tattoo bo Nette Bezorg(st)ers VERHOOP/TER BOEKENHVOORDEEL Peter Stilting goat weer stunten Bekend van TV Pleinweg www, tattoobob.nl ROTTERDAM - Het aantal teams dat mee kan doen aan de Roparun bedraagt dit jaar 150. Wie zich nog met enkele loop- maatjes op wil geven, is te laat. Het maximum aantal werd vlak voor de kerstdagen al bereikt. Onder die 150 ploegen zit dit jaar ook het Tattoo-Bob- Pleinwegteam. De ploeg van Peter Stilting, de Rotterdammer die ieder jaar in is voor een stunt, om maar zoveel mogelijk geld bijeen te krijgen voor het goede doel. Ditmaal heeft Stilting een nog groter bedrag voor ogen. Zijn marathons loopt hij reeds jaren voor onder meer de Daniel den Hoedkliniek. Vorig jaar deed hij voor het eerst met een team mee en dit jaar zal Stilting mee lopen met een team blinde atleten. Stilting zelf legt het een en ander uit over de naderende Roparun. "Tattoo-Bob-Pleinweg heeft Goudswaard marketing- en communi- catieadviseurs aangetrokken om een recordbedrag bijeen te brengen. De opbrengst zal weer geheel ten goede komen aan projecten van de Daniel den Hoedkliniek. De lopers zullen zeker niet als snelst lopende ploeg over de finish gaan, maar hun belangrijkste stre- ven is gericht op een hoog geldbedrag. Men wil zoveel mogelijk geld bijeen zien te krijgen. Natuurlijk willen de andere ploegen dat ook graag, dus zal de spoeling dun zijn. Men wil ook zeker niet extra zielig over komen, want daar voelen de acht lopers helemaal niets voor." "Het team zal bestaan uit acht visueel gehandicapten en dit achttal zal worden gesteund door de oude Tattoo-Bob- Pleinwegploeg die in 1997 als winnaar over de finish kwam in Parijs. Dat waren lopers uit de ploeg van Rotterdam Atletiek en die mensen zijn nu bereid zich op te offeren voor deze nieuwe ploeg. Deze begeleidende lopers hebben dus in de afgelopen jaren ervaring opgedaan en weten van de 0TOO BQ Tattoo Bob is dit jaar opnieuw de hoofdsponsor van het team van Peter Stilting (I). ArchieffotoRainbow Pictures) hoed en de rand. Dit jaar zullen ze dus zelf niet met de eer gaan strijken, maar zullen zij samen met de blinde lopers deze speciale en bijzondere daad stellen om weer veel geld bijeen te sparen voor het goede doel." Dagen Het motto van de Roparun blijft gelijk: Leven toevoegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toe- gevoegd aan het leven. Zwaar zieke mensen krijgen mede door de opbreng- sten van de zeven voorgaande Roparuns de kans om bij voorbeeld ergens met de familie een weekendje in een bunga- lowpark te boeken. De stlchting, die reeds jaren vanuit Vlaardingen opereert, ondersteunt projecten op het gebied van de zorg die gericht is op het welzijn van kankerpatienten en hun familiele- den. De 150 teams leveren in totaal 1200 lopers en een groot aantal volge- lingen in de persoon van begeleider, fietser, kok, chauffeur, verzorger of wat dan ook. De hele karavaan trekt ieder jaar enorm veel bekijks tussen Rotterdam en Parijs. Aan de noordrand van de Lichtstad wor den de tentenkampen opgeslagen en daar ligt de finishstreep. Voor Peter Stilting lag daar vorig jaar alleen het keerpunt. Samen met zeven anderen zette hij de terugtocht in en arriveerde ruim 530 kilometer later in Rotterdam. Daar werd het team, dat tevens als recordploeg in het