\Nim Hofman Ikuto's Oudere biljarters staan hun mannetje Vrijwilligers verkopen Kinderpostzegels Verkiezing beste boek in bibliotheken Dierenbescherming haalt f 18.500,- op 010 5216520 Zingen met Raad van Kerken SCHIEDAM - De Raad van Kerken Schiedam organiseert op zaterdag 6 november een zangmiddag in de kerk St. Jan de Doper aan de Mgr. Nolenslaan 99 te Schiedam. Het zingen begint om 14.00 uur. Onder leiding van Kees Blijdorp worden liederen gezon- gen rond de tafelviering, Advent en composities van Adriaan Schuurman. Iedereen is welkom. Vrouw in woning overvallen SCHIEDAM Vrijdagavond rond half tien werd een 50-jarige vrouw in haar woning in de Groen van Prinstererstraat overvallen door een man, die plotseling in haar woning stond. De bewoonster- kreeg van de man een paar klappen en werd bij de keel gegrepen, waarbij zij voor korte tijd het bewustzijn verloor. Toen het slachtoffer weer bij kennis kwam, bleek dat haar woning was door- zocht en dat door de onbekende man haar portemonnee, met daarin een nog onbekend geldbedrag, was meege- nomen. Door de recherche van het dis trict Schiedam wordt een onderzoek naar de overval ingesteld. Gemeente- raadsleden in Het Gebouw SCHIEDAM - Elke eerste vrijdag van de maand staat in Het Gebouw aan de Broersvest 142 een thema centraal. Op vrijdag 5 november is dat 'Zorg en arbeid'. Bij deze bijeenkomst zijn uitge- nodigd de gemeenteraadsleden mevrouw A. Elenbaas-van Ommen (WD) en mevrouw G.H. v.d. Akker-de Jager (D66). Mevrouw M. Stijns (Commissie Emancipatiezaken) zal de discussie leiden. Doel van de activiteit is de drempel tussen Schiedamse vrou- wen en de plaatselijke politiek te verla- gen. Tijdstip bijeenkomst: 10.30 tot 12.00 uur. Gouden speld voor Schiedamse bloemist SCHIEDAM/VEENENDAAL - Fleurop- bloemist Rene Leeuwangh van de gelijk- namige bloemenzaak in Schiedam heeft vorige week de gouden speld van Fleurop Interflora Nederland ontvan- gen. Hij kreeg deze onderscheiding in verband met het 25-jarig lidmaatschap van de bloemenverzendorganisatie. Rene Leeuwangh voldoet al 25 jaar aan de hoge eisen op het gebied van vakbe- kwaamheid, winkelinrichting en assorti- ment. SCHIEDAM - Het was een druk- te van belang, afgelopen zater dag in de ANBO societeit aan de Lange Nieuwstraat 181 te Schiedam. Op deze locatie, tevens residentie van Biljart- vereniging Het Blaauwhuis, ver- zamelden zich vele biljarters om deel te nemen aan het Schiedams Biljart Kampioen- schap libre, bestemd voor oude- ren. Op het programma stonden de finale- wedstrijden. De organisatie van het kampioenschap was in handen van Biljartvereniging Het Blaauwhuis. Secretaris J.M. de Vos, betrokken bij de voorbereidingen en wedstrijdleider, ver- telt dat tien van de twaalf Schiedamse biljartverenigingen hebben meegedaan aan het kampioenschap. "In de voorron- den zijn er enkele afgevallen, en nu ging de strijd tussen de vier overgebleven deelnemende clubs." Biljartvereniging Het Blaauwhuis bestaat dit jaar 20 jaar. De vereniging telt momenteel 37 leden van wie dertig personen deelnemen aan wedstrijdcom- petities, zoals het kampioenschap voor 50-plussers. De Vos: "Ook spelen wij op de dinsdagen onze eigen competitie, die beginnen op de eerste dinsdag in Sep tember en eindigen de laatste dinsdag in april. Daarnaast organiseren wij ook de zogeheten Nederlaag Series, waar een groot aantal verenigingen uit de regio aan deelnemen." Tijdens de wedstrijden op zaterdag 30 oktober stonden de oudere biljarters hun mannetje. Biljartvereniging Krijt op tijd werd de winnaar van het kam pioenschap (met 33.99). Uit de handen van burgemeester R. Scheeres ontving het team van vier biljarters de wisselbe- ker. Meer dan verdiend, na een dag van pittige wedstrijden. De Viermolens kwa- men op de tweede plaats gevolgd door Eigenwerk en Blaauwhuis 2. De vijfde en zesde plaats waren voor Blaauwhuis 1 en Wilton-Feyenoord. Wie meer wil weten over de activiteiten van Biljartvereniging Het Blaauwhuis kan contact opnemen met J.M. de Vos, tele- foon (010) 4261365. SCHIEDAM - De jaarlijkse geld- inzamelingsactie van de Dierenbescherming afdeling Schiedam heeft begin deze maand in totaal f 18.500 opge- bracht. Dat mooie resultaat kwam tot stand door de collec- te, girostortingen en spontane giften tijdens