atlas delft introduceert ATLAS OZATHERM omwenteling in lichtdruk voor kantoorgebruik! puur voor uw genoegen jiiriwui-holland academisch gevormd chemicus levensmiddelentechnoloog sociaal werk(st)er N.V. Electromotorenfabriek „Dordt efficiency beurs ideaal op kantoor gemak kelijkste methode laagste kosten nieuwste procédé ZATERDAG 19 MEI 1962 reprochemische industrie Mercuriusweg, tel. 01730 - 31144 N.V. HERO CONSERVEN BREDA SMEETS - SAFRAN N.V. ALGEMEEN BEDRIJFSLEIDER BON DOCENTEN natuurkunde 15 lessen wiskunde ±12 lessen scheikunde ±10 lessen Boekingen bij Reis- en Passagebureau HAVAS, Leidsestraai 106-108 Amsterdam Telefoon 2469 49 OOROT mann. of vrouw, kracht Wij zenden u gaarne do- kumentatie omtrent dit unieke procédé. De Atlas Ozatherm wordt voor het eerst gedemonstreerd op de komende Efficiency- beurs, stand no.24. De Atlas Ozatherm brengt alle voordelen van licht- drukopde gemakkelijkste wijze binnen uw bereik. Kopiëren met lichtdruk ra tionaliseert ieder admini stratief systeem. De Atlas Ozatherm is daarom het Ideale lichtdrukapparaat voor kantoorgebruikl Omdat het lichtdruk is (en lichtdrukishetgoedkoop- ste kopieerprocédé), om dat de bediening uiterst eenvoudig - dus tijdsbe- sparendl - is, omdat iedere 4'/z sekonde een perfekte kopie klaar voor gebruik is, wordenAtlas Ozatherm afdrukken het snelst ge maakt tegen de laagste prijs! Lichtdrukken op kantoor? De stekker in het stopkon- takt en de Atlas Ozatherm is gereed om alles wat ge drukt, getekend, geschre ven of getypt is op licht- doorlaatbaar materiaal, snel en haarscherp te ko piëren! De binnenkomen de post bijvoorbeeld. Het eerste lichtdrukpro- cédézonderontwikkelaar. Géén chemicaliën, géén vloeistoffen. AtlasOza therm... volkomen droge lichtdruk!- Bezoek de Efficiency-beurs STAND 24 RAI-gebouw - Amsterdam 22 t/m 30 mei AMERICAN CIGARETTES Vakantie... een heerlijke bezigheid. Vooral als Airtour-Holland Uw gast heer is. Zorgeloos, vrij en extra lang genieten. Want U vliegt komfor- tabel en snel naar Uw vakantieoord. Uw hotel is voor U gereserveerd. 15-daagse vliegreizen naar: Noorwegen met huurauto-.f 305,- Noorwegen-Voss (VOL pension)f 580,- Franse Hivièra van f 397,- af BREDA zoekt voor haar laboratorium een Griekenland„van f1195,- af Hebt U zin in 'n vakantie om nooit te vergeten? Vraag ons nieuwe boekje vol zonnige vliegvakanties. met belangstelling voor en ervaring in het chemisch en bacteriologisch onderzoek van levensmiddelen, als mede met interesse voor het verrich ten van research; leeftijd tot 35 jaar; en een met enige ervaring in de levensmid delenindustrie, bij voorkeur betreffende de verwerking van groenten en fruit, die in samenwerking met het labora torium onderzoekingen heeft te ver richten ter controle en tot verdere ontwikkeling en verbetering van het produktieproces en van de produkten. Leeftijd tot 35 jaar. Zij, die menen voor één van deze functies in aanmerking te komen, worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de Afde ling Personeelszaken. Deze ultra moderne drukkerij is in samenwerking opgericht door de Smeets' Drukkerijen te Weert en Safran Printing Cie - Detroit (U.S.A.). Er wordt gewerkt met snellopende rotatie-offsetpersen in vijf- kleurendruk. Gezocht wordt een ervaren manager die zelfstandig de gang van zaken in dit bedrijf ge heel kan regelen. Een speciale opleiding in de gra fische vakken wordt niet verlangd, daar het hier in de eerste plaats gaat om de algemene leiding van deze snel groeiende onderneming. Wel zijn vereist ervaring in een leidinggevende positie in een ge mechaniseerd produktiebedrijf, een middelbare op leiding en een goede beheersing van de Engelse taal. Leeftijd boven 35 jaar. Voor een woning kan gezorgd worden. Opzenden aan Airtour-Holland, Postbus no. 1139, Den Haag Naam