EXPOSITIE PERSONENAUTO'S VRACHTAUTO'S SCOOTERS ACCESSOIRES VAN GORP'S JAN ZIJDERLAAN OP TWEEDE PLAATS EINDIGT Boeiende strijd tussen St.-Lodewijk en Actief Wielrenners in actie Bruingebrande Maarten den Out1'1 weer terug in Nederland Enthousiaste verhalen over Zuidafrikaanse wielertrip both Stormen over S. V. V. Nederlaag voor Minerva y Joke Willemse op 3e plaats GLAZEN ZAAL 'AHOY' ROTTERDAM Weinig spanning in nationale „Gouda"-cross Handbalcompetitie Turnkampioenschappen NKGB mm GROOT NIEUWS VAUXHALL 6 CÏL 1 VAUXHALL- SAVIEM - G.M.C. HENSCHEL-BEDFORD VESPA (scooters en transportdriewielers) HET NIEUWE DAGBLAD MAANDAG 10 Dx^xviBER 1962 PAGiiil woensdag 12 dec. 10-22 u. donderdag 13 dec. 10-23.30 u. vrijdag 14 dec. 10-23.30 u. zaterdag 15 dec. 10-23.30 u. ZOJU,ST 3 (Van onze sportredactie) 30UDA, 10 dec. Dat de weergoden de atletiek een warm hart toedragen, is zondag wel duidelijk gebleken- Gedurende de gehele morgen was de ijskoude regen met „bakken" uit de donkere hemel gevallen. Nauwelijks had echter de laatste slag van twaalf uur ge klonken, of het werd plotseling droog. En om dit alles te bevestigen, kwam als bij toverslag de zon! Mede hierdoor is de vijfde „Gouda- cross", die voor de vierdemaal het predikaat „nationaal" droeg, een zeer aantrekkelijk evenement geworden. Er viel van goede atletiek te genieten, hoewel de spanning ontbrak. Steeple-chase-internationaal Hein Verkade van AAV'36 uit Alphen aan den Rijn vormde namelijk een klasse apart en zegevierde dan ook onbedreigd. Door deze over winning de derde in successie veroverde Verkade definitief de wisselbeker. De Goudse favoriet Jan Zijderlaan was de enige, die de Alphense loper aanvankelijk kon bijhouden, maar tenslotte moest hij met een achterstand van ruim 100 meter, met een overigens eervolle tweede plaats genoegen nemen. Niettemin eindigde de Polsbroeker als eerste B-klasser. Pijn Uitslagen Strijd bij jongensr 1 u. I Langzaam.... Afdeling Toernooi „De Coureur pe eleg4nte bef, Kerst A aanbiedf10 Wa Advertentie INGANG WIJTEMAWEG OF WESTZEEDIJK VRIJ TOEGANG AUTOMOBIELBEDRIJVEN ROTTERDAM DORDRECHT HEINENOORO Soerweg 21-25 Geldelozepad 76 Boonsweg 4 4 filialen Alplienaar V erkade duidelijke naar Door de vorst van de vorige week en de hevige regen van dit weekeinde was het parcours (als vanouds) in een ware modderpoel herschapen. Grote en diepe plassen en overstroomde greppels moesten worden 'genomen', terwijl de atleten op sommige plaatsen tot ver over hun enkels in de moerassige grond wegzakten. Onmiddellijk na de massale start van de meer dan 40 senioren, die een afstand van 6700 meter moesten afleggen, namen Jan Zijderlaan en Rein Verkade de lei ding. maar na één ronde had de man uit Alphen de Polsbroeker reeds enkele me ters achter zich gelaten. In de volgende omloop probeerde Zijderlaan de 'schade' te herstellen. Het gelukte hem echter niet, niet op de laatste plaats omdat hij last kreeg van pijn in de milt. Vanaf het mo ment, dat de 'Gouda'-atleet naar zijn zij greep, was het voor de insiders een uit gemaakte zaak, dat Verkade de zege niet meer kon ontgaan Was vooraan het spel uitgespeeld, daarachter werd flink 'geknokt' om het 'brons'. Wim van Gerven van Spartaan uit Lisse, Leen Broer van het Haagse Trekvogels, Jan Wit van MFC-Meden- blik, Theo Roelofs van de Helmondse Atletiek Club en de Alphenaar Nico Verkade (AAV '36) gaven elkaar niet veel toe. Halverwege het duel moes ten Roelofs en Nico Verkade terrein prijsgeven. Uiteindelijk greep Van Ger ven in de laatste