HET NIEUWE DAGBLAD KABINETSFORMATIE IN LAATSTE FASE Blijft Bogaers solidair met kabinet-Cals De Gaulle looft Franse politiek BORSTBEELD VAN GENERAAL SPOOR 1 Vrijmoedig commentaar 1 nieuw dode in Aberfan geborgen Vandaag verder Motie Schmelzer puur zakelijk N.V. „Noord-Braband" 1843 Kazerne heel voortaan naar generaal Spoor Noorse marine ontdekt duikboot Munitie-magazijn ontploft Levensverzekering - Pensioenverzekering KRITIEK OP BON-N EN WASHINGTON WEGENS BELEDIGING KONINGIN Dubbelspion Blake in Oost-Berlijn Het weer in Europa ZATERDAG 29 OKTOBER 1966 OVERWEGEND DROOG 58ste JAARGANG No. 16504 DEN HAAG, 29 okt. Drs. Schmelzer streeft definitief naar Qe formatie van een extra-parle mentair overbruggingskabinet, overwegend van KVP-signatuur. Zijn besprekingen met de demis sionaire ministers De Jong, Luns, Veldkamp en Biesheuvel zijn daarvoor van doorslaggevende betekenis geweest. Men neemt aan, dat' de drie KVP'ers in be ginsel hun toezegging hebben ge geven, maar dat de anti-revolu tionaire mr. Biesheuvel heeft doen weten, dat men op hem niet kan rekenen. 20 pagina's Prestige KAMERLID MAENEN: Scherp Waalwijk Prins Bernhard met mevrouw H. T. Spoor-Dijkema voor het borstbeeld van generaal S. H. Spoor in Ermelo na de onthulling van het beeld door de weduwe van de vroegere opperbevelhebber van de landstrijdkrachten in Nederlands Indië. Provo's ook IN VIETNAM NIEUWE DAG Flinke zonnige perioden en op de meeste plaatsen droog weer. In de loop van de dag in de kustgebieden ook wolkenvelden. Meest zwakke, veranderlijke wind en maximum temperatu ren van 7 tot 9 graden. Zon op: 07.30 onder: 17.16 Maan op: 17.40 onder: 08.35 Medewerking K VP-ministers is Schmelzers laatste kans (Van onze parlementaire redactie) Gisteravond heeft drs. Schmelzer ook de demissionaire KVP-minister Bogaers (Volkshuisvesting) op zijn formatie hoofdkwartier in de Alexanderstraat ontvangen. Het onderhoud duurde an derhalf uur. Vanmorgen is tenslotte minister Bot (Ontwikkelingshulp) aan de beurt gekomen. Politieke ingewijden houden het er- ADVERTENTIE CARDIFF, 29 okt. (AFP, DPA) Een week na de ramp in Aberfan is het 147ste stoffelijke overschot ge borgen. Het was het lijk van een kind van veertien jaar. Het aantal vermis ten bedraagt nu nog tien. De bijdragen voor de bevolking van Aberfan hebben alle verwachtingen overtroffen. In het postkantoor van Cardiff zijn tienduizend pakketten met speelgoed voor de overlevende kinde ren van Aberfan aangekomen. De Ca nadese regering heeft aangeboden een nieuwe school te bouwen. In het stad huis van het nabijgelegen Merthyr Tyd- fill is meer dan honderdduizend pond (een miljoen gulden) voor het hulp fonds ontvangen. Een waarschuwing aan de pers door de Britse advocaat-generaal Sir Elwyn Jones, niet te speculeren over de mo gelijke oorzaken van de ramp heeft felle kritiek ontmoet. De Britse pers- raad verklaarde bezorgd te zijn over deze uitlating en sprak zelfs van in breuk op de persvrijheid. De betrok ken commissie van onderzoek wordt door verstandig commentaar eerder gediend dan gehinderd, aldus de pers- faad. Politiek Nederland en dat is vandaag een miljoenenpu bliek ziet de kabinetsformatie als een boeiend schouwspel, Waarvan geen facet geheim mag blijven. Drs. Schmelzer onder vindt hiervan de onprettige ge- Volgen. Hij kan geen stap zetten °f geen woord spreken, of heel het land raakt op de hoogte. De formateur is vogelvrij verklaard, 2egt onze verslaggever op pag. 5. Op pagina 3: Regionaal nieuws. Op pagina 4: Veel druiven op tafel ('s Lands Kroniek). Radio- en tv-nieuws. "rieven van lezers. Op pagina 5: Computer bepleit links voorrang. °e vermomde priester (Van tijd tot tijd), door KEES FENS. Pleidooi voor samenwerking, door Mr. p. m. h. VAN BOVEN. Op pagina 6: ®et leven der