Nieuwe Sckiedamsche Courant NU OP KLAARLICHTE DAG Weer Indonesische para's geland op Nieuw-Guinea Nieuwe actie bij Kaimana door publicatie Sisnoto's dagboek voorafgegaan Zes Papoea's van hier naar Indonesië KONING REIST DOOR EUROPA ULBRICHT vraagt - dreigend èn smekend - bijstand bij Muur Ons ook loon- en in EEG „Het oude avondland wordt handelspolitieke grootmacht' prijsbeleid noodzakelijk is EX-KONINGIN SCHRIJFT HISTORIE VERZOENING IN ORAN Laatste gevaar voor nieuwe OAS-terreur bezworen ZATERDAG 30 JUNI 1962 Dakota wordt nog vermist Minister De Pous op congres van N.V.V. Ampullen vergif drijven in gracht Een oven besmet in ziekenhuis Niet zonder regen Moslims en Europeanen schudden elkaar de hand Nieuw-Guinea: Waarschijnlijk neergestort Suiker uit oogst 1962 één cent duurder MET EEN LOPER SCHOOL BINNEN Zes HTS'ers stelen examenopgaven V Moet BERLIJN dan het Sera je wo van DERDE WERELDOORLOG worden? Na diefstal uit Haagse bodewagen Radioactiviteit Purmerend CHURCHILL WEER GEOPEREERD Oe Thant woensdag in Londen Spion Soblen wordt morgen uitgewezen 20 pagina's <v, s WËmm BERLIJN, 30 juni. (UPI) Via hun televisie en het persbureau ADN hebben de Oostduitsers gis teravond gepleit voor een bestand aan de grens in Berlijn, deels in smekende deels in dreigende taal. De Oostduitse communisten vroegen zich af of Berlijn het Serajewo van de Derde Wereld oorlog moest worden. Ze waar schuwden echter ook dat beweerde aanvallen vanuit West-Berlijn op de door de Oostduitsers beheerde U-bahri, zouden kunnen leiden tot een nieuwe blokkade. De Oostduitse verklaring kwam op de derde dag dat Oostduitse grenssoldaten zo zorgvuldig mo gelijk vermeden hebben in de rich ting West-Berlijn te schieten. Aan zee ORAN, 30 juni. (Rtr.) De verzoeningscommissie, die donder dag in Oran gevormd is uit Europeanen en 14 Mohammeda nen, is gisteren voor het eerst bijeengekomen. Een van de leden is de bisschop van Oran. De bijeen komst werd in een vriendelijke sfeer gehouden. Buiten het ge bouw, waar de bijeenkomst plaats vond aan de rand van de Moham medaanse wijk, verbroederden Europeanen en Mohammedanen zich met elkaar en schudden ze elkaar de hand. Op andere plaat sen verwijderden zij gezamenlijk de prikkeldraadversperringen. HET MEI/WE DAGBLAD iiiimiiiiiiiihiiiiiiiiiniiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiH AMSTERDAM, 30 juni. Zes hier te lande studerende Papoea's gaan een oriëntatiebezoek van twee a drie we ken brengen aan Indonesië De ver trekdatum is gesteld op 9 juli. liet zijn de predikant Koiboer, de belasting ambtenaren Indey en Somisu, de he ren Wanma, die een opleiding volgt aan de filmacademie alhier, Inlman, die een analistenopleiding in Leiden heeft gekregen en Hanasbei, die op de sportschool in Overveen een cursus volgt. Dit is gisteravond bekend gemaakt in een bijeenkomst gearrangeerd door de Ned. Staatkundige Studenten Fede ratie, de NSSF en voorgezeten door de heer J. N. Scholten. De NSSF voert komende week acties in verschillende richtingen om de voor deze reis benodigde 30.000 gulden bij oen te krijgen. Men wil een beroep op het Nederlandse volk doen om de som door vrijwillige bijdragen te verzame len. De Nederlandse regering heeft een eerder verzoek om de reis te financie ren afgewezen op de overweging dat het geen representatief gezelschap be treft. Overigens staat men in Den klaag geheel neutraal tegenover het bezoek, zo heeft een woordvoerder van Binnenlandse Zaken, waaronder de in terne Nieuw Guinea-zaken ressorteren, gezegd. Indien de Nederlandse rege ring deze reis zou betalen, „zouden te recht 700.000 andere Papoea's daarop aanspraak kunnen maken", aldus de Woordvoerder. Tegenover b.v. een de legatie van de Nieuw Guinea Raad zou de Nederlandse regering wat de finan ciering betreft zeker niet een afwijzend