21 PINKSTERDAO GEOPEND! Schoon genoeg van vuil tapijt? Chem-Dry Atlantic de tapijt- en meubelreiniger Richard Anita 4 jaar GRATIS Postiljon oma Toosje 82 jaar 40 jaar getrouwd t.-j 18 jaar til 11.00-17.00 UUR 1250 m2 ianddijke meubeien Koioniak meubeien Honderden stubs oud en antiek Eigen restaumtie-maatwerk Loommeubeten - kiein antiek Verbchting - woonaccessoires De veeleioende kanweerder kieot voor een Kip Caravan van Duyndam Chem-Dry Mlan«= 010-220459? Postil]on Schiedam Regio FORMAAT 38 X 40 mm Op de enveloppe vermelden; Felicitatie Schiedam Maximaal 1 per klant Zonder naam, adres en telefoonnummer van afzender geen plaatsing. Stuur uw tekst naar: Postbus 85, 2640 AB Pijnacker. Ambachtsweg 4, 2641 KS Pijnacker Uiterste inlevertermijn; donderdag 12.00 uur Oma Riet en opa Kees Stigt Wendy de Vries Paleis't Loo pap en mam Verduyn 50 jaar getrouwd Dirk en Anneliese Rotterdamseweg 370a, fraf 10, Delft, "S 015 2572432 Rijftsweg 13 afslag Delft-zuid, TU-wijfe votg 6orcfjes RADEJC, Rotterdamseweg rechts oprijden, 6ij viaduct iinksaf, nabij Peugeot sftowroom, eigen parkeergelegenheid. Open maandag t/mzaterdag 10.00 -17.00 uur. Vrijdag koopavomf. Nino Steenbergen 0^0^ CARAVANBEDRIJF ■ij DUIJNDAM DELFT BV 19 MEI 1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 2 Felicitatie Hoera! Oma wordt 56 jaar maar opa is de sigaar, want na 30 jddf zijn ze nog steeds een paar! Kusjes Kimberley, (^5 Kay en Gento. Hoera! 16 mei werd onze moeder Van harte gefeliciteerd! Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. waren op 16 mei 1999 Hartelijk gefeliciteerd! Van Roy, Yordi, Romy, Ken Hoera! krijgt een zusje! Je tante Trix. Hoera! iirv werd 18 mei Gefeliciteerd! Pa, ma en Vincent. 2? PINKSTERDAG GEOPEND van 10.00-17.00 uur! Hoera! heeft een eigen huis! Hartelijk gefeliciteerd met Pa, ma, Martijn, Marieke en Joy. Hoera!!! 25 mei zijn Gefeliciteerd! Kusjes van Wim en Joke Koole. het is echt waar.. ai 121A> jaar een paar Gefeliciteerd! Kim en Joyce. T.k. motor Suzkui GS500 E bj '90 26000 km. i.z.g.st. t.e.a.b tel. 4264790. T.k.: vakantiebon t.w.v 2500,- voor 1675,- clubmec tot eind sept. tel. 4262814. fawfi Hoera! Kusjes van Papa Siem, mama Marrie, grote broer Robin en grote zus Mariska. ip Kompakt valt in de prijzen. Bezoek onze occaoionhal. Meer dan 60 ,ituk.i. OFF STER-DEALER CARAVANS Rotterdamseweg 390 - Delft - Telefoon 015-2627433 Afslag Delft-Zuid, TU-wijk langs de Schie. SCHOON GENOEG VAN yuii TAWjTI schade' komt opnemen en vrij- blijvend een prijsopgaaf doet. Na een akkoord rijdt de speciale Chem-Dry bus voor en wordt de (voor het vuil ongelijke) strijd aangebonden. Behalve een complete tapijt- vloerbedekking, kunnen ook car- petten gereinigd worden. Dat gebeurt na het ophalen in de werkplaats van Chem-Dry Atlantic. Binnen een week ligt de schone uitvoering van het carpet weer op zijn plaats. Het is dus niet moeilijk om het imago van het Nederiandse volk (schoon, helder en fris) hoog te houden. Mocht uw tapijt of meu- beltextiel aan dat imago gaan knagen, moet u onmiddellijk huip van Chem-Dry Atlantic vragen! En dat geldt zowel voor particu- lieren als voor bedrijven. Chem-Dry Atlantic Rotterdam Telefoon 010 2204593 Autotelefoon: 06 55780245 ROTTERDAM - Heeft u zelf wel eens geprobeerd uw tapijt te reinigen? Waarschijnlijk was het resultaat dat het binnen de kortste keren weer net zo vuil was als voor die schoonmaak- beurt. De verklaring is simpel: Bij het reinigen haalt men niet alleen het vuil weg, maar ook de beschermlaag die het aan- trekken van vuil tegengaat. Maar Richard van Dijk van het bedrijf Chem-Dry Atlantic heeft daarvoor de oplossing in huis. Goed nieuws voor ieder- een die 'schoon' genoeg heeft van 'vuil' tapijt! Van Dijk weet waar hij over praat, hij heeft 3 jaar ervaring in de reinigingsbranche. Sinds 1996 biedt hij u met Chem-Dry Atlantic de mogelijkheid om effectief op te treden tegen vuil tapijt en textiel van meubelen. Het geheim schuilt in het gebruik van koolzuur. "Er ligt onzettend veel vuil tapijt bij zowel bedrijven als particulie- ren. De mensen raken ervan doordrongen dat tapijt onder- houd verlangt; ook weet menig- een inmiddels dat zelf reinigen geen afdoende oplossing biedt. De procedure van Chem-Dry garandeert echter een goed resultaat. Dat komt door het gebruik van koolzuur bij de reini- ging. Dat is de beste methode: al het vuil komt er door omhoog en kan vervolgens verwijderd worden. Het laat bovendien geen vette resten achter. Gelijktijdig brengen wij een beschermlaag aan, waardoor het tapijt niet alleen langer schoon blijft, maar ook nog eens langer meegaat! Er komt geen zeep aan te pas, dat tast juist de beschermlaag aan, legt Van Dijk uit. Hij voegt er aan toe: "Een ander voordeel is dat het tapijt alweer binnen een uur droog is, zodat de verwijderde of verplaatste meubels weer snel op hun plaats gezet kunnen wor den. Mensen wachten vaak veel te lang met het reinigen van tapijt. Normaal tapijt moet eens in de twee jaar gereinigd wor den. Chem-Dry Atlantic garan deert u een vlekkeloos resultaat. Zo zeker zijn we van onze zaak!" Ook voor meubels Richard van Dijk: "Chem-Dry is ook gespecialiseerd in het reini gen van het meubeltextiel (de Chem-Dry methode is onder meer geschikt voor velours, wol, linnen, dralon en katoen). Meestal slijt de beschermlaag van het textiel af, waarna het vuil wordt. En dus geldt hetzelfde als voor tapijt: eerst reinigen en dan de beschermlaag terugbrengen. Op die manier kunnen kostbare meubels er weer jaren tegen". De medewerkers van Chem-Dry Atlantic komen in hun werk het nodige tegen. Behalve vuil ook de bekende huis-tuin-en-keu- ken-vlekken. De 'schoonheidskoningen' van het bedrijf weten er echter wel raad mee. Na een eerste telefo- nisch contact volgt een afspraak waarbij men eerst ter plekke 'de

Postiljon | 1999 | | pagina 2