Poly-Haarcosmetica voor vrouwen, die hun haar de beste verzorging willen geven... (en toch op de dubbeltjes passen). fA Haar-Cosmetica Wat mijn uiterlijk betreft, heb ik mijn haar altijd het belangrijkst gevonden. Dus ik kon wel 1huilen toenik op een goede - een kwade - dag voor de spiegel stond en de toestand bekeek. Dat was geen haar meer, maar touw. Dof, futloos, met een golf die uit t Enfin,... hopeloos. En daar stond ik dan. Overpeinzingen van een vrouw, die dacht dat ze lelijk haar had Nu had ik wel eens gehoord van Poly-kuur: voor de conditie van het haar. Kom, dacht ik: „Baat het niet, het schaadt ook niet." en kocht zo'n tube voor 2,25. En ik had maar één behandeling nodig om te zien dat het goed was. Al na die eerste keer was mijn haar er duidelijk op vooruit gegaan. Het was veel zachter en veerkrachtiger geworden. „Iemand heeft U sprookjes verteld mevrouw", zei mijn dro gist. „Het tegendeel is waar. Poly-Color bevat precies die opbouwstoffen...", enfin een heel verhaal. Maar hij had gelijk. „En", zei hij, „als U nu deze kleur neemt (er is nota bene keus uit 20 kleuren) dan zult U-enU niet alleen - verbluft zijn Van het resultaat Ik zei dat zo tegen meneer Dijkstra, dat is m'n drogist. Ik zei: „Die Poly-kuur is fantastisch." „Ja, verbazend hè", zei hij. „Maar nu ik U eens goed bekijk... waarom neemt U geen kleurspoeling'? Alstublieft, Poly-Color-Crème-Shampoo Pastell. Een moeilijke naam, maar een buitengewoon goed product." „Een kleurspoeling?", zei ik, „Van m'n leven niet. Slecht voort m'n haar." Ik ging dus mijn haar wassen met Poly-Color. Stiekum. En het gekke was: Niemand had het dóór, dat ik een kleur spoeling had gebruikt. Zelfs m'n betere helft niet. Maar hij keek wèl even en zei: „Hé, wat is jouw haar ineens mooi. Sindsdien was ik mijn haar regelmatig met Poly-Color. Tussen de andere wasbeurten door natuurlijk. Zo eens in de twee of drie maanden. Fijn hoor. Er is geen kleurfoutje meer te bekennen, en glanzen dat het doet. Is dat voor U nou ook zo'n probleem? Dat kapsel bedoel ik. Vroeger vond ik een permanent een noodzakelijk kwaad. Vooral als hij er pas in zat, voelde ik me een beetje opge prikt. Om nog maar niet te praten van de kosten. Je doet niet veel meer voor twintig gulden. Natuurlijk was het weer de drogist, die mij attent maakte op Poly-Lock. 'n Echte vakman. „We noemen dit een schuimwave, mevrouw. Het is een permanent, die U 'zèlfi helemaal kunt aanbrengen". „Maar mijn haar gaat altijd kroezen van een permanent", zei ik. „Met Poly-Lock is kroezen uitgesloten, mevrouw," was het antwoord. En tegen zoveel gedecideerdheid kan ik niet op. Eerlijk gezegd - in het begin was het niet zo eenvoudig. Vooral het inzetten van de wikkels aan de achterkant. Maar U weet het: „Een goede buur is beter dan een verre vriend". Mijn buurvrouw wilde mij best even helpen. Op het ogenblik doe ik het gemakkelijk zelf. Het is even een slag. Ik doe het nu eens in de drie maanden. Wat Poly-Lock kost? 5,25. Tja, en als je het zo gaat bekijken... Ik heb maar weer eens een nieuw kapsel genomen. Dat kan ik makkelijk doen, want ik heb een ovaal gezicht en daar past alles bij. Een vriendinnetje van mij heeft het wat dat betreft heel wat moeilijker. Ik heb haar het boekje Poly-tips gegeven. Daar staan een aantal kapsels in, die precies bij haar - enigszins hoekige - gezicht passen. Zij heeft er eentje geprobeerd. Ze is waarachtig helemaal veranderd. En ik? Poly heeft mij uit de droom geholpen. U zuh mij niet meer horen zeggen, dat ik lelijk haar heb. Er is nog veel meer te vertellen over Poly. Poly-haarcosme- tica is de meest complete groep haarverzorgingsmiddelen, die U zich kunt voorstellen. Let U maar eens op bij Uw winkelier. U zult o.a. tegenkomen: VOOR DE KONDITIE VAN HET HAAR: Poly Kuur: crème behandeling Poly Balm: snel kuur Poly Herb: kruidenshampoo 2.45 en 3.45 VOOR HET KAPSEL: Poly-Lock: Schuimwavè "5 voor zeer kort haar 3:25 Poly-Lock wikkels 2.50 Poly-Quick: snelwave, voor als U geen tijd hebt voor een watergolf 4 95 extra groot 7-95 Poly-Spray 4 95 Poly-Set: haarversteviger 0.75 Poly-Set Speciaal: A: met licht blonderende werking F: tegen vet haar 1.25 1.25 VOOR DE KLEUR VAN HET HAAR: Poly-Color Crème Shampoo Pastell: een kleurshampoo 2.25 Poly-Color Crème Haarverf: als U meer dan 25% vergrijsd bent 3-25 Poly-Clair: om blond haar iels lichter te maken 2.05 Poly Blondeer Crème: om elke haarkleur verscheide ne tinten lichter te maken 3 25 Poly Colorset: versteviger met kleureffect (8 kleuren) 1.25 Meer voorlichting over Poly vindt U in de maandelijkse rubriek. „Tussen U en Poly" in de damesbladen. Voor be antwoording van persoonlijke vragen kunt U schrijven aan: Margot - Postbus 52 - Zwanenburg/Halfweg- U kunt er tevens een boekje over haarverzorging aanvragen (gratis). Wij hadden U graag wat va.ker be zocht via dat magische kijkkastje in de huiskamer. Maar helaas, de televisie-toewijzing heeft anders be schikt. Er was nraar weinig tijd be schikbaar. U zult Poly echter toch reeds in de eerste week kunnen zien op 3 januari na 't nieuws van 19 uur op Nederland I en op 7 januari na 't nieuws van 20 uur op Nederland II. V

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1966 | | pagina 26