Kerken. r°stzegels, dammen, schaken en bridge. °P Pagina 9: IJshockey in Den Bosch. Nederlandse wielerploeg met Van Looy of Seist? op, dat de heer Bogaers in een over bruggingskabinet als Schmelzer bèoogt, niet var de partij zal zijn. Hij zou onwrikbaar hechten aan het integrale beleid van het kabinet-Cals en zich tot strikte solidariteit verplicht voelen. Mede uit het feit dat de formateur gisteravond en vanmorgen is voortge gaan met het ontvangen van KVP-be- windslieden (behalve mr. Cals zijn zij in dit formatie-stadium nu allen aan de beurt geweest) leidde politiek Den Haag af, dat althans de ministers De Jong, Luns en Veldkamp niet nega tief hebben gereageerd. Indien zij dat wel hadden gedaan, zou de heer Schmelzer, zo redeneert men, zijn op dracht hebben teruggegeven. De drie laatstgenoemde KVP-minis- ters schijnen de overtuiging toegedaan, dat het landsbelang meer gediend is met deelname aan een overgangska binet dan met onwrikbare solidariteit jegens het kabinet-Cals. Staat het vrij wel vast, dat drs. Bogaers een andere overtuiging is toegedaan, over de hou ding van mr. Bot tast men in het duister. Nog steeds gaat men er van uit, dat dr. De Quay bereid zal zijn als premier te fungeren. Maar hij zou als strikte voorwaarde hebben gesteld, dat de financieel-economische en sociale sector van het kabinet een sterke be zetting krijgt. Opnieuw hoort men de naam van drs. J. de Pous, thans voor zitter van de SER, noemen voo1" Econo mische Zaken. Maar of drs. Schmelzer hem daarvoor kan strikken is volgens ingewijden lang niet zeker. Een be noeming van drs. De Pous (die wel tot de CHU behoort maar geen expo nent van deze partij is) zou niet op bezwaren stuiten van de CH-fractie- leider Beernink. Maar drs. De Pous zelf schijnt te vrezen dat deelneming aan het beoogde kabinet schade zou toebrengen aan het vertrouwen in zijn objectiviteit, welk vertrouwen hij on verlet wil laten met het oog op een terugkeer als voorzitter van de SER. Een andere zwarigheid is voor de heer Schmelzer de bezetting van de post van Financiën. Dat daarmee ditmaal een KVP-er moet worden belast, neemt men voor zeker aan. Er worden al namen genoemd, onder welke die van Prof. dr. H. W. J. Bosman uit Tilburg, wiens leeropdracht is: geld-, krediet- h bankwezen. De veronderstelde be- Teidheid van dr. Veldkamp tot toetre- mg is daarom zo belangrijk, omdat de oonpolitiek een van de heetste hang ijzers is voor een overbruggingskabi net. In ieder geval zullen voor 31 de cember loonpolitieke maatregelen nodig zijn, omdat dan het systeem van toet- smg der CAO's door het College van •Kijksbemiddelaars afloopt. Alles wijst erop, dat de heer Schmel zer, wiens formatie-papieren sterk schommelen gisteren stonden zij bijvoorbeeld laag genoteerd zijn ui terste best doet te slagen. Zulks mede terwille van zijn eigen politieke pres tige en dat van zijn fractie en partij. Maar zeker is, dat zijn formatiepoging aanzienlijk moeilijker verloopt en lan ger duurt (thans bijna veertien dagen) dan hij verwachtte toen hij aan zijn opdracht begon en toezegde „zo spoe dig mogelijk" het resultaat aan de koningin te zullen meedelen. Mocht hij in de loop van de vol gende week slagen, dan zal daardoor de bodem worden ingeslagen aan een hoop, die de heer Roolvink, fractie voorzitter van de ARP, blijkt te koes teren. Deze zou graag zien, dat zijn partijgenoot, prof. Zijlstra een tussen tijds kabinet gaat vormen, maar dan na een mislukking van Schmelzers po ging (en in zekere zin ook van Schmel zer zelf). De heer Roolvink is niet de enige anti-revolutionair die deze hoop koes tert. Wel was hij het, die er duidelijk (Van onze correspondent) HEERLEN, 29 okt. Het Tweede- Kamerlid Maenen heeft gisteravond met nadruk verklaard dat de KVP- motie die leidde tot de val van het kabinet-Cals