Nieuwe herfstmode MANNENMODE Gemakkelijk te combineren mode met uw bestaande garderobe Hof van Spaland 19 3121 CA SCHIEDAM Tel.: 010 - 471 21 39 MOD Avanti Mode laat u voor de herfst en winter 1999/2000 proeven van het nieuwe comfort. Behaaglijke lichtge- wicht materialen en prettig draagbare modellen zorgen ervoor dat u zelfverze- kerd voor de dag kunt komen. De kleu- ren zijn subtiel en daardoor gemakkelijk te combineren met uw bestaande garde- robe. Op de drempel naar een nieuwe tijd, brengt de mode u zuivere zacht- heid, vloeiende vormen en diepe tinten. Bij zoveel moois die Avanti Mode u dit seizoen biedt, moet de winter wel smel- ten... DE NIEUW5TE NAJAAR- EN WINTERTRENDS BIJ AVANTI MODE Avanti Mode staat in de hele regio en ver daarbui- ten bekend als stijlvolle damesmodezaak in Vlaardingen. U wordt altijd gastvrij ontvangen door de verschillende mode-adviseuses, waarbij het deskundige en persoonlijke advies de hoofdrol speelt. Aan de inkoop wordt speciale aandacht besteed. Men bezoekt regelmatig beurzen in het buitenland waardoor er bij Avanti Mode wekelijks nieuwe collecties te vinden zijn. Redenen genoeg dus om regelmatig eens langs te gaan! Een vleugje sportiviteit De nieuwe najaars- en winterscollectie is volop in de winkel aanwezig en biedt elke vrouw een ruime keuze, in zowel klassiek als modisch. Let vooral op de nieuwe combinaties in grijs en zwart, eventueel van een accent voorzien door andere kleuren zoals bruin/beige, wolwit en rood. Maar ook antraciet in verschillende tinten is rijkelijk ver- tegenwoordigd. Bepaald niet saai dus! Techno- materialen zijn dit najaar sterk in opkomst. Deze materialen kenmerken zich doordat ze oersterk, soepel en eenvoudig afwasbaar zijn. Maar ook stof- fen met tweed-effecten zijn veelgevraagd. In geval van bijvoorbeeld pullovers en weefstoffen in rok- S ken, krijgt deze kleding een vleugje sportiviteit mee. Meer dan een klant Sfeer en gastvrijheid staat bij Avanti Mode voorop. U bent mddr dan een klant. De koffie staat altijd vers gezet op u te wachten en voor een passend en actueel mode-advies vindt u bij deze modezaak de beste raadgever. Millennium feestkleding Goed om te weten is dat de komende jaarwisse- ling naar het jaar 2000 vanaf half november bij Avanti Mode volop in de belangstelling staat. U vindt er dan een uitgebreide collectie feestelijke kleding. Neemt u hier even een kijkje? Voldoende gratis parkeergelegen- heid Avanti Mode is te vinden aan de van Hogendorplaan 61-a-63a in Vlaardingen, telefoon 010-4701669. De openingstijden zijn op maandag van 13.00-17.30 uur, van dinsdag tot en met vrij- dag van 9.00-17.30 uur en op zaterdag van 9.00- 17.00 uur. Er is voldoende gratis parkeergelegen- heid voor de deur. Josephine en 20 OKTOBER 1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 9 huittt Basler Van Hogendorplaan 6la-63a, 3135 BE Vlaardingen Telefoon 010-470 16 69 Rosner Articles Betty Barclay Blacki-Dress Mark Dibari Diktons Bandolero Mac Taifun

Postiljon | 1999 | | pagina 9