POSTSPAARBANK RENTE TOT STRAF VOLGENS REGLEMENT VAN FIFA 1 i i Publiek schuldig, spelers vrijuit JAN MULDER WIL GRAAG IN NEDERLANDS ELFTAL Anderlecht mede dank zij Mulder uit de zorgen SCHERPSCHUTTER MAAKT SLACHTOFFER Bij de radio ERE-DIVISIE EERSTE DIVISIE TWEEDE DIVISIE Basketball- en voetbaltoernooi in drie steden Russisch kampioen om leven gekomen Bas van Duivenbode bokst in Oslo Olympische Spelen Lenstra procedeert tegen zondagsblad i k SCHEIDSRECHTER A. BOGAERS i Opluchting Toekomst Nieuwe variant ZATERDAG 12 NOVEMBER 1966 De ergernis De vreugde De verontwaardiging Na de bespreking met de leden van de strafcommissie beraden voorzitter Jaap van Praag, penning meester, Timmerman en Johan Cruyff zich over de te volgen procedure. KOOS DE BOER de ideale modelbaan, spoor N (9 mm.) de MINI-MODE voor mannen DORDRECHT, 12 november Voor scheidsrechter A. Bogaers is Ajax-Feijenoord geen wedstrijd om zich extra op te concentre ren. Juist terug uit Ierland, waar hij een wedstrijd om de Europese beker voor landskampioenen leid de, zegt hij: „Deze wedstrijd is natuurlijk heel belangrijk, twee topploegen, bovenaan, ongesla gen, maar het is een wedstrijd als alle andere. En ik ben altijd bijzonder geconcentreerd." (Van onze speciale verslaggever) BRUSSEL, 12 nov. Het uur was om. Anderlechts in paars gestoken miljoenenbezit mocht inrukken. Weg uit de regen, die ook Brus sel deze week twee etmalen teisterde. Een moest er blijven op de doorweekte modderbrei van gras, zand en water. Jan Mulder, de inter nationaal befaamde schutter, die vorige week zijn glorieuze come-back vierde in het wegens de matige prestaties van de laatste maan den met kritiek overspoelde elftal van Anderlecht. Hij kreeg bijles. In de stromende regen. Zijn docent Andras Beres, de koel obser verende Hongaarse trainer van Anderlecht, verstopte zich achter e en muur onder een beschermende laag plastic. Zo af en toe gilde hij zijn aanwijzingen in de regen. FRANS NYPELS A. Bogaers als alle wedstrijden u u u u Kanonnier Jan Mulder (rechts) maakt zijn zoveelste doelpunt voor Anderlecht. Hier passeert hij de Luikse doelman Coulonval, die kansloos geslagen is. I? Johan Cruyff geheel jaar buiten Oranje-formatie (Van onze speciale verslaggever) UTRECHT, 12 nov. Johan Cruyff mag morgen met Ajax tegen Feijen- oord spelen. De jonge middenvoor van de Amsterdamse ere-divisie club blijft ook beschikbaar voor de wed strijden in het Europese bekertoer nooi voor landskampioenen. Johan Cruyff mag echter een jaar lang niet in het Nederlands of welk vertegen woordigend elftal ook spelen. Hij is gisteravond door de strafcommissie van de KNVB schuldig bevonden aan „ernstig wangedrag in houding en gebaar tegenover de scheidsrech ter in de interland voetbalwedstrijd Nederland - Tsjechoslowakije". De voor deze gelegenheid versterkte strafkamer van de KNVB stelde zich in de plaats van de niet bestaande strafcommissie van de internationale voetbalfederatie en strafte met de in het reglement van de FIFA be paalde schorsing van twaalf maan den. Johan Cruyff reageerde teleur gesteld: „Een verschrikkelijk lange tijd. In het buitenland zijn bekende spelers er met slechts enkele wed strijden afgekomen". Bewegend door een tiental telkens flitsende fotografen heeft Johan Cruyff in het hotel Terminus gisteravond ach tereenvolgens gehuild, gelachen en ver ontwaardigd gekeken. Belaagd door een twintig journalisten van kranten, radio en televisie keek Jaap van Praag, de voorzitter van Cruyffs club, achter eenvolgens woest, vrolijk en ook ver ontwaardigd. De stemmingen van de strafcommissie, de heren mr. A. J. A. Lobsteyn, M. Dronkers en