Record tóch niet gebroken... Nieuwe Volgend jaar proberen we Het opnieuw liegen Jongbloed Terry Downes stopt met boksen Kaartjes vlogen weg.. Leo Horn op 28 april in 't veld? Peter Post ook in Milaan aan kop Op jaarvergadering honkbalbond zal het er heet aan toe gaan VVGA WIL KLOK DRIE JAAR TERUG ZETTEN Ieder aandeel Vereenigd Bezit van I894 geeft U "belang "bij ruim 200 ondernemingen Donald Campbell vertelt (deel (XI) Noorse rijders Zakenman Seen commentaar" Kleine zesdaagse nieuwe dagblad Klacht van Ajax ongegrond Uitbreiding Tegen ïiElT DINSDAG 9 FEBRUARI 1965 et ix>" In de tien vorige afleveringen hertelde Donald Campbell over de avonturen, die hij beleefde in de tijd, dat hij in Utah op de Wereldberoemde Zoutvlakten hel snelheidsrecord te land op zijn naam trach..- te brengen. Hij sprak over de race met zijn bij zonder ongelukkige afloop: de wagen vloog meer dan een. mijl door de lucht en hij beschreef verder de psychische kwellingen Waaraan hij na het ongeluk bloot stond. Verder vertelde Donald op welke wijze hij er toe kwam om de recordjacht van zijn vader voort te zetten. Een Amerikaan Wilde na de dood van Donalds vader het record te^vater dat op naam van Sir Macolm stond doorbreken. Dat kon en wilde Donald niet toestaan. Het gevolg Was, dat hij het record zelf zou moeten doorbreken. Dat lukte hém net niet zoals u uit deze af levering zal blijken. IVlÜn recordpoging was mislukt. Ve B.B.C. kwam met de medede- dat het me bijna gelukt Was. Twee tijdopnemers vertel en het me later nog eens. Ze fokken nogal schaapachtige ge dichten. Een hunner, mijn ver baasd gezicht ziende, zei lang ham: het spijt me erg Donald. is een fout gemaakt We heb ben alles nog eens nagerekend ®en simpel foutje kan ge makkelijk gebeuren Je was Wee mijl onder het record van 3e vader Ziekte Obsessie j Milaan, 9 febr. Het Neder- abds-Italiaanse koppel Peter Post ^ando Terruzzi heeft tijdens de j^ eede dag van de zesdaagse van ll&an stevig de leiding genomen. zes uur maandagavond voer- b 11 zij het klassement aan met 41 j Hten. Op de tweede plaats reden de Deen Palle Lykke en de taHsman Raynal met een totaal Vs- 10 punten. De Duitsers Bug- fbl en Renz reden als derde com- biha ^latie in dezelfde ronde als Post. e overige koppels hadden een of eer ronden achterstand. Voetballiefhebbers trekken Guus Flinkevleugel van D.W.S. de kaartjes voor de ontmoeting FeijenoordD.W.S. uit de handen. De D.W.S.er was maandag in een ommezien door de paar hon derd plaatsbewijzen, die hij had kunnen bemachtigen heen. Zaterdag was in Rotterdam reeds alles uitverkocht. Onrustige Zenuwen? Tegenslag Stokje 'jé ,id»- TWEE MIJL ONDER VADERS RECORD j. ®erlijk gezegd verraste deze medede- Ws me eigenlijk niet. Ik had heel ver Ws in mijn achterhoofd niet geloofd, ®ders record gebroken te hebben. Toch vjas het een ontzaglijke teleurstelling. 11 dat was nog niet alles. Toen Leo la- J'r de boot nog eens goed nakeek, bleek "at het spatten van de olie veroorzaakt a** door een breuk in een gedeelte van ROTTERDAM, 9 febr. De strafcom- missie Betaald Voetbal van de KNVB heeft een onderzoek ingesteld naar de klacht van Ajax tegen de doelman van DWS: Jongbloed. De commissie acht de klacht niet bewezen en heeft daarom geen straf opgelegd. Wél heeft het onderzoek de strafcommissie aanleiding gegeven om een tweede tenlastelegging tegen de spe ler Jongbloed te doen uitgaan vanwege het verstrekken van onjuiste inlichtingen zowel aan scheidsrechter P. P. Roomer op 17 januari als op 1 februari aan de strafcommissie Betaald Voetbal, aldus een officiële mededeling in de Sportkro niek. OSLO, 9 febr. Voor het wereld kampioenschap hardriijden op de schaats, dat zaterdag en zondag aanstaande in Oslo zal worden gehouden, is de Noorse schaatsploeg als volgt samengesteld: Per Willy Guttormscn, Fred Anton Maier. Per Ivar Moe, Magne Thomas sen, Nils Aaness. Reserve is Ivar Erlk- sen. LONDEN. 