standpunt innemen. De heer F. Kirihio die, evenals in een vorige vergadering, een inleiden de uiteenzetting gaf, wees er op, dat toen het Indonesische aanbod (via Bonn) om de reis der studerende Pa poea's te betalen, niet heeft aanvaard omdat men mogelijke repercussies in Nieuw Guinea wil vermijden. Indien de benodigde gelden via de acties van de NSSF niet bijeen komen, zal het Bapoea-comité dat achter de plannen staat, nog eens overwegen of men het geld dat Indonesië heeft aangeboden, niet moet aannemen. Men acht de zaak belangrijk genoeg om door te Zetten. Dit in het licht van het plan- Bunker waarvan men overtuigd is dat het zal worden uitgevoerd. Een bijdra ge aan het soepele verloop van de overdracht kan men des te beter leve ren indien men ook kennis krijgt van de stand van zaken aan Indonesische Zijde. Daartoe wil dit Papoea-gezel schap, van wie twee leden van de Par- ha en de anderen partijloos zijn, de Oriëntatiereis naar Indonesië maken. an een speciale ANP-verslaggever) HOLLANDIA, 30 juni De naspo- jmgen naar de sinds donderdag ver miste Dakota van de Koninklijke Lucht macht, met acht personen aan boord, «eft tot zaterdag nog geen resultaten Pgeleverd. In een officieel communi que wordt meegedeeld, dat het vermis- toestel het laatst ten noorden van 10 Wisselmeren gezien is. Het vloog in oordwestelijke richting over een zeer crgachtig gebied. De Dakota had op - Oz-o vlucht met zeer slecht weer en "are onweersbuien te kampen. De berichten van de Indonesische radiozender in Makasser dat het toe stel in Makasser zou zijn geland, wor den beschouwd als passend in het raam van een niets ontziende psycho logische oorlogsvoering. Er wordt dan dok algemeen rekening mee gehouden dat het vliegtuig is neergestort. wNet toestel had bij het vertrek uit i^rauke voor zes uur brandstof aan {ipOrd. Gezien de route, die het vlieg- ljj'8 volgde, is het dan ook theoretisch dfesloten dat dit voldoende was om mkasser te halen. HAAG, 29 juni. De minister (jjjd Landbouw heeft voor de oogst 1962 af-fabrieksprijs voor suiker vastge- suil op 62'20 per honderd kg wit- Dit betekent een verhoging van la» ^'dën ten opzichte van het vorige J^ur. Dientengevolge zal te zijner tijd, ve Principe als de gegarandeerde hoe- Sll5theid oude oogst geruimd is, de con- c toentenprijs voor suiker met één bea per k8- omhoog gaan. De prijs draagt thans f. 0,97 per kg. (Van een speciale ANP-verslaggever) HOLLANDIA, 30 juni Bij Kaimana, in zuid-Nieuw-Guinea, zijn donderdag opnieuw Indonesische parachutisten ge land. Uit het te Hollandia uitgegeven communiqué kan worden afgeleid, «lat het nu de eerste keer is dat er para chutisten op klaarlichte dag zijn neer gelaten. Over het aantal vliegtuigen en manschappen, dat aan deze nieuwe lan ding heeft deelgenomen, zijn nog geen bijzonderheden bekend. In het officiële communiqué wordt ge zegd, dat „meldingen van de garnizoens commandant van Kaimana en de bevol king het vermoeden deden rijzen, dat er in de namiddag van donderdag_ een aan tal grote vliegtuigen, waarschijnlijk van het type Hercules, ten noorden van Kai mana Indonesische parachutisten had uitgeworpen". „Vrijdagavond meldde een patrouille van de strijdkrachten, dat zij een groot aantal sporen had aangetroffen ten noorden van Kaimana, zodat kan wor den aangenomen dat er wederom Indo nesische parachutisten zijn geland. Er zjjn maatregelen getroffen om deze para's te neutraliseren." Pas vijf dagen geleden werden de ruim 100 para's bij Merauke neergela ten. Bij Kaimana, dat ruim 300 km ten zuidwesten van Fak-Fak aan de kust ligt, vonden in april ook de eerste luchtlandingen plaats. De groep, die toen werd neergelaten en die op 60 man ge schat werd, stond onder bevel van luite nant Hiru Sisnoto, die bekendheid kreeg om zijn fanatieke houding. Hij Schoot enkele