Nederland ontdekt een Nu 5 soorten BP Benzine BR Super Mix 25 BP Super Mix 50 BP Super Mix 75 BP Super 4^ Tank Super Mix benzine bij uw BP-man - uw gastheer bij de pomp Volg het voorbeeld van miljoenen automobilisten in geheel Europa: 4 e' Een motor is geen ding maar een subtiel organisme. Hij stelt hoogstpersoonlijke eisen! Elke motor is anders. Zelfs motoren van hetzelfde merk en type verschillen. Waardoor komt dat? Dat komt door verschil in verkeerstaak, verschil In rijstijl van de bestuurder. En omdat een motor geen dood ding is reageert hij daarop, past zich aan, verandert. En dan stelt hij zijn eisen. Vraagt individuele voeding! Maar hoe daaraan te voldoen? Er waren immers maartwee soorten benzine-normaal en super. Nu kan elke motor krijgen wat hij nodig heeft - niet te veel, niet te weinig Normaal of super - dat was dus de keus. Eén keus die te klein was. Met het gevolg dat 57% van autorijdend Nederland z'n motor te weinig gaf met gewone benzine of te veel met super. Keus tussen ondervoeding en verspilling! En nu?.BP Super Mix brengt het aantal benzines op vijf! Individuele motorvoeding is mogelijk geworden. Motorzuiver tanken wordt een nieuw begrip. En Nederland ontdekt een nieuw rij-plezier. Motoren reageren scherper, gehoorzamen stipter, draaien verfijnder! (25% super) (50% super) (75% super) Probeer uw mix zelf uit! Reed u altijd op gewone benzine? Probeer nu BP Super Mix 25 of 50. Reed u altijd op super? Probeer nu BP Super Mix 75 of 50. Zo kunt u zelf testen hoever u omhoog of omlaag kunt gaan. Tot u voelt: nu geef ik mijn motor precies wat hij vraagt - niet te veel, niet te weinig. Nieuwe BP pomp: mengt precies - telt precies (zie technisch plaatje van de pomp) Twee ondergrondse tanks: een met BP benzine en een met BP Super. Twee gescheiden pijpleidingen zuigen beide soorten op en voeren ze door de kassa (automatische berekening tot op de cent!). Met een druk op de knop ontstaat de gewenste verhouding. Pas in de revolver ontstaat de menging. Absoluut homogeen! T.N.O. Delft bevestigt dit. De prijzen van Super Mix 25, 50 en 75 liggen tussen die van BP gewone en BP Super Benzine. 'Precieze menging met nieuwe BP Super Mix pomp. Precieze prijsberekening met nieuwe BP Super Mix pomp. kla w V 'W'V- J' '-f - BP Benzine en Petroleum Handel Maatschappij n.v. Verkooporganisatie van The British Petroleum Company Ltd. Frederiksplein'42, Amsterdam-C. *'v

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1962 | | pagina 32