9 febr. De Engelse vroe-: gere wereldkampioen boksen middenge wicht. Terry Downes, heeft maandag avond meegedeeld, dat hij na 45 gevech ten sinds 1957 met 35 overwinningen, de jring vaarwel zegt. Downes kwam op 11 juli 1961 in de Empire Pool van Wembley aan zijn we reldtitel doordat de Amerikaanse titel houder. Paul Pender, uit BrooKline In Massachusetts, op het einde van de achtste ronde opgaf. In april daaropvol gend won de brandweerman Pender de titel weer terug in Boston door een een stemmige puntenoverwinning in vijftien ronden. Het laatste gevecht van Downes was om de halfzwaargewichttitel. Hij s tond tegen de Amerikaan Willie Pastrano in november '64 in Manchester op punten voor toen de kampioen in de elfde ron de met een nunch zijn uitdager knock out sloeg. Downes -verd een revanche in Miami, Florida, beloofd, maar omdat daar niets van gekomen is heeft hij besloten ermee op te houden. Hij maakte zijn besluit bekend op een cocktailfeestje. De reden was. zei hij. dat de Amerikanen geen prijs meer konden bedingen. „Men kan er geen gewoonte van maken voor niets te boksen", zei de 28-jarige Cockey die het boksen leerde in het Amerikaanse korps mariniers. Pender kreeg hij nog een paar midden gewichten van wereldformaat tegenover zich, zoals Joey Giardello, de tegenwoor dige kampioen, en ex-kampioen Sugar Ray Robinson. In 1962 ging Downes over naar de halfzwaargewichten, toen de Britse Boxing Board hem zijn titel af nam. omdat hij weigerde John Mccor- mack, die hij al eerder overtuigend ver slagen had, een kans te geven. Downes schat dat zijn carrière hem on geveer 150.000 Pond-sterling aan ringgeld alleen heeft opgeleverd van welk bedrag veel is weggegaan aan belasting en nood zakelijke uitgaven. De exkampioen en zijn manager Sam Burns bezitten diverse zaken, waarvan de aandelen op de beurs onlangs 250.000 Pond-sterling noteerden. Voorts heeft Downes een nachtclub in de noordweste lijke Londense wijk Willesden. Downes rijdt rond in een Rolls-Royce en hij heeft een huis in 'n sjièke Londen se buitenwijk dat hem 30.000 pond ster ling heeft gekost. Hij wil in de bokssport werkzaam blijven als manager of als pro motor. Nadat Downes had meegedeeld lat hij ermee ophield, zei manager Burns: „Ik ga met hem mee. Onze verhouding is er niet meer een van maganer en bokser, maar we zijn vrienden en firmanten. Ter ry kan het zich niet veroorloven tegen een gewone bokser uit te komen". Downes begon zijn beroepscarriére in 1957, en al het jaar daarop had hij de Britse middengewichttitel. Afgezien van de Blue Bird hadden we nog niet nauw keurig kunnen vaststellen. „Het ziet er naar uit, dat deze record-business niet zo gemakkelijk is, als ik wel dacht", zei lk tegen Leo. „We kunnen het beter het volgend jaar nog eens proberen en onze duimen draaien. In de hoop, dat mr. Kaiser evenveel moeilijkheden heeft als wij". We brachten een paar sombere dagen met inpakken door. De Blue Bird werd op een lorrie gezet, om naar het zuiden getransporteerd te worden. Toen reed ik met Daphne weg. Er was op de weg naar het zuiden een bocht, waar je voor een laatste maal over het meer kon kij ken. Ik stopte de wagen even en staarde over het blgu,we water, waarboven de bergen iich' Verhieven. Het was een prachtige morgen. Ik herinner me op eens. dat ik tien jaar tevoren met mijn vader op dezelfde plaats stond, bijna op dezelfde dag. Maar hij had zijn re cord behaald, mij was het mislukt! ,,Maak je niet druk", mompelde ik bin nensmonds, „je komt hier beslist terug". erg. Voor mijn twee eerste vrouwen wél. Toch was wederzijdse