van zijn manschappen neer om dat zij de strijd wilden opgeven. Enige weken geleden heeft men zijn dagboek gevonden, waarin hij uiting gaf aan zijn ontgoocheling over het uitblijven van steun uit Indonesië. Enkele dagen gele den hadden de Nederlandse strijdkrach ten van het garnizoen van Kaimana, dat uit mariniers en mannen van de land macht bestaat, het contact met de groep van Sisnoto verloren. Het is niet bekend of de pas gelande para's opdracht heb ben zich bij hem te voegen. Het heeft overigens de aandacht ge trokken dat de nieuwe actie van de In donesiërs bij Kaimana voorafgegaan is door de publikatie van gedeelten uit Sisnoto's dagboek. Uit de tot dus ver gepubliceerde gegevens over de actie bij Kaimana kan men de con clusie trekken dat ongeveer de helft van Sisnoto's groep uitgeschakeld is. Het terrein rond Kaimana is zeer moeilijk begaanbaar. Het is een berg achtige en moerassige landstreek. Bij de eerste landingen van de Indonesiërs zijn ongeveer een zestig van de honderd Europese inwoners van dit gebied ge- evacueerd. Het waren allen vrouwen en kinderen. Onder de ruim duizend niet- Europese inwoners zijn er velen van Chinese en Indonesische afkomst. Men heeft zekerheid gekregen om trent de nieuwe landingen omdat de spo ren zo talrijk zijn dat zij niet veroor zaakt kunnen zijn door de overgebleven para's van de eerste groep. In Hollandia kon men geen gegevens krijgen over het optreden van de luchtverdediging tegen de Indonesische vliegtuigen, waarmee de nieuwe actie werd uitgevoerd. Nader meldt UPI dat maatregelen om deze Indonesische para's onschade lijk te maken inmiddels ziin getroffen, vorts dat ten noorden van Fakfak enke le Indonesische parachutisten zijn ge vangen genomen. (Van onze correspondent) HENGELO, 30 juni. De Hengelose politie heeft nog geen officiële mede delingen kunnen dóen aangaande het onderzoek naar de diefstal van een aantal examenopgaven uit de U.T.S. Maar het is vrijwel zeker dat zes leer lingen bij deze affaire zijn betrokken. Zij zijn hangende het onderzoek van school gestuurd. Twee van hen moeten omstreeks 18 mei het schoolgebouw door een niet afgesloten deur zijn bin nengedrongen. Wellicht hebben zij bij het openen van de andere deuren gebruik ge maakt van een loper. Een van de jon gens heeft op de uitkijk gestaan toen de twee in de school waren, terwijl er drie slechts profiteurs zijn. Door het branieachtig optreden van enkele ver dachten is de zaak aan het rollen ge komen. Zij hadden veel beter proef werk gemaakt dan men normaal van he gewend was. De hoofdverdachten hadden het echter niet nodig gehad de examenopgaven te stelen, daar zij al tijd tot de beste leerlingen hadden be hoord. De koning van Saoedi-Arabië maakt op het ogenblik een niet-officiële reis door Europa. Hij is dezer dagen aangekomen in Wenen en men ziet hier een lid van zijn persoonlijke lijfwacht. De man is zelf bewapend met een dolk en een pistool. Bovendien draagt hij twee tassen van de koning, alsmede diens paraplu. De Westberlijnse en Oostberlijnse po litie hebben gisteren nochtans aan de grens van de Amerikaanse sector een traangasgevecht met elkaar geleverd. Volgens de Westberlijnse politie hadden de communisten als eersten vijf traan' gasbommen over de prikkeldraadver sperring geworpen naar een Westber lijnse vrachtauto met luidspreker. De Westberlijners wierpen vier traangas- bommen waarop de communisten zich terugtrokken. De vrachtauto zond nieuws uit bestemd voor de Oostber- lqners. Het Oostduitse bestands-voorstel heeft in West-Berlijn meteen aanlei ding gegeven tot de speculatie, dat het Oostduitse régime door de Rus- (Van onze soc.