een puur zakelijke mo tie was. „Het was geen motie van wantrouwen en het was ook geen politieke motie. Het ging zeker niet tegen de samenwerking met de PvdA, een samenwerking die wij zelf hebben gewild." De heer Maenen zei niet te willen ontkennen dat enkele leden van de KVP-fractie graag een andere samen werking in het kabinet zouden heb ben gezien, maar dit heeft volgens hem geen enkele rol gespeeld bij het opstel len van de motie. Hij ontkende even eens dat de fractie onder druk van de werkgever» zou hebben gehandeld. uiting aan gaf in een vraaggesprek met het AR-weekblad Nederlandse Gedach ten. De heer Roolvink zei te hopen, dat het niet ingaan door prof. Zijlstra op het verzoek van de formateur al leen betrekking heeft op deze fase van de lormatie. De mogelijkheid blijft open, dat bij een verder verloop van de formatiepogingen een nieuw beroep, en dan naar Roolvink hoopt met meer succes, op prof. Zijlstra zal worden gedaan. Dat de PvdA zich op het ogenblik scherp opstelt tegenover de KVP, blijkt uit het socialistische partij-orgaan „Opinie". Nederhorst schrijft daarin: „de progressieve kiezers zijn op drift, geleerd als zij hebben uit de harde lessen, die de KVP hun heeft gegeven. De PvdA is bereid daaruit op het ge- eigende tijdstip de consequenties te trekken". En Vondeling: „de eenheid van de KVP was Schmelzer meer waard dan zijn eigen waarmerk en de loyaliteit tegenover een aantal be kwame vrienden. Velen die geroepen worden ons land te besturen, zullen bij het opmaken van een nieuw politiek contract meer zekerheid wensen dan de handtekening en handdruk van Nor- bert Schmelzer zelfs voor politie ke vrienden waard bleek te zijn." Den Uyl schrijft in hetzelfde orgaan onder meer: „de motie-Schmelzer komt de verdienste toe het gedrens en gedrein tegen het kabinet te hebben vervangen door een daad, een daad die schokkend, scheidend en verduidelijkend heeft ge werkt". ADVERTENTIE (Van onze correspondent) PARIJS, 29 okt. Tijdens zijn persconferentie in het Elysée heeft generaal De Gaulle de loftrompet gestoken over de Franse politiek, zijn politiek. Met name wat betreft de buitenlandse politiek was de ge neraal zeer tevreden. Hij vond deze nuttig voor allen, de Amerikanen inbegrepen. Hij verklaarde dat de onafhanke- lijkheidspolitiek van Frankrijk niet be tekent dat het land zich geïsoleerd wenst te houden of zijn handelen nooit zal moeten verbinden met anderen. Integendeel, samenwerking was nood- ERMELO, 29 okt. De weduwe van generaal S. H. Spoor, mevrouw H. T. Spoor-Dijkema, heeft gisteren in de legerplaats Ermelo een borst beeld onthuld van haar man. De leger plaats heet van nu af aan Generaal Spoorkazerne. Generaal Spoor Is van 1946 tot aan zijn dood in 1949 in Nederlands Indië commandant van alle Nederlandse strijdkrachten te land geweest. Hij ligt tussen zijn manschappen begraven op net ereveld te Menteng Poelo. Op 17 juni 1949 Werd hij postuum benoemd tot commandeur in de Militaire Wil lemsorde. Na de onthulling van het borstbeeld hield prins Bernhard een korte rede. Hij noemde Spoor „een man uit één stuk, een man met een sterk en gaaf karakter en daarenboven een mens met een warm hart". „Moge hij een lichtend voorbeeld blijven voor ons allen en vooral voor de jongeren van hoge plichtsbetrachting, persoonlijke moed, opofferingsgezindheid en toewij ding aan de medemens". Proces-verbaal voor Lurelei (Van onze verslaggever) AMSTERDAM, 29 okt. De politie heeft gisteren in opdracht van het hoofd van het parket, mr. J.F. Hart suiker, proces-verbaal opgemaakt te gen de cabarettiers Eric Herfst en Gerard Cox en de tekstschrijver Guus Vleugel. Volgens mr. Hartsuiker ko men in het liedje „Arme ouwe" van het nieuwe Lureleiprogramma „Rel- derelderel", dat donderdagavond in première ging, passages