GRATISI Postiljon i I Zien en proeven op Dag van Stadse Wonen ci \h.Engering 079 3434409 Daar is dt Klsnt pis Mug! Inbreker perst bewoner af Open Podium in De Erker Millennium Disco in Blauwe Brug ADVERTEREN en feliciteren in SCHIEDAM GEEN ONTVANGEN..? Slijter verjaagt overvaller Sinterklaas bezoekt Schiedam Zuid Woning uitgebrand Muziekpiet in Nieuwe Passage E D 1 1 T 1 E 1 2 Oplage 41.000 ex. Schiedam Van 11.00 tot 17.00 uur SCHIEDAM - Een 81-jarige Schiedam- mer is in de nacht van donderdag op vrijdag, rond het middernachtelijk uur, in zijn woning aan de Stadhouderslaan door een inbreker van 350 gulden beroofd. Aangever lag op de eerste ver- dieping te slapen en werd vermoedelijk wakker van enig gerucht. Hij liep de gang in en stond daar plotseling voor een hem onbekende man van ongeveer 30 jaar oud. De indringer bedreigde hem en eiste geld. Met ongeveer 350 gulden ging hij er vandoor. Vermoedelijk is de dader binnengeko- men via het balkon aan de achterzijde van de woning. De kamer naast de slaapkamer, waar aangever lag te sla pen, was door de inbreker doorzocht. Telefoon: 010-4269701 SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker organiseert op zondagmiddag 28 november een Open Podium. Ditmaal met de meidenband 'Bra'. Ook is er een optreden van Mark van Velzen. De formatie 'Easy Living' sluit de middag af. De zaal gaat open om 14.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Entree is gratis. Wijkcentrum De Erker, Jan van Avennesstraat 32 te Schiedam. Origineel cadeau nodig? www.begeer.nl Veilig on-line hestellen via otize Shop! SCHIEDAM - Voor de jeugd van 13 t/m 17 jaar is er op vrijdag 10 decem- ber een millenniumdisco in wijkcen trum De Blauwe Brug. De toegang is alleen voor pasjeshouders. Het pasje is gratis en de toegang voor de disco is f 2,50. De disco begint om 21.00 uur en is om 23.00 uur afgelopen. Meer weten? Bel de Blauwe Brug infolijn: (010) 2470464. VOOR PARTICULIEREN SCHIEDAM - Sinterklaas bezocht met zijn strooipieten op zaterdag 20 november Schiedam Zuid. Ook werden alle winkeliers van de Middenstands Bedrijven Schiedam Zuid (MBSZ) ver- eerd met een bezoekje van de goedhei- ligman. Sint Nicolaas startte zijn feeste- lijke tocht vanuit de Nieuwe Maasstraat en ging via de Roze- burgstraat en de Willemskade naar de Groenelaan. De Zwarte Pietenband van de muziekvereniging Harpe Davids zorgde voor vrolijke muziek en de strooipieten verrastten de kinderen met een lekker zakje snoepgoed. (Foto: Joop Zeemeijer Fotografie) LET OP: BERGSCHENHOEK EN NAALDWIJK ZIJN ZONDAG OPEN! SCHIEDAM - Maandagmiddag rond half zes trachtte een ongeveer 23-jarige man in een slijterij aan de Monseigneur Nolenslaan de 55-jarige slijter te over- vallen. De man had in de zaak een fles sterke drank gepakt en was ermee naar de kassa gelopen om af te rekenen. In plaats van echter te betalen, bedreigde hij de slijter met een mes en sommeer- de hem de inhoud van de kassa te geven. Toen de slijter op het zogenaam- de winkeliersassistentie-alarm. drukte, rende de overvaller de zaak uit en ver- dween in een gereedstaande auto. Op de 'Dag van het Stadse Wonen'zijn alle nieuwbouwplannen voor woningen in en rond het centrum van Schiedam gepresenteerd aan het publiek. (Foto: Joop Zeemeijer Fotografie j SCHIEDAM - In en rond het centrum van Schiedam worden de komende tijd vele nieuwe woningen gebouwd. Op negen locaties komen er