WAPENSMOKKELAARS KOMEN VAN OVERAL Weer vliegtuig met onbekend doel Naar Nederland gevlo gen voor „interessante lading Bonn zoekt Westerse steun tegen D.D.R, dagpuzzle Akkoord in anderhalve week Uurloon bouwvakkers ct hoger 9 tot Resultaten Amro-Bank gestegen Miele er is geen betere! Zonne totaal brillen anders w Goede knippatronen bij Libelle voor grote maten Heel karwei Kapitein Gerritsen op Schiphol Verscherpte controle op Schiphol Zeven militairen duiken vergeefs naar drenkeling Bemanning vandaag over de grens Brand verwoest textielfabriek V er ontwaar di ging na verbod van Stellvertreter Interpellaties in het Italiaans parlement 7 o lo Samenzwering om Vrijheidsbeeld op te blazen Dr. Schüle: Zonder het te weten lid van nazi-partij Morgen betuiging gehoorzaamheid in de St. Pieter Vietnam: Negende kabinet in 16 maanden tijds Acht ringen uit winkel verdwenen VS: tweede bom van Peking op komst 4 Wat kinderen ervan zeggen Kaashandelaren luchten hun hart in protesten Politie in Selma met knuppels tegen negerleider w Geen bemoeienis met wapensmokkel Niets vernomen Diplomatieke breuk met Nasser onver- 9 RATIONEEL BOUWEN Succes voor FBI Broodprijsbespreking zonder resultaten Nieuwe kardinalen Waarde 59 mille Weer de kwaliteit het nieuwe dagblad Mi Het tweede mysterie-vlieg tuig van het type DC-Jf met een Amerikaanse bemanning op Schiphol. Inzet: de regis tratienummers. V) mi BONN, 17 febr. (Reuter) Bondskanselier Erhard heeft dins dag op een bijeenkomst van de christendemocratische fractie in de Bondsdag de hoop uitgespro ken dat de V.S., Engeland en Frankrijk de Westduitse positie in het Midden-Oosten zuilen steu nen, met name wat betreft de stelling van Bonn dat de bonds regering de enige vertegenwoor digster van het Duitse volk is. QnEEQEEB Ook uit Engeland: het montuur dat tot de denigrerende naam ziekenfondsbrilletje leidde. Nu weer in de mode. Ovale bril met houten montuur uit Engeland. Men kan zich afvragen hoeveel dames zich met deze „bril" zullen durven vertonen. Jurkje voor de tiener. Marine blauw met rood-wit gestreepte inzet. K- -W m - SV - - (Advertentie) SCHIPHOL. 17 febr. Naar aaii- e,cling van de uapeiismokkelaffaire ""fenen de douane en de marechaus- nPe op Schiphol thans een wat scher- Pe,r controle uit wanneer het een vlieg- 1K betreft met een onbekende he temming. Gisteravond landde uit Bor deaux een vliegtuig van het type DC-4 Jttet een Amerikaanse bemanning aan °ord. Na een nauwkeurige controle '?°r de marechaussee bleken de pa- P'eren in orde te zijn, maar noch de gezagvoerder noch de eigenaar van 'et toestel, die eveneens was mee ge- '"gen, kon of wilde iets meedelen om- "nt de bestemming van hun vlucht. Zij vertelden dat ze in opdracht han delden van de in Nederland woonach- ,'Se Amerikaanse luchtvaartmake- ®ar Robert L. Farquhar,» die zoals ge- Tem in verband met de wapensmok- Vo faire maandag aan een uitvoerig nioor is onderworpen. Op een vraag ^"clke lading zy hier aan boord zouden '".men liet de eigenaar van het vlieg-, ri'g, de heer Hover, een aan hem ge adresseerde brief zien waarin de uchtvaartmakelaar hem een interes ante lading" aanbood. De brief was ®?.s'gneerd door de heer Farquhar. 'iptfecteur van Aviad". Zoals bekend êo deze tllans als directeur van ?n makelaarsbedryf voor luchtvracht Wan Aero Corporation" in een kan- Pr. op Schiphol, dat voorheen nog "Aviad" heette. Het vliegtuig, dat gisteravond om streeks half acht was geland, droeg ®èn Amerikaanse registratie (N 7*2) in duidelijk zwarte letters ge schilderd op de overigens kale °mp. Het toestel behoorde toe aan de in Miami gevestigde luchtvaart maatschappij ,,Pasco Aviation", aarvan de heer Hoyer eigenaar is. Hl) vertelde dat hij met een lege N'st via de Azoren en Frankrijk naar Nederland was gevlogen. Het lag in J bedoeling, dat hij hier contact zou Pdemen met de heer Farquhar, van "ij nadere instructies omtrent de oaing en de bestemming zou ont- vangen. 