Komt u ook naar de Open Dagen bij Dijkshoorn Hoortechniek? Gehoorverlies kan voorkomen op elke leeftijd. Verslechtering van het gehoor gaat meestal erg geleidelijk, haast onmerkbaar en pijnloos. Bij Dijkshoorn Hoortechniek is men volledig gespecialiseerd op dit gebied. U kunt er alles over te weten komen tijdens de Open Dagen die op vrijdag 26 en zaterdag 27 februari worden gehouden. Redenen genoeg om bij twijfel, klachten of vra- gen omtrent uw gehoor "gewoon" langs te komen. St. Liduinastraat 15, Schiedam Telefoon 010-426 31 80 17 FEBRUARI 1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 7 UDICIE IEDERE HOORTOESTELOPLOSSING IS HEEL PERSOONLIJK Het enthousiaste en uiterst des- kundige team van Dijkshoorn Hoortechniek staat u elke dag met raad en daad terzijde. Henk Kroeze, Jan Willem van As, Emmelien Verzijden, Choeming Koh en Rini Viesselman weten als geen ander wat goed horen betekent. Want in ons land zijn maar liefst 1,3 miljoen mensen die in aanmerking voor een hoortoestel komen. Hiervan zijn er slechts 300.000 die inderdaad voor een dergelijke voorziening hebben gekozen! Dijkshoorn Hoortechniek biedt daarom haar (nieuwe) klanten een extra uitstekende mogelijkheid om van een passend en onopvallend hoortoestel te worden voorzien: de Open Dagen. Tijdens deze dagen zal er een speciale camper vlak voor de winkel staan opge- steld waarin op al uw vragen, problemen en klachten een pas- klare oplossing zal worden geboden. Deze camper is van de Stichting Hoor Plus waar Dijkshoorn Hoortechniek is aangesloten. Hiermee heeft u als client de volledige zekerheid van een goede service, uitstekend advies en een optimale nazorg. Onnatuurlijke harde geluiden De oorzaak van gehoorverlies wordt vaak veroorzaakt door geluidsbelasting uit uw omge- ving. Want overal kan ons gehoor door onnatuurlijke harde geluiden beschadigd wor den. Misschien hoort u het ritselen van papier niet meer. U wordt steeds vindingrijker en probeert woorden als in een puzzel samen te vatten. Het probleem wordt steeds groter. U gaat steeds minder begrijpen. U zult misschien belangrijke beslissin- gen nemen, die omdat u het niet goed heeft verstaan op vermoe- dens berusten. Het gebeurt vaak dat men achterdochtig wordt omdat het gehoor niet naar behoren werkt. Een juiste diagnose Tijdens de Open Dagen bij Dijkshoorn Hoortechniek wordt uw gehoor getest. Aan de hand hiervan kan een juiste diagnose worden gesteld: wel of geen pas- send gehoorapparaat? Een test kost u misschien wat tijd. Een niet gecorrigeerd gehoorverlies is erger. Horen is een gebeuren wat u moet leren en ook weer opnieuw geleerd moet worden, als u te laat iets aan uw gehoor verlies doet. PRISMA: Hightech in minifor- maat Dijkshoorn Hoortechniek levert volledige digitale hoortoestellen van Siemens. Met het type hoor toestel van PRISMA wordt u de hoogste spraakverstaanbaarheid en een aangename klank gega- randeerd. Zodoende hoort u altijd optimaal (ook bij stoorge- luiden). De hoge snelheid en uit stekende kwaliteit van dit nieu we toestel biedt prima mogelijk- heden om sneller en juister uw individuele gehoor te bepalen. Dijkshoorn Hoortechniek zorgt samen met een vakkundig advies voor een effectieve en gemakkelijke aanpassing. Met PRISMA heeft u nu eenmaal het beste draag- en bediencomfort. Speech Sensitive Processing Prisma helpt u daadwerkelijk beter verstaan in de meeste situ- aties. Van een rustige omgeving tot in omstandigheden met een fors achtergrondlawaai. In al deze situaties legt PRISMA de nadruk op het versterken van spraak en reductie van omge- vingslawaai. Dit wordt met een technische term Speech Sensitive Processing" genoemd. Een duidelijk resultaat Stelt u zich de volgende situatie eens voor. U bevindt zich mid den tussen mensen in een druk restaurant. Voor PRISMA is dat geen enkel probleem. Want met PRISMA bent u in staat stem- men en spraak duidelijk uit de overige (storende) omgevingsge- luiden te filteren. Dit is mogelijk met behulp van een tweede richtmicrofoon in het toestel. Bij inschakeling van het TMS-sys- teem (Twee Microfoon Systeem) concentreert uw gehoortoestel zich op de persoon in de door u bepaalde richting. De mensen om u heen, hoort u erg comfor- tabel en met een duidelijk resul taat dankzij PRISMA. Volledig op maat De techniek staat met dit sys teem voor niets! Het hart van de Prisma is een microchip van 3 x 4 mm die ontwikkeld is door Siemens. Deze kleine processor voert meer dan 150 miljoen berekeningen per seconde uit. Hierdoor is het toestel in staat meer dan drie keer zoveel geluidssignalen te verwerken dan conventionele hoortoestel len. Bij Dijkshoorn Hoortechniek wordt uw PRIS MA volledig op maat gepro- grammeerd. Persoonlijke oplossing Want ieder gehoorverlies is anders. Daarom is iedere hoor- toesteloplossing die door Dijkshoorn Hoortechniek wordt geboden, heel persoonlijk. Sommige mensen kunnen nog wel allerlei geluiden horen, maar niet meer zo goed als voorheen. Het is alsof het geluid "te zacht gezet" is. Anderen hebben moeite met het waarne- men van specifieke geluiden, waardoor het voeren van een gesprek in een lawaaiige kamer of bij veel achtergrondgeluiden problemen oplevert. Vrijwel altijd vergoed Waarschijnlijk heeft u door het missen van de hoge frequenties moeilijkheden, terwijl een ander een forse luidsterkte weer als zeer onaangenaam ervaart. Hoortoestellen moeten daarom enorm presteren: ze verwerken het geluid, volledig naar uw behoeften. Dat kunt u met een gerust hart aan Dijkshoorn Hoortechniek overlaten! Want u laat het toch niet toe dat uw gehoorverlies uw leven nadelig zal beinvloeden? Doe er daarom samen met Dijkshoorn Hoortechniek iets aan! Daarbij moet worden opgemerkt dat de voorziening van een gehoorapparaat vrijwel altijd voor een groot gedeelte door de zorgverzekeraar wordt vergoed. Waar vindt u ons? Wilt u er nog meer over weten? Wilt u een persoonlijk advies? Wilt u een gratis hoortest? Kom dan naar de Open Dagen! Bij Dijkshoorn Hoortechniek heeft men de technische midde- len en de kennis om u het beste hoortoestel te kunnen aanme- ten, zodat u al het mooie van deze wereld (weer) goed kunt horen. Bent u onverhoopt verhinderd dan kunt u natuurlijk ook op een andere dag naar de winkel komen. Er wordt in dat geval het liefst op afspraak gewerkt. Zodoende hoeft u bijna niet te wachten. U vindt Dijkshoorn Hoor techniek aan de St. Liduina- straat 15 in Schiedam. U kunt natuurlijk ook altijd even bellen: telefoon 010- 4263180. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 9.00-17.30 uur. De Open Dagen op vrijdag 26 februari zijn van 9.00-17.30 uur en op zaterdag 27 februari van 9.00-16.00 uur.

Postiljon | 1999 | | pagina 7