-ec. redactie) ROTTERDAM, 30 juni Minister de Pous is van mening, dat lok bij een ge- coördinerend conjunctuurbeleid binnen de EEG een nationaal gecoördineerd loon- en prijsbeleid naast andere instru menten van economische politiek een onmisbare voorwaarde blijft. De minis ter, die sprak op het congres van liet NVV, zei dit in overweging te willen geven aan hen die menen, dat bq een verdere uitbouw van de EEG voor een nationaal loon- en prijsbeleid steeds minder plaats zal zijn. Het tegendeel is volgens de bewindsman het geval. Over belangrijke onderdelen van het conjunctuurbeleid bestaat nog geen communis opinio. De een zegt, dat men recessiebestrijdende maatregelen moet treffen nog voor de recessie intreedt, nl. op het tijdstip dat het normale ex pansietempo zo ongeveer is gehalveerd. De ander zegt echter, dat men na een periode van hoogconjunctuur en infla tie eerst een aantal ongezonde toestan den moet laten uitzieken. Eerst dus een zuiveringscrisis, die niet te diep mag zjjn en nauwlettend in het oog moet worden gehouden. Pas wanneer de werkloosheid te hoog dreigt te wor den of te lang dreigt te duren moet er worden ingegrepen, anders stapelt men de ene inflatie op de andere. Men wjjst daarbij dan tevens op bepaalde on gewenste sociale bijverschijnselen van een overspannen hoogconjunctuur, zoals verslapping van de arbeidsmoraal, on dermijning van de gezagsverhoudingen ten aanzien van overheid en maatschap pelijke instellingen. In het verleden, al dus minister de Pous, hebben wij met deze laatste visie rekening gehouden. Wij hebben niet onmiddellijk maatrege len genomen toen de expansie afvlak te. Zodra echter de werkloosheid uit ging boven de aanvragen van werkge vers hebben wij een anti-recessiepolitiek gevoerd. Ik meen, dat dit een belang rijk richtsnoer dient te blijven. De bewindsman sprak over de EEG. Hij betreurde het, dat de plicht tot het voeren van een gemeenschappelijk con junctuurbeleid in het EEG-verdrag min der sterk uit de doeken gekomen is Ex-koningin Marie-José van Italië, dochter van wijlen koning Albert van België, levert al sinds enige tijd de bewijzen van haar belangstelling voor de historie. Zij signeert hier, in het kantoor van een Parijse uitgever, de eerste exemplaren van het tweede deel van een door haar vervaardigde „Geschiedenis van het Huis Savoye". DEN HAAG, 30 juni Vrijdagmid dag is in de Haagse Vlamingstraat vanuit een bodewagen een pakje mqt twee doosjes van 25 ampullen ver dwenen. Deze ampullen bevatten zwaar vergif en zijn bij inwendig gebruik levensgevaarlijk. Onmiddellijk werden politieberichten via radio en TV uitge zonden. Hierop reageerde een Haags jonge tje dat naar de TV zat te kijken. De jongen ging naar het bureau kinder politie en vertelde daar dat hij in het water van de Zuidwal doosjes had zien drijven met ampullen. De politie ging op onderzoek uit en vond één kapot geslagen ampul op de wal. Aangeno men wordt, dat de ampullen zijn af gedreven naar het verversingskanaal dat uitkomt op het pompgemaal, waar in het vuil uit de Haagse grachten wordt vermalen. dan andere onderwerpen van econo misch beleid. Het is voor Nederland van eminent belang, dat andere landen evenzeer als wij zelf een gezond econo misch beleid voeren. Een gemeenschap pelijk conjunctuurbeleid waarin ieder ervoor zorgt, dat hij zijn inflatie of deflatie niet naar zijn buurman expor teert, zal de grote afhankelijkheid van de Nederlandse economie van het bui tenland kunnen verminderen. Minister de Pous schetste de belang rijke positie van de EEG in de econo mische wereld met name wanneer En geland eenmaal tot de EEG zal zijn toe getreden. Wij worden dan een groot macht. Op de wereldmarkt kopen wij dan de helft van al het graan, drie kwart van al het vlees, tweederde van alle zuivelprodukten en een derde van alle suiker. In deze situatie zullen wij ook bereid moeten zijn de mondiale verantwoordelijkheid te dragen die past bij een handelspolitieke grootmacht. Wij zullen