ronde de derde plaats. Op zijn scherpe demarrage konden zijn tegenstanders geen antwoord vinden Op de laatste 200 meter bedreigde hij zelfs nog even Jan Zijderlaan, maar die be merkte net op tijd het gevaar. Leen Broer kwam als vierde over de finish. Jan Wit eindigde als vijfde. Theo Roelofs werd zesde, Nico Verkade zeven de, Van de Steenhoven van Pro Patria, achtste, Piet de Haas van Spartaan ne gende en D. van Leeuwen van AAV '36 tiende. De 'Gouwenaars' hadden met uitzonde ring van Jan Zijderlaan niet veel in de melk te brokkelen. Joop Kooiman moest met een 14e plaats genoegen nemen. Thom Stolk eindigde als 21e, terwijl Wim van Wijk, A. van Leeuwen (Reeuwijk), Jan Vergeer, C. Buitelaar (Reeuwijk), Cee3 Michaelis (Vires), Cor Peterse. F. Ver douw, Cees Vooys en J. v. d. Bunt met nog lagere plaatsen genoegen moesten nemen. De verenigingprljs werd veroverd door AAV'36 c uit Alphen met 1! punten, ge volgd door Spartaan uit Llsse met 15 punten en Gouda met 19 punten. Illlllllllll!lllllllll!lllll!llll!llllllllllllllllllllllll!!llllllllllll!!llll!l!lllilllllllllllll!llll De massale start van de deelnemers aan de Gouda-cross. Er liepen in totaal 45 senioren mee. Jan Zijderlaan van de atletiekvereniging Gouda en de uitein delijke winnaar Rein Verkade liggen reeds voorop. Geheel rechts Verkade en naast hem Zij der laan. overwinning SM8SS te keren, en liep daarom met de C- jongens mee. Deze dappere daad was voor de or ganisatoren aanleiding, om haar een beker de prijs, die voor het dames nummer was bestemd te overhan digen. De prijzen werden uitgereikt door de voorzitter van de atletiekafdeling van 'Gouda', de heer A. Slingerland. De uitslagen luiden: A-klasse 1. Rein Verkade AAV '36 c in de tijd van 21 min. 30.4 sec.; 2. Jan Wit van MFC: 3. Th. Roe lofs van HAC; 4. N. Verkade AAV'36 c; 5. A. v. d. Steenhoven van Pro Patria. B-klasse: 1. Jan Zijderlaan van 'Gouda' in de tijd van 21 min. 58.2 sec. 2. W. van Gerven van Spartaan; 3. L. Broer van Trekvogels. C-klasse: C. Beelen van Spartaan in de tijd van 23 min. 15 sec. 2. B. Maas van Tempo; 3. M. Kuilboer van Olympus. D-klasse: 1. E. Kleuver van Tempo in de tijd van 23 min. 38 sec. 2. H. Geels van Olympus; 3. A. van Leeuwen van Reeu wijk. Jongens A: 1. Piet Beelen van Spar taan in 10 min. 48 sec. T. Warmerdam Spartaan in 10.54.6. 3. A. v. d. Molen van Holland-Leiden in 11.10.8. Jongens B: 1. Henk Verwoerd van Start in 7.12.6; 2. G. Groen van VIF 7.27.4; 3. K. van Oord van Suomi 7.27.4. Jongens C: 1. J. v. d. Burg van Sios 3.32.1; 2. F. Groen van VIF 3.36.4; 3. W. Kortekaasvan Spartaan 3.42.8. ('V De nationale kampioen cross bij de jongens A, Piet Beelen leidt een selecte kopgroep over het bemodderde par cours. Onbedreigd gaat Rein Verkade als winnaar van de Gouda-cross over de eindstreep. Zo te zien nog fris. Bij de jongens A, die 3400 meter moesten lopen toonde de nationale, crosskampioen Piet Beelen van Spartaan uit Lisse zich duidelijk de sterkste. De tweede plaats werd door zijn clubgenoot T. Warmer dam in de wacht gesleept, die op zijn beurt gevolgd werd door A. v. d. Molen Holand-Leiden. Henk Verwoerd van het Goudse Start legde over een afstand van 2300 meter al zijn tegenstanders zijn wil op. Als tweede en derde kwamen resp. over de streep G. Groen van VIF en K van Oord van Suomi. Bij de C-jongens (1200 meter) liep J. v. d. Burg van Sios het snelst. Hij werd echter op de hielen gezeten door F. Groen VIF en W. Korte- kaas Spartaan. Het damesnummer moest vervallen, daar slechts één