'tel? e bemanning ontkende iets te ma- v0p hebben met het illegale ver- fehe! Van vvaPens- Ze hadden van de (le e smokkelaffaire, zoals die zich hief a'ste dagen heeft afgespeeld, nog toe,, vernomen. Ze keken vreemd op f6efPZe ',oor(len, dat de voormalige di- «eteiUrJvan !le vr0<'ger in Luxemburg vhat-fn kliene Amerikaanse lueht- ör^. h'aatschappij „Seven Seas", Ben br^aalsehappij >0 'een naam die ze goed kenden) hef ''band mei de gebeurtenissen op 0ot vj'egyeld Beek was gearresteerd. woonachtige Ame- F. Burger, de gezagvoerder °k rilf .de m Brussel V. ^ehde o '^alta aan de ketting lig- derzocht de marechaussee de papieren van de bemanning van de DC-4 nauw keurig. Alles bleek in orde te zijn. Ook de douane liet het niet bij een vluchtig onderzoek, maar kon slechts constate ren dat zich behalve een groot aantal koffers met persoonlijke bagage geen lading aan boord van het vliegtuig be- vond. Kort daarop vertrok de beman ning naar Amsterdam om daar in een hotel te overnachten. De eigenaar van het vliegtuig zou zich zo snel mogelijk in verbinding proberen te stellen met zijn opdrachtgever, de heer Farquhar Tenslotte vertelde de heer Hoyer nog, dat zij aanvankelijk een week eerder in Amsterdam hadden moeten arrive ren, maar door slechte weersomstandig heden de vlucht hadden moeten uit stellen. ?hs 'ld, Superconstellation, die morgen aiu! zal moeten verlaten, waf voor 80 een goede bekende. aankomst op de luchthaven on- '"""iiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiuiiiiuiiiiii ï^hzjpu- vuurwerk; 2. waarschuwing; 3. u1 WopUt-trument; 4- re'zend gezelschap jn' 5- inrichting voor genees- §e behandeling; 6. bewoner van streken; 7. inschikkelijk; 8. krib; WOORDRAADSEL - 'twonend. -O; j eltelber streep-'es: theorie van pater Rot^PL°SSING VAN 16 FEBRUARI 1 1- kraanwagen; 2. uur, vega; yfiër 't!ap' 4- t.t., amaril; 5. verzet, mik; ',PH, saj 7. alom, rotan; 8. rij, amulet; 'ticaal' eis; 10- gebrek; 11. roep, nijd. m Sric P 1- kustvaarder; 2, ruiterlijk; In?' 6' i„I°' de; 4. kazemat; 5. noemer, teeiri. 'z 'fnen; 7. a.v., pol, bij; 8. ge- a- egalisatie; 10. nap, kan, ski. Westerse diplomatieke steun zou verdere erkenning van Oost-Duitsland, dat door Bonn als een Russische ma rionet wordt beschouwd, moeten ver hinderen. De bondgenoten zouden Bonn niet behoeven te volgen in eventuele economische maatregelen tegen Egypte in verband met Ulbrichts komende be zoek aan dat land. Maar gezien de cri sis die de Sovjets in het Midden-Oosten veroorzaken, aldus de bondskanselier, is het meer dan ooit nodig dat de Wes terse geallieerden gezamenlijk bij de Sovjet-Unie aandringen op de vorming van een viermogeiulheden-orgaan dat voorstellen voor Duitse hereniging for muleert. Wat het conflict met Egypte betreft zou er in de Westduitse regering een toenemende neiging zijn om de diplo matieke betrekkingen met Cairo te verbreken indien het '-ezoek van Ul- bricht doorgaat. MEPPEL, 17 febr. Zeven militai ren uit Assen zijn maandag in het Lichtmiskaiiaa! langs de weg Zwolle- Meppel gesprongen omdat zij een per sonenauto met da lichten nog aan on der water zagen liggen. Door het op stijgen van luchtbellen dachten zij dat er nog mensen in de auto zouden zitten. Zonder zich te bedenken sprongen de zeven militairen, behorende tot de 42e verkenningscompagnie in Assen in het koude water. Enkelen van hen konden niet zwemmen. Zij probeerden de portieren van de auto te openen en bemerkten toen dat de auto leeg was. Een inwoner van Hengelo was kort tevoren op het gladde wegdek geslipt, uit de auto geslingerd en evenals zijn auto in het water terecht gekomen. Hij slaagde erin op de wal te klimmen en werd door een passerende automobilist meegenomen. Tven later kwam een militaire auto bij de plaats van het ongeluk, waarin de zeven militairen zaten. Het materiaal voor SCHIPHOL/ 17 