onverdraagzaam heid niet het voornaamste, wat in deze huwelijken aanleiding tot conflicten gaf. Mijn eerste en mijn tweede vrouw wa ren bewonderenswaardige echtgenoten en ik hield veel van hen. Mijn bestaan van recordbreker werd hun ten slotte te machtig. Ze slaagden er niet in, het hoofd te bieden aan de koorts, welke me in het bloed gevaren was. <3e versnellingsbuis. Tijdens de race te- J, - xijuuiio uv. a uvv vv. ,ug was voorts de propelierbak zwaar ^schadigd. Ook de dragers daarvan 'adden geleden. k>ei geleden. ®et seizoen was vrijwel voorhij. Het er veranderde. De totale schade aan Ik ken slechts één vrouw, die het hoofd kan bieden aan mijn obsessie voor snelheidsrecords. Het is, gelukkig ge noeg voor me, mijn vrouw Tonia Bern. Ze heeft als zangeres nogal succes, bouwde een eigen carrière op. Dit helpt ongetwijfeld een vrouw, die getrouwd wil blijven met iemand, die leeft zoals ik. Ze heeft zich altijd erg nuchter te genover me gesteld. „We moeten het rustig onder de ogen zien", zei ze kort nadat we elkander voor het eerst ont moet hadden. ,,Je bent nu eenmaal niet zo'n type, die het op prijs stelt, zijn da gen precies en op het uur af in te delen en er van houdt, direct als hij thuisge komen is zijn pantoffels aan te trekken. Je bent ook niet het soort man, waarop een vrouw steunen kan". Voor Tonia was dit laatste niet zo i (j^Vkke en Uayrial werkten zich maan- l'aS.h-ink omhoog door die wedstrijd „a v^caine" OVer 30 kilometer te win- <Adlh een tijd van 35 minuten en 17 se- V?, hetgeen een gemiddelde snelheid boL 1 km/u betekende. De overige kop- verloren enig terrein in deze rit. zogenaamde „kleine zesdaagse" *h ö1 de Belgische amateurs Broothaets Pt^snniken, De Italianen Maistretto en jvj'oii liggen op de tweede plaats. l/u-Stend luidt: 2, t ^ft/Terruzzi. Ned/Italië. 41 pnt. ykke/Raynal, Den/Fr, io 3. Bugdahl/Renz, Ltsl, 2 Op een ronde: 4. Beghetto/Bianchetto, Italië. 65 5. Van Steenbergen/Motto België/Ita lië, 51 6. Pellegrini/Conistantio, Italië, 44 7. Kemper/Oldenburg, Dtsl., 44 8. Maspes/Pfenninger Italië/Zwit, 41 9. Baensch/Roggendorf Oostenrijk/Dtsl. 40 10. Zoffel/Legangue, Zwit/België. 33. Maar als het breken van records wer kelijk een ziekte is, hoe heb ik die dan opgedaan? Wat waren de voornaamste oorzaken? Ik ben er nu van overtuigd, dat het niet in mijn jongensjaren ge beurde en zeer beslist niet het gevolg was van mijn grote verering voor mijn vader. Neen, ik weet het zeker. Het be gon, toen het me mislukte, in 1949, om op het Coniston Meer het record van mijn vader te verbeteren. Als het me in die tijd gelakt was, zou lk die koorts, die ziekte, niet hebben opgelopen. Ik zou een goede kans heb ben gehad, een respectabel, tamelijk goed hoerend zakenman te worden. Want in de grond van mijn hart haak ik niet naar succes. Indien ik in 1949 een record gevestigd had, zon ik naar alle waarschijnlijkheid het hele avontuur hebben afgeschreven. Als een korte, heel prettige episode in mijn leven. Ik ben er bijna zeker van, dat het zo ge gaan zou zijn. Daphne, mijn eerste vrouw, had hierop gehoopt. Maar de recordpoging mislukte. Mis lukkingen zijn in mijn familie altijd ge vaarlijke dingen geweest. „Je weet, wat je vader tot een recordbreker heeft ge maakt", zei me eens een oude vriend van hem. Het waren al die tegenslagen, welke hij in het begin moest ondervin den. In 1922 in Salburn en in 1923 te Fanoe in Denemarken. Beide malen be haalde hij een record. Het werd even wel niet erkend, als gevolg van onenig heid onder de tijdopnemers, wier in strumenten blijkbaar niet goed werk ten. Hij werd er zo woest door, dat er sindsdien geen houden meer aan was. Hij wilde zijn zin hebben". In de winter van 1950, toen we de Blue Bird in de werkplaats van het Rei- gate Hill Hotel aan het repareren wa ren, verkeerde ik ongeveer in dezelfde situatie. Ik heb geen idee, waarom ik een tegenslag nodig heb, om in actie te komen. Alles wat ik weet is, dat ik die winter met alle geweld het record wilde verbeteren. Ik haakte er naar met een intensiteit, zoals ik nooit tevoren in mijn leven ervaren had. Het werd een obsessie. 