deelneemster, namelijk N. de Waard van AVA op het appèl verscheen. De Alkmaarse had echter weinig zin onverrichter zake huiswaarts 4* (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, 10 december. Hoe aan trekkelijk het zaalhandbalprogramma er ook op papier uitzag, in de wedstrijden is er niet uitgekomen wat men er rede lijkerwijs van mocht verwachten. Slechts een enkele ontmoeting kwam boven het spelpeil nit en In dit verband willen wij zeker in de afdeling eerste klas de wed strijd St. LodewijkActie' (heren) noe men. Weliswaar verloren de Lodewijkers met 1611, maar hrn spel was toch een klas beter dan In voorgaande wedstrijden. De grootste belangstelling ging uit naar de strijd tussen Dynamo en Hellas 2. die elkaar in de Energiehal troffen. Hellas begon verrassend en dwong te ploeg van Scheffer c.s. in de beginfase met 42 op de knieën. Dynamo verhoogde daarna het tempo en kon bij rust met een 84 voorsprong gerust zijn. In de tweede helft liet Dynamo niet meer los en zegevierde met 17—13. Schutters trok naar Den Haag, waar het in een niet al te beste wedstrijd Olympia met 2317 versloeg. In de tweede klas heren maakte Wilton kennis met R.K. H.V.L. in Poeldijk, Wij geloven niet, dat die kennismaking is bevallen, want de Schiedammers waren niet tegen het harde spel van de tegen standers opgewassen. Wel kregen zij zeven strafworpen, maar Wilton wist er maar twee te benutten. H.V.L. trok met 138 aan het langste eind. Snelwiek trad tegen Quintus 2 aan. In tamme en vooral .(langzame" wedstrijd hielden zij na een 139-zege de punten in Rotterdam. Het grootste struikelblok voor de Snelwiekers was doelman With van Zeijl, die Quintus, voor een grotere nederlaag wist te behoeden. In de "Rotter damse formatie was het Aad Keehnen die van zich deed spreken door goed spel. (Van onze sportredacteur) ROTTERDAM. 10 december. De uit slagen van de tijdens het weekeinde ge reden ontmoetingen op home-trainers waren Toernooi „Sportief" in aanwezigheid van een ietwat verlate St. Nicolaas. Junioren 2 x 350 meter; 1 Hersbach 39,4 sec. 2 Vermeulen 47.sec. 3 Straatman 47.7 sec. 4 Snijders 50,4 sec. Amateurs 2 x 750 meter: 1 Bosveld 70 sec. 2 Van Schie 71 sec. 3 Van der Leij 71,5 sec. 4 Van Kralingen 72.8 sec. 5 Gores 75.8 sec. 6 Kranenburg 80,3 sec. A kl. Veteranen 2 x 500 meter: 1 Sins 49,2 sec. 2 Heijster 49,5 sec. 3 Van Ham burg 49,6 sec. 4 Hordijk 50,4 sec. 5 Van Ingen 50,8 sec. 6 Papavoij 52,3 sec. 7 Ouwerkerk 53,1 sec. 8 Augustin 53,1 sec. 9 Harmsen 53,4 sec. B. kl. Veteranen 2 x 500 meter: 1 Heiden 50,7 sec. 2 Wisschoff 53,1 sec. 3 Van de Ende 53, sec. 4 Ruggenberg 54,3 sec. 5 Van de Broek 54.9 sec. 6 Cramer 56 sec. 7 Ton der 56,3 sec. 8 Stahlberg 57,1 sec. A klasse 2x1 km.: 1 Koevermans (Cou reur) 70(2 sec. 2 Giesen (Ped.72,5 sec. 3 A. Driessen (Ped.) "2,9 sec. 4 Hoek 73,1 sec. 5 De Bruin 73.8 sec. 6 Rijsoord 73,9 sec. 7 Zimsmeister 74 sec. 8 Kila 74,5 sec. 9 F. Driessen 75.3 sec. 10 Sloot 76,9 sec. 11 Van Baaren; 12 Van der Leer. B klasse 2 x 750 meter: 1 Mijnsbergen (Ped.) 59 sec. 2 Tolenaars (Ped.) 59,3 sec. 3 Van der Torren (Rott. Leeuw) 59.9 sec. Groo ten boer 60,7 sec. 5 Van der Gaag 63,5 sec. 6 Hollenbeek 64,5 sec. 7 Van Krimpen 65,2 sec. 8 Krijgsmans 66 sec. A junioren 2 x 375 meter: 1 H. van Dalsen (Rott. Leeuw) 36 sec. 2 De Jong (Feijenoord) 38,7 sec. 3 Asselman (Feijen- oord) 38,7 sec. 4 Okhuizen 38,8 sec. 5 Hanswijk 39,5 sec. 6 Coenradie 39,8 sec. Kooij 40,4 sec. 8 Dalebout 40,7 sec. 9 Swinkels 41.3 sec. 10 Kroonenberg 41,5 sec. 11 Van den