s c h e n op een gelukkig nieuwjaar Chefarine „4" doet wonderen bij pijn of griep! 'nDSd Schaatskoor zingt F agernes vaarwel Het weer in Europa R d EX-TRAINER PSV GAAT STAGE LOPEN IN DUITSLAND Trainer mag nooit bevoegdheden laten beperken PELLENAARS' ZORGENKIND VOL OPTIMISME VOOR 1968 h Iets zachter Speekselproef moet geslacht bepalen TIJDENS „BAL DER BURGERIJ" -3 ro'zo f I* Zilverberg tekent voor Willem II DE TIJD ..LEIDEN, 29 dec. Zelfs de mensen die hem het beste kennen, dat zijn er eigenlijk maar weinig want Gerben,Karstens is voor de meesten in die wonderlijke wie- Ierwereld nog steeds een gesloten boek, begrepen er niets van. Pel lenaars, zijn ploegleider, en een handvol intimi wachtten daarom één wielerseizoen lang op de om mekeer, op een wonder. Op die ene triomf van kaliber waarmee hun wispelturig zorgenkind zijn klasse zou bewijzen. Dat wonder bleef uit. Logisch achteraf. Pas gisteren bevestigde de Belgische specialist, de door alle Belgische wielergrootheden aanbeden dok ter Marlier, 'n reeds eerder gestel de diagnose: Gerben Karstens heeft last van een beschadigde nier. Griepje Gerben Karstens in een succesvoller seizoen. De Leidenaar krijgt na een etappezege in de Tour de France van Pellenaars een overwin- nïngskus op de wangen gedrukt. Hogerop Bij Olympische deelneemsters De vier middelen, verenigd in Chefarine „4" - elk afzonderlijk al beroemd - wer ken tezamen nog beter en helpen vaak ook dan wanneer andere middelen falen. De combinatie is ideaal om pijn of griep snel en doeltreffend te bestrijden. FRANS NYPEL3 neem JS •l '♦O C_±l Het weer in Europa s s Geen kankeraar MILAN NICOLIC Blessures ADVERTENTIE uMi Nm tM>*| Nieraandoening dupeert wielerloopbaan Karstens (Van een speciale verslaggever) Schokkend? Karstens: „Nou, dat niet. Ik was eerder blij, dat ik nu eindelijk wist wat mij mankeerde." Hetgeen bewijst, dat hij ook te horen kreeg, dat hij, mits hij zich volledig houdt aan- de adviezen van dokter Marlier, eind januari aan zijn vierde seizoen als beroepsrenner mag begin nen. Geheel hersteld. Boordevol reser ves, reserves waarnaar de trotse Kars tens het afgelopen jaar vergeefs zocht. Dat voorbije seizoen zit hem danig dwars. Niet wegens al die nare op merkingen van de man langs de kant, die fluisterde dat óók Karstens was opgebrand. Ook niet vanwege de ge speelde én soms ergerlijke schijnhei ligheid van zijn vakbroeders, die me delijden veinsden. Zijn woorden: ,,Ik laat me niet verheerlijken" en ,,Ik laat mij door geen mens imponeren" wij zen al in die richting. Neen, dat, zoals hij noemt „slechte seizöen, het slecht ste uit mijn loopbaan als wielrenner" kwetste zijn gevoel voor eigenwaarde. Voor een soms nukkige figuur, soms opvallend luchthartig acterende. Ger ben Karstens was zijn slechte vorm een mentale dreun met atoomkracht. ,,Ze zien het niet zo, als ik rijd. Zelfs als ik zit te sterven op de fiets, heb ik de handen nog luchtig op het stuur. En zie ik kans grapjes te maken. Je hoort ze dan denken, daar gaat de comedy- caper. Innerlijk was ik niettemin ka pot. Twijfelde ik eraan of ik de volgende dag op de fiets zou klim men." Achter dat kunstmatige scherm van onverschilligheid, dat zelfs een Pelle naars pas héél laat wist door te prik ken, heeft Karstens „zo ben ik nu eenmaal, ik laat mij moeilijk gaan" alle stadia van ellende doorleeft. Dat begon? „Ik denk, je snapt dat ik alles, letterlijk alles heb uitgeplozen om er achter te komen wat ik man keerde, met 'n onbetekenend griepje tijdens de zesdaagse van Antwerpen." Het manifesteerde zich pas na een bescheiden succes in de Ronde van Sardinië. „Toen dacht ik, Kas, dat wordt