Matige competitiestart en jubileum van tafeltennisvereniging De Korenbeurs GRATIS Postiljon Dag van de Stadsreiniging trekt vele belangstellenden ADVERTEREN en feliciteren in SCHIEDAM Ateliers goed bezocht m 079 - 3437461 Steekpartij I 2 Honderd jaar Stadsreiniging in Schiedam Asiel Hargahoeve hoopt op mini-hospitaal GGDjeeft ouderen speciale aandacht VOOR PARTICULIEREN de grootste speciaalzaak in oud en antiek grenen. Woensdag 23 September 1998 NIET ONTVANGEN? «- z a z WEKELIjKS - OPLAGE 41.000 Voor meer informatie zle colofon pagina 3 Zie de bonnen elders in de krant. Zie onze advertentie elders in de krant. SCHIEDAM/VLAARDINGEN - De kunstenaars die de afgelopen weken twee weekeinden hun werkplaats tijdens de Open Ateliers 1998 openstelden voor het publiek zijn tevreden. Kijkers en kopers bezochten in groten getale de ateliers van Schiedamse en Vlaardingse kun stenaars. Op gazette tijden was het zelfs zo druk dat het dringen geblazen was om nog maar iets van het werk te zien of een praatje met de kunstenaar te maken. Bovenal heerste er een een ontspannen en gezellige sfeer. De organisatoren Frits Kloppers en Beaty Czeto kijken dan ook met een goed gevoei terug op Open Ateliers en gaan er nu al vanuit dat er volgend jaar een reprise komt. SCHIEDAM - De tafeltennis- competie voor de teams van De Korenbeurs die op landelijk niveau spelen is in September weer gestart. Het eerste heren- team van De Korenbeurs moest aantreden in Zwolle tegen het lastige Flits. De schade bleef beperkt tot een 6-4 nederlaag. Sterke man in deze wedstrijd voor de Schiedammers was Frank Rengenhart. Het tweede herenteam moet duide- lijk wennen aan het tweede divisie- niveau. Tegen Alkmaar '71 werd verloren met 8-2. Het eerste damesteam van De Korenbeurs leed in de eerste divisie helaas een zware nederlaag (9-1) tegen Amsterdam '78. De eer werd gered door Lineke Snellen De wed strijd van het tweede damesteam (tegen Wanzel/Belcrum) in Breda is verplaatst naar zondag 27 Septem ber. Dit seizoen komt De Korenbeurs voor het eerst uit met een derde damesteam. Dit team, dat uitkorrit in de vierde divisie liep in de eerste wedstrijd tegen een kleine 6-4 neder laag op. Afgelopen zaterdag werd de speel- zaal van De Korenbeurs na de club- kampioenschappen snel omge- bouwd voor de viering van het 40- jarig bestaan van de vereniging. Tijdens de druk bezochte receptie met toespraken van onder andere Korenbeurslid van het eerste uur voorzitter Jos Clazing, werden diverse leden in het zonnetje gezet en werd een uitstekend verzorgd jubileumboek uitgereikt. Zaterdag 19 September vierde de tafeltennisvereniging De Korenbeurs haar 40-jarig bestaan en vonden de clubkampioen- schappen plaats. Frank Rengenhart behaalde in de hoog- ste klasse zijn eerste clubtitel bij de senioren van De Korenbeurs. (Foto: Van Det fotoproducties) Dit is een uitgave van Berkel Periodiek B.V. Postbus 8S 2640 AB Pijnacker Tel: 01 5-361 5050 Fax: 0IS-36I50S2 le jaargang nummer 4 Bel DFSTO VERSPREIDING uiterlijk DONDERDAG voor 12.00 uur en wij brengen alsnog de krant bij u thuis b.g.g. (079) 341 Ol 28 SCFilEDAM - Afgelopen zaterdag badden in en om de Grote Kerk allerlei activiteiten plaats in het kader van de Dag van de Stadsreiniging. Dit jaar bestaat de Schiedamse Stadsreiniging honderd jaar. Er stonden allerlei reini- gingsvoertuigen tentoongesteld en er waren optredens en demonstratesIn de Grote Kerk kan men zich tot en met zondag 27 September op de hoogte stellen van de geschiedenis van de Stadsreinigingzie ook elders in deze editie. (Foto: Van Det fotoproducties) SCHIEDAM - Woensdagavond 9 September omstreeks zeven uur vond in de Heinsiusstraat een steekpartij plaats, waarbij een man in zijn buik werd gestoken. Het slachtoffer werd overge- bracht naar het Schielandziekenhuis, waar ope- ratief moest worden ingegre- pen. Zijn identiteit is nog niet bekend. Ook de aanleiding van de steekpartij is onduidelijk. Kort na het gebeuren, kon de politie een 39-jarige verdachte aanhouden. Hij werd overge- bracht naar het bureau en inge- sloten. SCHIEDAM C£ 2* LU N

Postiljon | 1998 | | pagina 1