rekening moeten houden met het belang van derde landen en er voor moeten zorgen, dat er geen ernstige verstoringen in de wereldhandel optre den. Van de andere kant blijken ook de buitenstaanders rekening te houden met ons. Zonder enige overdrijving mag wor den gesteld dat het accent van de bui tenlandse economische betrekkingen van practisch alle landen van de wereld vrij wel volledig is komen te liggen in het zoeken naar een passende relatie met de EEG. Reeds nu is gebleken, dat het oude, vroeger zo verdeelde wereld deel een juiste weg heeft ingeslagen. Het reeds afgeslagen avondland heeft op im posante wijze getuigenis afgelegd van hetgeen door hechte samenwerking tot stand kan worden gebracht. PURMEREND, 30 juni. In aanwe zigheid van de officier van justitie te Alkmaar, jhr. mr. A. Q. Reigersman, hebben deskundigen van de arbeidsin spectie vrijdag een onderzoek inge steld in het ketelhuis van het St. Li- duinaziekenhuis om het verloren ge- gane radium te vinden. Van de vier ovens welke alle waren gedoofd, bleek er een sintels in zijn as te bevatten welke radioactief waren. De besmette stoffen zijn met de radioactieve sin tels, welke zich bevonden op het land van boer Kok aan de Kanaaldijk ge ruimd en veilig gesteld. Het is nog niet bekend op welke wijze men de be smette oven wil reinigen. Hierover zul len de deskundigen nog nader overleg plegen. Inmiddels is het ketelhuis vrij gegeven en de twee ovens welk het verst verwijderd zijn van de oven, waarin het radium zich bevond, zijn weer aangemaakt. LONDEN, 30 juni. (Reuter) Zes uur na zijn aankomst uit Nice, in een speciaal ambulance-straalvliegtuig van de RAF is Sir Winston Churchill in een ziekenhuis in Londen opnieuw ge opereerd aan een gebroken heup. Kort na de operatie werd in een medisch bulletin gezegd dat zijn toestand „mo menteel zeer bevredigend is. De breuk in het been is met stalen pennen gehecht Lady Clementine Churchill heeft tijdens de operatie een kort bezoek aan het ziekenhuis ge bracht. sen is gewaarschuwd, dat schermut selingen langs de muur in Berlijn uit de hand aan het lopen waren. Wel hebben de Oostduitsers te kennen ge geven, dat een bestand zoals door hen voorgesteld, de muur moet er kennen, dat hulp aan of bescherming van vluchtelingen moet ophouden, en dat sympathie moet worden opge bracht voor het communistische denk beeld van een vrijstad Berlijn, vrij van geallieerde garnizoenen. De West berlijnse burgerij werd gewaarschuwd dat haar veiligheid grotendeels af hing van haar eigen manier van op treden. De Oostduitsers moeten de buikriem nog vaster aanhalen wegens het tekort aan voedsel in hun land. Een rapport over de „ernstige, gecompliceerde en buitengewoon moeilijke" voedselsituatie, opgesteld door het poiithuro, verscheen gisteren in het partij-orgaan „Neues Deutschland". Het rapport waarin een somber beeld van de voedselsituatie wordt gegeven, biedt weinig hoop dat er in de nabije toekomst verbetering zal komen. De schuld voor de voedseltekorten wordt geworpen op de slechte oogst van ver leden jaar en het slechte weer van dit voorjaar. Maar in officiële kringen in West-Berlijn gelooft men dat de boeren, die tot collectivisering gedwongen wer den, geen lust hebben om hard te wer ken. LONDEN, 30 juni (UPI) De waar nemend secretaris-generaal van de V.N., Oe Thant, zal aanstaande woensdag in Londen aankomen uit New York. Hij zal door koningin Elizabeth in audiën tie worden ontvangen. Thant zal de gast zijn van de Britse regering. Hij zal besprekingen hebben met premier Harold Macmillan en met de minister van Buitenlandse Zaken, Lord Home. Zaterdag zal Thant doorreizen naar Gcnève. TEL AVTV, 30 juni (UPI) Volgens zeer gezaghebbende kringen in Tel Aviv heeft de Amerikaanse ambassa deur in Isiaël. Wilbour Basbour, van de Israëbsche regering