febr. Kapitein Ger ritsen, commandant van de Dienst Luchtvaart der Rijkspolitic, en de sub stituut-officier van justitie ie Maas tricht, mr. W. A. G. Moors, hebben op een persconferentie op de luchthaven meegedeeld, dat de bemanning van de superconstellation, die op het vliegveld Beek in Limburg parachutes aan boord kreeg, wel zeer internationaal was sa- vlasspaanplaat hout spaanplaat SCHERPENZEEL, 17 febr. Waar schijnlijk door kortsluiting is hier gis termiddag de textielfabriek C. S. Val kenburg en Co volledig afgebrand. Hef vuur greep zo snel om zich heen, dal de brandweer niets kon redden Er werkten 60 man in de fabriek. Volgens een voorlopige schatting zou de schade zes a zeven ton bedragen. De textielfabriek was tegen brand ver zekerd. (Van onze Romeinse correspondent) ROME, 17 tebr. De prefect van de provincie Rome heeft een nadere ver- ,,rAng gegeven van het ingrijpen der politie om de opvoering van Hocbhuths drama -.Der Stellvertreter" te verhin deren. De opvoering, hoe en waar ook in Rome, wordt verboden op grond van artikel 1, paragraaf 2 der Lateraanse verdragen. Deze paragraaf luidt: „Overwegende het centrale karakter van ile j euwige Stad, bisschopszetel van de Paus, centrum van de katholieke wereld en doel van pelgrimstochten, zal de Italiaanse regering er zorg voor dragen in Rome alles te beletten, wat in strijd zou kunnen .;ijn met het ge zegde karakter". De Lateraanse Ver dragen maken deel uit van de Italiaan se grondwet. De polemieken zijn -liet van de lucht. Reeksen leden van de volksverte genwoordiging hebben interpella ties van zeer verschillende aard in gediend. De regering zal hierop mor gen antwoorden. Radio Vaticana en de Osservatore Romano hebben reeds gereageerd, zoals te verwachten was. Zij stellen, dat de opvoering van dit stuk een belediging zou zijn van al le katholieke Italianen. In Rome voorts dit drama opvoeren is een moedwillig affront en een grove on dankbaarheid aan de nagedachtenis van Pius XII. die door het volk en het stadsbestuur precies twintig jaar geleden gehuldigd werd als de De fensor Civitatis. de verdediger van stad en inwoners. (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG, 17 febr. Na slechts anderhalve week besprekingen gevoerd te hebben, zijn de onderhandelaars voor werkgevers en werknemers in de bouw nijverheid nu al tot overeenstemming gekomen over de nieuwe cao. Er komt een loonsverhoging die binnen de gren zen van het vijf procent-akkoord blijft, verzekerde men ons. De verhoging loopt uiteen van negen tot dertien cent op de uurlonen van de verschillende groepen waarin de bouwvakarbeiders naar oplopende vakbekwaamheid zijn verdeeld. Twee punten zijn nog niet „rond de wijze waarop de werkgevers iets wil len doen tegen het toenemend ziekte verzuim dat zij signaleren en de eis van de vakbonden het mogelijk te maken, dat voor een bouwwerk het z.g. ta riefsplafond wordt doorbroken. Op het ogenblik mag per bouwwerk gemiddeld maar 35 procent prestatietoeslag wor den uitgekeerd. De vakbonden willen, dat, wanneer de prestatie van eer groep arbeiders dit rechtvaardigt, dit plafond mag worden doorbroken. Een dergelijk plafond remt de produktiviteit, hebben zij de ondernemers voorgehouden. De werkgevers hebben geen oren naar deze eis. Men krijgt niet de indruk, dat de vakbondsleiders over deze afwijzing de cao-vernieuwing willen laten struikelen. Het oorspronkelijk voorstel van de werkgevers om het ziekteverzuim te be strijden luidde: nimmei vergoeding van loonderving van de eerste ziektedag, ook niet na 4 dagen ziek zijn, zoals nu de regel is. Op die wijze zou „het eens een dagje eruit zijn" kunnen worden tegengegaan. De vakbonden willen hier niet aan. De werkgevers zijn thans be zig een andere methode uit te werken Er zal, volgens dit nieuwe plan, een strengere controle komen. Daartoe zou de zieke werknemer moeten worden ver plicht „dezelfde