Leen van Es VJim Hofman Auto's Nieuwe woonservice in flats Groenoord Leen van Es gaat verbouwen! Profiteer nu van extra kortingen op onze hang en staande klokken 010 5216520 Info: 015 - 361 50 50 Fax: 015 - 361 50 52 SCHIEDAM - De bewoners van de ruim 700 woningen aan het Grieg-, Chopin- en Sibeliusplein in Schiedam-Groenoord kunnen binnenkort van extra woonfaci- liteiten gebruik kunnen maken. De nieuwe, klantegerichte woonservice gaat uit van parti- culiere woningverhuurder Vesteda en de Stichting De Harg - Spaland, specialist in zorg te Schiedam. Hoogstraat97 Schiedam 010-426 3225 Diverse Clio's '99 vanaf 19.950,- Twingo's: nieuw model. Div. kleuren en uitvoeringen vanaf/16.950,- Twingo's: div. kleuren en uitvoeringen. airco en comfort metallic, '98 vanaf /16.250,- Bovag Garantie Bedrijf Zwarte Pieten in Nieuwe Passage SCHIEDAM - Op zondag 5 december komt een Zwarte Pieten Orkest naar het winkelcentrum de Nieuwe Passage. Iedereen mag meezingen en meedan- sen. Sint Nicolaas doet nog edn keer inkopen in het winkelcentrum, dat op deze zondag open is van 12.00 tot 17.00 uur. Parkeren op koopzondag is zoals gewoonlijk gratis. Annie M.G. Schmidt in theater SCHIEDAM - Volgende week, woens dag 8 december kan men in het Theater a.d Schie genieten van de teksten van Annie M.G. Schmidt in de komedie 'Er valt een traan op de tompoes'. Het ver- haal gaat over een zieke man die niet langer wil leven, over zijn vrouw die hoopt op een medisch wonder en de irritatie van de dochter die vindt dat haar vader zich niet zo moet aanstellen. Bekende Nederlandse acteurs, onder andere Trudy Labij en Jules Hamel ver- vullen de hoofdrollen. De regie is in handen van Peter Pluymkkers. Voor twee extra leesvoorstellingen van Freek de Jonge op woensdag 8 en don derdag 9 december zijn nog kaarten ver- krijgbaar. Aanvang alle voorstellingen: 20.15 uur. Reservering plaatskaarten: (010) 2467467. SCHIEDAM/VLAARDINGEN - "Wij zijn klaar voor de millenni- um-overgang." Aldus Max de Ruiter, millennium-coordinator voor de zorginstellingen in het Nieuwe Waterweg-gebied, werkzaam bij de GGD. "We gaan ervan uit dat het een groot feest wordt. Maar als er toch iets misgaat, zijn we erop voor- bereid." Vorige week is begon- nen met de verspreiding van de speciale millenniumkrant 'ZorgZaken voor 2000'. Dit is een uitgave van de Stichting Samenwerkende Schiedamse en Vlaardingse Ziekenhuizen (St.SSVZ), Thuiszorg Nieuwe Waterweg Noord en GGD Nieuwe Waterweg Noord. De krant is gemaakt in nauwe samen- werking met de gemeenten Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. In een oplage van 25.000 exemplaren wordt ZorgZaken voor 2000 via zorginstellin gen, huisartsen en apotheken verspreid onder de bevolking van de desbetreffen- de gemeenten. In de krant worden vragen beantwoord De millenniumkrant ZorgZaken voor 2000 wordt door zorginstellingen ver spreid onder de inwoners van SchiedamVlaardingen en Maassluis. Op de foto directeur Frans Penninx (r.) van Thuiszorg Nieuwe Waterweg Noord en directeur Erik van der Meer van de GGD Nieuwe Waterweg Noord. (Foto: Bert Visserj zoals: Moet ik extra medicijnen in huis halen? Wat te doen als de telefoon uit- valt? Hoe zit het met de watervoorzie- ning? Hoe zit het met ziekenhuisopna- mes? Zijn de huisartsen en apotheken bereikbaar? Wat kan ik zelf doen? De partijen in de zorgsector in het Waterweg gebied hebben zich goed voorbereid op de jaarwisseling en de mogelijke vraag naar hulp en zorg. De Ruiter: "Eerst was het zaak de compu ters van alle zorginstellingen millenni- umbestendig te maken. Ofwel: ervoor zorgen dat de computers ook na de jaar wisseling gewoon werken. Dat is inmid- dels gebeurd. Belangrijker is dat de gehele zorgketen goed voorbereid is op de jaarwissseling en de mogelijke vraag naar hulp en zorg." Ook tijdens de millenniumnacht zullen de