Suzuki presenteert nieuwe Jimny Opel klaar voor Euro Postiljon 14 OKTOBER 1998 DE POSTILJON EDITIE 12 PAG IN A 13 Alfa 166 zet kroon op modellenlijn Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Telefoon: 015-3615050 De Suzuki Jimny komt er aan. Binnen enkele weken staat dit nieuwe model bij de Neder- landse dealers. De trendy Jimny met zijn 2WD en 4WD versies maakt de Suzuki-familie com- pleet. Het is een in alle opzichten aan- trekkelijke auto, die veel kan, vlot oogt en ook nog prima is geprijsd. De goedkoopste Jimny 4WD is al voor f 26.995,- te koop. De 3-liter V6 24 V uitvoering met benzinemotor. De robuuste Jimny gedraagt zich op de gewone weg als een prettige fami- liewagen, maar tegelijk blijkt hij ook een ijzersterke terreinbeul. Onder de motorkap schuilt een pit- tige 1,3 liter benzinemotor. Die levert meer dan voldoende vermo- gen (59kW/80 pk bij 6000 tpm) om zowel op de gewone weg als op het terrein uit de voeten te kunnen. Deze robuuste Jimny verschijnt binnenkort op de Nederlandse markt. 20 bOV Z Met de introductie van de Alfa 166 rondt Alfa Romeo de com plete vernieuwing van zijn modellenlijn op passende wijze af. De grote sedan is een volledig nieuw model. Dynamisch, stijl- vol, technisch zeer innovatief, ruim en comfortabel. Hij is met recht het vlaggeschip van Alfa Romeo. Alfa's nieuwe topmodel is onlangs in Italie gei'ntroduceerd. In de rest van Europa zal hij eind oktober op de markt verschijnen. De alfa 166 wordt gebouwd in de Rivalta Fabriek nabij Turijn. De zescilinder motoren komen uit Arese bij Milaan, de andere motoren worden in Pratola Serra geproduceerd. De prijzen zullen, afhankelijk van het model, tussen de f 75.000,- en f 100.000,- liggen. heeft General motors zelf een reeks interactieve workshops georgani- seerd voor alle Opel-dealbedrijven in de elf landen waar de Euro in eer- ste instantie zal worden geintrodu- ceerd. In totaal hebben 4000 mede- werkers van zo'n 2400 dealer- bedrijven. het trainingsprogramma gevolgd. Doelstelling van het programma is om eventuele problemen rond de introductie van de nieuwe munteen- heid intern op te kunnen lossen. In 1999 zullen ook de prijslijsten in twee valuta verschijnen. De Alfa 166 straalt van alle kanten grote klasse uit. General Motors Europe, de moederorganisatie van Opel, heeft zich gedurende de afgelo- pen maanden grondig voorbe- reid op de komst van de Euro. Met een speciaal trainingspro gramma is er bovendien voor ge- zorgd dat ook alle dealers soepel kunnen omgaan met de nieuwe Europese munteenheid. Ruim voor de eerste fase, die op 1 januari aanstaande van start gaat,

Postiljon | 1998 | | pagina 13