dag nog" zijn ziekte te melden en niet, als nu de regel is, „bin nen 24 uur". De vakbonden voelen hier wel wat voor. Overigens zal de ziekte uitkering vanaf het begin 100 procent van het gederfde loon dekken en niet, zo als vorig jaar werd bedongen, pas na ze ven dagen. Maandag zullen de vakbondsbe stuurders de resultaten van de onder handelingen voorleggen aan hun bondsraden. Die raden zat dan wor den gevraagd akkoord te gaan met een aanzienlijk lager te noteren resul taat, dan de eisen die in december zijn gepubliceerd, in het vooruitzicht stel den. Die eisen werden toen geschat op een „waarde" van negen procent. Vier procent meer, dan het later ge sloten landelijk loon-protoco' toe stond. De onderhandelaars hebben ook be sloten een studiecommissie in te stellen die aanbevelingen meet doen over wij zen waarop in het bouwbedrijf aan be zitsvorming zou kunnen worden gedaan. Aan het verwezenlijken daarvan zou men dit jaar nog moeten kunnen be ginnen. De vakbonden zijn het erover eens, dat het investeringsloon moet wor den. In dit systeem krijgt iedeie werknemer een extra percentage loon, dat echter voor hem wordt opgespaard. Het sys teem van vermogensaanwasdeling vin den werkgevers en vakbonden voor de bouwsector niet bruikbaar. De hou ding van de werkgevers ten opzichte van de idee van bezitsvorming wordt in vak bondskringen niet negatief" genoemd. De werkgevers zijn echter niet zonder meer enthousiast voor investeringsloon. De katholieke aannemersbond bijvoor beeld is voorstander van een premie spaarregeling. Volgens dit systeem zou de werkgever jaarlijks een extraatje doen op de spaarcenten van de werk nemer die het initiatief heeft genomen om te sparen. Van vakbondszijde wordt dit systeem als „achterhaald" afgewe zen. WASHINGTON, 17 febr. (UPI) De Amerikaanse federale recherche (F.B.I.) heeft bekend gemaakt dat vier personen drie negers en een blanke vrouw zijn aangehouden die er van worden verdacht de drie be langrijkste vrijheidsmonumenten in de V.S. te willen opblazen. Het was hun te doen om het vrij heidsbeeld dat bij de ingang van de haven van New York staat, de vry- heidsklok die zich in Philadelphia bevindt cn het „Washington Monu ment" in de Amerikaanse hoofdstad. Een grote hoeveelheid explosief ma teriaal, dat in de Newyorkse wijk Bronx lag begraven, is in beslag ge nomen. DEN HAAG, 17 febr. De bespre kingen die de minister van Economi sche Zaken en de Nederlandse bakkerij stichting gisteren hebben gevoerd over de broodprijs hebben nog niet 'ot een resul taat geleid. Zoals bekend wil de bakkerjjshchting een prijsverhoging met twee cent voor het in de winkel gekochte brood en met vier cent voor het bezorgde brood. De minister heeft nu tegenvoorstellen ge daan. Morgen vergadert de bakkerij stichting om ten aanzien van deze tegen voorstellen haar standpunt te bepalen. STUTTGART, 17 febr. DPADe 51-jarige procureur-generaal dr. Erwin Schiile, al zeven jaar hoofd van het Westduitse centrale bureau voor de vervolging van nazi-misdadigers, heeft zich dinsdag in Stuttgart verweerd te gen de Oostduitse beschuldiging, als zou hij een trouw volgeling van Hitler zijn geweest. Tegelijk met de aan komst 'au Schüle, begin februari, in Warschau ter bestudering van Poolse nazi-documenten, verspreidde het Oostduitse persbureau ADN het be richt, dat hij lid was geweest van de nazi-partij. Schüle verklaarde dinsdag echter, dat hij lid van deze partij is geweest zonder het te weten. mengesteld. Directeur van United Sta tes Airways Lucien Pickett en de drie leden van de bemanning zijn in Europa woonachtige Amerikanen. Bovendien hebben de drie mannen, die de wapens aan de parachutes uit het vliegtuig had den moeten werpen, drie verschillende nationaliteiten: Throwbridge (Austra lisch), Suffron (Brits) en Graber (Zwit sers). De laatste is zoals bekend maan dagmiddag in Beek gearresteerd, toen hij daar