voor die be ledigend zijn voor de koningin. Het betreft hier artikel 111 van het wet boek var strafrecht: opzettelijke be lediging van de koningin. Het liedje, dat werd geschreven door Guus Vleu gel, wordt gezongen door Gerard Cox. Eric Herfst is de leider van het Lu- relei-cabaret. In het liedje vertelt een provo, dat hij het niet over zijn hart kon ver- OSLO, 29 okt. (UPI) Patrouille schepen van de Noorse marine hebben gisterochtend voor de westkust van Noorwegen dieptebommen gebruikt te gen een verdachte buitenlandse duik boot. Commandant H. B. Gundersen van de defensiestaf heeft tijdens een vraaggesprek in een radio-uitzending meegedeeld dat tot het gebruik van dieptebommen werd gelast nadat de patrouilleboot „Sleipner" in de Noorse territoriale wateren een ondergedoken onbekende duikboot had gepeild. Vlieg tuigen van de Noorse luchtmachtbasis in Sola en patrouilleschepen van de Noorse marine zijn een speurtocht be gonnen. Ook een visser heeft gemeld dat hij vermoedelijk een periscoop van een duikboot heeft waargenomen die zich half onder water bevond. De on bekende duikboot is de tweede die in minder dan een week tijd in de Noorse wateren is gezien. De Noorse minister van Defensie, Tidemand, heeft in het parlement ge zegd dat in de Noorse territoriale wa teren, evenals bij Zweden, onbekende duikboten opereren. Volgens minister Tidemand zijn het geen duikboten van een bondgenoot van Noorwegen. De ongeïdentificeerde vaartuigen zijn voor al in de omgeving van militaire eta blissementen gesignaleerd. De Noorse strijdkrachten hebben opdracht de duikboten zo nodig te dwingen boven water te komen. krijgen op Prinsjesdag rookbommen te gooien, omdat de koningin hem zo doet denken aan zijn moeder. Hij doet dat, schreef gisteren onze recensent Frann Duister, in nogal rauwe ter men. Het refrein van het liedje luidt: „Arme ouwe, blijf maar zitten op je troon". Bij de officiële première donder dagavond in Amsterdam is voor dit liedje hartelijk geapplaudisseerd. Maar maandag in Scheveningen en twee weken geleden in Tiel incasseer de Gerard Cox er „boe"-geroep voor. In beide plaatsen liepen mensen boos de zaal uit. Uit deze reacties begreep de groep al, dat een vervolging niet uit zou blijven. Donderdagavond heeft de Amsterdamse hoofdinspecteur van politie J. Vrijburg het cabaret bijge woond om te horen of het echt was. Gisteravond is het liedje opnieuw gezongen. Eric Herfst is niet van zins het van het programma af te voeren, voordat de rechter uitspraak heeft gedaan. In Den Haag zijn gisteren drie pro vo's aangehouden en in verzekerde bewaring gesteld wegens beledigingen aan het adres van de koningin en we gens het verspreiden van deze bele digingen. De gearresteerden zijn de 21-jarige fotolaborant G.K., de 20-ja- rige M.P., zonder beroep, en de 21- jarige C.S., zonder beroep. De beledigingen zouden voorkomen in het blad „Lynx 2" van 21 oktober, het maandblad van het Haagse pro- votariaat. Daarin komen artikelen voor als „Bernhard Bilderberg of de wolf in schaapskleren", waarbij een vertrouwelijk document van de Bil- derbergconferentie staat afgedrukt, en „Oranje 'k ben je beu". Prins Bernhard is afgebeeld op een spot prent, waarvoor een foto van het hoofd van de Prins werd gebruikt. zakelijk. Maar, indien Frankrijk som mige „buitensporige apostelen" zou volgen, dan zouden de internationale organen voor Frankrijk slechts de dekmantel zijn geweest voor zijn on derwerping aan de Amerikaanse he gemonie. Zoals gewoonlijk had de generaal ook ditmaal weer kritiek op Amerika, met name wat betreft de politiek van Washington inzake Vietnam. Voor bei de partijen lijkt de vrede momenteel onmogelijk, een Franse bemiddelings poging acht de generaal zinloos. Wat hij niettemin aanraadde was: dat de Amerikanen hun troepen