofd kon schudden. Iets dergelijks gebeurde ongeveer. Hoe was hij eronder? Vervelend? Daar heb ik niet op gewacht, zei Bundie. Ik vrees, dat ik nogal kortaf was. ja' Och ja, zei lord Caterham, misschien was de beste manier. Gelukkig dat Lomax nu voor1 niet altijd meer hier zal komen, en mij met a11^, lei- vervelen, zoals hij dat gewoon was. Alles is gens goed voor, zegt men. Heb je mijn jigger gens gezien? Een beetje golfspel zal mijn zenuwen D ,je, Ik speel met je om een kw0f et' zijh enigszins getikt is. Arme kerel, arme ren, zei Bundie. Loraine. uet Een uur verliep heel vredig. Eensgezind keerde drietal naar het huis terug. Er lag een briefje de haltafel. Mijnheer Lomax heeft dat voor u achterg^f ten, uw Lordschap, legde Tredwell uit. Hij was z teleurgesteld te bemerken dat u uitgegaan Bundie, je had toch wel wat duidelijker kub" zijn, vind ik. Hoe bedoelt u?? Nu lees dit eens. Bundle nam het aan en las: -gl Waarde Caterham. Het spijt me, dat ik niet jLg. a hebt kunnen spreken. Ik dacht, dat ik het lijk had laten horen, dat ik u weer wilde spr® na mijn onderhoud met Eileen. Zij het lieve je was zich blijkbaar helemaal niet bewust vat\ee^ gevoelens, die ik voor haar koesterde. Zij was, ik, zeer verschrikt. Ik wil haar op generlei e( ze haasten Haar meisjesachtige verwarring was 1 p. behoorlijk en ik draag haar nu zelfs een hogere f- ting toe, daar ik haar jonkvrouwelijkheid zeer deer. Ik moet haar tijd geven om aan het idee 3r>. woon te worden. Haar verwaring toont juist jjt dat ik haar niet helemaal onverschillig ben, efl twijfel met aan mijn uiteindelijk succes. Geloof mij, beste Caterham. Uw oprechte vriend George Lomax Wel, zei Bundie. Wel sapperloot. Ze Kon geen woorden vinden. Die man moet gek zijn, zei lord Cater'1 y Niemand kan zoiets over jou schrijven Bundle, *e A Maar wat een volharding. Het verwondert me dat hij minister werd. Het zou juist een goede 6 voor hem zijn, als je hem trouwde, Bundie. De telefoon rinkelde en Bundie ging er '.^1 toe. In eer. ogenblik waren George en zijn voo1^- vergeten en wenkte zij levendig Loraine Lord terham ging naar zijn eigen heiligdom. ^e' Het is Jimmy, zei Bundie. en hij is ergens selijk opgewonden God zij dank, dat ik je te pakken heb, p Jimmy's stem. Er is geen tijd te verliezen- Loraine daar ook? Ja ze is hier. (ji' Nu hoor eens. Ik heb geen tijd om alle® jj, te legger trouwens, dat kan ik niet per tel®1 ^et Maar Bill is me op komen zoeken en heeft m® 0(ó wonderlijkste verhaal gedaan, dat ik ooit ëe heb. Als het waar is nu als het waar iSi „é'1 is het 't verbazingwekkendste feit van deze e Luister nu eens, wat je doen moet- Kom direct n de stad en ga recht naar de club van de Wijzerplaten. Denk je, als je er komt, dat I® lakei kwijt zult raken? jt)f Alfred? Nou en of! Laat dat maar 0011 over jjgS1 Goed. Zie hem kwijt te raken, kijk uit m:j en naar Bill. Laat je niet aan de rameb jyt maar als we aan komen rijden, moet je ons d0° binnenlaten. Begrijp je het? Ja t£ Dat is dan in orde. O, Bundie, laat u'c uL merken, dat je naar de stad gaal. Verzin e<ti vlucht. Zeg, dat je Loraine naar huis bre'lg dat niet goed? Wordt vefv °Qe/lr' ?°ïia

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1962 | | pagina 12