zijn achtergelaten auto en kof fer wilde ophalen. Graber heeft wel de Zwitserse natio naliteit, maar voor zover de politie be kend houdt hij domicilie in Luxemburg Intussen heeft ook de auto de belang stelling van de Justitie. Bij een groot internationaal verhuurbedrijf van auto's wordt thans nagevraagd hoe de vork in de steel zit. Voor zover bekend huurde Graber de auto vorige herfst en had hy deze reeds in november moeten terugbrengen Graber heeft verklaard voor Pickett als secretaris of boekhouder op te treden in diens United States Airways Company De Dienst Luchtvaart zou graag nog eens directeur Lucien Pickett willen spreken, doch deze bevindt zich' voor zover bekend thans in Engeland. Over de omvang van de wapen smokkel zei kapitein Gerritsen niet te geloven, dat deze groot is geweest. Van een omvangrijk internationaal smokkelcomplot .wilde hij zeker niet spreken. De op Schiphol kantoorhou- dende Amerikaanse luchtvaartmake- iaar Robert L. Farquhar. woonachtig in Hillegom, heeft eind januari in ons land openlijk gepoogd parachutes te kopen, daarbij nergens verzwijgen de dat ze via Praag naar Afrika zou den worden verzonden. (Van onze Romeinse correspondent) ROME, 17 febr. Officiëel is be kend gemaakt het nieuwe ceremonieel, waarmee de zevenentwintig kardinalen, door Paulus VI aangewezen, zullen wor den geïnaugureerd. Het stuk is gete kend door de prefect der ceremoniën, mgr. Dante. De „ordo" heeft een voor lopig en experimenteel karakter. Het geheime consistorie op 22 februari zal zich volgens de bestaande gewoonte vol trekken. Alle andere plechtigheden ko men te vervallen, liet openbaar consis torie op de 25ste heeft een zeer sterk liturgisch karakter gekregen. De nieuwe kardinalen zullen morgen met alle andere kardinalen de Heilige Vader hun gehoorzaamheid betuigen. AMSTERDAM, 17 febr. De resul taten van de Amsterdam-Rotterdam Bank (Amro-Bank) zijn in 1964 flink gestegen. De brutowinst kwam bijna 16 pet. hoger uit op 232,7 miljoen gul den tegen 200,9 miljoen in 1963, terwijl de saldo-winst met 181/» pet. toenam tot 44,8 (37,8) miljoen gulden. Dat de kostenstijging in 1964 ruim schoots kan worden opgevangen is toe te schrijven aan enkele factoren, waar van men niet mag verwachten, dat zij alle blijvend zullen zijn. Over 1964 zal een dividend van 14 pet. worden uitgekeerd, tegen vorig jaar 14 pet. bij de Amsterdamsche en 12 pet. bij de Rotterdamsche Bank, uit de fusie van welke beide banken de Amro-Bank zoals bekend, is voortgekomen. Men is er in geslaagd om de perso neelsbezetting op een bevredigend peil te houden. Eind 1964 waren 10.729 per sonen in dienst tegen 10.414 eind 1963. In een vijftiental gevallen heeft in middels al samenvoeging van bijkanto ren van de Amsterdamsche en Rotter damsche Bank plaats gevonden, dit jaar zal daarmee verder worden doorge gaan, zodat nog enkele tientallen kan toren kunnen worden samengevoegd, wa na dan nog ca. 550 bijkantoren zullen overblijven. SAIGON, 17 febr. (Rtr) Het ne gende Zuidvietnamese kabinet in 16 maanden is dinsdag in functie getre den en de nieuwe premier, de 56-jarige voormalige minister van buitenlandse zaken Phan Huy Quat, heeft onmiddel lijk aangedrongen op vernietiging van alle „bases voor communistische agressie" in het land. DEN HAAG, 17 febr. Bij de fir ma Van Kempen en Begeer aan de Plaats zyn gisteren in de loop van .de dag acht witgouden ringen met briljant ontvreemd uit een toonbanklade. De briljanten variëren van een tot en met drie karaats en zij vertegenwoordigen een waarde van 59.000 gulden. De laden worden elke morgen om acht uur in de toonbank gezet en er om zes uur weer uitgehaald en in een kluis opgeborgen. Omtrent de dader(s) heeft de politie nog geen enkel epoor. (Advertentie) ifRAAG WASAUTOMATEN-PROSPECTUS NR. 1S Bil MIELE. GOUDSESINGEL 92, ROTTERDAM, WASHINGTON, 17 febr. (UPI) De perschef van het Amerikaanse minis