C. J. A. Martens, aangevuld met mr. C. Pet, als voorzitter van de bondsstrafcommis- sie, en de heer J. Bronkhorst, en op de vingers gekeken door de bondsgedele- geerde de heer H. van Daalen, die stem mingen bleven ondertussen veilig ver bonden achter de deuren van kamer 21 van Terminus. van Johan Cruyff en zijn voorzitter Jaap van Praag bleek toen zij voor de eerste keer na een half uur uit de „strafkamer" kwamen. Cruyff stonden de tranen in de ogen. Van Praag blaf te tegen de fotografen: „Als jullie zo doorgaan laat ik het hotel ontruimen". Beneden in de hal draaide hij plotse ling om. Bijtend verklaarde hij: „De commissie wil het natrappen van Cruyff erbij betrekken. Zij hebben geen rapport van de scheidsrechter, wel en kele aantekeningen op het wedstrijd formulier. Midden tussen een groep van spelers zou Cruyff de scheidsrech ter geslagen hebben. Over natrappen wordt daarin niet gesproken. Het mag dan ook volgens mij niet ter sprake ko men. Wil men dat toch, dan vraag ik de vergadering te schorsen. Want dan wil ik dat ook de scheidsrechter komt." ln ieder geval het optimisme straal de van de gezichten toen Cruyff en Van Praag anderhalf uur later weer uit de kamer kwamen. De schorsing was niet doorgegaan. De bondscoach Geor ge Kessler was binnen geweest en daar na met de mededeling „geen commen taar" vertrokken. Oranje's aanvoerder Daan Schrijvers had zijn rapport mo gen toelichten. Cruyffs ploegmakker Piet Keizer was „voor" geweest. Ten slotte had ook de televisie-operateur Al berts tot vijfmaal toede een minuut du rende film van Cruyffs „misdadige momenten" vertoond. Eenmaal op nor male snelheid, viermaal in slow-mo- tion. Alberts vertelde: „Op de film blijkt niets van een klap. In de studio heb ik de film zelfs beeld voor beeld laten stilstaan en bestudeerd. Ik heb niets kunnen ontdekken." Jaap van Praag jubelde dan ook haast: „Over natrappen wordt niet meer gesproken en de klap heb ik op de film niet kun nen ontdekken. Bovendien heb ik de commissie erop gewezen dat Cruyff vier dagen aan het gezag van Ajax onttrokken was en in dienst stond van de KNVB. Cruyff mag dus uitsluitend geschorst worden voor het Nederlands elftal. Ajax kan en mag er niet de dupe van zijn". Bij Cruyff en Van Praag, maar ook bij Schrijvers en Keizer was er twintig minuten later. De televisie-operateur had nog tweemaal zijn beelden moe ten laten zien. Toen werden de journa listen uitgenodigd binnen te komen. Mr. Loosteyn, de voorzitter van de com missie las toen voor: „De beschuldi ging luidde dat Cruyff zich heeft mis dragen tegenover de scheidsrechter in houding en gebaar, een klap inbegre pen. De bewijzen achten wij geleverd door de verklaring van de scheidsrech ter die als betrouwbaar bekend staat en door de film die ons enige malen heeft laten zien dat Cruyff zich niet heeft gedragen zoals het een voetbal ler betaamt. Wij hebben er vanaf ge zien het natrappen in de zaak te be trekken omdat dat de verdediging van Ajax zou schaden. Ajax, dat namens de KNVB ten behoeve van Cruyff op trad, had daarop immers niet gere kend. Cruyff is voor internationale wedstrijden van vertegenwoordigende elftallen geschorst omdat hij niet in clubverband speelde. Zijn aan de wedstrijd ADOAjax (28 november 1965) overgehouden voorwaardelijke schrosing van een wedstrijd blijft dus nog staan. Beroep tegen de straf is niet mogelijk." HMF nog staan. Beroep tegen de straf is niet mogelijk." Voorzitter Jaap van Praag was eerst nogal formeel: ,,Ik ben de commissie dankbaar dat zij heeft ingezien dat Ajax niet de dupe mocht worden. De straf is echter onverdiend. Bondscoach Kessler zal erg teleurgesteld zijn." La