Inschrijving Schiedamse Popprijs is gestart Bakens in het landschap bij Galerie Distanza Molenstichting verkoopt munten in Nieuwe Passage Slopen flat vordert gestaag MERCEDES-BENZ VERKOOPADVISEUR (m/v) mm 'tm,, Chauffeur gezocht Actie van de Kroonjuweliers NCVB avond over economie Flex Werk nu ook in Schiedam snewms ROGAM POSTILION AUTOBRANCHE UITGAVE VAN Info: 015 - 361 50 50 HOGE BELONING! Fax: 015 - 361 50 52 Mercedes-Benz 11 NOVEMBER 1998 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 3 SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker is in het bezit van een speel- bus. Met de speelbus wordt vier maal per week naar de pleinen gereden om sport- en spelactivi- teiten voor kinderen te verzorgen. De Erker zit op dit moment drin- gend verlegen om een chauffeur die een of twee middagen per week als vrijwilliger de bus naar de pleinen wil rijden. Belangstellenden hoeven niet in het bezit te zijn van een groot rij- bewijs. Een BE-rijbewijs is vol- doende, het namelijk om een oude SRV-wagen die niet harder mag rijden dan 25 kilometer per uur. De Erker is te vinden aan de Jan van Avennesstraat i2, Schiedam (010) 4267767. REGIO - Bij Horloger-Juwelier Van Dorp aan de Vondelsraat 9 in Vlaardingen ontvangt iedereen die tijdens de actieperiode (van 1 november tot 31 januari 1999) een horloge of gouden sieraad van minimaal f 250,- koopt, een TerugbetalingsCertificaat van gelij- ke waarde als het aankoopbedrag. Met dit certificaat kan men over over vijf jaar het aankoopbedrag volledig terug krijgen, mits men het binnen een termijn van dertig dagen verzilvert. De vijf jaar van- gen aan op de uitgiftedatum (is aankoopdatum) dat op het certifi caat is vermeld. De actie is een ini- tiatief van de Kroonjuweliers. SCHIEDAM - Op woensdag 18 november houdt de NCVB afde- ling Kethel met de afdeling Woudhoek een gezamenlijke avond over 'economie' in gebouw de Bank, Schiedamseweg 122. De avond begint om 19.30 uur. Spreekster is Irmgard Bush, theo- loge en arbeidspastor in Rotterdam. Hetthema is: Economie. Wat hebben wij daar- mee te maken. Meer informatie: (010) 4737813. SCHIEDAM - Sinds vorige week is Schiedam een organisatie rijker: Flex Werk. Het pand van Flex Werk Schiedam ligt aan de Rotterdamsedijk 397. De organisa tie, die ook in Rotterdam is geves- tigd, is opgericht met als doelstel- ling langdurig en moeilijk bemid- delbare werklozen werkervaring te laten opdoen door deze in vaste dienst te nemen. Flex Werk han- teert een unieke formule op het gebied van werkloosheidsbestrij- ding: enerzijds een koppeling van flexibele dienstverlening aan het midden- en kleinbedrijf, anderzijds het bieden van een neiuw per- spectief aan (Schiedamse) werk- zoekenden. Voor informatie kan men terecht op telefoonnummer: (010) 2040100. Verschijnt op woensdag en donderdag in: Zoetermeer-regio, Rotterdam-regio, Krimpenerwaard West, Capelle-regio, Krimpenerwaard Oost/Lopikerwaard, Alexander/Ommoord, Berkel-regb/ Pijnacker-regio, Gouda stad, Waddinxveen.Boskoop-regio, Delft-regio, Schiedam en Vlaardingen. Verschijnt wekelijks als bijlage In de Postiljon editie: Zoetermeer-regio, Berkel/Pijnacker-regio, Capelle, Krimpenerwaard en Lopikerwaard. GRAFIA PRINT&MEDIA groep Ambachtsweg 4, 2641 KS Pijnacker Postbus 85, 2640 AB Pijnacker Ingeschreven K.v.K. nr. 26030207 Algemene voorwaarden, gedeponeerd bij de K.v.K. Rotterdam. De Schiedamse Popprijs is een initiatief van vereni- ging Blue Music en de Popschool Schiedam. (Foto: Van Det fotoproducties) SCHIEDAM - Voor de derde keer zal in cafe Het Podium aan de Lange Haven 28 de Schiedamse Popprijs worden gehouden. Dick Makelaar van vereniging Blue Music en Auke Pol van Popschool Schiedam organiseren wederom de pop prijs. Bands kunnen zich vanaf heden tot 11 december inschrij- ven. De voorafgaande twee jaren werden in cafe Het Podium de eerste twee edities gehouden van de Schiedamse Popprijs. De winnaar in 1997 was de Delftse band 'Iceparty'. De win naar van 1998 was de Schiedamse formatie 'A.J. Mharyo'. Dit jaar kunnen maximaal 36 bands in de zes voorronden mee- doen. Hieruit zul- len acht bands doorgaan naar de twee halve-finales. Uiteindelijk zullen drie bands in de finale spelen. De voorronden wor den in januari en februari gehouden. De halve finales zijn op 5 maart en 12 maart. De fina le is op 9 april. Alle avonden zijn op vrijdag en beginnen om 21.00 uur in cafe het Podium. De toegang tot alle avonden is vrij. De eerste prijs bestaat uit een beker en f 