Heuvel 45,6 sec. De snelste B junior was Th. van der Leist (Ped De afdeling eerste klas heren leverde drie wedstrijden op. Zoals wij hiervoor reeds schreven, schijnt St. Lodewijk zich enigszins te gaan herstellen. Het werd nog geen overwinning, maar de 1611 nederlaag tegen actief was eervol en vooral doelman Ton Miltenburg verdient een pluim voor zijn spectaculaire werk in het Lodewijk-doel. In de strijd tussen D.W.S. en Snelwiek 2 leek het erop of de Schiedamse heren een monsterzege zouden behalen. In de tweede helft namen zij een schijnbaar onbedreigde 10—4 voorsprong. Snelwiek 2 wist echter nog tot 118 in te lopen. Dynamo 2Acti- vitas leverde een 98 zege voor de Actie velingen op, nadat Dynamo steeds de toon had aangegeven. In de slotfase namen zij echter een voorsprong die zij met succes verdedigden. In de districtsklasse dames behaalde Schutters een onbedreigde 124 zege op het Haagse Olympia en wist Velo in Wateringen H.V.P. met 73 aan haar zegekar te binden. De strijd tussen Roda en Wilton in de Energiehal viel wat tegen en eindigde in een 54 overwining voor Roda, nadat Wilton 3 minuten voor het einde nog een 43 voorsprong had. De teams in de eerste klas afdeling Rot terdam genoten van eep vrije dag. Wel kwamen de tweede klas. dames1 allemaal binnen de krijtlijnen. Het Schiedamse U.V.G. deed wat van haar verwacht werd, het versloeg Meeuwen met 5—2 in een tempoloze wedstrijd, vooral van Meeuwen kant. W.I.K. zegevierde^ met 61 over Oliveo. In de late avonduren Spartaan en Advendo-dames tegen elkaar in het veld. Nadat beide teams de gehele wedstrijd aan elkaar gewaagd waren, wist Spartaan tegen het einde een 53 voorsprong met succes te handhaven. (Van onze sportredactie.) GOUDA, 10 dec. Bruingebrand door de Afrikaanse zon is de Nieuwerkerkse wielrenner Maarten den Outer terugge keerd van de tournee, die hij met enkele andere Nederlandse renners door Zuid- Afrika heeft gemaakt. Op Schiphol werd het succesvolle gezelschap verwelkomd door de heren L. v. d. Ruit, Arie van Vliet (coach baanrenners) en Joop Midde- link (coach wegrenners), die namens de K.N.W.U. woorden van lof over de ge leverde prestaties spraken. Het bestuur van de Goudse rennersclub Excelsior, waarvan den Outer lid is, gaf uiteraard ook acte de presence. Voorzitter P. R. Biesheuvel overhandigde hem een boeket bloemen. Vanzelfsprekend had Den Outer veel te vertellen over zijn beleve nissen en ervaringen. Zo kwamen er bij de laatste wedstrijd in Pretoria renners aan de start, die 1600 kilometer per auto hadden afgelegd en die na de „course" weer direct naar huis terugreden. Over de gastvrijheid van de Nederlandse en Zuidafrikaanse families raakte Den Outer niet uitgesproken. Met bijzonder veel genoegen denkt hij terug aan de „braayvlees parties". Ter afwisseling maakten de renners ook vele uitstapjes. Zo bezichtigden zij het indrukwekkende Voortrekkers-monument en de plaats, waar Jan van Riebeeck voet aan wal zette. Het gezelschap kwam daar oog in oog te staan met.bavianen. Be zoeken aan de diamantmijnen en de Tafel berg stonden eveneens op het programma In Pretoria stapte een dame op Maarten den Outer af en vertelde, dat zij een familielid van hem was! Het bleek een nicht van zijn moeder te zijn, waarvan Advertentie nederlands grootste collectie elegante AVOND- en COCKTAILJAPONNEN BONTMANTELS en STOLA'S KEIZERSTRAAT ROTTERDAM - Advertentie Een héél, héél aparte verlovingsring (klassiek, modern en fantasie). Uit verkoren door jonge harten van deze tijd. Vaak