r Speciale lezersaa Aanbieding van het cruiseschip de "Rembrandt" met vertrek vanuit Palma de Mallorca op zondag 23 en 30 mei 1999 F^OERKOOP Reisburo Ma re no im Er goat een wereld voor u open! V j CARAIBISCH gebied ROTTERDAM - Lang voordat men het vliegtuig gebruikte om lan- ge afstanden te overbruggen, was het schip voor dit doelein- de erg in trek. Op dit moment worden schepen vooral ingezet voor de pleziervaart; een mooie manier om al varend de vakan- tie door te brengen in de havens van metropolen of aan de stranden van exotische oor- den. Het pas 'omgedoopte* cruiseschip 'ss Rembrandt* is hiervoor 00k uitermate geschikt. NIEUWE START DRIJVEND HOTEL EXCURSIES Deze aantrekkelijke prijzen gelden voor deze afvaartdata*: HUTCATEGORIEEN 258,- p.p. 136,- p.p. EX 8 APRIL 1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 4 Mtrtifflj 'WB.lujj,,: Premier Cruises zet er vaart achter vorig jaar de naam 'Rotterdam IV' droeg, werd oorspronkelijk ge- bouwd door de Holland-Amerika- Lijn als zogenaamd 'statusschip'. Het was vijfde rn de lijn van sche- pen dat de naam van de wereldha- ven Rotterdam meekreeg. Het op 13 September 1959 te water gelaten schip, werd gedoopt door koningin Juliana. Prinses Beatrix maakte een jaar later een overtocht van Rotterdam naar New York met dit 38.000 ton wegende vervoermiddel. Nu is het schip dus onder de naam 'ss Rembrandt' in gebruik als vier- sterren-plus-cruiseschip. Met haar opnamecapaciteit van 1.106 passa- giers en 550-koppige bemanning, is het schip een van de grootste van de rederij. De vele winkels, sportfa- ciliteiten, schoonheidssalons, res taurants, theaters en zwembaden die zich aan boord van het schip bevinden, zorgen er voor dat het schip iets weg heeft van een 'drij- vend' hotel. Het schip is 228 meter lang en 28 meter breed. De hutten op de 'ss Rembrandt' zijn zeer ruim en onder- verdeeld in elf categorieen, waarbij onder andere onderscheid wordt gemaakt tussen binnen- en buiten- hutten. Het schip, waarop de voer- taal Engels is, heeft als klap op de vuurpijl een bioscoop aan boord. De 'ss Rembrandt' vaart onder andere in het Carai'bisch gebied, maar belangrijker is het rondje dat het schip vaart in de Middellandse Zee'. Vanuit Mallorca doet de 'ss Rembrandt' achtereenvolgens Barcelona, Nice, Rome, Sicilie en Napels aan. Op 26 oktober vorig jaar zagen dui- zenden kijkers langs de Nieuwe Waterweg de 'ss Rembrandt' naar de Erasmusbrug varen. Dit vlaggen- schip van Premier Cruises kwam na 27 jaar weer even IhuisL Voor even kon men weer genieten van de grandeur van vroeger. Vooral tij- dens een groots galadiner voor genodigden. Vanaf deze zomer maakt het veertig jaar oude schip cruises vanuit Palma de Mallorca. De 'ss Rembrandt' maakt als schip deel uit van cruisemaatschappij Premier Cruises, die ontstaan is uit een fusie van de voormalige rederij- en Dolphin Cruise Line, Seawind Cruise Line en Premier Cruise Lines. In September 1997 werd deze kers- verse rederij opgericht en sindsdien zorgt een nieuw team van managers er voor dat het de passa- giers op de schepen aan niets ont- breekt. Na de overname door Premier Cruises is het schip zelfs geheel gerenoveerd, om te voldoen aan de veiligheidseisen die vandaag de dag gelden voor cruiseschepen. De 'ss Rembrandt', die tot eind Een van de eetzalen aan boord van de 'ss Rembrandt' Tijdens deze rondreis op de 'Grand Lady of the Seas' kan men volop van de Zuid-Europese sfeer genie ten. De 'ss Rembrandt' vaart voor deze rondreizen vanuit Rio naar Barcelona. In Rio hebben weer aan- gename cruises plaatsgevonden, waarschijnlijk net zulke fraaie als die in Europa op het programma staan. Premier Cruises organiseert in iede- re haven waar de 'ss Rembrandt' aanlegt een aantal excursies. De gasten boeken deze excursies aan boord. De bekendheid van het Premier Cruises-personeel met over- zeese gebieden, kan de passagier vele voordelen opleveren. Het is niet nodig zelf iets uit te stippelen, waarbij vaak genoeg veel wordt overgeslagen van wat er in een Genieten van de luxe van een uit- stekend verzorgde cruise. bepaald gebied allemaal te doen of te zien is. De georganiseerde excur sies van Premier Cruises zijn een goede afspiegeling van de moge- lijkheden van een bepaald gebied. Cat. G, H, I, J, K Cat. E, F Cat. C, D 3e/4e persoonsprijs Havengelden Verplicnt bedieningsgeld Prijs o.b.v. 2 pers. 1.799,- p.p. 2.150,- p.p. 2.495,- p.p. 1.195,- p.p. 1-pers. prijs 2.395,- 2.950/- 3.495,- K 2-pers. binnenhut bedden boven elkaar, douche, toilet H, l,J 2-pers. binnenhut benedenbedden, douche, toilet G 2-pers. binnenhut deLuxe benedenbedden, douche, toilet F, E, D 2-pers. buitenhut benedenbedden, douche, toilet C 2-pers. buitenhut deLuxe benedenbedden, douche, toilet Verlenging van uw vakantie op Mallorca mogelijk. Raadpleeg uw reisbureau. Wat is bij uw reissom inbegrepen - Vliegreis economy class - 8-daagse cruise - Volpension aan boord - Entertainment - Luchthovenbelasting Wat is niet bij uw reissom inbegrepen - Verpficht bedieningsgeld 6 136,- p.p. - Havenbelasting a 258,- p.p. - Transfer vliegveld van/naar haven De route is als volqt: DAG Zondag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Zondag HAVEN AANKOMST Vlucht met Transavia naar Palma de Mallorca Palma de Mallorca Barcelona, Spanje 08.00 Cannes 08.00 Civitavecchia, Rome 08.00 Messina, Sicilie 14.00 Napels, Italie 08.00 Dag op zee Palma de Mallorca 08.00 Vlucht met Transavia naar Schiphol I*Aanbieding geldig zolang de voorraad strekt) VERTREK 20.00 16.00 16.00 19.00 19.00 19.00 msuvrinuio Ca R Rotterdam-Zuid, Slaghekstraat 87b, Tel. 01 0 486241 1 Rotterdam-Schiebroek, Teidersweg 161, Tel. 010 461 431 6 folj: Capelle a/d IJssel, Koperwiek 68, Tel. 010 4582355 Schiedam, Mgr. Nolenslaan 520, Tel. 010 2460020 Toerkoop Reisburo Delft, Delft, Binnenwatersloot 17, Tel. 015 2142800

Postiljon | 1999 | | pagina 4