GRATIS Postiljon I Unieke Kerstmarkt op Boerderij Nooitgedacht l&ilmti/ti lit OJllli'Ji '■Jilt Snackbar overvallen ADVERTEREN en feliciteren in SCHIEDAM GEEN ONTVANGEN..? 079 3434409 Nieuwe molenfilm in De Nieuwe Palm boom X \h.Engering Swingen in De Erker Sint koopavonden in Nieuwe Passage Lectuurkraam Contact Vier mannen voorgeleid o KMtHS/BMim/imiS verkope rs. E D I T I E 12 Opiage 41.000 ex SCHIEDAM -Een nog onbekend gebleven man met een bivakmuts op, heeft in de nacht zaterdag op zondag omstreeks kwart over 66n, een snackbar aan de Singel overval len. Met een vuurwapen bedreigde hij een medewerker en een klant en eiste geld. Hij vernielde een bewa- kingscamera waarna de medewer ker en klant in de keuken werden opgesloten. Een taxichauffeur die toevailig de zaak binnenkwam werd ook bedreigd en de overvaller eiste zijn portemonnee. De taxichauffeur had echter zijn portemonnee niet bij zich. De overvaller verliet uitein- delijk de zaak met een nog onbe kend geldbedrag aan buit. VOOR PARTICULIEREN Schiedam SCHIEDAM - Op vrijdagmiddag 3 december zal om 15.00 uur in muse- ummolen De Nieuwe Palmboom de door Anton van de Salm gemaakte videofllm worden vertoond voor molen- en filmliefhebbers. De Vlaardingse molenliefhebber Anton van de Salm heeft het functioneren van de molen en het werk van de molenaar in beeld gebracht. De Nieuwe Palmboom, gelegen aan de Noordvest 34, vertoont de film op 3 december tussen 15.00 en 16.00 uur. Entree is gratis. Tevens is een bezichtiging van de molen mogelijk (voor normaal tarief). Telefoon: 010-4269701 SCHIEDAM - In wijkcentrum De Erker is er op zaterdag 4 december een swingavond. Er worden allerlei soorten muziek gedraaid. De avond is bedoeld voor bezoekers vanaf 30 jaar. De entree is gratis. De zaal is open om 20.00 uur en de avond begint om 20.30 uur. Meer informatie: (010) 4267767. Zaterdag was het volop feest op de vernieuwde Hoogstraat. Wethouder Hafkamp zorgde voor de heropening. (Foto: loop Zeemeijer Fotografte) SCHIEDAM - De Hoogstraat is op zaterdag 27 november fees telijk heropend door wethou der Hafkamp. Voorafgegaan door een clownsduo werd de gerenoveerde winkelstraat ingewijd. Natuurlijk liepen er ook vele Pieten rond en zorg- den twee bands voor de nodige muziek. De winkeliers van de Hoogstraat zijn trots op hun nieuwe bestrating. Na de officiele opening werd in de Branderskelder een toast uitgebracht op de toekomst van de opgeknapte Hoogstraat Winkelier De Vos Burchart van Slaapcomfort, gevestigd aan de Hoogstraat 125: "Het was een zeer geslaagde dag. Het was een drukte van belang en ook voor de kinderen was er zaterdag volop gezelligheid te beleven." Op de Koemarkt, Grote Markt en de Hoogstraat waren kinderparadijzen ingericht. Vanaf 12.00 uur werden er ook voorstellingen van het poppem theater gegeven op de Hoogstraat 184- 186. In zijn speech onderstreepte de voorzit- ter van de Winkeliersvereniging Hoog straat, John van Buuren dat het karwei dankzij de goede samenwerking tussen gemeente, de aannemer, ONS, de werkgroep Hoogstraat en de winkeliers soepel is verlopen. "Er komt meer voor kijken dan alleen maar een steentje leg- gen." Het karwei is echter nog niet geklaard. "Een aantal panden heeft nog een opknapbeurtje nodig, er moet hier en daar nog wat geschilderd worden en de straat moet er wat netter uitzien." Zaterdag maakten de winkeliers tevens de prijswinnaars bekend van de succes- volle strippenkaart-actie die ze tijdens de renovatie van de Hoogstraat hebben gehouden. Er zijn meer dan 80 prijs winnaars getrokken uit de honderden binnengekomen voile strippenkaarten. De tweede prijs ging naar mevrouw Kies, zij won een