Guiness book of records terechtkwam (maar dat was bijzaak voor Stilting en de zijnen) opgewacht door onder meer Nelli Cooman en Marti ten Cate, die de vier lopers uit Twente en de vier Rotter- dammers op eerbiedwaardige wijze bin- nenhaalden. Stilting en zijn companen waren stuk, maar ontzettend voldaan. Binnen de organisatie was men verdeeld over de gang van zaken, maar Stilting zette door en haalde veel geld op. Terugblikkend merkt hij op dat hij het allemaal meer dan waard heeft gevonden. Team "Je doet het niet voor jezelf, maar voor al die mensen die je nog iets extra's kunt bieden. Het kan ons tenslotte alle maal overkomen. Je moet er toch niet aan denken dat je weet dat je dood gaat en dat je nooit meer een weekendje weg kan. Of dat je reis, waar je zo lang voor hebt gespaard, nooit door kan gaan. Ik roep ieder jaar iedereen op, op de een of andere manier mee te doen aan de Roparun of aan een van de ande re acties voor het goede doel waar ik voor loop. Het geld komt altijd goed terecht, daar hoeft men absoluut niet bang voor te zijn. Wie meer wil weten over ons project of over ons team kan mij altijd bellen via (010) 4199672. Ook bij Goudswaard marketing- en communicatieadviseurs kan men terecht voor meer informatie (06- 51119289). Natuurlijk is ook de hoofd sponsor, Tattoo Bob van de Pleinweg bereid inlichtingen te geven (010- 4849978)." 31 mei De organisatie heeft besloten het aantal inschrijvingen stop te zetten. Wie nu nog laat weten met een ploeg mee te willen lopen naar Parijs, wordt op een wachtlijst gezet. Pas wanneer teams zich onverhoopt afmelden, komen deze reserves in aanmerking voor deelname. Om de organisatie in goede banen te blijven leiden, heeft men het aantal teams op 150 vastgesteld. Op 31 mei zullen meer dan vijfduizend mensen op de Coolsingel aan de start verschijnen. Elk team zal bestaan uit acht lopers en zo'n 25 begeleiders. In vergelijking met 1999 zijn er twintig procent meer deel- nemers. De organisatie beraadt zich erop hoe ze het evenement ook volgend jaar weer verantwoord kan laten groeien. Vorig jaar deden er uiteindelijk 123 teams mee. Zij brachten gezamenlijk maar liefst 2.900.000 gulden bijeen. Door middel van het verkopen van loten en andere unieke acties wordt ieder jaar weer meer geld bijeen gespaard. Voor deze eerste editie van de 21ste eeuw hoopt men stiekem de 'drie miljoen- grens' te passeren. Cor Hulsbus In*. Boeken Voordeel vraagt voor filiaal Schiedam: voor 2 dagen per week. Leeftijd vanaf 25 jaar. Telefoon 036 5350530. Ve-qrootste, vvtet tle< kleutste- [*rijZ£st BCXKeru LEO LENGERS Maak een gebaar. Steun het Hoorfonds! Hoorfonds 5 JANUARI 2000 DE POSTILJON EDITIE 12 /PAG1MA PAGINA 7 Hardloper gaat met blinde lopers meedoen aan Roparun PERFEKT VERSPREIDING ZOETERMEER Huis aan huis in midden Zuid-Holland Industrieweg 100, ZOETERMEER, Tel. 079 - 331 29 23, Fax 079 - 331 29 63 Gevraagd voor het bezorgen van kranten en folders. Ben je gei'nteresseerd vul dan dit formulier in en stuur'm op naar PV, Industrieweg 100, 2712 LD Zoetermeer of bel met Perfekt 079 331 29 23. Naam: Adres: Plaats Postcode: Telefoon: Geboortedatum: Gespecialiseerd in Amerikaanse bruids- en k'Hdertaarten Nassauplein 38, Delft, Telefoon 015 257 06 20 J Laat ze erbij horen

Postiljon | 2000 | | pagina 7