zorginstellingen goed moeten samen- werken. Daarom hebben zij in een vroeg stadium hun activiteiten op elkaar afgestemd. Via de millenniumkrant wil- len de betrokken instellingen hun patienten, clienten en overige belang- stellenden zo goed mogelijk informeren. In huis-aan-huisbladen zal aanvullende informatie worden gegeven, onder andere welke huisartsen en apotheken tijdens de eeuwwisseling dienst hebben. Presentatie Kerst-CD te Maassluis MAASSLUIS - Het Christelijk Krimpens Mannenkoor zal op zaterdag 11 december zijn nieuwste CD presente- ren tijdens het concert dat plaatsvindt in de Groote- of Nieuwe Kerk te Maassluis. De CD 'Maranatha' staat in het teken van Kerst. Naast het bijna 80 leden tellende koor, dat onder leiding staat van dirigent Hans van Blijderveen, die ook solo zal zingen, wordt mede- werking verleend door het orkest 'Continuo', Jolanda Visser-den Houter, hobo en Arie van der Vlist, orgel. Ds. P. Vermaat uit Scheveningen zal de medi- tatie verzorgen. Het concert, met kaars- licht, begint om 20.00 uur. De kerk is geopend om 19.00 uur. Toegang: f 10,- voor volwassenen, kinderen t/m 12 jaar en 65+ f 5,-. Inloopconcert Grote Kerk SCHIEDAM - Op zaterdag 4 december verzorgen twee sopranen het wekelijkse inloopconcert in de Grote Kerk in Schiedam. Marian van Loon en Cobi Janssens zingen vanaf 15.00 uur liede- ren van Schubert en Schumann. De toe- gang is vrij. Op 25 november werd het nieuwe woonserviceproject gentroduceerd tij dens de Woonservicedag in verzorgings- huis Spaland. Het woonservicepakket wordt gratis aangeboden aan de huur- ders door beheerder Vesteda. De woon- servicemanager, met wie persoonlijk kon worden kennisgemaakt, houdt kan- toor in de flats en is de persooniijke schakel tussen Vesteda, haar huurders en diverse instanties. De bewoners kun nen daarnaast via de gratis Vesteda/ Spaland-Garant Woonservicekaart pro- fiteren van kortingen en aanbiedingen bij aangesloten winkeliers in de omge- ving. De professionele consulenten van Stichting de Harg-Spaland zullen de bewoners die ondersteuning nodig heb ben bijstaan op het gebied van zorg en welzijn, en bij het aanvragen van bij- voorbeeld huishoudelijke, verpleegkun- dige of persooniijke hulp. Op de Woonservicedag werd tevens bekend gemaakt dat de bewoners van de Z-flats in Schiedam-Groenoord hun woning met een gemiddeld cijfer van 7,5 waarderen. De woonomgeving scoort een 7,2. Dit bleek uit een onder- zoek van beheerder Vesteda onder 150 van de 750 huishoudens. In de wijk Ommoord in Rotterdam is een vergelijkbaar Woonserviceproject begin dit jaar gestart. De bevindingen van zowel Vesteda als de bewoners zijn De bewoners van de Z-flats aan het Grieg-, Chopin en Sibeliusplein kunnen binnenkort gebruik maken van extra zeer positief. woonfaciliteiten. (Foto: Joop Zeemeijer Fotografie) ±150 Top Occasions op voorraad POSTIUON Verschijnt op woensdag en donderdag in: Zoetermeer-regio, Hillegersberg Schiebroek-regio, Krimpenerwaard West, Capelle-regio, Krimpenerwaard Oost/Lopikerwaard, Alexander/Ommoord, Berkel-regio/ Pijnacker-regio, Gouda stad, Waddinxveen.Boskoop-regio, Deltt-regio, Schiedam en Vlaardingen. AUTOBRAISICHE Verschijnt wekelijks als bijlage In de Postiljon editie: Zoetermeer-regio, Berkel/Pijnacker-regio, Capeile, Krimpenerwaard en Lopikerwaard. UITGAVE VAN GRAFIA PRINT&MEDIA groep Ambachtsweg 4, 2641 KS Pijnacker Postbus 85, 2640 AB Pijnacker Ingeschreven K.v.K. nr. 26030207 Algemene voorwaarden, gedeponeerd bij de K.v.K. Rotterdam. 01 -08-99 Radio incl.montage en boxen GRATIS MattenGRATIS f 5000,- uitgestelde betaling 6 maanden GRATIS 1 DECEMBER 1999 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 3 Zorgsector klaar voor 2000 3 jaar garantie onderhoud mogelijk Rottekade 179 Bergschenhoek Zie onze advertentie elders in deze krant.

Postiljon | 1999 | | pagina 3