Ram (21 maart t/m 20 april) Werk/thuis: Een nieuwe eeuw in, Ram. Dat moet gevierd worden. Besteed wat meer tijd en aandacht aan collega's en vrienden. Je zult zien dat ze dit waarderen. Promotie zorgt voor nieuwe kansen in de tweede helft van het jaar. Gezondheid: Rammen hebben soms de neiging met van alles en nog wat tegelijkertijd bezig te zijn, zonder iets af te maken. Concentreer je liever op 66n ding Ram, dat komt je gezondheid ten goede. Relaties: Rond mei krijgt de Ram te maken met wat onzekerheden op het gebied van de liefde. De anders zo impulsieve mensen die geboren zijn onder dit teken worden wat terughoudend. Niet doen Ram, dat is nergens voor nodig. Stier (21 april t/m 21 mei) Werk/thuis: Wat een werklust ineens, Stier. Je •hebt het wel naar je zin op het werk. Je intense enthousiasme steekt je collega's zelfs aan. Goede zaak hoor, ga zo door. Gezondheid: Bourgondische Stieren kunnen een etentje op z'n tijd wel waarderen. Uit eten gaan is prima, maar let goed op de lijn. Vooral begin herfst is het verstandig iets aan sport te doen. Relaties: Ook op het vlak van relaties heeft de Stier niets te klagen. Bestaande vriendschappen worden verdiept en in maart bestaat zelfs de mogelijkheid nieuwe relaties aan te gaan. Grijp je kans, Stier. Tweelingen (22 mei t/m 21 juni) Werk/thuis: Je wordt nog losbandiger, Tweeling. De ideeen die vorig jaar ontstonden, hebben hun uitwerking aan het begin van deze nieuwe eeuw. Profiteer van de gunstige stand van de sterren! Gezondheid: Zoek gezond leven vooral in de bui- tenlucht, Tweeling. Frisse lucht doet je goed en wat extra beweging kan ook geen kwaad. Misschien moet je eens gaan denken aan alternatieve sporten als skeeleren of skaten. Relaties: Je hebt het waarschijnlijk te druk om je vriendenkring uit te breiden, maar toch is het ver standig dat wel te doen. Je krijgt er een hoop gezel- ligheid voor terug. Vooral in de maand September moet je extra investeren in relaties. Kreeft (22 juni t/m 22 juli) Werk/thuis: Rust goed uit, Kreeft. Niet alleen op het werk, maar ook in de priv&feer moet je hier de tijd voor nemen. Zorg dus op het juiste moment voor voldoende ontspanning. Gezondheid: Gezond leven is gezond denken, eten en gezond omgaan met energie. Verstoor je nachtrust niet te vaak. Vooral in de maand april kan het wat dat betreft nogal eens fout gaan. Let verder op oorklachten. Relaties: Tijd voor bezinning, Kreeft, vooral de eer- ste helft van het jaar. De sterren voorzien een goede periode op het gebied van relaties. Doe niet te veel tegelijkertijd. Dan heb je de meeste kans op geluk. Leeuw (23 juli t/m 23 augustus) Werk/thuis: Neem in het jaar 2000 op werkge- bied wat gas terug, Leeuw. Je inzet lijkt dan wel goed bedoeld, maar niet altijd bereik je daarmee je uiteindelijke doel. Wel zit er een flinke bonus voor je in rond de maand mei. Gezondheid: Wat gezondheid betreft heb je niets te klagen dit jaar. Actief bezig zijn doet je goed, zowel geestelijk als lichamelijk en enige afwisseling komt daarbij wel van pas. Maak niet te veel drukte. Relaties: Op het gebied van relaties gaat het dit jaar uitstekend, Leeuw. Je staat voortdurend in het mid- delpunt en komt aan aandacht niets te kort. Misschien biedt dat ene leuke feest in oktober kans op extra geluk? Maagd (24 augustus t/m 23 September) Werk/thuis: Vooral in het najaar ben je op zoek naar meer uitdagingen op het werk, Maagd. Routine is leuk, maar daar neem je niet altijd genoegen mee. Probeer afwisseling vooral te vinden in de hobby- sfeer 6f op sportgebied. Gezondheid: A1 die drukte over gezondheid is leuk bedoeld, maar niet nodig. Je zorgt toch wel goed voor jezelf. Een flinke boswandeling zo nu en dan helpt je te ontsnappen en te ontkomen aan de drukte van alledag. Relaties: Wat relaties betreft zit je dit jaar goed, Maagd. In de maand augustus wacht je een leuke verrassing. Verder neemt je familie dit jaar een bij- zonder plaats in bij veel activiteiten. Weegschaal (24 September t/m 23 oktober) Werk/thuis: Weegschaal, voor jou biedt het nieu we jaar voldoende kansen een nieuwe weg in