/II 5< Ram Stier Tweelingen (22 mei t/m 21 juni) Kreeft Leeuw Maagd Weegschaal Schorpioen Boogschutter Steenbok Waterman Vissen 30 DECEMBER 1998 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 8 (21 maart t/m 20 april) Werk/thuis: De Ram staat dit nieuwe jaar voor veel nieuwe uitdagingen, zo ook op werkgebied. Nieuwe kansen doen zich voor in maart. Probeer niet te snel te beslissen over die ene zaak; ongeduldigheid wordt zeker niet op prijs gesteld. Gezondheid: Beweging is voor de sportieve Ram een uitstekend middel om los te komen van de dagelijkse sleur. In de tweede helft van het jaar kan de Ram last krijgen van depres- sies. Wees verstandig Ram, ga sporten! Relaties: Passie en hartstocht is waar het bij de Ram om draait. In de maand mei is er zelfs plaats voor een hevige romance. Blijf eerlijk Ram, ook al kost het soms moeite. (21 april t/m 21 mei) Werk/thuis: Voor Stieren breekt de tijd aan om eens lekker onderuit te zakken. Afgelopen jaar kwam dit niet altijd even goed uit. In april kunnen sommige Stieren op het werk te maken krijgen met spanningen, blijf kalm Stier! Gezondheid: Over het algemeen heeft de Stier niet zo te kampen met gezondheidspro- blemen. Zorg in de loop van het jaar wel voor voldoende nachtrust. Het is ook belang- rijk om je gewicht goed in de gaten te hou- den. Relaties: In de eerste helft van het jaar wil het niet zo vlotten op het gebied van de liefde. In de maand augustus wordt daar verandering in gebracht. Pas op voor bepaalde personen in de omgeving. Werk/thuis: De Tweeling houdt van afwisse- ling, dat is bekend. Misschien wordt het tijd om uit te kijken naar een andere werkkring? Besteed dit jaar v^at meer aandacht aan fami- lie en vrienden; ze hebben je hard nodig. Gezondheid: Met name het lichaam is rond September aan ontspanning toe. Probeer eens een modderbad of laat je onder handen nemen bij een masseur. Je zult merken dat dat helpt. Relaties: Relaties, relaties, relaties, dat is waar het dit jaar om draait. Veel kansen op het gebied van nieuwe vriendschappen doen zich voor. Verlies je 'oude' vrienden niet uit het oog! (22 juni t/m 22 juli) Werk/thuis: Gezelligheid kent geen tijd, dat is het motto van de Kreeft. Ook dit jaar is het belangrijk de balans te vinden tussen werk en gezin. Houd rekening met onverwachte uit- gaven! Gezondheid: 1999 is een goed jaar, om eens stil te staan bij situaties uit het verleden. Probeer te achterhalen waarom je bepaalde zaken verdringt. Verder is het zaak uit te kij ken voor gladheid in de maand december. Relaties: Op het gebied van relaties heeft de Kreeft vaak moeite de aandacht te verdelen tussen familie en vrienden. Om misverstan- den uit de weg te gaan, is het verstandig te overwegen je wat soepeler op te stellen dit jaar. (23 juli t/m 23 augustus) Werk/thuis: Probeer je niet te veel te mengen in andermans zaken, Leeuw. Vooral collega's hebben moeite met jouw directe werkwijze. Rond april zit er misschien een leuke bonus voor je in. Gezondheid: Dit jaar heb je het druk genoeg met allerlei zaken. Voor je er erg in hebt, raak je overspannen. Gun jezelf af en toe wat rust, dan kom je de rest van het jaar wel door. Blijf niet lopen met die verkoudheid! Relaties: Wat een verwikkelingen zijn er weer geweest afgelopen jaar. Kun je het allemaal nog wel bijhouden, Leeuw? Zorg er voor dat je afmaakt waar je mee begonnen bent, ook al kost dat soms moeite. (24 augustus t/m 23 September) Werk/thuis: Laat je niet te veel meeslepen in die hectische omgeving, Maagd. Door al die drukte kom je nauwelijks toe aan jezelf. Neem afstand van je werk en geniet van je vrije tijd. Dat is het beste advies voor komend jaar. Gezondheid: Een stabiel jaar voor wat betreft de gezondheid. Voldoende nachtrust is de beste basis om je inwendige afweersys- teem op peil te houden. Rond September loop je kans verkouden te worden, oppassen dus! Relaties: 1999 wordt een druk jaar voor Maagden. Een feestelijke bijeenkomst