Vul in Knip uit Stuur op en over een paar dagen bent TJ al helemaal in vak&ntiestemming. Het Bestuur van de Stichting Carmelcollege vraagt voor het TITUS BKANDSMALYCEUM te Oss m.i.v. 1 september 1962 Sollicitaties te richten aan de Centrale Administratie Stichting Carmelcollege, Postbus 8 te Hengelo (O). Eigenhandig (niet met ballpoint) geschreven brieven met Inlichtingen over leeftijd, opleiding en praktijk en vergezeld van een recente pasfoto vóór 28 mei a.s. aan de Nederlandsche Stichting voor Psychotechniek, Wittevrouwenkade 6, Utrecht, onder nummer T.M. 32934. Vereniging voor Katholieke Gezinsvoogdij en Patronage te 's-Gravenhage vraagt een in bezit van een diploma van een school voor maatschappelijk werk. Kandidaten met ervaring in pedagogisch werk en/of kinderbescherming genieten de voor keur. Salaris volgens rijkssubsidieregeling. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te rich ten aan de secretaris van de Vereniging, Noordeinde 132, Den Haag. Voor meisjes van 18 jaar en ouder, die zich aange trokken voelen tot de ziekenverpleging en tenminste 2 jaar voortgezet onderwijs (MULO of Huishoud school) hebben genoten, bestaat de mogelijkheid om in het ACADEMISCH ZIEKENHUIS te LEIDEN te worden opgeleid tot maakt bekend dat, in haar fabriek voor seriefabricage van electromotoren in RUCPHEN (N.Br.), vacant koml de functie van Wegens uitgroei van onze Boekhandel wordt in een Boek- en Kantoorboekhandel in het oosten van het land (overw. kath. bevolk.) per 1 juli gevraagd een die geheel zelfstandig de afd. Boekhandel kan leiden en verzorgen. Deze wordt belast met: vol ledige postbehandeling, in- en verkoop, de betreffende boek houding, reclame en ontwik keling verkoopsysteem. Geboden wordt: zelfstandig optreden, vast salaris plus omzetprovisie, 3 weken va kantie. Sollicitaties met opgave van genoten opleiding, referenties en/of ref.-adressen onder nr. 35671, bureau van dit blad. De opleiding, welke 21 maanden duurt en 1 oktober 1962 aanvangt, omvat een theoretische en praktische vorming. Na een met goed gevolg afgelegd eind examen wordt een diploma uitgereikt. Het salaris bedraagt tijdens de opleiding voor 20-jarigen en jonger f 205,39 en voor 21-jarigen en ouder f 271,39 bruto per maand. De aftrek voor kost en in woning bedraagt resp. f 97,02 en f 105,35. De reiskosten voor bet bezoeken van het ouderlijk huis worden eenmaal per 14 dagen vergoed. De eerste aanschaf van dienstkleding komt voor rekening van het ziekenhuis. Het salaris van een gediplomeerde zie- kenverzorgster is min. f 311,52 tot max f 443,52 bruto per maand, exclusief huur- compensatie f 17,40. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Adjunkt- Direktrice. Ervaring, opgedaan in een leidinggevende positie bij een metaalbewerkende industrie met moderne werk methoden, strekt tot aanbeveling. Gevraagd per 1 september 1962 (Extern) Elk zal belast worden met ^es0it^] leiding van het paedagogisch Ppo*' van 4 verticale groepen van 1 male kinderen. Opleiding: K. en O. of daarmede °ver komend. Ervaring in het groepswerk vereist. Leeftijd niet beneden 25 jaar. Brieven: R.K. Kindertehuis „Arns*® 32^ Lauriergracht 105, Amsterdam (tel. 020-2*- Als gewenste opleiding wordt gedacht aan H.T.S. (afd. werktuigbouwkunde of mechanische technolo gie) of een daarmede vergelijkbare opleiding. Gevraagd voor de maanden juni, juli, augustus en september in het Psychiatrische Ziekenhuis ..Sancta Maria" te Noordwijkerhout, in de nabijheid van zee, duin en bollenvelden Belangstellenden worden uitgenodigd een eigenhandig geschreven sollicitatiebrief te zenden aan de Directie der N.V. te Dordrecht. liefst met diploma B of/en A. Brieven aan de Di rectrice van de verpleegsters.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1962 | | pagina 22