terie van buitenlandse zaken heeft verklaard dat zijn ministerie over aan- ijzingen beschikt (lat communistisch China voorbereidingen treft voor een tweede atoombomontploffiug. een plastic geval, ondoorzichtig, met Chineesachtige kykspleten, dat hoort by de ruimtevaartachtige kleding van de mode-ontwerper Courrèges. En het is verbazingwekkend hoeveel je er nog door kunt zien zonder zelf gezien te worden. p zullen de zon weer eens met andere ogen bekijken de ko mende zomer. De glazen van onze zonnebril van vorig jaar konden niet meer groter en ze wa ren zó donker dat we er nauwelijks nog iets doorheen konden zien, laat staan dat we gezien konden worden. En over dat laatste verschillen de meningen. In Engeland zeggen de vrouwen: ,,nu mogen ze onze ogen weer bekijken ook al hebben we een zonnebril op." Zy gaan ovale bril len dragen met een metalen mon tuur, of, wat ook erg aanslaat, met een houten montuur. De kleur van de glazen isMichtblauw De Franse vrouwen zullen weer wat anders hebben tegen de zon, By zo'n bril hoort natuurlijk een modern wit kortgerokt jurkje, of aan het strand een spierwit badpak. Op een avond kwamen we wat lant (huis. De hemel stand al vol sterren. Kijkend naar al die pinkelende sterretjes vroeg Erik (3): „Papa, heeft Onze Lieve Heer al die lichtjes aan moe ten steken? Mevr. M. van O. te P. Ook het damesweekblad Libelle is weer aan de halfjaarlijkse knippa- Ironenshow begonnen. Verheugend is het, dat er steeds meer goede modellen om zelf te maken worden uitgebracht voor de grote maten, die doorgaans in de winkels niet zo goed aan hun trekken komen. Het zijn altyd simpele bijna klas sieke modellen die Libelle in knip patronen voor hen maakte. De pak jes zijn van het gangbare soort met rechte rok en jasje met reverskraag. De japonnen vallen glad langs het lichaam en hebben als enige opschik een grote kraag, een garnering van wit piqué, een rugceintuurtje of iets dergelijks. Op zich is er aan de mo dellen voor de grote maat weinig te beleven. Ze zijn echter goed gesne den. Of het patroon een succes wordt hangt zeer af van het materiaal, waarin het wordt uitgevoerd. Voor de kleine maatjes weet Li belle ook goed haar keus te doen. Daar zoekt ze het juist in het op vallende. Het korte rose-wit geruite hansop met lange mouwen voor na het baden is net wat de tiener toe komt, evenals het ensemble bestaan de uit een marine-blauwe gerende rok, rode blazer zonder kraag en wit bloesje met lange mouwen en platte ronde kraag. In de kleine ma ten komt men de meeste modesnuf jes tegen. Modieus is het pak met lange broek naar André Courrèges (split op de voet en naden van vo ren en van achteren in plaats van opzij) en jasje in cabanstyl van een rose-wit fyngestreepte katoenen stof. De grootste rage van Parijs echter, de wijde rok, geplooid, plissé of klok kend ontbreekt nog, maar daar zal wel aan worden gewerkt. Het bekaaidst komen de tussenlig gende maten ervan af. De model len zyn weliswaar goed, maar veel fantasie is er niet aan te pas geko- men. Stofkeuze is daarom ook hier weer erg belangrijk. SELMA (Alabama), 17 febr. (UPI) De politie van Selma heefl onder BODEGRAVEN, 17 febr. Het ge- aanv°ering van sheriff Jim Clark gis- vvest Zuid-Hollaiul-Utreeht van de Lan- teren van knuppels gebruik eemnakt (lelijke Federatie van Verenigingen om neeers van de van Kaashandelaren heeft gisteravond t p val' het ee" tijdens een spoedvergadering een aan- re(lltsK<'t,"uw «aar zij zich in de tal moties aangenomen. Onder meer kiesregisters laten inschrijven te wordt geprotesteerd bij de Nederlandse verwijderen. Hierbij liep de nererlei- Kaas Unie over de discriminerende ,ls r T 1 f, opmerkingen die vorige week zijn ge- ivian een bebloede maakt aan het adres van de Neder- n,on'! °P- Hij werd vervolgens gear- landse kaashandel. resteerd.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1965 | | pagina 5