ter vervolgde hij: ,,Die commissie heeft koninklijker willen zijn dan de koning." Hij steunde dan ook Johan Cruyff, die verzuchtte: „Deze schor sing is even erg als voor competitie wedstrijden. Het Oranje shirt is toch de hoogste eer die je als voetballer kunt bereiken. De straf is bovendien ■.een klap in het gezicht van de heer Kessler. Die wil een elftal opbouwen en nu wordt er een speler zomaar af gevoerd. En wat denkt u van de ande re jongens? Die willen zich altijd voor meer dan honderd procent inzetten, maar zij zullen nu wel uitkijken. Zij zullen geen jaar schorsing willen ris keren." Aanvoerder Daan Schrijvers voelde helemaal mee: ,,Er is een deuk in de ploeg gebracht. Deze straf bete kent voor een jongen die bij de top be hoort maar die nu niet mag meedoen een gevangenisstraf van een jaar. Een jaar lang zal hij voor de kijkkast moe ten zitten. Stel je dat eens voor." MOSKOU, 12 nov. De 26-jarige Russische bokser Seregei Sivko, die in 1961 de Europese titel in het bantam- gewicht behaalde en in 1960 bij de Olympische spelen te Rome de zilve ren medaille won in het vlieggewicht, is bij een auto-ongeluk te Moskou om het leven gekomen. Sivko was ook tweemaal kampioen van Rusland. DEN HAAG, 12 nov. Bas van Duivenbode, de Nederlandse kampioen in het halfzwaargewicht, bokst 15 no vember in Oslo tegen de Noor Roy Askevold. Het gevecht is afgesloten op acht ronden. MEXICO CITY, 12 nov. Tij dens de Olympische Spelen 1968 ii Mexico zullen de voorronden van het voetbal- en het basketball-toer nooi in principe worden gespeeld in de steden Guadaljara, Leon en Puebla. Hoewel de keuze nog niet definitief is, zullen het voorolympiscse basket- balltoernooi waarvan de winnaar zich voor de finaes kwalificeert en de troostronde worden gespeeld in Pue bla, een op 1.800 meter hoogte gele gen stad van meer dan 300.000 inwo ners, 115 km. ten oosten van Mexi co City. De voetbalwedstrijden waar schijnlijk 72 in getal zullen worden verdeeld over de steden Puebla, Guada lajara en Leon. Guadalajara is de tweede stad van het land en ligt op 650 km. ten noordwesten van de hoofdstad op 1.550 meter hoogte. Het op 1.700 meter hoogte gelegen Leon, met meer dan 200.000 inwoners, ligt 500 km. ten noorden van Mexico City. In 1967 zal de „voorolympische week", zoals die dit jaar en het vori ge jaar plaats had, worden vervangen door zgn. „voorolympische spelen van Mexico". (Van onze correspondent) ENSCHEDE, 12 nov. De bekende oud-voetbalinternational Abe Lenstra gaat procederen tegen een Belgisch boulevardblad. In de deze week ver schenen uitgave van het sensatieblad staat een artikel, waarin wordt be schreven hoe Abe „aan goklust tenonder is gegaan en hoe hij nu in de ge vangenis zit te wachten op een smade lijk proces". „Alles wat in dit blad staat is volkomen uit de lucht gegre pen", zegt de 45-jarige Lenstra. „Ik ben niet van plan dit te nemen en ik heb reeds een advocaat in de arm genomen. Deze zal onderzoeken in hoe verre het mogelijk is het blad aan sprakelijk te stellen voor de tenden tieuze berichtgeving. ADVERTENTIE n n Vraagt folder bij Imp. J. Tti. Kamlag N.V. Postbus 53 Weesp (Van onze verslaggever) Dordrechtenaar Bogaers (41) is een van de meest ervaren scheidsrech ters van Nederland. Sinds 1956 fluit hij in de eredivisie. Deze carrière zal van niet geringe invloed geweest zijn bij zijn aanwijzing voor dit voetbalgevecht. „Samen met Roomer ben ik het lang ste in de eredivisie", zegt hij. „Er zijn hier drie A-scheidsrechters, en drie B. Het lijkt me logisch dat een van deze zes AjaxFeijenoord krijgt." Verwacht u een zware dag, gezien de opgeschroefde spanning, de on