nagemaakt, maar nooit geëvenaard. Daarom draagt de echte Desiree ring het stempel "Desiree". (Van onze sportredactie) SCHIEDAM, 10 dec. In Schiedam gonsde het gerucht ...Bij SVV zou een soort binnenlands oproer zijn uitgebro ken. Ontevredenheid over bestuur en oefenmeester. En a.s. zondag zouden alle betaalde voetballers er het bijltje bij neer leggen Een onwaarschijnlijk bericht. Want de slechte positie van de roodgroenen in deze competitie is niet veroorzaakt door een slechte leiding. Die leiding moet noodgedwongen roeien met de beste riemen, die men heeft. Wel zelden immers, zal een vereni ging zó door pech achtervolgd zijn als SVV in deze competitie. Een pech, die zich in het vorig sei zoen eigenlijk al aankondigde. Tijdens de gehele duur van die com petitie verbleef men in de bovenste regionen. In de laatste fase duikelde men, via een beslissingswedstrijd, net onder de fatale streep. Geen nood, redeneerde men. We ke ren in de kortste keren terug! Maar de pech zette door. Nu in de vorm van blessures. De een na de an der moest vervangen worden, zodat men vorige week in Dordt zelfs met zes invallers moest aantreden. De verdediging, reeds zwaar ver zwakt door de transfer van Romein, werd geheel gedesorganiseerd door het uitvallen van Van Kampen, die einde lijk deze week weer in training gaat. De uitstekende middenspeler Van Leeuwen was het tweede slachtoffer van een vriendschappelijke wedstrijd. De vorige week, tijdens de training, liep hij wederom een enkelblessure op, die hem wel weer een paar weken zal uitschakelen. De aanval verloor zijn goalgetter Al- lart, die met een rheumatische aandoe ning tobt. En daar tussendoor kortere gedwongen onderbrekingen voor Ris, Waasdorp, Osterholt, Hubert, Van der Reijden, terwijl de lijst vorige week met Slavenburg gecompleteerd werd. Maar de vervangers doen hun best; niemand zal de SVV-ers gebrek aan strijdlust verwijten. En de leiding doet wat ze kan. Deze week gaat men met Allart naar dokter Van Nes te Alblas- serdam, een orthopaedisch chirurg met Europese faam. Het eertijds gevreesde SVV, eens Neerlands kampioen, maakt een bais se-periode door. Maar de vereniging beschikt over een kern van goede jeugdspelers en geschraagd door een weliswaar geslonken, maar trouwe supportersschaar, komt de bijna 60- jarige club deze tegenslagen ongetwij feld te boven. men niet wist dat zij in Zuid-Afrika woonde. Voor Maarten en zijn sportvrien den betekende deze onverwachte ontmoe ting het begin van een bijzonder gezellig avondje. Maarten den Outer vertelde ook het één en ander over de banen, waarop men had gereden. Sommige banen hebben een lengte van ongeveer 700 meter! Ook blik te Den Outer nog even terug op de goede en minder goede wedstrijden, die hij heeft gereden. Hij boekte twee persoonlijke overwinningen, driemaal een zege in de ploegachtervolging, drie tweede plaatsen en twee vierde plaatsen. Van groter be lang acht Den Outer evenwel de ervaring, die hij tijdens de trip heeft opgedaan. Voor de aanvang van de wedstrijd in DORDRECHT, 10 dec. Voor het eerst in haar bestaan moest de handbalvereni ging „Minerva" zondag een zaalwedstrijd in de Haagse Houtrusthal spelen en dat is de Dordtse meisjes niet best bekomen. Zij moesten daar tegen het Haagse Turn- lust een 65 nederlaag incasseren, doch daar dient onmiddellijk aan toegevoegd te worden, dat zij als morele overwin naars uit het veid zijn gekomen. Het veldspel gaf de verhouding beslist niet weer en het is aan een onjuiste beslissing van de Turnlust-doelrechter