Audi in 24 Uren van Le Mans B0VAG Garantiepas BMW onthult "Sports Activity Vehicle" Shell let op bloemen Het licht zien in een Xsara Daewoo kansweken X5 Hollandse Motorbeurs Microcar voor mobiliteit Gebruikte Audi's 25 NOVEMBER 1998 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 14 microca REGIO - Van vrijdag 27 tot en met zondag 29 november wordt in de Groenoordhallen de Hollandse Motorbeurs. Op 27 november is de beurs geopend van 18.00 tot 22.00 uur en op 28 en 29 novem ber op beide dagen van 10.00 tot 18.00 uur. Deze beurs, met ruim 60 standhouders, richt zich uitslui- tend op motoren en hun liefheb- bers. Elke uur worden er diverse shows gehouden, onder meer met een motor-trial, een behendig- heidsdemonstratie met motoren. Het evenement heeft een bewaak- te motorstalling. De entree is 15,-. Reductie voor 65-plussers en kinderen van 8 tot 12 jaar. Kinderen tot en met 8 jaar gratis toegang. Vanaf 1 februari wordt het BOVAG-garantiebewijs voor gebruikte auto's definitief gekoppeld aan de Nationale Auto Pas (NAP) in wat gaat heten de BOVAG Garantiepas. Bij elke gebruikte auto met een aanschafprijs vanaf 7.500,- wordt bij een BOVAG-aangeslo- ten autobedrijf standaard de BOVAG Garantiepas met mini- maal drie maanden BOVAG- garantie afgegeven. NAP is het geautomatiseerde systeem waarin de kiiometers- tand van een auto wordt gere- gistreerd op het moment dat deze voor een onderhoudsbeurt of keuring bij een bonafide autobedrijf of een ANWB-keu- ringsstation komt. Momenteel zijn van vrijwel alle auto's kilo- metertellerstanden geregis- treerd. Er werd reed lange tijd over gesproken, maar ortlangs onthulde BMW dan eindelijk de nieuwe X5, compleet met zelfdragende carrosserie en onafhan- kelijke wielophanging. Tijdens de Detroit autotentoonstelling van 1999 zal de Beierse autofabrikant deze 'Sports Activity Vehicle' voor het eerst wereldwijd presenteren. In het voorjaar van 2000 komt hij op de Nederlandse markt. Steeds meer mensen besluiten zich om te verplaatsen in een brommobiel, waarvoor geen rijbe- wijs benodigd is. De Microcar Virgo biedt plaats aan twee personen en door zijn lage gewicht van maximaal 350 kilo hoeft geen wegenbelasting te worden betaald. Met en top van 45 km/u kan de Microcar uitste- kend meekomen in het stadsver- keer, de bestuurder hoeft dankzij de variomatic-transmissie alleen gas te geven en te remmen. Het verbruik van de dieselaar, waar- mee men overigens niet op fiets- en brompaden mag komen, is 1 op 35. Er is een Microcar Virgo vanaf 19.950,-. Voor meer info: (0800) 0242024. Zo krijgen klanten gratis accessoires van tussen de 1000,- en 2000,-, danwel een directe korting van tus sen de 500,- en 1000,-. Daarnaast biedt Citroen al haar klanten de mogelijkheid tot gratis uitgesteld betaling tot 1 januari 2000. De maximale bedragen zijn 10.000,- (Saxo), 15.000,- (Xsara en Berlingo Multispace) en 20.000 (Xantia, XM en Evasion). De Microcar Virgo. Met de instelling van een telefoni- sche informatielijn biedt Audi de occasion-zoeker toegang tot het uitgebreide Audi-assortiment van de samenwerking Audi-dealers, met inbegrip van Audi A-selectie- aanbod. De Audi Gebruikte Wagen Informatielijn is: (0900) 2735328. Het informatienummer is van maandag tot en met vrijdag geo pend van 09.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. De kosten zijn 44 ct/min. De con- sument wordt direct persoonlijk te woord gestaan. De nieuwe Xsara vijfdeurs. Audi gaat komend jaar met een nieuw ontwikkelde sport- wagen deelnemen aan de legendarische 24 Uren van Le Mans. De open sportwagen, die onder de projectnaam 'R8; bij Audi Sport wordt ontwikkeld, wordt ingezet door het team van Reinhold Joest, dat in Le Mans als vier- maal zegevierde. Momenteel wordt op het terrein van Audi in Neustadt proefgere- den met een achtcilinder turbo- motor. Aansluitend zal de test- reeks worden voortgezet op ver- schillende circuits en uitmonden in de verplichte kwalificatie voor Le Mans in mei 1999. De Duitser Frank Biela, de Italianen Emanuele Pirro en Rinaldo Capello en de Fransman Yvan Muller moeten voor Audi- successen gaan zorgen. De Audi's sportwagen voor de 24 Uren van Le Mans 1999. Shell heeft naar eigen zeggen de kwaliteit van bloemen en plan- ten die bij de tankstations wor den verkocht aanzienlijk verbe- terd. Met frisse kleuren, een wekelijks wisselend assortiment en een houdbaarheidsgarantie van minimaal vijf dagen wil Shell het 'beste boeket voor onderweg' aanbieden. Uit onderzoek is gebleken dat het imago van bloemen op het benzine- station niet goed is gesteld. Reden voor Shell om het assorti ment op z'n kop te zetten en een nieuw verkoopconcept te starten. Na een test bij dertig tankstations is besloten het aantal verkooppunten uit te breiden naar zo'n 180 Shell- stations. "Het eind van het jaar is in zich, in een Citroen Xsara zie je het licht". Dichtregels van Jules Deelder, die is ingehuurd door Citroen om de laatste twee maanden van dit jaar het automerk voor het voetlicht te brengen. Krasvoordeel bij Daewoo. De komende weken zullen hon- derdduizenden automobilisten een Daewoo Kris kras Kanskaart op het zijraam van hun auto aantreffen. De kanskaart zal op kenteken gere- gistreerd staan en met deze kaart kan voor de auto tot maximaal 10.000,- inruilvoordeel boven op de ANWB-BOVAG koerslijst gekrast worden. Ook kan men kans maken op een gratis Daewoo Lanos. Het inruilaanbod geldt alleen bij aankoop en registratie van een nieu we Daewoo bij de officiele dealer tot en met 31 december. Een bloemetje van Shell

Postiljon | 1998 | | pagina 14