Postiljon GRATIS| Sinterklaas in Schiedam Q-iitiwi-rAimiii m m fp/|p0 mnmmmmmm ci \h.Engering GEEN ONTVANGEN..? 079 3434409 Afsluiting Nieuwe Damlaan ADVERTEREN en feliciteren in SCHIEDAM ROTTERDAM Kunstuurtje Stedelijk Museum Tentoonstellingen over vogels Najaarsconcert Schiedams Vrouwenkoor Millennium filatelie in Landvreugd Schiedam Oplage 41 Telefoon: 010 - 42697 01 SCHIEDAM Tot en met 13 de- cember is de Nieuwe Damlaan afgesloten voor autoverkeer. Voor voetgangers en (brom)fletsers is er een tijdelijke voorziening. De afsluiting wordt veroorzaakt door het verwijderen van de hulp- brug, het afbranden van de dam- planken en het aanbrengen van bestrating. Noodzakelijke werk- zaamheden ten gevolge van de aanleg van de Beneluxlijn. Ook buslijn 52 is verplicht een andere route te kiezen. Deze gaat de komende drie weken via de Nieuwe Damlaan-Mgr. Nolenslaan- Wibautplein-Troelstralaan-Vlaardin- gerdijk. Vanaf het centrum gaat de route over de Vlaardingerdijk- Troelstra- laan-Burgemeester van Haaren- laan. Bushaltes bij de Burgemees- ter Honnerlage Gretelaan komen tijdelijk te vervallen. De haltes op de Troelstralaan voor bus 54 gel- den ook voor lijn 52. Meer infor- matie over deze omleiding bij de Beneluxlijn: (010) 2088666. VOOR PARTICULIEREN BERGSCHENHOEK SCHIEDAM - Bij de tentoonstelling van Ansuya Blom in het Stedelijk Museum Schiedam wordt op vrijdag 26 novem- ber een kunstuurtje georganiseerd. De kunstenares maakt vooral tekeningen en Alms die de toeschouwer een geheimzinnige wereld binnenleiden. Het kunstuurtje is op 26 november om 12.30 uur. Kosten: entreebewijs muse um. Rondleider is Lienke Moerman. Het Stedelijk Museum ligt aan de Hoogstraat 112. SCHIEDAM - De Sint Jons Doele te Schiedam was vorige week kleurig verlicht en in stijl aangepast voor de ontvangst van de genodigden voor het eerste Roparun Gala. Op de bijeenkomst is de opbrengst uitgereikt van de Roparun 1999, een estafetteloop van Rotterdam naar Parijs. Bijna drie miljoen gulden werd verdeeld onder projecten die ondersteuning bieden aan extra zorg voor kankerpatienten. De bekende tv-persoonlijkheid Jacques d'Ancona presenteerde het Gala. Elders In de Postiljon meer over deze feestelijke bijeenkomst. (Foto: Joop Zeemeijer Fotografiej SCHIEDAM - In Pand Paulus aan de Korte Haven 125 te Schiedam is een expositie van het kunstproject 'Zo leer je vogelkunst kennen' te bezichtigen. Het project is een initiatief van de Schiedamse beeldend kunstenaar Michel Snoep en bevat werk van twin- tig collega's met als thema: de vogel. Er is nauw samengewerkt met de Nederiandse Bond van Vogellief- hebbers, afdeling Schiedam, die dit jaar haar 50-jarig bestaan viert. De jaarlijkse expositie van de afdeling Schiedam vindt plaats in woon- en zorgcentrum Thurlede aan de Nieuwe Damlaan 759 te Schiedam. Voor meer informatie: (010)4270879. SCHIEDAM - Het Schiedams Vrouwen koor onder leiding van Bernhard Touwen geeft op vrijdag 19 november een najaarsconcert in Kerkgebouw de Ark aan het Hargplein 101. Er wordt medewerking verleend door het Vocaal Ensemble uit Geervliet en een klein orkest en enkele solisten. Op het con cert zullen werken ten gehore worden gebracht van onder anderen Vittoria, Schien, Byrd, Purcell, Mozart en Haydn. Voor nadere inlichtingen kan men con tact opnemen met (010) 4712679. SCHIEDAM - Liefhebbers van postze- gels, poststukken en oude brieven kun- nen donderdagavond 16 december al- vast vrijhouden. Dan organiseert Phila- telica, afdeling Schiedam een tentoon stelling met als onderwerp: Millen nium. Dit zal worden uitgebeeld door zegels en brieven. Voor de verzame- laars en overige geinteresseerden is er ook een veiling. De expositie wordt gehouden in Boerderij Landvreugd te Schiedam. Voor meer informatie kan men bellen met (010) 4704089. SCHIEDAM Onder grote belangstelling is Sint Nicolaas afgelopen zaterdag in de haven van Schiedam aangekomen. Na de aankomst maakte Sinterklaas een rij- toer naar het Stadserfplein in het centrum van de stad. Hij werd begeleid door een gevolg van ongeveer 75 zwarte Pieten. Natuurlijk behoorde een ojficiele ont vangst door burgemeester Scheeres tot het programma. Vervolgens maakte de Sint een rondrit door de stad richting Grote Markt, toegezongen door de vele kinderen (en oudersj die de komende weken vol verwachting meer dan eens hun schoen zullen zetten. Zaterdag 20 november zijn enkele zwarte Pieten in winkel- centrum Nieuwe Passage. Kinderen kunnen dan klompen schilderen die de Pieten met wat lekkers zullen vullen. (Foto: Bert Visser) Machines IJierwaren Beveiligingen Gereedschappen 30.000 artikelen uit vcx>rraad leverbaar. Bel uw bezorgklachten aan ons door voor donderdag 12.00 uur. Zie de bonnen elders in de krant. 0lympiaweg44a(paln<imtDeKuip), telefoon 010-4791944. Leeuwenhoekweg 2. (ind.terrein V/eg en Land1), telefoon 010-5216977. 6 Dagen per week open,zaterdag tot V.OOuur. Vrijdag koopavond. Een uitgave van Berkel Periodiek B.V. Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Ambachtsweg 4 - 2641 KS Pijnacker Tel: 015 - 36150 50 Fax: 015 - 36150 52 WOENSDAG 17 NOVEMBER 1999 2e jaargang nummer 64 Voor meer informatie zie colofon pagina 3 400.000 oplage Sint Joris Doele in kleurig ornaat

Postiljon | 1999 | | pagina 1