Ook Miss Nederland is toe aan een Daewoo Nieuwe Volkswagen binnenkort bij dealer Sportieve Opel Vectra op de markt Postiljon Nieuwe snufjes TVSX-64 28 OKTOBER 1998 \l :<rl>ai MwtJ:! :0Q'-> -0 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 13 Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Telefoon: 015-3615050 Op 17 november aanstaande zal de Nieuwe Volkswagen Bora bij de Volkswagendealer in de showroom staan. Met de nieuwe Bora breidt Volkswagen het modellenaanbod uit met een aantrekkelijk model in de mid- denklasse. Vanaf begin 1999 zul- len eveneens een 1,4 1 benzine- motor en een 1,9 1 SDI-motor leverbaar zijn. Met deze twee motoren biedt Volkswagen een zeer compleet pro- gramma aan voor de Bora. Bovendien zijn elektrisch bedienbare ruiten voor en achter en elektrisch verstelbare en verwarmbare spiegels toegevoegd aan de standaarduitrus- ting van deze nieuwe Volkswagen. Het instapmodel van de Volkswagen Bora is de 1,4 literversie die 39.350,- kost. Er zijn ook een 1,6, een 2 en een 2,3 literversie verkrijg- baar (de laatste alleen als Highline). De prijzen lopen tot aan 57.800,-. De Renault Espace en de Grand Espace zullen voortaan ook verkrijgbaar zijn in een uitvoering met V6 24-kleppen- motor en een met 2 liter 16 kleppenmotor met variabele kleptiming. De Renault Espace is met een marktaandeel van 18,5 procent marktleider in Europa op het gebied van Multi Purpose Vehicles (MPV). In Nederland staat de Franse ruimtewagen inmiddels op de tweede plaats in de ver- koopresultaten van deze grote auto's. Sinds de lancering van de eerste De uiterst strakke Renault Espace Espace in 1984 duurt het succes van deze MPV voort. De MPV's worden gewaardeerd om hun innovatieve karakter, de fraaie vormgeving en de talloze inrich- tings- en opbergmogelijkheden. Inmiddels is de derde generatie op de markt, die in 1997 werd versterkt met de komst van de Grand Espace. Met haar vernieuwde gamma 16- kleppenmotoren wil Renault invul- ling geven aan comfort, laag brand- stofverbruik en het sparen van het milieu. De V6 24-kleppenuitvoering heeft een soepele, krachtige motor, die al bij de laagste toerentallen uit- stekend accelereert, en beschikt over een automatische versnellingsbak. De versies hebben diverse nieuwtjes gekregen, zoals wegklapbare hoofd- steunen achterin en een opbergvakje voor de mobiele telefoon. Enkele modellen hebben verankeringspun- ten in het vloeroppervlak, waardoor de stoelen zeer goed te verplaatsen zijn. Het gamma van de Espace en de Grand Espace bestaat nu uit drie ben- zinemotoren en een dieselmotor. Alle versies zijn standaard voorzien van ABS en de uitrusting van de RXE- versies werd uitgebreid met dakrai- lings en zes zonneschermen achter. Onlangs ontving Miss Nederland, Sonja Silva, uit handen van John Vroom, Public Relations Manager van Daewoo Motor Benelux b.v., de sleutels van een Daewoo Matiz SE, waarin 's lands schoonste een jaar mag rijden. Volgens Miss Nederland is de Matiz voor haar de ideale auto. "Hij is gewoon gaaf en ik ben gelukkig niet meer afhankelijk van het openbaar vervoer zegt de goedlachse beauty, die kort geleden haar roze bewijs van rijvaardigheid ontving. De strakke Vectra Sport met i-line accessoires De Volkswagen Bora, de nieuwe middenklasser Met de merkentitel in het Duitse Toerwagen Kampioenschap nog vers in het geheugen brengt Opel een pakket i-line accessoires van de (over)winnende Vectra op de markt. Onder meer een lage sportieve voorspoiler, brede side skirts, een hoge achtervleugel, dubbele verchroomde uitlaatpij- pen en aluminium accenten ken- merken de sportieve kilometer- vreter. Na het behalen van de titel op de Niirburgring besloot Opel om in samenwerking met Irmscher een Vectra met sportieve accessoires op de markt te brengen. De basis wordt gevormd door de Vectra in zijn vele uitvoeringen. Speciale aanrader is de Sport-versie met zijn 20 mm ver- laagde onderstel. Deze versie is opgeluisterd met car- bonaccenten aan de buitenkant, sportstoelen, oranje gekleurde wij- zers en een aluminiumlook in het interieur. Voor de liefhebbers zijn de diverse Vectra-modellen met de Aftersales i-line-accessoires tot onbeperkte hoogte uit te bouwen. De Vectra Pearl is voor 39.950,- te koop. De Vectra Sport, met zijn sportieve uiterlijk en karakter, is voor 46.650,- verkrijgbaar.

Postiljon | 1998 | | pagina 13