Nieuwe Saabs versnellen verkoopsucces Voordelige financiering bij Auto Service Van der Velden Jong gezin wint Space Star Octavia Combi voor Renee Soutendijk Prijzen van Xsara Picasso 22e Antwerp classic salon Klassieke AutoRAI Lantra Wagon voor prijs Sedan Bandenboekje van Michelin Garantie 17 FEBRUARI 1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 15 De Citroen Xsara Picasso komt eind dit jaar op de Nederlandse markt, maar nu introdcueert Citroen voorlopige prijzen voor deze ruimtewagen. Klanten kun- nen rekenen op een maximale prijs van 41.290,- inclusief BW en BPM voor de Xsara Picasso met 1.6i benzinemotor, 43.290,- voor de 1.8i 16V versie en 48.290,- voor de Xsara Picasso met 2.0 HDi (90 pk) motor, eventuele wijzigingen in belastingtarieven voorbehouden. De Xsara Picasso kent een uitrustingsniveau, waar- bij onder andere ABS, vier airbags, een boordcomputer en electirsche ramen en buitenspiegels standaard zijn. In het Bouwcentrum te Antwerpen wordt op 5, 6 en 7 maart de 22e Antwerp Classic Salon 1999 gehouden. Deze grote beurs is ingedeeld over vier hallen met een oppervlakte van meer dan 20.000 vierkante meter. Vorig jaar waren er 338 exposanten en deelnemers uit veertien landen. thema's zijn de Showattractie 'Classic Grand tourers', Oldtimer en Classic Car Beurs-element, Vintage en Classic Car tuning, 'terug naar nieuw': presentatie van internationale en professionele restauratiebedrijven, oude en nieuwe onderdelen, interieurvernieuwing, Young Timers met bijbehorende tuning- en restauratiebenodigdheden en rally-racing middels een symposi um op vrijdag om 15.00 ur. Tevens kiest een internationale jury het meest fraaie automobiel. Open op 5 maart van 14.00 tot 19.00 uur en 6 en 7 maart van 09.00 tot 19.00 uur. Voor meer informatie: (045) 5462066. In Amsterdam vindt op 30 april, 1 en 2 mei 1999 voor de tweede maal de Klassieke AutoRAI plaats. Onder de paraplu van de FEHAC zijn vrijwel alle merkenclubs verzameld en zijn gedurende deze dagen de mooiste klassieke auto's te zien. Ook is er een keur aan onderdelen, accessoires en andere verzamelaarsobjecten. Bijzondere activiteiten zijn het 'One of a kind' paviljoen en de nationale verkiezing 'Mooiste Klassieker van Nederland.' Geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Entreeprijzen 25,-, voor FEHAC-leden 17,50. Hyundai presenteerde onlangs de vernieuwde Lantra Wagon op de AutoRAI en maakte tegelijker- tijd de prijzen bekend. De Wagon is er vanaf 32.995,- en kost daarmee exact evenveel als de sedanversie van de Lantra. Eind vorig jaar debuteerde de ver nieuwde Sedan in Nederland. De nieuwe Wagon heeftmet volle- dig neergeklapte achterbank, een laadvolume van 1,4 vier kubieke meter. De bank is in twee ongelij- ke delen neeklapbaar. De nieuwe Lantra Wagon is leverbaar met een 1.9 liter dieselmotor en met benzinemotoren met een inhoud van 1.5, 1.6 en 2.0 liter. De 1.5i GLX staat voor 32.995,- in de prijslijsten, de 2.0 16v uitvoering komt op 36.495,-. Ter afsluiting van het eeuwfeest van Bibendum, het Michelin- mannetje, is een wetenswaardig bandenboekje van Michelin ver- schenen getiteld 'In de voetspoe- ren van Bibendum'. In 52 pagina's, geillustreerd met een veelvoud aan tekningen en foto's, wil het Michelinmannetje zijn kennis van de luchtband met iedereen delen. Het gratis boekje is schriftelijk aan te vragen bij