naar Ame rika zouden terughalen, dat zij een reële en reëel gecontroleerde neutra liteit van Zuid-Oost-Azië als basis voor een toekomstige regeling zouden aanvaarden, De generaal toonde zch daarna bij zonder gestreng ten opzichte van de Duitse Bondsrepubliek. Het Frans- Duitse verdrag functioneert niet goed. Waarom niet? Omdat Duitsland er de voorkeur aan heeft gegeven hechte betrekkingen aan te knopen met Wash ington. Deze betrekkingen worden nog steeds hechter. Het Frans-Duitse ver drag wordt daardoor uitgehold. Niet temin blijft Frankrijk hartelijke be- t ekkingen met Duitsland handhaven en stemt het er zelfs in toe voor Duitslands veiligheid troepen op Duits grondgebied te houden zonder dat het daarvoor eer financiële tegenprestatie verlangt. Ten aanzien van Europa verkondig de de generaal dat Frankrijk de eco nomische samenwerking van de Zes uitgebreid wenst te zien met een poli tieke samenwerking, mits deze wer kelijk Europees zal zijn en daarbij niet uit het oog wordt verloren dat de volken van West- en Oost-Europa tot een akkoord moeten komen. Over Frankrijk en het Atlantisch bondge nootschap verklaarde de generaal dat Frankrijk nu zijn onafhankelijkheid op defensiegebied heeft teruggekregen en dat daaruit voor Frankrijk geen dra ma was voortgesproten. De Fransen onder zijn gehoor waren vooral benieuwd wat hij over de in terne sociale politiek en de verkiezin gen te zeggen zou hebben. De Gaulle beloofde dat de Franse regering er in de komende wetgevende periode naarstig naar zal streven dat de werk nemers deel zullen hebben aan de eco nomische vooruitgang en de zeggen schap over hun ondernemingen. Wat de verkiezingen voor een nieu we Wetgevende Vergadering betreft: het electoraat zal voor de keuze staan: voortgaan op de sinds 1958 be treden weg van vooruitgang of terug vallen in de chaos van weleer. Maar generaal de Gaulle ver klaarde ervan overtuigd te zijn dat de kiezers de juiste keuze weten te doen. SAIGON, 29 okt. (AFP, Reuter) Gisteren is in Long Binh, vijftien kilo meters ten noorden van Saigon, een Amerikaans munitie-magazijn in de lucht gevlogen. Het was niet onmid dellijk nc te gaan of het hier een aan slag van Vietcongstrijders betrof. Ook het aantal slachtoffers is nog- niet be kend President Johnsons reizende ambas sadeur, Averell Harriman heeft in Djakarta met Indonesische autoritei ten gesproken over de conferentie van Manilla. Na afloop zei Harriman dat hij de kwestie van Indonesische be middeling in het Vietnamese conflict niet ter sprake had gebracht. Inmiddels zijn president Johnson en diens echtgenote in Bangkok, de hoofd stad van Thailand, aangekomen, waar zij hartelijk werden toegejuicht. Ko ning Phoemibol en koningin Sirikit waren ter begroeting aanwezig. LONDEN, 29 okt. (AFP, VPI) Volgens in de Londense pers circule rende berichten zou de uit een Britse gevangenis ontsnapte dubbelspion George Blake enkele uren na zijn ont vluchting in Oost-Berlijn zijn aangeko men. Inmiddels meent de Britse politie de auto in handen te hebben die Blake heeft gebruikt bij zijn ontsnapping. De auto, een Humber Saloon, stond al da genlang geparkeerd in een Londense straat. Hoelang precies deze auto er al stond kon men zich in de straat niet herinneren. De politie meent de auto van Blake te pakken te hebben omdat op een van de zittingen ge vonden draadjes een aanwijzing vor mer en omdat in de auto ook een paar blaadjes van een rose chrysant lagen. Een pot met een rose chrysant heeft bij de ontsnapping van Blake een rol gespeeld. De afstand tussen wal de huis artsen aan verhoging van honora rium vragen en wat de ziekenfond sen bieden respectievelijk meer dan honderd procent en negentien procent is zo groot dat beide partijen elkaar zelfs niet meer zien staan. Ze willen ook niet meer