vriendelijke sfeer tussen Amsterdam en Rotterdam door de 35.000 gulden- eis van Feijenoord en de kaartjesstop van Ajax? „Ik geloof niet dat ik in het veld moeilijkheden zal hebben, wat de spor tiviteit betreft. De meeste jongens ken nen elkaar goed door hun contacten in ADVERTENTIE Oppervlakkig bekeken had Jan Mul-' der die bijles helemaal niet nodig. Hij moest de bal tegen een muur knallen, waarop een doelm ond was gekalkt. Eerst met het rechter-, vervolgens met het betere linker-been. Mulder scoorde elke keer met de precisie van een gelauwerde kanonnier. De meeste keren in de hoeken, juist onder de lat. Dit deed Beres deugd. Zijn ogen twin kelden, terwijl hij goedkeurend mom pelde: 'Die Jan is over een paar we ken weer helemaal de oude. Dan zul len ze eens wat zien.' En later, toen Jan Mulder opgefrist in burgerpak en kele tot de rand gevulde glazen met vruchtensap in zijn keelgat goot: 'Het ergste is nu achter .de rug. Tactisch moet Jan nog in ons elftal rijpen, maar zijn conditie is al zodanig naar het oude peil teruggekeerd, dat ik hem tegen Dukla onze volgende tegenstan der in het toernooi om de Europese Beker opstel.' Als Jan Mulder zondag op weekend verlof gaat, zal hij de legerplaats Os- sendrecht, dankzij de medewerking van zijn commandant een fijne man pas vrijdag weer binnentrek ken. Jan Mulder heeft namelijk vrij gekregen om zich met Anderlecht voor te bereiden op de moeilijke uit wedstrijd in het toernooi van de Euro pese Beker voor landskampioenen tegen Dukla Praag. al zeggen: 'De dienst is heus niet slecht. Het is wel eens goed om in een ande re levensstijl te verkeren'. Toch heeft diezelfde militaire dienst Anderlecht en Jan Mulder behoorlijk parten gespeeld. Toen Andras Beres in augustus aan de voorbereiding van het seizoen begon, miste hij naast de dode lijk verongelukte Verbiest, Stockman, Plaski en Mulder. Niettemin startte Beres met een reorganisatie. Hij zocht en hij vond een nieuwe variant op het 4-2-4. ,,Kijk", balles, Met Andras Beres haalde afgelopen zondag heel Anderlecht opgelucht adem. Berijpelijk want er dreigden zich som bere wolken boven het Astridpark sa men te pakken. Het elftal draaide stroef, het moest nederlagen slikken var tegenstanders, die het een jaar daarvoor trots tot wanhoop had ge bracht. Waarom liep die anders zo perfect lopende Anderlechtmachine zich vast in de betonnen afweer van ploe gen die nog niet lang geleden door An derlechts bejubelde voetbalkoningen voor boerenkoolvoetballers werden uit gemaakt? 'Omdat', reageerden Beres en Mulder gelijktijdig, 'Anderlecht zijn speltype wijzigde'. En omdat Ander lecht die eerste negen moeilijke wed strijden Jan Mulder miste? Beres knik te van 'ja'. Jan Mulder lachte slechts verlegen. 'Ik speel heus nog niet in m'n beste vorm. Ik denk eerder dat het een moeilijk uiteen te rafelen ge voelskwestie is. De jongens weten dat ik doelpunten kan maken. Dat schept vertrouwen, want als je dat maar denkt gaat het meestal gemakkelijker. Mijn vervanger miste de simpelste kansen. Hij had gewoon geen geluk, want hij speelde beslist niet slecht. Neen, zijn naam noem ik niet. Dat vind ik ver velend voor hem. Goed, vorige week dinsdag stelde Beres mij op in de be kerwedstrijd tegen St. Truiden. Ik maakte een doelpunt. Zondag tegen Beerschot maakte ik er weer een. Dat herstelde het vertrouwen. Het leek wel of alles- gesmeerder liep'. zo doceerde Jan Mulder voet- vroeger speelden wij op lijn. Vooral in de achterste vier was dat gevaarlijk, omdat deze linie min of meer speculeerde op het gebruik van de buitenspelval. Je kunt wel nagaan, dat dit speltype in België rustig te hand haven viel. Wij