UwT&sMt Voor alie Mn< groli rk winkelier ervoeten die nog n mSdteiL Nieuwe collectie kinderschoenen bij Van der Poel. goed voor voeten Speciaalzaken in voetverantwoorde schoenen Stap er eens naar toe! Vakkennis en vakmanschap Breed assortiment Plezierig lopen Voldoende ruimte Kom bij ons langs tijdens de Nationale VoetMeetWeek van 15 t/m 20 maart voor een gratis maatcontrole op kinderschoenen. Kerstroosstraat 12 Wijdstraat 16 Korte Hoogstraat 22a 3053 EB Rotterdam 2801 KC Gouda 3131 BK Vlaardingen Telefoon 010-4184372 Telefoon 0182-511615 Telefoon 010-4342458 Bepaalde afwijkingen 17 MAART 1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAG IN A 16 ADVIES OP ALLES WAT MET PLEZIERIG LOPEN MAKEN HEEFT en als aanpassing voor alle mogelijke voetpro blemen. Een naam die staat voor vakkennis en vak manschap. Overigens levert Van der Poel niet alleen de juiste schoenen voor kinderen maar ook voor volwassenen. Wat voor steunzolen, voetbedden of andere oplossingen ook worden aangereikt, op zeker moment zullen er schoenen bij uw voeten "gezocht" moeten worden. Schoenen die goed passen en prettig zitten en die er als het even kan vlot en modieus uitzien. Van der Poel weet als geen ander wat dit allemaal betekent. kortom: Van der Poel levert voor kinderen enorm leuke schoenen! U krijgt bij deze speci- aalzaak altijd een vakkundig en uitgebreid advies! Maar ook als het om orthopedische aanpassingen, steunzolen en semi-orthope- disch schoeisel gaat, is Van der Poel het juiste adres. Maar dat wist u waarschijnlijk al? Van der Poel vindt u aan de Kerstroosstraat 12 in Rotterdam, telefoon 010-4184372, aan de Wijdstraat 16 in Gouda, telefoon 0182- 511615 en aan de Korte Hoogstraat 22a in Vlaardingen, telefoon 010-4342458. Kindervoeten worden nogal eens in slecht passende, te puntige, te smalle of te klei- ne schoenen gestopt. Van der Poel houdt zich als gespecialiseerde schoenwinkelier bezig met deze problemen. Op dit moment is de nieuwe voorjaarscollectie van kinderschoenen compleet. Het lopen door kinderen op verkeerd passen de schoenen leidt vrijwel altijd op latere leef- tijd tot klachten. Deze worden helaas nog maar al te vaak onderschat. Rug- en voet- klachten zijn dan meestal het gevolg! Van der Poel houdt zich bezig met voeten en alles wat daarmee samenhangt. Door u zoveel mogelijk te informeren over het grote belang van "gezonde" schoenen en door consequent schoenen met de juiste lengte, breedte, hak- hoogte en bodembouw te adviseren, kunnen heel wat voetproblemen worden voorkomen of worden opgelost! Men levert schoenen in extreme breedte en extreme smalte en alles wat hiertussen zit. Kinderschoenen zijn ver- krijgbaar in de maten 18-43. P1EURO De trends voor kinderschoenen zijn alle moderne tinten zoals nieuwe kleuren lavendel en geel. Het verschil tussen jongens- en meis- jesschoenen tekent zich tegenwoordig steeds meer af. Bij Van der Poel worden u en uw kind(eren) persoonlijk geadviseerd op het gebied van alles wat met plezierig lopen te maken heeft. Men adviseert optimaal passen de schoenen voor kinderen. Schoenen die niet slippen en die voldoende ruimte bieden aan alle tenen. Het aanmeten gebeurt uiterst nauwkeurig omdat Van der Poel de lengte en breedte meet van allebei de voeten. Want ook hier kan onderling verschil tussen bestaan. Daarnaast wordt er extra rekening gehouden met de groei. Bij Van der Poel goed voor voeten worden alle gegevens over de voeten en de schoenen bijge- houden op een klantenkaart. Bij eventuele hij- zonderheden aan de voet kan er in overleg met bijvoorbeeld een huisarts of fysiotherapeut een aanpassing aangebracht worden in de schoen. Bij Van der Poel worden steeds meer mogelijkheden ontwikkeld ter verlichring van

Postiljon | 1999 | | pagina 16