de Reed Paper Group in de wereld ALBERT E. REED CO. LTD. lekkere koffie... WOENSDAG 4 JULI 1962 Vader, omdat de auto straks weer blinkt? De kinderen, omdat de waterspuiterij een waar feest is? Maar misschien heeft moeder wel het meeste plezier, als ze de gezichten ziet, waarmee haar koffie wordt verwelkomd. Lekkere koffie, dus Douwe Egberts Koffie. Het fijnste van de plantages, op speciale manier gebrand, en - door de grote vraag - altijd vers bij uw winkelier voorhanden Rood Merk De kwaliteitskoffie bij uitstek. Pak van 250 g 1.48 Fijne Dessert De koffie voor fijnproevers werkelijk iets bijzonders. Pak van 250 g 1.80 «A'* Albert E. Reed (Nederland) N.V. Jaa van Goyenkade U, Amsterdam 105. Piccadilly, London W.I., England Een wereld-omvattende groep van bedrijven die pulp, papier, karton en verpakkingsmaterialen produceren, G*° Werken bfj een Bank betekent: kennismaken met alle facetten van het moderne bedrijfsleven. Wij hebben vakatures zowel voor all round vakmensen als voor jonge mensen, die hun plaats in de maat schappij nog moeten vinden. U kunt schriftelijk solliciteren of persoonlijk aanmelden bij onze afd, personeelszaken, Coolsingel 119, Rotterdam. Groot-Brittannië's grootste fabrikant van papier, karton en verpakkings materialen - de Reed Paper Group - heeft snel gereageerd op de stijgende wereldbehoefte aan papier en papierprodukten door middel van expansie in de wereldmarkten. In de laatste twee jaar heeft de Reed Paper Group - waarvan Albert E. Reed Co. Ltd. de moedermaatschappij is - overwegende belangen gekregen in Canada, Noorwegen, Italië en Australië. De jaaromzet van de Group is thans meer dan f 1.000.000.000.-; de jaarproduktie is uitgestegen boven 1.250.000 ton pulp, papier en karton. Hier volgen bijzonderheden over enige aktiviteiten van de Reed Paper Group over de gehele wereld. Werken bij ONZE BANK betekent bovendien: verbonden zijn aan een instelling met een bijna 100-jarige traditie, opgenomen zijn in een op moderne leest geschoeid bedrijf, dat regelmatig groeit dit betekent ook: bestaanszekerheid - mogelijkheden voor de toekomst - goed salaris - aantrekkelijke gratificatie - premievrij pensioen - goede sociale verhoudingen - vrije zaterdag. ITALIË De Italiaanse markt biedt de papier- en verpakkings fabrikant buitengewone vooruitzichten. De gemid delde Italiaan verbruikt slechts V3 van het gemid delde Nederlandse jaarverbruik per hoofd van 176 pond papierprodukten. Tezamen met La Centrale Finanziaria Generale S.p.A. kocht de Reed Paper Group in 1960 een van de modernste Italiaanse verpakkingsindustrieën. Met de bouw van een kar tonfabriek die meer dan 40.000.000.- zal kosten werd vorig jaar begonnen in Cassino. GROOT-BRITT ANNIE De voornaamste vestiging in Kent beslaat meer dan 2 km2 en is de grootste producerende en verwer kende concentratie in Europa. Bovendien zijn er 28 bedrijven die een grote variatie van verpak kingsmaterialen (karton en plastic) fabriceren als mede b.v. teervezel-buizen, Holoplast. enz. Er wer ken 24.000 mensen voor de Reed Paper Group en de Group investeert meer dan 10.000.000.- per jaar ia research èn ontwikkelingswerk. NEDERLAND - Hier is de Reed Paper Group in toenemende mate aktief, b.v.: Het onlangs geopeude Gemeentelijk Lyceum in Dordrecht is bekleed met Holoplast aluminium vlies gevels. Key Kabelkanalen zullen toegepast worden in een nieuw kantoorgebouw van 6 verdiepingen in Den Haag. Reed's kwaliteits papieren zoals Aerocote en Aerofine zijn nu verkrijgbaar in Nederland. Dit zijn slechts enkele voorbeelden. :-*ïUsê.us.- K 122

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1962 | | pagina 14