Michelin, PUB/VTSP, Postbus 256, 5150 AG Drunen. Wei voor verzending 3,20 aan postzegels bijsluiten. De nieuwe Saab 9-3 en Saab 9-5 heben in 1998 gezorgd voor een wereldwijde ver- koopgroei van het rnerk. De Zweedse fabrikant ver- kocht 118.581 auto's, acht- tien procent meer dan in 1997. In Nederland stegen de verkopen met zelfs 44 pro- cent tot 3.553 auto's. De belangrijkste groeifactoren van het Zweedse merk vormen de nieuwe modellen Saab 9-3 en Saab 9-5 en de uitbreiding van de motorenlijn. Een op de tien in ons land verkochte Saabs is een 9-3 Cabrio. Vorig jaar kochten 350 Neder- landers een 9-3 Cabrio, wat hon- derd procent meer is dan in 1997. Saabs grootste Europese markt is Groot-Brittannie. Sinds het midden van de jaren negentig vertonen de verkopen hier een stijgende lijn. De SEAT Toledo. ZOETERMEER - Auto Service Van der Velden doet nu een ijzersterk financieringsaanbod. Elke koper van een nieuwe SEAT Arosa, Ibiza of Cordoba kan hiervan gebruikmaken. Peter van den Bosch, verkoop- leider bij Autoservice Van der Velden: "We geven tot 15.000,- krediet tegen een rente- tarief van slechts 5.9 procent." Een bezoek aan Auto Service Van der Velden aan de Kerkenbos 11 in Zoetermeer voor een proefrit of een taxatie van de huidige auto, is bovendien goed voor een gratis proefabonnement op de AutoKampioen, de Kampeer &c Caravan Kampioen of het blad Reizen. De financieringsaanbieding is vol- gens Peter van den Bosch zeer scherp: "Wie nu bij ons een nieuwe SEAT Arosa, Ibiza of Cordoba koopt en 10.000,- laat financie red betaalt, met "een looptijd van 36 maanden, slechts 303,37 per maand. De effectieve rente is dan 5.9 procent." Deze actie loopt tot en met 6 april. De koper van een nieuwe SEAT profiteert tevens van 1 jaar volledi- ge fabrieksgarantie en zes jaar 'garantie tegen doorroesten. Auto Service Van der Velden: "De Arosa heeft zelfs twaalf jaar garantie tegen doorroesten. Daar komt nog bij dat elke nieuwe SEAT ten minste een jaar verzekerd is van Mobiliteits- service, mocht men met autopech komen te staan in het buitenland, dan kan men rekenen op hulp en zonodig vervangend vervoer in bin- nen- en buitenland." De Saab 9-3 levert een grote bijdrage aan de verdere groei van dit merk. Joke en John Zonneveld uit Rozenburg hebben de hoofd- prijs in de Mitusbishi Stars Tour gewonnen, een gloednieuwe Space Star. Leo de Kok, direc- teur van Mitsubishi-dealer City Garage Delft, overhandigde het verraste echtpaar de sleutels van de auto. John Zonneveld was eind vorig jaar een van de tienduizenden Nederlanders die de Stars Tour-bro chure, voorzien van een persoonlijk nummer, bij de plaatselijke Mitsubishi-dealer inleverde. Deze brochures heeft Mitsubishi in een oplage van een miljoen stuks ver- spreid. Het persoonlijke nummer van de familie Zonneveld leverde een hoofdprijs op. De familie Zonneveld bij bun nieuwe Mitsubishiuiterst rechts Leo de Kok, directeur van City Garage Delft. De Nederlandse filmdiva Renee Soutendijk kreeg onlangs een Skoda Octavia automaat met 1.8 liter motor uitgereikt. Deze Octavia maakte zijn officiele debuut op de onlangs gehouden AutoRAI. De Octavia Combi sprak de actrice vooral aan vanwege de royale ruimte die bij biedt. Soutendijk reist regelmatig voor filmopnames naar Duitsland maakt en naast veel bagage reist dan ook haar bond mee.

Postiljon | 1999 | | pagina 15