's Morgens vroeg begon ik aan de ad ministratieve bezigheden, die aan elke recordpoging verbonden zijn. Ik heb er al op gewezen, hoeveel tijd en energie dat in beslag neemt. Daarna maakte ik alles voor mijn gereedschappen-onderneming in orde. Dan ging ik naar de werkplaats, waar Leo gewoonlijk al aan de boot bezig was. Ik bracht er het grootste gedeelte van de dag door. Het was in die tijd, dat mijn eerste huwelijk schipbreuk leed. Daphne ver liet me en ging bij mijn moeder wo nen. „Je bent totaal veranderd, Do nald," zei ze. „Ik heb een man nodig, waar ik op steunen kan. Ik heb er meer dan genoeg van. met een raceboot ge trouwd te zijn." Het was volkomen waar, wat ze zei. Ik was er in die tijd echter niet toe in staat daar ook maar iets aan te veranderen. Voor my bestond er maar één ding, het behalen van een record. Ik ging bjj mijn zuster in Surrey in huis. Het stond voor me vast, dat ik voortaan een vrijgezellenbestaan zou leiden. Ongetwijfeld zou het van my unfair zyn, van een vrouw te verwach ten, zich helemaal naar my te schik ken, zoals Daphne tot nu toe gedaan had. de maximumsnelheid van de boot tus sen de 150 en 155 myi per uur lag. Het record van mijn vader van 141 mpl was nog ongeslagen. Hopend, een paar myi meer uit de Blue Bird te halen, hadden we een nieuwe schroef ontwor pen, We gingen tegen eind juni naar het Coniston Meer, met grote verwach tingen ten aanzien van die nieuwe schroef. Van het begin af aan hadden we oponthoud. Het weer was slecht en de schroef kwam maar niet aan. De fabrikant liet langer op zich wachten, dan oorspronkeiyk voorzien was. We gebruikten de tijd met het inzet ten van een tweede stuurstoel in de cockpit, zodat Leo Villa met me mee kon gaan, om gedurende de proefvaar ten de instrumenten gade te slaan, een heel belangrijk onderdeel van het racen. Terwijl we hiermede bezig waren, hoorde Leo een nieuwsbulletin van de radio, waarin onze eerste tegenslag van deze zomer werd aangekondigd. Ik herinner me nog heel goed de manier, waarop hil naar de waterkant kwam, met zijn armen wuivend, om onze aandacht te trekken. „Slecht nieuws." schreeuwde hy ons toe. Wat?" „Een Amerikaan, hy heet Stanley Sayers, heeft zopas het s^ielneidsrecord te water op 160 myi gebracht." „Wie is voor de donder die Sayers?" „Nooit van hem gehoord. Maar zyn boot heet Slo Mo Shun 4". De naam zegt wel iets omtrent 's mans mentaliteit. De woorden zijn afkor tingen van zoiets als: ik heb een hekel aan langzaam varen! Zo, dit was het dus (Van onze verslaggever) UTRECHT, 9 febr. Scheidsrechter Leo Hom, die vorige maand door de K.N.V.B. werd uitgesloten van het lelden van voetbalwedstryden, heeft gisteren met een delegatie van het bondshestuur een onderhoud gehad. Hom zou graag de uitnodiging accepteren om op 28 april de afscheidswedstryd van Stanley Matthews van Stoke City tegen de Rest van de Wereld te leiden. Het bondshestuur heeft gisteren nog geen beslissing genomen over al of niet intrekken van de „schorsing" van Leo Hom. Bondsvoorzitter A. L. M. Schroder verklaarde, dat deze kwestie eerst ln het bondshestuur behandeld moet worden en dat daarna een beslissing zal worden genomen. Verder wilde hij „geen com mentaar" geven op de kwestie-Horn. Ook bondsbestuurder Dirk Nijs ont hield zich van commentaar. Hij meende dat de»zaak-Horn overtrokken was en dat de „strijd" nu nog alleen gericht