naar elkaar luisteren, zodat de kans dat ze elkaar vinden, ergens op de vlakte tussen voorstellen en tegenvoorstel len. dan ook wel uiterst miniem is. Voor de buitenstaander vallen de geproduceerde cijfers, weerlegde cij fers en weerlegde weerlegde cij fers niet meer te beoordelen. Wel duidelijk is dat beide partijen, onder meer in het belang van de volks gezondheid. zich tot het uiterste moeten inspannen om tot een op lossing te komen van de moeilijk heden. Gemeenschappelijk overleg is wel het minste wal gedaan kan worden. Hei wekt bevreemding dat de fondsen over de voorstellen van de artsen niel willen praten. Zij hebben schriftelijk kritiek geleverd op deze voorstellen, en nu de artsen op die kritiek willen ingaan, stop pen de fondsen de oren dicht. Dat is geen bewijs van kracht. Als de fondsen zo sterk in hun schoenen staan als ze zeggen, zouden ze toch eventjes de onredelijkheid van de eisen van de artsen aan kunnen tonen. De Gaulle praal over de Vietna mese oorlog alsof hij een bondge noot is van Ho Tsji Minh Hij her innert aan Frankrijks „vriendschap voor Amerika maar dal belet hem blijkbaar niet opmerkingen te ma ken die kwetsend moeten zijn. AU hij zegt het verachtelijk te vinden, dat een klein volk door een groot volk. wordt gebombardeerd, dan is dat een oneerlijke aantijging De bombardementen van Noord Viet nam zijn verschrikkelijk maar zij zijn gericht tegen militaire doelen en niet tegen het Noordvietnamese volk Zij zijn niet minder erg dan de aan slagen met tijdbommen, handgrana ten en ander wapentuig van de Vietcong en de communistische ter reurdaden tegen de Zuidvietnamese bevolking. Onrechtvaardig is ook de insinua tie van De Gaulle, dat de Amerika nen de oorlog „verlengen Op 22 september zijn door de Amerikaanse ambassadeur bij de Verenigde Na ties, Goldberg, concrete en construc tieve vredesvoorstellen gedaan. Die toespraak hield ook een antwoord in op de eenzijdige voorstelling van za ken in De Gaulle s rede in Cam bodja van drie weken tevoren. Maar in zijn persconferentie van gisteren herhaalde de Franse president een voudig zijn visie van bijna twee maanden geleden, alsof hij de tekst van Goldbergs belangrijke verkla ring nooit gelezen had. De Gaulle zei, dat het Amerikaanse volk zich in de kwestie-Vietnam „aan het principe moet houden dat elk volk zijn eigen zaken naar eigen inzicht en met eigen middelen moet rege len". Maar daarvoor strijden de Ame rikanen nu juist in Vietnam. Gold berg verklaarde in zijn rede: „Wij willen het volk van Zuid-Vietnam verzekeren van het recht op zelfbe schikking, opdat het zijn eigen poli tieke lot kan bepalen, zonder enige dwang." De Gaulle sprak gisteren één keer een wijs woord: „Niemani zou be middeling van Frankrijk op prijs stel len. Wie met enige kans op succes in een conflict wil bemiddelen, moet begrip kunnen opbrengen voor de standpunten van beide partijen. De Gaulle schijnt alleen het standpunt van Hanoi te kunnen begrijpen. Station: Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Beek Stockholm Oslo Kopenhagen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Nice Berlijn Frankfort München Zilrich Oenève Locarno Wenen Innsbruck Rome Madrid Mallorca Weer onbewolkt licht bewolkt half bewolkt licht bewolkt licht bewolkt licht bewolkt licht bewolkt geheel bewolkt onbewolkt onbewolkt half bewolkt regenbui licht bewolkt half bewolkt regen zwaar bewolkt half bewolkt geheel bewolk regen regen zwaar bewolkt regenbui regen geheel bewolkt zwaar bewolkt regen half bewolkt half bewolkt max. temp. 10 9 10 9 9 9 9 8 4 5 6 12 10 10 6 10 17 8 8 7 8 9 12 13 8 20 12 17 neer slag 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1.1 0 0 3 0 0 0 3 0.1 0.2 0.1 15 0 0 1 0 0

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1966 | | pagina 1