de verzekering gekreger*. dat Robert Soblen, de uit Amerika gevluchte Russische spion, morgen uit Israël zal worden gewezen. iiiiiiiniiiiiiHiniiimiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiini DE BILT, 30 juni Het weekeinde zal niet zonder regen verlopen. Een kleine depressie is van IJsland in de richting van Noord-Denemarken getrok ken en zal in de komende nacht of morgenochtend met een regenfrontje passeren. Ook blijft er vrij veel bewol king overdrijven zodat het allesbehalve een zomerweekeinde wordt zoals verle den jaar toen het weekeinde van 1 en 2 juli tropisch warme dagen tot 34 gr. C. in ons land bracht. Met een meer westelijke wind wordt geleidelijk wat minder koude lucht aangevoerd hetgeen ook de enige vooruitgang is ver geleken met de achter ons liggende da gen.De junimaand is in de laatste dertig jaar alleen in 1956 iets kouder gebleven. Ook zondag vrij veel bewolking met een plaatselijk buitje en een matige meest westelijke wind. Nog te koel, overdag 15-17 gr., zeewater 15 gr. Vooruitzichten: ook juli begint met te koel en wisselvallig strandweer. Het ziekenhuis in Oran heeft een te kort aan verpleegsters en heeft om hulp verzocht. Bij het station werd gisteren nog een Mohammedaan door een Euro peaan doodgeschoten. Mohammedaanse nationalisten hebben gisteren in het avondblad „Echo Soir" in Oran een op roep tot de Europeanen gepubliceerd, waarin zij zeggen: „Wij reiken u de broederhand toe. Aarzel niet dit aan te nemen. Absolute veiligheid wordt u ge garandeerd". Zo nu en dan worden in Oran echter nog schoten gehoord. De telegraafver bindingen tussen Algiers en Oran, die drie dagen geleden werden verbroken toen het telefoonkantoor in Oran werd opgeblazen, zijn gisteren weer gedeelte lijk in gebruik genomen. De oliebrand in de haven van Oran is geblust. i De autoriteiten in Oran maakten bekend dat het uitgaansverbod van daag zal worden opgeheven. De vei ligheidstroepen zjjn naar de Europe se wijk teruggekeerd, maar soldaten en politie houden nog patrouilles. Gis teren verlieten drie schepen met Euro peanen de stad. Van de 200.000 Euro peanen in de stad zjjn er nu nog 30.000 overgebleven. Officiële kringen in Rocher Noir zeiden gisteravond dat op de verzoe ningsbijeenkomst in Oran het laatste gevaar van het opnieuw oplaaien van de gewelddaden van de OAS in deze stad is bezworen. In Algiers heerst volledige rust. De scheepvaartkantoren hebben het niet zo druk meer en verscheidene Europeanen hebben hun passage naar Frankrijk ge annuleerd. De leider van de OAS in Algiers, Jean Jacques Susini, heeft de Euro peanen opgetoepen bq het referen dum „je' te stemmen. Hij deed dit in een „illegale, maar thans uiter aard wel tolerabele, uitzending" via het geluidskanaal van de televisie. TUNIS, (UPI) De premier van de voorlopige Algerijnse regering, Ben Khedda, heeft in een verklaring die door de radiostations van Tunis, Ra bat, Tanger, Cair., en Tripoli werd uit gezonden, aangekondigd, dat zqn rege ring de macht in Algerije zal overne men, zodra het land na het referen dum zqn onafhankelijkheid heeft ver gen. Ben Khedda's standpunt over de rol van zqn regering in de eerste dagen na het uitroepen der onafhankelijkheid schqnt te verschillen van de interpre tatie de de Franse regering aan het vredesakkoord van Evian heeft gege ven. Volgens het Franse standpunt blijft liet gezag in Algerije in handen vim het gemengde, mosiim-Europese be stuur, hangende de verkiezing van een algemene vergadering. „De G.P.R.A. (de voorlopige Algerijn se egering) is sinds haar instelling (in 1958) de beheerder van de nationale souvereiniteit tot het ogenblik dat zij haar bevoegdheden overdraagt aan de gekozen vertegenwoordigers van het volk", aldus Ben Khedda.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1962 | | pagina 1