was tegen de mens-Hom. Dat vond hy „mis selijk". Leo Horn zelf onthield zich liever van commentaar om op dit moment zichzelf niet nodeloos in het diskrediet te bren gen bij het bondshestuur. Er bestaat gerede hoop dat Leo Hom op 28- april de afseheidswedstrijd van Matthews leidt, hetgeen overigens een zaak blijft van de Engelse en de Nederlandse voetbalbond. ta Het elftal van Trinidad heeft zondag in Port of Spain met 41 gewonnen van Suriname. Het was de eerste wedstrijd in de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap. In deze groe pen speelt behalve Trinidad en Suriname ook Costa Rica. De winnaar komt in de volgende ronde uit tegen Jamaica en de winnaar van de Noordamerikaanse groep. Advertentie Mijnhardt's Zenuwtabletten eniging), Piet St. Nicolaas (ernstige bles sure, Reggie Smith en Ruud Koene (bei den bestuurslid, beiden hebben te kennen gegeven niet meer te willen spelen. In dit voorstel worden eigen omstandighe den geprojecteerd op de gehele honkbal- bond. Ook in voorafgaande jaren, toen de positie van WGA vrijwel even hopeloos was als nu, heeft de Amsterdamse ver eniging geprobeerd de competitie in bo vengenoemde zin om te buigen, steeds zonder succes. Ja, het was een tegenslag, die me naar een succes deed haken, lk zou die zomer heel wat tegenslagen te slikken krijgen. Gedurende de winter hadden we op de Admiralty Experimental Works met een model van de Blue Bird ge ëxperimenteerd. De proeven ln de watertank en ln de windtunnel haden aangetoond, dat (Van onze sportredactie) AMSTERDAM, 9 febr. Wie gedacht mocht hebben, dat de jaarvergadering van de Koninkiyke Nederlandse Honkbal Bond traditiegetrouw ook dit jaar op de laatste zaterdag van februari, de 27ste ditmaal een uitermate rustig verloop zou gaan krijgen, komt bedrogen nit. Een tweetal reglementswijzigingen komt ter tafel en zal aandacht vragen van bestuur en afgevaardigden. De Amsterdamse vereniging HCTIW stelt voor om in bepaalde gevallen bij ge schillen met het bestuur van de KNHB de commissie van beroep of een speciale arbitragecommissie recht te laten spre ken. Verwacht mag worden, dat dit punt onaanvaardbaar voor het bestuur zal zijn, daar men dit voorstel als een motie van wantrouwen kan opvatten. Spannend zal het ook worden bij een voorstel van het bestuur van de KNHB zelf. Het bestuur wil een deel van artikel 54 van het reglement van wedstrijden waarin voorgeschreven wordt dat de ne gentallen elkaar in de competitie twee maal zullen ontmoeten opnieuw voor drie jaar buiten werking stellen (tot en met 1968), waardoor het spelen van zo genaamde dubbelwedstrijden o.a. in de hoofdklasse tot de mogelijkheden blijft behoren. De Amsterdamse hoofdklasser VVGA wil hier een stokje, zo men wil honkbal knuppel, voor steken. In een rondschry- ven aan alle bij de KNHB aangesloten verenigingen stelt de Amsterdamse hoofd klasser voor, het bestuursvoorstel te ver werpen en „het bondshestuur opdracht te verstrekken met ingang van het seizoen 1966 alle klassen ln de KNHB uit te brei den tot maximaal tien verenigingen". Om de betekenis van dit door WGA gelanceerde voorstel te kunnen begrij pen, moeten wij teruggaan naar 1962 1963. Bij bepaalde hoofdklassers bestond toen het grote verlangen naar meer wed strijden, veertien competitiewedstrijden per seizoen vond men te weinig en na vele, soms te verhitte, discussies werd het bestuur van de KNHB in februari 1963 gemachtigd het hierboven reeds genoem de reglementsartikel voor drie jaar (dus tot en met 1965) buiten werking te stel len. De dubbelwedstrijden deden hun intrede. Eerst werden deze wedstrijden achter elkaar op zondag gespeeld, nu is men hiervan afgestapt en worden de twee wedstrijden op achtereenvolgende zaterdagen en zondagen