staken immers met kop en schouders boven de andere ploe gen uit". Tijdens wedstrijden in het toernooi om de Europese Beker werd Anderlecht echter dikwijls merkwaar dig snel uit deze tonnen verslindende, maar ook miljoenen opleverende avon turen gewipt. Trainer Beres, die Mul ders voetballes aanvulde, zag de oorzaak van dit falen in het feit, dat Anderlechts verdediging te straf aan het systeem vasthield en zij geen po gingen deed voor enige rugdekking te zorgen. „Wat in België wel kon," al dus Beres, „kon niet in een bikkelharde Europese competitieHij haalde Ha- non uit de twee, vulde Jan Mulder, die het gesprek weer snel had overge nomen, aan. Hij gaf Anderlechts ver dedigende vier meer diepte, onder mee- door de schakels zwaarder te belasten en hij wijzigde de speeltrant van de vleugelspelers, vroeger vrij buiters op het Astridpark, tegenwoor dig aan hun straffe, opdrachten ge kluisterde buitenspelers Dit nieuwe speltype en Mulders nog niet op peil gekomen conditie ontlok ten aan hem de eerlijke uitspraak: 'Ik ben nog niet helemaal lekker inge speeld. Ik ben echter al blij, dat ik de smaak weer te pakken krijg. Dat is minstens zo belangrijk'. Als vanzelf dreef toen toch ook weer de verdron gen moeilijke dienstperiode naar bo ven. De vele beperkingen van de op- leidingstijd. De slechte, althans voor een sportman van zijn kaliber, onvol doende voeding. Het reizen en trekken van Ossendrecht naar Brussel, van Ede naar Brussel, afstanden die een sportwagen weliswaar gemakkelijk ver slindt, maar toch kilometers die de chauffeur van zo'n wagen niet in de kouwe kleren gaan zitten. Tot over maat van ramp kwam er nog een knie blessure bij, opgelopen ln een wed strijd tussen Nederlandse en Belgische militairen, die hem voor zes weken uit schakelde en die zijn rentree bij An derlecht voor minstens anderhalve maand vertraagde. De grootste zorgen liggen dus achter Jan Mulder. Hij heeft tenminste weer tijd om aan zijn toekomst te denken. 'Een rijke toe komst', zegt Beres, die, als gold het wasmachines, zakelijk opmerkt, dat hij Zweed-, internationals te koop heeft. Te koop voor iedere Nederlandse club die echte belangstelling koestert. 'Een rijke toekomst dus voor Mulder', be slist Beres, 'als hij maar met beide benen op de grond blijft staan.' Uit het gesprek blijkt vervolgens, dat Jan Mulder zich overgeeft aan bespiege lingen over een plaats in het Nederlands Elftal. Het is een eerlijk verlangen, stoelend op een gezonde eerzucht, die beslist hoger reikt dan het oranje waarin de militairen ten strijde trek ken. „Ik heb deze week nog met George Kessler gesproken, niet over het Nederlands Elftal hoor. Ik ken zijn mening. In principe wil hij geen spelers opstellen, die in het buiten land voetballen. Wel jammer, want ik zou graag in Nederland laten zien, wat ik waard ben." Praat hij vervolgens over een toe komst in een Nederlandse ploeg, be denkend en openhartig toegevend dat hij over anderhalf jaar geen enkele verplichting meer bij Anderlecht heeft. Maar dan zal, dat staat bij voorbaat vast, die Nederlandse club flink over de brug moeten komen, want Jan Mulder heeft op de HBS een gezonde gedachtenwereld ontwikkeld, die hij bij Anderlecht zakelijk scherpte. Het verdiende geld kan aldus een stevige basis zijn waarop hij wellicht, in na volging van Faas Wilkes, een dames modezaak wil enten. Jan Mulder verzweeg uit bescheiden heid, dat hij door de Brusselse voet balliefhebbers waaronder ook zijn stiek em naar Brussel getogen vader harts tochtelijk werd toegejuicht, toen hij af gelopen zondag Anderlechts onberispe lijke grasmat opkwam. Hij vergat ook te zeggen, dat hij tijdens