Postiljon GRATIS De vertrouwde geur van herfst Paddestoelenspeurtocht in de Heemtuin Er komen andere tijden SLA UW SLAG Opening nieuw buurtparkje GEEN ONTVANGEN..? 079 3434409 ci \h.Engering 5 Overhandiging handtekeningen De Erker en feliciteren in SCHIEDAM Boekverkoop in bibliotheek Stadserf E D I T I E 12 WOENSDAG 27 OKTOBER 1999 Oplage 41.000 ex. SCHIEDAM Op donderdagavond 28 oktober zullen bezoekers en medewerkers van wijkcentrum De Erker uit Schiedam-West een petitie met ruim 3200 handtekeningen overhandigen aan wethouder Groeneweg in het Stadskantoor. De aanbieding vindt plaats om 19.45 uur, een kwartier voor de aanvang van de vergadering van de Commissie Welzijn. De petitie is gericht tegen de door de gemeente geeiste fusie tussen De Erker en de Stichting Welzijn Schiedam. Om kwart voor zeven wordt er verza- meld in De Erker aan de Jan van Avenesstraat. Telefoon: 010-4269701 Waterschade bij de Meubelmarkt SCHIEDAM - Op zaterdag 30 okto ber vindt de offlcigle ingebruikne- ming plaats van het nieuwe buurt parkje tussen de Gedempte Baan- sloot en de Baan/Grofbaan. Samen met leden van de Bewonersvereniging Schiedam Centrum en wethouder L.A. Hafkamp vindt de opening om 12.00-12.15 uur plaats. VOOR PARTICULIEREN 400.000 oplage Schiedam SCHIEDAM - 's Ochtends vroeg op de flets, nog even genieten van de frisse ochtend voordat de temperaturen stijgen. Bij een diepe inademing prikkelt een vaag bekende geur in de neus. Het is een vertrouwde geur die doet den- ken aan de boswandelingen uit de kindertijd. Eikels, kastanjes en mooie bla- deren zoeken om op school iets fraais van te maken. Het is de geur van de herfst, de geur van het bruine blad op de vochtige aarde, de geur van padde- stoelen die omhoog kruipen tussen het dode hout. Genieten dus van die prachtige herfstkleuren en vertrouwde geuren, bijvoorbeeld in Schiedam- Noord in de buurt van zwembad Groenoord, voordat Koning Winter weer zijn intrede doet. (Foto: Joop Zeemeijer Fotografie) SCHIEDAM - In de Heemtuin van het Prinses Beatrixpark wordt op zondag 31 oktober een paddestoelenspeurtocht georganiseerd. Deze gezinsspeurtocht gaat uit van de onderafdeling Natuur- ontwikkeling van de gemeente Schiedam. De paddestoelentocht is een speurtocht naar twaalf grote paddestoelen. Deze staan verstopt tussen het groen en bij de verschillende landschapselementen in de Heemtuin. Bij elke paddestoel hoort een natuurvraag. De antwoorden op deze vragen leveren elke keer een letter op. Wanneer alle paddestoelen zijn gevonden, kan men van de letters een woord maken. Wie meer wil weten over de padde stoelenspeurtocht kan bellen tijdens kantooruren met (010) 2465521. De Heemtuin ligt achter de Kinder- boerderij't Hoefblad en is goed met de flets te bereiken via het Duivenpad, Hazenpad of Parkweg. Deelnemers kunnen starten tussen 13.30 en 14.30 uur bij de Hoofdingang van de Heemtuin. Deelname is gratis. SCHIEDAM - De bibliotheek aan het Stadserf houdt op zaterdag 30 oktober voor de laatste keer in dit jaar een gorte boekverkoop. Aansluitend zullen er permanent afgeschreven boeken te koop zijn in de speciale verkoopkast op de eerste verdieping van de biblio theek. Ook encyclopedieen en naslag- werken worden op de laatste grote boekverkoop te koop aangeboden. De verkoop start om 11.00 uur. SCHIEDAM - Het is half zeven ais de wekker gaat. Buiten is het nog donker en in de kamer is het koud. Een koninkrijk voor een extra uurtje onder dit donzen dekbed! Maar de uurtjes iiggen niet voor het oprapen en de tijd gaat, streng als vroeger de schooljuffrouw, gestaag door. In de nacht van zaterdag 30 zondag oktober op 31 oktober ontkomen we wel even aan die starheid van de tijd. Met het ingaan van de wintertijd mogen we dat ene uurtje van 02.00 uur tot 03.00 uur gewoon twee keer doen. Twee keer een uur genieten van een mooie droom, een warm bed en verkwikkende nachtrust. Als de wekker maandag de mooie dromen weer ruw afbreekt dan is half zeven, voor diegenen onder ons die eraan gedacht hebben hun wekker te verzettentoch een uurtje later en een uurtje lich- ter dan het deze week was. (Foto: Bert Visser) Een uitgave van Berkel Periodiek B.V. Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Ambachtsweg 4 - 2641 KS Pijnacker Tel: 015 - 36150 50 Fax: 015 - 36150 52 2e jaargang nummer 61 Voor meer informatie zie colofon pagina 3 Bel uw bezorgklachten aan ons door voor donderdag 12.00 uur. h Machines IJzerwaren Beveiligingen Gereedschappen 30.000 artikelen uit voorraad leverbaar. Zie onze advertentie elders in de krant Zie de bonnen elders in de krant.

Postiljon | 1999 | | pagina 1