gespeeld. De hoofdklassers (acht verenigingen) spelen hierdoor 21 wedstrijden. Voor het eerst gingen de eerste klassers vorig jaar ook driemaal tegen elkaar spelen, welis waar niet in dubbelwedstrijden, maar in drie enkele wedstrijden, wat door deelna me van slechts zes negentallen aan elke afdeling leidde tot vijftien wedstrijden. Een zelfde systeem zal dit jaar in de eer ste klasse worden gevolgd. Wat nu wil WGA? WGA wil uitbrei ding tot tien verenigingen, niet alleen in de hoofdklasse, maar in alle klassen, een massa-promotie dus. Welk voordeel zit deze vereniging in deze massa-promotie? Wy citeren uit het rondschriiven van VVGA: „zoals door ons reeds dikwijls is gesteld, is naar onze mening het spelen van meer dan één wedstrijd in één week einde geen ontspanning, maar een opof fering. Ons standpunt is, dat het spelen van twee wedstryden in één weekeinde voor de deelnemers op steeds grotere be zwaren gaat stuiten". En: „bovendien be. hoort het spelen van meer wedstrijden geen privilege te zyn van de hoofdklasse- teams. Alle leden van de KNHB hebben hier recht op". Ook stelt men als voordelen:: „alle ne gentallen spelen meer wedstrijden; het aantal te spelen wedstrijden vergt acht tien weekeinden wat zonder meer te ver wezenlijking is het inachtneming van in terlandwedstrijden, rayondag en verre gende weekeinden; het grotere aantal thuiswedstrijden zal een hogere recette opleveren". Met dit voorstel is WGA weer terug op de oude basis; giftige pijlen worden op het bondshestuur afgeschoten. Wij kunnen ons niet aan de indruk onttrekken dat eigen belang van WGA een woordje meespreekt Eigen belang van WGA, dat in een jaar tijds een aantal spelers heeft zien vertrekken; Erik Nahar (naar de An tillen), Henk Vissers (veranderd van ver- Wat Is er nu precies tegen dit voorstel van WGA? De voordelen door deze ver. eniging opgesomd kunnen wy op elk punt ontzenuwen. Is het spelen van meer dan één wedstryd in één weekeinde ont spanning of opoffering. Hierover discus siëren is zinloos. Ieder speelt voor zyn genoegen; men behoeft geen twee wed- strüden in één weekeinde te spelen, elke speler kan en mag voor zichzelf beslis sen of hij wel of niet speelt. Waarom werden destijds die dubbel wedstrijden ingevoerd? Om het spelpeil te verbeteren. Een grotere routine zou immers kunnen leiden tot een hoger spelpeil en dat is niet uitgebleven. Dat het spelen van achttien wedstrijden zoals WGA voorstelt in achttien weekeinden niet mogelijk is leert een eenvoudige rekensom: van 24 april tot en met 25 september zijn 23 weekeinden beschikbaar; twee weekeinden voor het spelen van wedstrijden om bet Europese kampioenschap en een weekeinde voor interlandcontact (toch waarlijk niet te veel)gaan hier af en daarenboven moet men wel rekening houden met zeker drie verregende weekeinden. Deze rekensom leert dus dat slechts zeventien weekeinden beschikbaar zijn; één weekeinde tekort (terwijl wij met de rayondag nog geen rekening hielden) en daaraan gaan de bestuurders van WGA zonder meer voorbij. VVGA bewijst met zyn voorstel de honkbalbond een heel slechte dienst. Elke zin voor realiteit hebben de be stuurders uit het oog verloren, hetgeen wij in ernstige mate betreuren. Hoe on gelukkig de handelwijze van de VVGA- bestuurders wel is moge biyken uit het feit, dat zy niet de moeite hebben geno men hun voorstel in de verschillende rayonvergaderingen (vergaderingen vu de onderafdelingen inde KNHB) te laten behandelen. Verwerping van het bonds- bestuursvoorstel en aanneming van het VVGA-voorstel zou dan ook een ver loochening betekenen van zes European kampioenschappen en de spelpeilverbete ring sedert 1962. Advertentie.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1965 | | pagina 7