een fijn jaar." Waarop zijn Intimi hoopten. Pellenaars o.a., die, nog vóór er één pedaaltrap was gege ven één, zelfs twee klassieke triomfen (de allerhoogste onderscheiding in dé wielersport, buiten de wereldtitel) in het vooruitzicht stelde. Waarvoor zijn tegenstanders vreesden. Jan Janssen destijds: „Ik geloof, dat Karstens kunststukjes in petto heeft; hij ;s volgroeid, gevaarlijk in klassieke rit ten." Het liep heel anders. ,.Ik kwam terug uit Sardinië. Klimatologisch van de hemel in de hel, van droge, naar vochtige, zelfs ijskoude lucht." In Vlaanderen, op de keien entn de tochtige open vlakte moest Karstens forceren. Afzien heet dat in. jargon. Lijden, zeggen de renners. ..Sterven/' analyseert Karstens. De tijdens de winter verzamelde krachten smolten als sneeuw voor de zon. Karstens „sterven" werd. naarmate de klassieke wedstrijden zich opstapel den, een eentonige litanie van wan hoop, van vechten tegen eigen moreel. Na de door Jan Janssen gewonnen zwaarste aller voorjaarsklassiekers Parijs-Roubaix knapte hij volledig af. Pellenaars: „Ik heb staan te grienen. Was dit Karstens? Was dit de jonge god de man die Janssen naar de kroon kon steken? Ik heb hem toen in bad gelegd. Maar zijn spieren bleven kil en köud. Ik heb hem eigenhandig gemasseerd, gevolgd door speciale ba den. Niets hielp." Karstens: „Wat ik voelde? Stijve poten. Heb je dat wel eens gevoeld? Weet je wat dat is. Dat is het einde. Toen de etappewedstrij den kwamen, voelde ik me steeds J slapper worden, ik had geen macht. Ik sliep slecht. De ene dag ging het beter dan de andere. Dan dacht ik, Kas, jfc bent er helemaal door. Het juichte dan in me. Ik kon de wereld wel verslin den. De volgende dag kwam dan weer die dreun. Weg Karstens. En ik maar dollen. Ja, zo ben ik nu eenmaal. Ik kende de kwaal van haver tot gort. Ik recupereerde niet meer, herstelde niet meer van de inspanning." ibasi- De climax kwam na de Ronde van Zwitserland. Karstens oveiwoog zijn kandidatuur voor de Tourploeg in te trekken. Hij liet zich van top tot teen in het Leidse Academisch ziekenhuis onderzoeken. Niets aan de knikteer, zeiden de specialisten in Leiden. Toen ging hij hogerop, zoals hij in '63 hogerop ging toen de wegarts van de KNWU, dokter Strikwerda hem na een cardiologisch onderzoek moeilijk mee deelde, dat hij een hartafwijking had en hij, de machtige amateur, elk moment dood kon vallen. Dat onder zoek was fout en de diagnose berustte op een misverstand. Vier jaar late? stelden professoren in Freiburg echter vast, dat Karstens aan een infectie ziekte leed. Zij schreven rust voor. „Ik hield mij daaraan en ik toerde boorde vol optimisme richting Frankrijk," zegt Karstens met een veelbetekenen de knipoog. Een bewijs hoezeer de KNWU bij de keuze van zijn afvaardi ging naar de Tour had gefaald. Zoals er wel meer mis is. Karstens: „Een invalide kan zó een proflicentie aan vragen. Die licentie krijgt hij vervol gens netjes thuisgestuurd. Geen spra ke van controle, laat staat een ver plichting voor een medische keuring." Terug óp de Tour de France. „Ik hing dagen als een zoutzak op de fiets. En dan werd er maar gecommandeerd dat ik daifr en daar moest winnen. Ze snapten er niets van." Ernstig kritisch ineens: ..Wagtmans als ploegleider was niks. Niemand had respect voor die man. Werkelijk nie- LAUSANNE, 29 dec. Zowel op de Olympische winterspelen te Grenoble als op de Olympische zomerspelen te Mexico-stad zullen vrouwelijke atleten aan 1een onderzoek worden onderwor pen om de sexe te bepalen, aldus heeft de medische commissie van het IOC meegedeeld. Volgens de chromosoom-formule zul len van de eerste drie aankomende