te wijten, dat de Dordtsen met gebogen hoofden het veld verlieten. In het begin was er sprake van een overrompelend Turnlust-offensief en dat bracht al binnen vier minuten een 20 voorsprong voor de Haagsen op, maar langzamerhand begon Minerva terug te krabbelen. Er volgde een aantal goede aanvallen uit één waarvan Jopie van der Singel Minerva' wat dichter bij de Haagsen kon brengen. Het geei rodo team was vooral in het begin gehandicapt, omdat doelvrouwe Btp Fortuin wegens ziekte verstek moest laten gaan. Haar plaats werd ingenomen door Bep Scnneveldt, die voor de eerste maal tussen de palen stond. Het was voor haar dan ook wat ontmoedigend dat zij aio beginfase reeds twee treffers moest doorlaten. Allengs herstelde zij zich en voor al in de tweede-helft zou zij tot grote hoogte stijgen. De rust kwam met 3—2 voor Turnlust. De tweede helft begon met een fraai doelpunt van Tinie van der Kamp die Minerva op gelijke voet met de thuisclub bracht. Wat bij de Haagsen opviel was het veel hardere spel, waartegen de over het algemeen lichte Dordtse aanval wei nig kon uitrichten. Nadat Turnlust weer een 43 voorsprong had genomen waren het Freddie Wouters en Jopie van der Singel die de kleine Dordtse meerderheid in deze fase van de strijd met twee doel punten uitdrukten en zodoende de stand op 45 brachten. Tot grote verwondering van speelsters en publiek wees de Haagse doelrechter kort daarop naar het midden toen een hard Haags schot van de onder kant van de lat volgens zijn inzicht de doellijn had gepasseerd, wat de stand op 55 bracht. Even waren toen de Dordtse meisjes uit hun balans en het kostte Turnlust toen geen moeite meer er nog een zesde treffer aan toe te voegen en daarmee de punten in de Hofstad te houden. Pretoria werd één minuut stilt® in verband met het overlijden va\vj(f rtri L iP ses Wilhelmina. Alle renners O?v'"' een fraaie legpenning als belon1 hun goede prestaties. De vliegtoc g[(( Maarten een belevenis. Op de Lp# J. vloog hij over zijn ouderlijke had hij ook een prachtig gezicht °r da en de Reeuwijkse plassen. (JiPj Ondanks alle belevenissen is Df toch wat blij, dat hij weer in jjaf1 is. Het doet hem goed de frisse lucht weer te kunnen opsnuiven Advertentie Morgenvroeg begint In de 2e' helpafdeling (beneden) de ver' koop van Kerstartikelen. Zij, die al eerder hun Kerst" versiering bij ons kochten, 1"e' ten wat dat betekent. Niet alleen dat U zich verbazen over de enorme s°r' tering, nog meer zult U st»®n te kijken van de prijzen. d'e mede, omdat U zichzelf help1' ongekend laag zijn. Morgen begint de verkoop vafl deze assortiments-dozen Kerst' ballen, zilver en gekleurd, du'" delijk controleerbaar voor be' duidend minder dan de ha've prijs. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze doze" met Kerstballen (o.a. voge'£/e' klokje enz.) zilver of gekleurd' glad en met reflex, per do"s van 12 stuks, r' (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, 10 december. Joke Willemse, de succesvolle turnster van het Rotterdamse St. Lodewjjk heeft de naam van Rotterdam tijdens de natio nale kampioenschappen van de NKGB te Zundert hoog gehouden. Zij legde beslag op een eervolle gierde plaats, *c fft if Zegwaard van de verenig'1?» v»' ^1>' Amstelveen en Marijke F' joke fie! vereniging Victorie uil Delden- 0p „f lemse is hier aan het w KOro',f',em „paard". Met een sierlijke ..-ai', deze foto slechts ten dele zic "hoog- zij haar puntentotaal weer

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1962 | | pagina 6