t Tour Caravan Totaal show T, Nieuw evenement op caravan- en kampeergebied Kinder- programma Openingstijden Toegangsprijs Allernieuwste kampeernieuws m Compleet aanbod Primeurs Toeristische informatie Verhuur Locatie Aan uw kinderen (t/m 12 jaar) is natuurlijk ook ge- dacht. Zij kunnen zich naar hartelust vermaken bij het kinderprogramma. Hier kunnen de jongsten spelen op een groot klim- en glijrek, tekenfilms kijken en zich iaten schminken. Bovendien krijgen alle kin deren een leuk cadeautje. Reisimpressies 1 27 JANUARI 1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 5 Vakantievoorpret start op Caravan Kampeerwereld '99 Voor wie zich op de volgende kampeervakantie wil gaan orienteren is de nieuwe beurs Caravan en Kampeerwereld '99 een must. Zowel fer- vente als beginnende kampeerders kunnen er hun hart op halen. Of het nu gaat om de aanschaf van een nieuwe caravan, een voortent of informatie over de leukste campings, deze beurs heeft het allemaal. Van donderdag 4 tot en met zondag 7 februari 1999 vindt in het ver- nieuwde Ahoy' complex in Rotterdam voor de eerste keer Caravan Kampeerwereld '99 plaats. Caravan Kampeerwereld '99 belooft nu al een van de meest succesvolle evenementen op caravan- en kampeergebied te worden: gezellig, informatief en recreatief. De organisa- tie verwacht tienduizenden bezoekers. De beurs wordt in 1999 voor de eerste maal gehouden maar moet een jaarlijks terugkerend evene ment worden. Caravan Kampeerwereld leent zich uitstekend voor orientatie over kampeerproducten en -vakanties. En voor wie alvast de vakantiesfeer wil proeven is deze beurs in ieder geval een gezellig dagje uit! Tal van leveranciers op caravan- en kampeergebied, maar ook campings en andere dienstverleners, zullen zich in Rotterdam presenteren. In dit eerste jaar laat deze beurs di verse facetten van het kamperen zien zoals caravans, vouwwagens, campers, stacaravans, tenten, voor- tenten, campinginformatie, outdoor-, accessoires en nog vele andere za- ken. Op het gebied van caravans zijn er in het totaal maar liefst 30 merken aanwezig, Kortom: een compleet aan bod op dit gebied. Op de beurs vindt u veel primeurs. Van alle sectoren worden de nieuwste ontwikkelingen en modellen getoond. Zo wordt ook de Carver Euro Mover gepresenteerd, een revolutionair nieuw aandrijfsysteem, dat uw cara van met een druk op de knop op exact de gewenste plaats zet. Zelfs aan- koppelen op de trekhaak van uw voer- tuig is eenvoudig. Op een heus par- cours zal een caravan alle kanten op gemanoeuvreerd kunnen worden. Voor wie alvast een kampeerbestem- ming in binnen- of buitenland zoekt, bieden de voorlichtings- stands van de ANWB en de ACSI uit- komst. De ANWB heeft bij de stand een complete winkel met folders en reiskaarten. Ook bij de ACSI vindt u veel toeristische infor matie over de leuk ste, mooiste en ge- zelligste campings van Europa. Boven- dien zullen allerlei ver- schillende campings zich persoonlijk aan u voorstellen. Als u nog nooit eerder gekampeerd heeft en het eens wil uitproberen, is het huren van een caravan of een vouwwagen een uitstekend idee. U kunt zo voor het eerst kennismaken met wonen in de natuur. Maar zo is ook goed na te gaan waar de nieuwe aankoop aan moet voldoen. Ook voor eenieder die verzekerd wil zijn van een onbezorgde vakantie is huren een goed alternatief. Diverse leveranciers kunnen u alle informatie verstrekken over tarieven en mogelijkheden. De hallen van het vernieuwde Ahoy' complex in Rotterdam die tijdens de Caravan Kampeerwereld '99 ge- bruikt worden, hebben een totale op- pervlakte van meer dan 20.000 m2. Het Ahoy' complex is zowel per open- baar vervoer (station Zuidplein) als met de auto gemakkelijk te bereiken. mmmERm wmjmM Gelijktijdig met Caravan en Kampeerwereld '99 vindt dagelijks de Tour Caravan Totaal Show plaats. Tour Caravan Totaal is een infoshow over wat er met een caravan of camper allemaal mogelijk is. De bezoeker van de Tour Caravan Totaal Show kan -zonder enige koopverplichting- uitge- breid kennismaken met het allernieuwste op het gebied van kamperen met een caravan of camper. Tijdens de show wordt er getoond wat er met een caravan en camper allemaal kan. Diverse deelnemende bedrijven en organisaties presenteren producten en diensten die het plezier en de vei- ligheid van het kamperen op een ho- ger plan brengen. Dat gebeurt via een spectaculaire multi-vision-beeld- en geluidsshow, met onder meer schitte- rende reisimpressies en toeristische informatie. Bovendien is er ook een 'vakantie info-marktje' met stands waar u nadere productinformatie en docu- mentatie kunt krijgen. Caravan en Kampeerwereld '99 vindt van donderdag 4 tot en met zondag 7 februari 1999 plaats in Ahoy' Rotterdam. De openingstijden zijn: donderdag 4 en vrijdag 5 februari zaterdag 6 en zondag 7 februari 11.00 - 22.00 uur 10.00 - 18.00 uur De toegangsprijs bedraagt 14,50. Kinderen 6 t/m 12 jaar en 65+ 7,50.

Postiljon | 1999 | | pagina 5