750,-, de tweede prijs is een beker en f 500,- en de derde prijs een beker en f 250,-. Bands kun nen zich aanmel- den door middel van een formulier. Deze formulieren zullen in de regio- nale oefencentra en muziekzaken verspreid worden. Ook zijn de for mulieren aanwezig in het gebouw van de Popschool, Lange Nieuwstraat 183 in Schiedam. Het inschrijfgeld voor de Popprijs bedraagt f 25,-. Voor meer informa tie kan gebeld worden naar: (010) 4268027/4371678 of (010) 4267351. Dit is de korting als u bij ons koopt! Dus voor rotan, grenen. eiken en senioren meubelen gaat u gewoon naar Jan Wooning Meubelen, Bergweg 62, Rotterdam. Tel. 010 - 466 48 27. Tot ziens 01 -09-98 SCHIEDAM - Twee kunstenaars die zich bezig houden met kera- miek en grafiek ejtposeren tot en met 5 januari 1999 in Galerie Distanza aan Dam 1. Beiden zijn afkomstig uit het gebied Voorne. Dat was aanleiding de expositie de titel 'Groeten uit Voorne' mee te geven. Kobi van der Kooi maakt werk met een sterke organische vormtaal. Soms gebruikt zij de plooibaarheid van een enkele lap klei maar ook houdt zij zich bezig met het creeren van monumentale vormen. De linois van Van der Kooi worden gedrukt in kleine oplagen. Het keramieke werk van Goos Verwoest ontstaat vanuit kleine series, waarbinnen de kunstenaar kleine variaties aanbrengt. De onderwerpen verwijzen vaak naar torens en bakens. Hoge forten en torens uit verdwenen beschavingen in, zo kan men zich voorstellen, het Midden-Oosten. De grafiek van Verwoest bestaat uit- zeefdrukken en gemengde techniek. Ook hierbij wordt het uitgangspunt gevormd door eenzame bouwwer- ken als vuurtorens. Deze worden door de kunstenaar gezien als wach- ters en bakens in een landschap op de grens van twee werelden. Galerie Distanza is geopend van woensdag tot en met zaterdag van SCHIEDAM - De sloop van de flat aan de 's-Gravelandseweg is in een rap tempo begonnen. Dat zal ook wel moeten, want als de sloop voor 1 december klaar moet zijn (zoals oorspronkelijk is gepland) zullen de slopers elk uur hard nodig hebben. Het blijft een indrukwekkend geziiht om de enorme kraan met sloopkogels in actie te zien. Zoals bekend moet op de plek van de flat een keerspoor van de nieuwe Beneluxlijn komen. (Foto: Van Det fotoproducties) 13.00 tot 17.30 uur. In de maand december opent galeriehoudster Janine Doppenberg de deur tevens op zondag de 6e, 13e en 20e. SCHIEDAM - Sinds kort is de Molenstichting elke donderdag, vrijdag en zaterdag aanwezig met een stand in Winkelcentrum Nieuwe Passage. Dit ter bevordering van de verkoop van de molenmunten. In totaal zijn er 20.000 molenmunten geslagen (als betaalmiddel een waarde van f 5,-). De bedoe- ling is deze maanden de laatste duizenden munten te verkopen. De opbrengst is in het bijzonder ten behoeve van de restauratie van de Schiedamse molen De Walvisch. (Foto: Van Det fotoproducties) Bedrijfswagens ROGAM is een van de grootste en zelfstandige bedrijfswagendealers in Nederland, verantwoordelijk voor het gebied Groot Rotterdam (Noord). Vanuit de hoofdvestiging in Bergschenhoek vindt de verkoop plaats van ca. 800 nieuwe en 400 gebruikte bestel- en vrachtwagens. Service vestigingen zijn in Bergschenhoek en Rotterdam (Spaanse Polder). Wij willen graag in contact komen met een: die als een goede gastheer/gastvrouw in de SHOWROOM onze klanten en toekomstige klanten ontvangt en een goed advies kan geven voor de keuze van een nieuwe of eventueel gebruikte bedrijfswagen. Tevens aangevuld met verkoop ondersteunende werkzaamheden. Functie-eisen: MBO opleidingsniveau Bi| voorkeur verkoopervaring in de autobranche of soortgelijke commerciele functie Klantgencht denken en handelen en zelfstandig kunnen werken f Ervaring met computers Flexibele instelling, o.a. voor wat betreft werktijden Representatief Leeftijd-indicatie ca 25 jaar Gevoel hebben voor het in attractieve staat houden van de showroom. Wij bieden: Een veelzijdige en zelfstandige functie in een organisatie met uitstraling en uitstekende pnmaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor een goede invulling van de functie is het noodzakelijk dat je in de redelijke nabijheid van het bedrijf woont. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Ben je geinteresseerd? Zend dan een brief voorzien van een CV en een recente pasfoto aan B.U. RoGAM, Postbus 20, 26GO AA Bergschenhoek, t.a.v. de beer G.J.N. Raadtgever, telefoon (010) 41804 00. BEDRIJFSWAGENCENTRUM OCCASIONCENTRUM MHGMM M

Postiljon | 1998 | | pagina 3