die twee wed strijden de basis legde voor de andere treffers en hij verzuimde bovendien te vertellen, dat hij nog talloze kansen schiep voor zijn medespelers. Zó is Jan Mulder! Een flegmatieke Gronin ger, een beetje té nuchter eigenlijk voor zijn 22 jaar. Hij praat niet graag over zichzelf. Als hij al op z'n praat stoel zit, heeft hij het over min of meer onbelangrijke zaken. Spreekt hij over 'n nieuwe sportwagen, omdat zijn melkwitte MG een beetje te oud is en babbelt hij lichtvoetig over de mili taire dienst, welke hem op 25 juli tot gemeen soldaat maakte. Hij is nu schrijver-chauffeur. De ellende van de opleidingstijd is hij vergeten. Hij kan nu zelfs na drieëneenhalve maand het Nederlands elftal en zo. ik gelooi het niet. Die controverse tussen de twee besturen raakt me niet. Daar heb ik niet bij stilgestaan." Bent u van plan de spelers vooraf vermanend toe te spreken, gedachtig de onaangename taferelen die zich hebben afgespeeld bij de wedstrijden NederlandTsjechoslowakije en Servet- teSparta? „Nee, we gaan gewoon voetballe"- Persoonlijk vind ik dat het gedrag v*J* de spelers wel meevalt. Het publie* maakt de moeilijkheden. Ik heb gee» goed woord over voor deze dingen Bh ik vraag me af waar dat naar toe moet. Vier jaar geleden was ik Griekenland voor een voetbalwedstrijd- We moesten daar een ijzeren kooi in en ik was blij dat ik er in was. Het Pu bliek buiten de kooi was hysterisch. Ze probeerden bij de spelers te komen door tegen te hekken op te klimmen- Moet het hier dezelfde kant heen? De laatste tijd is het gebruik van drank op de tribunes sterk toegenomen. Als je ziet wat ze meenemen, kratten bier en nog veel meer, het is meer dan schandalig. Die mensen veroorzaken de excessen, en niet de spelers." Zou u het jammer gevonden hebben als Cruyff niet mocht spelen? „Ja, dat zou ik bijzonder jammer ge vonden hebben." Wie vindt u de beste spelers? „Ja, persoonlijk vind ik Muller van Ajax heel goed, erg constant, en Kei zer, en niet te vergeten Nuninga. En van Feijenoord vind ik Hans Kraay en Pieters Graafland altijd zeer sterke figuren." Hoe denkt u over de krachtsverhou ding? „Ik geloof niet dat het een grote sco re wordt, daar zijn beide verdedigingen te sterk voor." Hoe zou u uw totoformulier invullen' „Een gelijkspelletje." Ajax—Feijenoord GVAV—Go Ahead FortunaDOS ADO—Willem II XerxesPSV ElinkwijkSittardia NAC—Sparta FC Twente—MVV TelstarDWS 20 DWS 11 ïi 19 FC Twente 11 17 Fortuna '54 11 li 15 NAC 11 li 12 MVV 11 ii 12 DOS 11 li 11 Telstar 11 11 Willem II 11 11 Elinkwijk 11 Ajax Feijenoord Sparta ADO GVAV Go Ahead PSV Sittardia Xerxes Blauw WitSC Drente FC ZaanstreekRBC VolendamFC Den Bosch HeraclesVitesse De GraafschapRCH NEC—SVV VeloxHolland Sport DHCAlkmaar DFCSC Cambuur EindhovenDe Volewijckers 10 10 9 9 9 NEC 15 22 RCH 15 Holl. Sport 15 21 Blauw Wit 15 Den Bosch 15 19 RBC 15 Eindhoven 15 19 Vitesse 15 Heracles 15 19 Graafschap 15 Volendam 15 18 SC Drente 15 DFC 15 18 SVV 15 Alkmaar 15 17 DHC '66 15 SC Cambuur 15 17 Velox 15 Zaanstreek 15 16 Volewijck. 15 Hermes DVSVeendam Zwolse BoysBaronie W ageningenTubantia NOAD—EDO AGOVVHeerenveen HelmondiaSC Gooiland Roda JCFortuna VI. LimburgiaHVC WilhelminaVVV ExcelsiorZFC HilversumPEC HVC 16 22 Limburgia VVV 16 22 EDO Haarlem 15 21 Helmondia Roda JC 16 21 NOAD Fortuna VI. 15 19 AGOVV Wageningen 15 18 Gooiland Excelsior 15 17 Herm. DVS ZFC 15 17 Wilhelmina Veendam 16 17 Heerenvee" Baronie 16 17 Hilversum PEC 16 16 Tubantia Zwolse Boys i» Ji 15 \i 15 15 H 15 i 16 15 5 15 De met een sterretje gemerkte strijden komen voor op het t0L muiier.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1966 | | pagina 8