de Open Dag van het dierentehuis Hargahoeve. Het doel van de actie was geld in te zamelen voor de feedeeltelijke vernieu- wing van de Hargahoeve. Er komt onder andere een hospitaaltje voor zieke asieldieren. Ook wordt er geld besteed aan zwerfkatten die onvrucht- baar zijn gemaakt. de nieuwbouw van het asiel heeft enige vertraging opeg- lopen omdat onderheien noodzakelijk bleek. De voorbereidingen voor de bouw gaan in november van start. Veel mensen voelden zich bij de inza- melingsactie aangesproken door de publiciteit rond de Sint Bernhardshond Rick. Deze hond werd eind September vastgebonden aangetroffen bij de Margriethal. Hij was vermagerd en de ellebogen van beide voorpoten moesten worden geopereerd. Linterman Shipping bv meldde zich al snel als sponsor voor deze dure operatie, die inmiddels met succes is uitgevoerd. POSTILJON AUTOBRANCHE UITGAVE VAN Info; 015 - 361 50 50 Fax: 015 - 361 50 52 SCHIEDAM Op vrij dag 29 en zaterdag 30 oktober konden lezers zelf bepalen welk boek zich Boek van het jaar 1999 mag noemen. In ongeveer 600 boekwin kels en bibliotheken in Nederland, waaronder de Schiedamse bibliothe ken aan het Stadserf en het Bachplein, konden bezoekers in een echt- stemhokje hun stem uit- brengen op een genomi- neerd boek of op een boek naar keuze. Het boek dat de meeste stemmen vergaart, ont- vangt de Trouw Publieksprijs voor het Nederlandse Boek 1999. Deze prijs wordt voor de dertiende maal uitge reikt. De uitslag van de verkiezingen wordt mbr gen, donderdag 4 november bekend gemaakt. (Foto: Bert Visserj BUS Diverse Clio's '99 vanaf /19.950,- Twingo's: nieuw model. Div. kleuren en uitvoeringen vanaf 16.950,- Twingo's: div. kleuren en uitvoeringen. airco en comfort metallic, '98 vanaf /16.250,- Bovag Garantie Bedrijf SCHIEDAM - Ongeveer 35 vrijwilligers beginnen op woensdag 10 november in Schiedam met de verkoop van de nieuwe serie Kinder postzegels. Daarnaast verko pen zij een uitgebreide collec- tie wenskaarten. Op 10 november komt de nieuwe collectie Kinderpostzegels officieel uit. Duizenden vrijwilligers in het hele land zetten zich in voor de ver koop van Kinderpostzegels en kaar- ten. De opbrengst van de actie is bestemd voor kinderen in binnen- en buiten- land die in moeilijke omstandigheden verkeren. Dankzij de Kinderpostzegelactie 1998 kan de Stichting Kinder postzegels dit jaar 17 miljoen gulden bijdragen aan projecten voor deze kinderen. In Schiedam werd dit jaar een bedrag uitgereikt aan wijkcentrum De Erker voor het project 'Kinderkunst uit de wijk in de wijk' in een achterstands- wijk. Aan de Stichting Welzijn Schiedam worden bedragen gegeven voor diverse projecten. De verkoopstand van het pla'atselijk comitd in Schiedam is te vinden bij Albert Heijn in de Hof van Spaland, vanaf woensdag 10 november tot en met woensdag 22 december. Op maandag van 13.30 tot 16.30 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 16.30 uur en zaterdag van 9.30 tot 15.30 uur. De Kinderpostzegels zijn vanaf 10 november ook verkrijgbaar aan het loket op het postkantoor. Op zaterdag werd het Schiedams Biljart Kampioenschap voor 50-plussers gehouden, georganiseerd door Biljartvereniging Het Blaauwhuis. /Foto: Bert Visser) ±150 Top Occasions op voorraad 3 NOVEMBER1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAG IN A 3 Verschijrit op woensdag en donderdag in: Zoetermeer-regio, Hillegersberg Schiebroek-regio, Krimpenerwaard West, Capelle-regio, Krimpenerwaard Oost/Lopikerwaard, Alexander/Ommoord, Berkel-regio/ Pijnacker-regio, Gouda stad, Waddinxveen.Boskoop-regio, Delft-regio, Schiedam en Vlaardingen. Verschijnt wekelijks als bijlage In de Postiljon editie: Zoetermeer-regio, Berkel/Pijnacker-regio, Capelle, Krimpenerwaard en Lopikerwaard. GRAFIA PRINT&MEDIA groep Ambachtsweg 4, 2641 KS Pijnacker Postbus 85, 2640 AB Pijnacker Ingeschreven K.v.K, nr. 26030207 Algemene voorwaarden, gedeponeerd bij de K.v.K. Rotterdam. 01-08-99 Radio incl.montage en boxen .'../....GRATIS MattenGRATIS f 5000.- uitaestelde betalinq 6 maanden GRATIS Radio incl.montage en boxen .GRATIS MattenGRATIS 5000,- uitgestelde betaling 6 maanden GRATIS Wx-w.. •y - 3 jaar garantie onderhoud mogelijk Rottekade 179 Bergschenhoek Zie onze advertentie elders in deze krant.

Postiljon | 1999 | | pagina 3