De elektrische zig-zag naaimachine waarvan de PMC er de vorige keer meer dan 15.000 in drie dagen verkocht Clubprijs f 202 instelknopvoor grote en kleine steken radio- en tv-ontstoord ingebouwde uitschakel bare verlichting knop voor achteruit naaien instelknop voor naaien van dikke en dunne stoffen voetstuk met uitklaptafel waarvanf52.-in PMC-cheques Bestelnummer E-569 instelknopvoor brede en smalle zig-zag steken met gemakkelijk - afleesbare schaalverdeling draadspanner beweegbare persvoet een stelschroef kunt u de maximum snelheid van de. Golden Stitch precies afstellen. U kunt met dit voetpedaal nauwkeurig uw eigen tempo bepalen. Bekende AH-garantie. Natuurlijk garandeert Albert Heijn de Golden Stitch elektrische zig-zag naaimachine volledig en volgens de gebruikelijke normen. Dus: 3 jaar garantie op de machine en alle onder delen en 1 jaar garantie op de krach tige 220 Volt motor en het voetpedaal. En uiteraard is er - ook na de garan tie-periode - een gespecialiseerde ser vice, door vakmensen uitgevoerd. Kristalhelder instructieboek. Bij de naaimachine krijgt u een in structieboek, dat bijzonder duidelijk speciale voetjes voor rolzomen, torn- mesje en extra spoelklosjes. Met die ene uitgave (waarvan f 52.- in PMC- vertelt hoe u met de naaimachine moet werken. 50 foto's illustreren al les wat u moet weten over de behan deling. Even goed lezen en kijken en u kunt met de Golden Stitch „lezen en schrijven". Zó eenvoudig is deze machine te bedienen. cheques) hebt u een moderne, volle dig uitgeruste zig-zag naaimachine Uniek voetpedaal. Het voetpedaal, waarmee u de snel heid van de machine regelt, is van een unieke constructie. Door middel van waarvan f 52.- in PMC-cheques, Bestelnummer E-569 TITCH WAUW «WAWAW* albert; heijn

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1966 | | pagina 10