stadswonin- gen, ouderenwoningen, eenge- zinswoningen en appartemen- ten in verschillende prijsklas- sen, in zowel de huur- als koop- sector. Afgelopen zaterdag kon- den inwoners van Schiedam alle nieuwbouwplannen van de Stichting Woonpromotie Schie dam bewonderen in de foyer van het Theater a.d Schie aan het Stadserf. Ook konden bezoekers op die dag aller- lei lekkernijen proeven van Schiedamse restauranthouders en de kennismaken met het culturele leven in Schiedam. De 'Dag van het Stadse Wonen' werd geopend door burgemeester R. Scheeres en wethouder A. Reijnhout. Hoofdmoot van de dag was de presen- tatie van de verschillende nieuwbouw- projecten in en rond het centrum. Projectontwikkelaars, makelaars en medewerkers van de woningcorporatie Woonplus lieten aan de hand van maquettes, tekeningen en schetsen zien wat er in het centrum staat te gebeuren. Het betreft het voormalige Hemaplein, Parkweg-Oost, Warande/ Nieuwe haven, Thurlede, Stihoterrein, Nassaulaan, Singelhof, Franklinstraat en De Raem. In drie lezingen werd nader ingegaan op een aantal van deze projecten. Gerenommeerde Schiedamse restaura teurs gaven een voorproefje van wat zij op gastronomisch gebied in huis heb- ben. Daarnaast gaven vele culturele instellingen acte de presence: Het Stedelijk Museum Schiedam, het Gedistilleerd Museum, de Museum- molen De Nieuwe Palmboom, de VW, de Artoteek, theater en amateurkunst. SCHIEDAM - Zondagmorgen rond half tien ontstond in een woning aan de Burgemeester Van Haa- renlaan brand, waarbij twee vrou- wen (25 en 27 jaar) en drie kinde ren van 3, 4 en 6 jaar met ademha- lingsproblemen naar het Schieland- ziekenhuis moesten worden ver- voerd. De brand was vermoedelijk ontstaan doordat er in de woning iets tegen de kachel had aangeiegen dat vlamvatte. Personeel van de brandweer, dat aan het sporten was in een nabijgelegen sportpark, was razendsnel ter plaatse, maar kon niet voorkomen dat de woning geheel uitbrandde. Vijf belendende woningen liepen rook- en water- schade op. De bewoners hiervan werden voor- lopig voor 66n nacht elders onderge- bracht. Na onderzoek en behande- ling in het ziekenhuis werden de drie kinderen elders ondergebracht, terwijl de beide vrouwen ter obser- vatie een nacht in het ziekenhuis moesten blijven. SCHIEDAM - Op zondag 28 november is winkelcentrum de Nieuwe Passage van 12.00 tot 17.00 uur geopend. De Muziekpiet van Sinterklaas brengt die middag een bezoekje aan het winkel centrum. Hij zal zijn uiterste best doen om de kinderen uit voile borst te laten meezingen. Kinderen zijn dus extra welkom komende zondag in de Nieuwe Passage. Parkeren is gratis. Een uitgave van Berkel Periodiek B.V. Postbus 85 - 2640AB Pijnacker Ambachtsweg 4 - 2641 KS Pijnacker Tel: 015-36150 50 Fax: 015 - 3615052 WOENSDAG 24 NOVEMBER 1999 2e jaargang nummer 65 Voor meer informatie zie colofon pagina 3 Machines IJzerwaren Beveiligingen Gereedschappen 30.000 artikelen uit voorraad leverbaar. Zie de bonnen elders in de krant. Bel uw bezorgklachten aan ons door voor donderdag 12.00 uur. m miiujsfim kii i-1 r j h ROTTIRDAM Olympiaweq 44a (pal naast de KM, telefoon 010-4/91944. 6 Daaen per week open, laterdag tot 17.00 uur. Vrijdag koopavond. NMLDWUK Moleastraat 33, telefoon 0174-628806. Geopend dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tat 17-30 uur. Zaterdag tot 16.00 uur. vrijdag koopavond.

Postiljon | 1999 | | pagina 1