atletes van elke finale speekseltesten worden genomen, waardoor de artsen, die bij deze proeven worden ingescha keld, zonder meer het geslacht van de atlete kunnen vaststellen. De proeven zullen zeker bijdragen tot het zuiver houden van de prestaties van de atletes. ADVERTENTIE Vier middelen in één tablet - Waaronder bet betrouwbare maagmiddel Chefarox - helpen snel en... doen wonderen! mand." Toen Karstens terugkeerde uit Frankrijk raakte hij zelfs overspan nen. „Ik heb dagen gehad, dat ik het allemaal niet meer aan kon." Dwin gend: Als ik niet zo'n karakter had bezeten, had ik geen Tour gereden, had ik afgeknapt en had ik nimmer dit mooie contract met Peugeot kunnen afsluiten." Het lijkt op een belijdenis, of liever, op een geloofsbekentenis. „Er waren renners die mij uitlachten, die mij achter mijn rug als afgedaan «be schouwden. Die zeiden maar steeds: daar gaat die grappenmaker. Het mooiste moment in 1968 zal zijn als ik op het schavot sta. Dan kan ik lachen." Gezien zijn overtuiging, gezien zijn keiharde mentaliteit zal hem dit luk ken, indien, ja indien zijn blessure volledig geneest. Want Karstens wil ai die mensen die zeiden dat- hij geen karakter had het tegendeel bewijzen. Dat een succes bovendien noodzakelijk is om zijn zakelijk goed in elkaar gedraaide contract met Peugeot (me de opgezet door zijn manager, Kees Pellenaars) waar te maken is een tweede aspect. Rest bovendien wraak. Wraak over het feit dat de regenten van de KNWU Gerben Karstens van de internationale lijst hebben ge schrapt. „Geen halszaak," zegt hij, „alleen maar vervelend, bovendien zeer onsportief. De verklaring: „Ik weet hoe dat gaat. Zo'n samenstelling van de lijst met A-renners (alleen Jan Janssen prijkt op die lijst van de UCI) hangt af van vriendjespolitiek. Ik vroeg mr. Van Ballegooyen de Jong (lid van het hoofdbestuur van de KNWU) twee jaar terug hoe het toch mogelijk was dat Jo de Roo op de A- lijst kwam. Omdat, zei hij glimlachend, chend, ik zal dat nooit vergeten, ik zal dat nooit vergeten, omdat Jo de Roo zo'n aardige jongen isVan daar, dat ik er geen waarde aan hecht of ik daar nu op sta of niet. ADVERTENTIE (Van onze verslaggever) HAMAB, 29 dec. De busreis duurde vijf uur. Karei te Winkel was er zelfs ziek van. Maar nu is de Nederlandse schaatsploeg vanuit het koude Fagernes dan weer in het oude vertrouwde Hotel Victoria in Hamar. Bij een temperatuur van amper anderhalve graad onder nul kan pas werkelijk op voortreffelijk ijs aan de vorm worden geschaafd. De eerste training zei al genoeg over de prikkel die dit het moreel geeft. Vooral met het vooruitzicht op de overigens niet zo belangrijke nieuwjaarswedstrijden in Oslo, dit weekeinde, waar de chronometers de vorderingen weer eens gaan vastleggen. De periode-Fagernes de eerste in een lange rij gedurende de trai ningstrip van de kernploeg, heeft voor coach Wim de Graaff echter wel duidelijk nut gehad: „We zijn elke dag een keer de bergen in geklommen. Heerlijk ruW conditie- werk. Op het rjiet zp, perfecte amateurbaantje werd ondertussen de schaatscadans gehandhaafd. Verder hebben we het de kerstda gen fijn ontspannend gehouden en lekker laat gemaakt. Woensdag avond hebben we zelfs op het toneel gestaan. Met zijn achten vormden we een zangkoortje tij dens het „bal der burgerij". We hadden 's morgens tien minuten geoefend. Maar de meezingertjes als „Hand in hand kameraden" rolden er schitterend uit. Ze waren daar gek met ons." De ploeg is niet uit Fagernes weg geweest. Het lag eerst in de bedoe ling aan de kerstwedstrijden in Toensberg mee te doen. De Graaff: „Alleen Schenk en Verkerk waren uitgenodigd. Mede op