hotelarrangement. Mevrouw Heuchemer was de gelukki- ge winnares van een volledig verzorgd weekend naar Disneyland Parijs. Voor de winkeliersverening Hoogstraat is de heropening een belangrijk moment. De Vos Burchart: "In dit ver- band zijn ook de vorige week gepresen- teerde bouwplannen van Jan des Bouvrie een stimulans voor een leven- dige, vernieuwde binnenstad. Dat is goed voor Schiedam en tevens voor de Hoogstraat." SCHIEDAM - in winkelcentrum de Nieuwe Passage worden Sinter- klaas-koopavonden gehouden op woensdag 1 december (winkels open tot 21.00 uur), donderdag 2 december (winkels open tot 21.00 uur) en vrijdag 3 december (winkels open tot 21.00 uur). Zondag 5 december is het koopzondag (win kels open van 12.00 tot 17.00 uur). SCHIEDAM - Op zaterdag 4 december staat Lectuurkraam Contact weer in het centrum van Schiedam, ter hoogte van de Grote Kerk. Op de kraam vindt u gratis Bijbels en Bijbelgedeelten en uitleenlectuur in verschillende talen. Naast de genoemde lectuur zijn er dit keer ook cadeau-artikelen te vinden. De opbrengst van de verkoop komt ten goede aan de Stichting Woord en Daad. De lectuurkraam is van 11.00 tot 16.00 uur aanwezig. SCHIEDAM - Dondermorgen wer den vier mannen, verdacht van oplichting en valsheid in geschrifte, voorgeleid aan de Offlcier van Justitie in Rotterdam. De vier man nen, twee Schiedammers van 37 en 39 jaar, een 38-jarige Rotterdammer en een 63-jarige man uit Berkel en Rodenrijs, worden ervan verdacht dat zij tussen 1991 en medio 1999 diverse mensen hebben opgelicht bij het inruilen van hun auto. Dat gebeurde bij hun autobedrijf aan de Giessenweg in de Spjanse Polder. De zaak kwam aan het licht na een televisie-uitzending, met diverse verborgen camera's aangebracht in onder meer een te koop aangebo- den auto, van het programma Peter R. de Vries, misdaadverslaggever. Hierin waren beelden te zien van de Qplichttogspraktijken van de vier mannen. De recherche van het dis trict Schiedam zet het onderzoek voort. SCHIEDAM/VLAARDINGEN - Een Kerstmarkt gehouden door mensen met een verstandelijke handicap. Op vrijdag 10 decem ber wordt op boerderij Nooitgedacht deze jaarlijkse Kerstmarkt gehouden. Tussen 16.00 en 21.00 uur worden zelfgemaakte cadeau's en interieur decoraties te koop aangeboden. Boerderij Nooitgedacht is een woon- werkboerderij voor mensen met een verstandelijke handicap. Ook staan er kramen met artikelen van arbeidscen- trum De Boei en enkele kleine zelfstan- digen. De markt wordt gehouden op het erf van de boerderij gelegen langs de Zuidbuurt 91 te Vlaardingen-West. Het erf wordt sfeervol ingericht, tevens is er een kerststal en is er live-muziek aanwezig. Het is het beste om met het openbaar vervoer te komen. Alleen bij Station-West is er parkeergelegenheid. Tussen het station en de markt is tegen een kleine vergoeding vervoer moge lijk. De kerstman rijdt bezoekers die dag met zijn paard en huifkar rond. De juiste job voor Iemand die 'ns wat anders wif dan keukens verkopen. Tevens zoeken wij Bel voor een afspraak Mirjam Sluis; tel. 010-5242320 Een uitgave van Berkel Periodiek B.V. Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Ambachtsweg 4 - 264 I KS Pijnacker Tel: 015 - 36150 50 Fax: 015 - 36150 52 WOENSDAG I DECEMBER 1999 2e jaargang nummer 66 Voor meer irrformatie zie colofon pagina 3 h Zie de bonnen elders in de krant. 400.000 opiage Bel uw bezorgklachten aan ons door voor donderdag 12.00 uur. 'Nieuwe' Hoogstraat feestelijk heropend Machines IJzerwaren Beveiligingen Gereedschappen 30.000 artikelen uit voorraad leverbaar. GEZOCHT maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur

Postiljon | 1999 | | pagina 1