zorgt er in de eerste helft van het jaar voor dat je in contact komt met een aardig persoon. Probeer je open te stellen voor deze relatie. (24 September t/m 23 oktober) Werk/thuis: Het blijft een jaar van wikken en wegen voor dit teken. Denk zeker niet teveel na over moeilijke situaties en blijf alles bena- deren van de positieve kant Weegschaal, dat siert je. Gezondheid: Door bepaalde gebeurtenissen in de zomerperiode neigt de Weegschaal naar een lichte melancholie. Rust goed uit en voorkom oververmoeidheid, dan komt het allemaal wel goed. Relaties: Over relaties heb je dit jaar niets te klagen Weegschaal; de sterren zijn je op dit gebied gunstig gezind. Besteed vooral veel aandacht aan die ene afspraak in januari. (24 oktober t/m 22 november) Werk/thuis: Het sleept maar aan dat werk, Schorpioen, zo kom je nooit eens tot rust. Probeer wat orde op zaken te stellen en laat gerust wat zaken over aan die ander. Je hoeft niet overal voor te zorgen! Gezondheid: Sommige Schorpioenen hebben in de herfst last van slapeloosheid. Veel bui- tenlucht en beweging helpen die klachten te voorkomen. Misschien het goede moment voor vakantie? Relaties: Romantische afspraken, gezellige etentjes en ontspannende dagjes uit. Het kan niet op voor de Schorpioen. Rond februari is het tijd voor wat nieuws. Loop alleen dan niet te hard van stapel. (23 november t/m 21 december) Werk/thuis: Komend jaar breekt er een periode aan, waarin nieuwe ideeen de kans krijgen zich te ontplooien. Nu wordt einde- lijk tijd vrijgemaakt voor zaken die je steeds voor je uit hebt geschoven. Gezondheid: Loop niet te lang door met die sluimerende griep in de herfst, Boogschutter. Voor je het weet, ben je voor weken aan je bed gekluisterd. Voldoende nachtrust zorgt er voor dat je fit en goed het jaar doorkomt. Relaties: Zowel zakelijk als prive heb jij het goed bekeken, Boogschutter. De sterren zijn je gunstig gezind dit jaar. Zorg er wel voor dat je je pijlen afschiet op de juiste persoon! (22 december t/m 20 januari) Werk/thuis: Zo reislustig was je nog nooit, Steenbok. Terwijl je normaal niet zo gesteld bent op veranderingen, lijk je jezelf dit jaar te overtreffen met deze aangename manier van vrijetijdsbesteding. Gezondheid: Een goed jaar om af te rekenen met alle gebreken en ongenoegens van de afgelopen maanden. Rond juni is voor de Steenbok de tijd rijp om de balans op te maken. Misschien in de vorm van yoga? Relaties: De sterren beloven heel wat harts tocht het komende jaar. Met zoveel passie had de Steenbok nog nooit eerder te maken. Vooral in de zomer kun je je geluk niet op. Pas op dat je je niet teveel laat meeslepen! (21 januari t/m 19 februari) Werk/thuis: Altijd maar kletsen over de meest uiteenlopende zaken. Ook in 1999 heeft dit teken daar geen moeite mee. Richt je het komend jaar volledig op je werk Waterman, dat is verstandiger. Gezondheid: Over de gezondheid hoeft er dit jaar niet geklaagd te worden. Toch zit een ongeluk in een klein hoekje. Wees matig met drank en houd rekening met onverwachte zaken, dan wordt het vast een goed jaar. Relaties: Vrienden, bekenden en familieleden kloppen vrij vaak bij je aan. Over het alge meen is de Waterman wel in voor een feestje. Reken er maar op dat die ene afspraak in december een succes wordt. (20 februari t/m 20 maart) Werk/thuis: Zoveel mensen, zoveel wensen is wat in zijn algemeenheid geldt. Ook jij hebt dit jaar veel te wensen, Vis. Profiteer van de ingevingen die je hebt en werk je gedachten uit. Het is tijd voor wat nieuws. Gezondheid: In april is het voor veel Vissen nodig de zaken te relativeren. Blijf helder en reserveer wat meer tijd voor jezelf. Dat is echt noodzakelijk om van die hoofdpijn af te komen. Relaties: Wat ben je geinteresseerd in de omgeving om je heen. Het lijkt wel of je geen genoeg kunt krijgen van al die mensen. Vooral in de herfst dwaal je af. Het geeft niet hoor, Vis. Droom maar lekker verder.

Postiljon | 1998 | | pagina 8