mijn advies hebben Ard en Kees ervan afge zien. Dat betekende immers nog eens zo'n lange reis." Kees Verkerk had daar in Nederland al bezwaren tegen geuit. Hij heeft bet overigens beter naar zijn zin dan in Neder land. De Graaff: „Het is best mogelijk dat hij tijdens het Neder lands kampioenschap niet zo hard heeft doorgeduwd. Zo'n mapnetje is het wel." Ook over Ard Schenk verder weinig nieuws dan alleen dat hij het afscheren van zijn baard waarschijnlijk zal bewaren als stuntje voor het Europese kampi oenschap. Een en al lof en verbazing is Wim de Graaff over de nieuweling in de kernploeg Jan Bols: „Hij heeft het enige dagen te kwaad gehad. Vooral bij de aanpassing van de looptraining. Hij mocht van mij rustig aandoen, maar hij wilde per se bijblijven. De nationale titel strijd was een duidelijke piek voor hem, maar hij is alweer wonderlijk snel over de terugslag heen. Hij heeft eerst wat last. gehad van spierpijn, maar nu traint hij volop mee. Let wel als klassementsrijder. jMs*Jm Daxft/s' lAatl wij Aiet hem voor de Olympische spelen specialiseren." Over de analyse van de vorm van de andere rijders kon Wim de Graaf kort zijn. „Jorrit Jorritsma, de grote verslagene van het Neder lands kampioenschap, heeft het nog steeds moeilijk. Hij is meer en langer dan de anderen in de bergen bezig geweest. Hij is heel ijverig, maar de vinnigheid is er nog steeds een beetje uit. Peter Nottet heeft daarentegen nog niets van zijn fanatisme verloren. Te Winkel is de lolbroek' van de ploeg, maar niet minder ijverig en Eriks gaat ook steeds beter meedraaien. Hij is in Fagernes weer, zoals in Nederland, een paar dagen met griep in het hotel gebleven." De belangrijkste conclusie van De Graaff op dit moment; „De stemming zit er weer in. In Nederland waren er onder de spanning van de selectie kleine kibbelarijtjes, maar het wit te landschap schijnt vredelievend te werken." IOt>c ARCHANGEL ARVIK REYKJAVIK MOSKOU openhage hambu DE Bill PARI ISSABON JO AIHENE •aigiers 29DEC.1967 1 UUR TEMPERATUREN IN 'C l - IAGEDRUKGEBIED H - HOGEDRUKGEBIED BUIEN REGEN SNEEUW - HAGEl REGEN SNEEUW «1ST ONWEER WEINIG W01KEN WARMTE FRONT ROUrRONT VERPIAATSINGSRICHTING WINDRICHTING ATERKH ZWAK TOT ZWARE STORM '°QS LUCHTDRUK IN MIlllBARlN DE BILT, 29 dec. (KNMI) Een randstoring, die zich over de Noordzee naar Denemarken verplaatste, deed vrijdag de buiigheid tijdelijk toene men. Tengevolge van drukstijgingen boven Scandinavië en de Britse eilan den draaide daarna de wind naar noordelijke richtingen. Inmiddels trekt een nieuwe depres sie van het zeegebied tussen Groen land en IJsland naar het oosten, terwijl het bijbehorend» front zich over de Atlantische Oceaan eveneens oostwaarts verplaatst. Hierdoor zal zaterdag de wind bij ons weer naar westelijke richtingen krimpen en de bewolking toenemen, later mogelijk gevolgd door regen. De temperaturen vertonen in het algemeen een stijgen de tenndens. g 4) Den Helder regenbui B 6 4 Ypenburg regenbui 7 4 Vlissingen half bewolkt 7 4 Eelde regenbui 6 2 De Bilt onbewolkt 7 2 Twente zwaar bewolkt 6 2 Eindhoven licht bewolkt 7 0 -«Beek zwaar bewolkt 6 0 Stockholm zwaar bewolkt 1 —1 Oslo onbewolkt 2 —5 Kopenhagen zwaar bewolkt 4 1 Londen regenbui 7 2 Amsterdam zwaar bewolkt 6 3 Brussel zwaar bewolkt 7 1 Luxemburg geheel bewolkt 4 1 Parijs zwaar bewolkt 9 0 Nice half bewolkt 13 5 Berlijn licht bewolkt 2 0 Frankfort onbewolkt 4 0 München regen 4 2 Zürich regen 3 1 Genève regen 4 3 Locarno zwaar bewolkt 4 —2 Wenen zwaar bewolkt 2 5 Innsbruck geheel bewolkt 1 —2 Rome onbewolkt 12 0 o-i 2 3 2 4 5 6 3 4 3 0.2 1 0.1 3 4 2 1 0 11 11 2 7 3 0 0 0 0 (Van onze