te slaan. Breek met oude gewoonten en stort je eens op iets nieuws. Met name de maand april is daarvoor geschikt. Gezondheid: Pas op dat je niet blijft lopen met die verkoudheid in de eerste helft van het nieuwe jaar. Een actieve start is een goed begin, maar loop nou eens niet te hard van stapel. Relaties: Het is wikken of wegen, ook wat de lief de betreft, Weegschaal. Probeer te achterhalen waarom je soms zo wantrouwend bent. De maand mei is volgens de sterren uitstekend geschikt om een nieuwe relatie aan te gaan. Schorpioen (24 oktober t/m 22 november) Werk/thuis: Niet alles gaat zomaar vanzelf, Schorpioen. Je moet er wel wat voor doen. Hoewel je inzet wordt gewaardeerd, werpt je werk niet altijd vruchten af. Wees meer alert op bepaalde signalen uit je omgeving. Gezondheid: De zomertijd lijkt de beste periode om te genieten van je welverdiende rust. Weg met de hectiek van alle dag en op zoek naar een tropi- sche vakantiebestemming. Dat komt je gezondheid zeker ten goede. Relaties: In de maand november lijkt de tijd aan- gebroken voor andere zaken, Schorpioen. Verdieping wordt belangrijk, zowel in familiaire kring als op het gebied van kennissen. Maak tijd vrij voor vrienden. Boogschutter (23 november t/m 21 december) Werk/thuis: De tijd om schoon schip te maken is aangebroken, Boogschutter. De overgang naar de nieuwe eeuw brengt nieuwe kansen met zich mee, waar ook jij van kunt profiteren. Let op een finan- ciele meevaller. Gezondheid: Boogschutters hebben het nieuwe jaar niets te klagen, wat betreft de gezondheid. Behalve in april, dan ligt een sluimerende griep op de loer. Meng je die maand ook niet te veel in ander- mans zaken. Relaties: Boogschutter, het wordt in 2000 eens tijd dat je meer aandacht besteed aan jezelf. Het is wel leuk hoor, al die vrienden en kennissen wekelijks over de vloer. Maar word je er nou echt veel geluk- kiger door? Steenbok (22 december t/m 20 januari) Werk/thuis: Een dynamisch jaar voor de Steenbok. De eerste helft van het jaar besteed je vooral aan achterstallige zaken, terwijl je je ideeen de tweede helft de vrije loop kunt laten. En ideeen heb je, dat staat vast. Gezondheid: Maak je nou niet te veel zorgen om je gezondheid, dat is nergens voor nodig. Voldoende rust doet al wonderen en wat vaker de gezonde bui- tenlucht opzoeken is ook niet verkeerd, vooral in de zomer. Relaties: Zo Steenbok, is de tijd rijp voor een nieu we liefde? Daar lijkt het anders wel op. In ieder geval ben je van plan er een liefdevol jaar van te maken. Bereid je voor op een spannende afspraak in September. Waterman (21 januari t/m 19 februari) Werk/thuis: Het gezin neemt in het jaar 2000 de meeste tijd en aandacht in beslag. Dat is maar goed ook en je betrokkenheid wordt zeker op prijs gesteld. Rond december werpt je inzet vruchten af. Gezondheid: Watermannen kunnen het nieuwe jaar het best actief beginnen. Bergbeklimmen en dui- ken zijn misschien niet de gemakkelijkste sporten, een uitdaging vind je ze wel. In ieder geval voel je je er fit bij. Relaties: Waterman, het nieuwe jaar staat in het teken van vriendschappen. Het is tijd voor leuke afspraken, een intiem diner of gezellige dagjes uit. Misschien biedt die ene afspraak in juni meer moge- lijkheden? Vissen (20 februari t/m 20 maart) Werk/thuis: De overgang naar een nieuwe eeuw brengt rust in je hectische leven, Vis. Eindelijk even tijd om te genieten van de prestaties die je hebt gele- verd op werkgebied. Geniet er maar van, dat heb je verdiend. Gezondheid: Hoezo niet lekker in je vel? Je hebt niets te klagen hoor, Vis. Misschien voel je je in de maand juli niet zo op je gemak, maar dat heeft meer te maken met reaches uit je omgeving. Houd je humeur op peil. Relaties: Met name de tweede helft van het jaar ontmoet je veel nieuwe mensen en de kans op leuke vriendschappen is dan ook bijzonder groot. Vergeet niet te reageren op die brief in September, dat zou eeuwig zonde zijn. 5 JANUARI 2000 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 8 l]QQ(^IIl3(lOQQ<3G0llta 0 0 e e aaaQmDQaKOQQQODmQKi

Postiljon | 2000 | | pagina 8