sportcorrespondent) VALKENSWAARD, 29 dec. De profwielrenner Huub Zilverberg heeft gistermiddag een contract getekend voor Willem II-Batavus. Met de komst van Zilverberg die eerder vijf maal onder contract stond bij een merken ploeg, telt de Valkenswaardse ren- nersstal achttien renners. De Goirle- naar maakte achtereenvolgens deel uit van Locomotief, Faema-Flandria, Flandria-Romeo, GBC-Libertas en Te- levizier. Nicolic kijkt niet om in wrok (Van onze speciale verslaggever) EINDHOVEN, 29 dec. Milan, het vijfjarige zoontje van de ex-PSV- trajner Nicolic, is een groot bewon deraar van Willy van der Kuijlen. Dat is geen geheim. Foto's van het Brabantse idool aan de muur van zijn slaapkamer bewijzen dat ten overvloede. „Van mij", zegt de al lerminst verbitterde Nicotic, juist voor de kerst met betaald verlof gezonden, „mogen die daar gerust blijven hangen." -,,U moet echt niet denken dat ik boos ben op PSV", vervolgt hij. „Zo is het niet. Het heeft me juist erg goed behandeld. PSV had me de laan kun nen uitsturen. De resultaten van het elftal waarvoor ik verantwoordelijk tuas, waren tenslotte slecht. Maar het heeft dat niet gedaan. PSV bleef ondanks het misverstand bezorgd over mij. Gisteren is dat weer gebleken. Het bestuur heeft mij officieel de rest van het seizoen de tijd gegeven om mij volledig voor te bereiden op het behalen van mijn A-diploma. Dat ge baar stel ik op hoge prijs." De Joegoslaaf Milan Nicolic (38), In 1953 als politiek vluchteling naar Oos tenrijk uitgeweken, heeft daarom ook het voorbije kerstweekeinde de ver richtingen van de Eindhovense ploeg met interesse gevolgd. „U kunt me geloven of niet", zegt Nicolic, „maar ik was echt blij toen PSV drie punten uit twee wedstrijden veroverde. In het herstel heb -ik altijd rotsvast geloofd. Bovendien wist ik als trainer voel je dat aan dat hét moment van de ommekeer zeer nabij was. Je had die spelers eens moeten zien trainen, op de dinsdag voor de kerst. Hun wil om terug te komen. Het was in één woord: geweldig." Toch heeft Milan Nicolic onvoldoen de geduld kunnen opbrengen. Toen het bestuur van PSV donderdag eiste, dat hij Toon Brusselers officieel als de nieuwe coach van het elftal aan de spelers zou voorstellen, gaf Nicolic er de brui aan. „Ik neem het de be-; stuursleden van PSV helemaal niet kwalijk. Zij vonden tenslotte, dat er iets moest veranderen. Ik niet. Ik vind dan, dat een trainer met persoonlijk heid nooit mag accepteren, dat zijn bevoegdheden worden beperkt. Ten slotte stond in mijn contract, dat ik de volledige verantwoordelijkheid droeg." Het is duidelijk: alle betrokken par tijen die gisteren in een vergadering de kwestie Nicolic doorspraken, heb ben tenslotte elkaar goedschiks de hand gedrukt. De vrede is weer gete kend. Nicolic: „Ik ben van nature geen kankeraar. Daarvoor ben ik ge loof ik een té grote idealist. Maar toch zou ik misschien anders gereageerd hebben als PSV mij van tekortkomin gen had beschuldigd. Dat mijn trai ningen bijvoorbeeld onvoldoende wa ren. Dan zou ik op mijn terrein gefaald hebben. Maar zo is het niet. Integendeel zelfs. Mijn spelers hebben wat conditie aangaat altijd tot de besten van ons land behoord." Toon Brusselers, Pleun Strik en Pim Doesburg hebben waarderende woor den over Nicolic gesproken. „Echt, dat heeft me goed gedaan", zegt hij. Mijmerend over de nasleep van de PSV-rel stelt Nicolic nuchter vast: „Het heeft me rijper gemaakt, dacht ik. Wat andere trainers meestal na vier of vijf jaar pas ervaren, heb Ik nu al meegemaakt. Daarvan probeer ik te leren."' De vrede is dus hersteld. De breuk blijft echter. Wim Blokland, de voor malige oefenmeester van Alkmaar/ Zaanstreek, heeft zich ook gisteren weer over de spelers van PSV ont fermd. Wat gaat Nicolic nu in zijn vrije tijd allemaal doen? Behalve dan die Voorbereiding op het examen voor het A-diploma. „Ik wil deze onver wachte gelegenheid benutten om enke le stages te lopen bij Max Merkel en Cajkovski, de trainers van resp. FC Nürnberg en FC Bayern München, die ik beiden zeer goed ken. Ik kan bij hen veel leren. Merkel is keihard. Hij tolereert niets. Als je tijdens de trai ningen omkijkt dat heb ik zelf meegemaakt dan word je van het veld afgeschopt, terwijl bij Cajkovski alles veel gemoedelijker toegaat. De spelers zijn zo goedmet hem be vriend. dat ze zelfs zijn auto voor hem zouden wassen, als hij er om zou vragen." Prompt toer pt zich de vraag op: Hadden Pleun Strik en PSV-secretaris Ben van Gelder dan gelijk toen zij Milan Nicolic onvoldoende overwicht op de spelers verweten? Hij zou te week zijn geweest." Nicolic: „Ja, daarover mag natuurlijk iedereen ver schillend oordelen. Maar ik ben nu eenmaal zo. Ik probeer rechtvaardig te zijn zonder een al te cru optreden. Dat kan tenslotte ook. Kijk maar naar Cajkovski." Milan Nicolic, die vanaf 1955 tot 1961 voor onder meer PSV en Willem II uitkwam, is reëel genoeg om te erken nen dat de resultaten in het huidige betaalde voetbal over het succes van de trainer beslissen. Vandaar dat hij de indruk wekt het besluit van PSV gemakkelijk te hebben verwerkt. La ter in het gesprek komt hij zelfs daarvoor rond uit: „Een ideale trainer is in mijn ogen de promotor van een succes. Het i" hard maar waar". Milan Nicolic,. ongeveer een jaar geleden benoemd tot de opvolger van Bram Appel, heeft die rpem ondanks he* beschikbare potentieel van goede spelers niet kunnen oogsten. Wat is nu volgens hem de oorzaak? Nicolic: „Het is dacht ik een complex van factoren, maar dé belangrijkste zijn wel de blessures. Nog voor de compe titie moest beginnen, werden in de wedstrijden tegen Beringen al drie spelers geblesseerd; Van Dungen, Blatter en Senders. Desondanks ging het in die eerste wedstrijden toch goed. Tot Twente echter op bezoek kwam. Peter Kemper en Daan Schrij* vers werden voor de nodige weken uitgeschakeld. En zo ging het maar door. De week vóór de wedstrijd tegen Sparta, waarop we ons het vorige jaar de hele week hadden voorbereid, had ik maar drie spelers op de training- Da ar weet de buitenwereld niets van af. Dat is zo jammer". Toch blijkt Milan Nicolic, getrouwd met een Brabantse eri vader van drie kinderen, op het moment dat er een eind aan de reek3 blessures gekomen leek te zijn, de indruk te hebben gewekt, dat hij Van der Kuijlen naast het elftal wilde zetten. Met opzet heeft Nicolic Van der Kuijlen begin vorig® week niet opgenomen in de voorlopige opstelling tegen DWS. „Dat klopt. Dat gebeurde om psychologische redenen- Hij had zich bij Volendam, de zonda» ervoor, niet gehouden aan de opdrach" ten. Ik dacht toen dat hij een stimu lans nodig had. Hij wae in het Neder lands elftal niet zeker van zijn plaats- Prompt speelde hij tegen Rusland e®" goede wedstrijd. Zo wilde ik hem ook bij PSV opvangen. Tenslotte weet dat hij ontzettend veel van voetba houdt. Trouwens, hij heeft bewezen dat het hielp. De dinsdag daarop Wa hij een en al ijver." Dat het bestuur van PSV ook in &eie aangelegenheid tot het eind toe achtc Nicolic bleef staan, bewees de boe' van honderd gulden, die Willy van der Kuijlen, ondanks het vertrek van N'c°' lie, toch moet betalen. „Ook al een bewijs, dat ik tot het laats' moment in volle harmonie met bestuur van PSV heb samengewerkt-

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1967 | | pagina 4