IGRATIS Jy/^ypy/j jj J yi 1 1 y l) j l! y j1 y/Js. o en feliciteren in DELFT Ktum/BMUms/ims Bel voor een afspraak ~TTT1 Mirjam Sluis tel. 010-5242320 E D I T I E 12 Oplage 41.000 ex Schiedam VOOR PARTICULIEREN Rommelmarkt in Kluphuis Oost SCHIEDAM - In Kluphuis Oost aan de Boerhavelaan 79 is er op 16 januari een rommelmarkt. Er zijn nog tafels te huur. De rommelmarkt is niet bedoeld voor professionele handelaren. Het is een rommelmarkt met kinderkleding, lampenkappen, serviesgoed, fietsbellen, gereedschap en speelgoed. Toegang is gratis. De markt begint om 11.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Nadere inlich- tingen: (010) 2451818. Informatieavond A4 in de Boshoek SCHIEDAM De werkgroep A4, waar- in diverse lokale milieu- eri politieke organisaties zijn verenigd, organiseert op maandag 17 januari een informatie avond in Natuurcentrum de Boshoek in Schiedam. Op deze bijeenkomst wordt ingegaan op de ontwikkelingen rond de (mogelijke) aanleg van de A4. De aan- leg van het ontbrekende stuk A4 tussen Schiedam/Vlaardingen en Delft is de laatste maanden weer wat onzeker geworden. Alle belangstellenden zijn welkom op deze avond, die wordt gehouden in de Boshoek, Bospad 3, Schiedam. Aanvang: 20.00 uur (tele- foon (010) 4702050). SCHIEDAM - De actie '2000 wen- sen aan 2000 ballonnen'die in decem- ber vorig jaar is afgelopen vrijdag afge- sloten. De actie van Stichting Ouderenwerk heeft in de dienstencentra in Schiedam en Vlaardingen ruim 1000 wensen opgeleverd. De verzamelde wensen gingen op 7 januari ballonnen de lucht in: 5000 vanuit Schiedam (vanaf het Stadserf] en 500 vanuit Vlaardingen (vanaf het Veerpleinj. Wethouder Groeneweg hield in Schiedam een korte toespraak vooraf- gaande aan de opiating. (Foto: Joop Zeemeijer Fotograflej Pizzabezorger beroofd van bromfiets SCHIEDAM - Donderdagavond omstreeks half acht werd in de Marconistraat een 17-jarige pizza bezorger door vijf hem onbekende mannen onder bedreiging van een mes beroofd van zijn bromfiets, geld en mobiele telefoon. De jongen liep vervolgens terug naar de pizzeria en vertelde het verhaal aan zijn baas. Samen beslo- ten ze op zoek te gaan naar de bromfiets. Omstreeks kwart voor tien zagen ze op de Mathenes- serdijk een man rijden op de bewuste bromfiets. Na een korte achtervolging reed de restaurantei- genaar, een 36-jarige Schiedammer, de bromfiets aan, die daarbij diver se verwondingen opliep. Daarna zette hij de bestuurder van de bromfiets, een 15-jarige Rotter- dammer, in de auto en leverde hem af op het politiebureau van Schiedam. Daar werden niet alleen de Rotter- dammer, maar ook de restaurantei- genaar en de pizzabezorger aange- houden, op verdenking van zware mishandeling c.q. poging doodslag. De bestuurder van de bromfiets werd na zijn aanhouding overge- bracht naar het Schieland zieken- huis waar hij aan zijn verwondin: gen moest worden behandeld. De recherche van het district Schiedam stelt een nader onder- zoek in naar de toedracht van de beroving en de aanrijding. Het is nog onduidelijk of de bestuurder ook betrokken was bij de beroving. Drogisterij overvallen SCHIEDAM - Woensdagmiddag kort voor drie uur heeft een nog onbekende man een overval gepleegd op een drogisterij aan de Rembrandtlaan. De man bedreigde een verkoopster met een vuurwapen en eiste geld. Met een bedrag van ongeveer 100 gulden ging hij er vervolgens te voet vandoor in de rich- ting van de Vlaardingerdijk. Het gaat om een man van ongeveer 18 jaar oud, 1.80 meter lang, lichtgetinte huidskleur, mager postuur en donker krullend haar. De politie stelt een nader onderzoek in en is op zoek naar getuigen. Mensen die iets verdachts hebben gezien voor of na de overval of die de ver- dachte hebben gezien in de omgeving van het Rubensplein worden verzocht contact op te nemen met de recherche van het district Schiedam, telefoon (010) 2740275. Jl mj Voor de afdelingen keukens, badkamers en tegels in een van onze vestigingen. Interne opleidingsmogelijkheden. maandag t/m vrijdag Daw is lie Klant pes Honing! van 9.00 tot 18.00 uur REGIO - Vlaardingen is in rouw. Vandaag wordt Daniel Godfry van Cotthem begraven. De 17-jarige jongen uit Vlaardingen overleed afgelopen zondag als gevolg van een klap tegen het hoofd. Bij het wegbrengen van zijn vriendin op station Viaardingen-Oost werd hij belaagd door enkele jongeren, van wie er een de dodelijke slag uitdeelde. Inmiddels zijn er vier verdachten gearresteerd. Reeds op maandagavond vond in Vlaardingen een spontaan georganiseerde stille tocht plaats waaraan zeker 2.500 Vlaardingers deelnamen. Het plein voor de ingang van het station werd overladen met bloe- men ter nagedachtenis aan dit slachtoffer van zinloos geweld. Een duidelijker en tragischer voorbeeld hiervan kan men zich haast niet voorstellen. Woorden schieten tekort om vooral het verdriet maar ook de woede van familie, vrienden, ken- nissen en al dan niet direct betrokkenen te beschrijven. Dit beeld van maandagavond spreekt echter boekdelen. IFotoVan Det fotoproductiesj Een uitgave van Berkel Periodiek B.V. Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Ambachtsweg 4 - 2641 KS Pijnacker Tel: 015 - 36150 50 Fax: 015 - 36150 52 DONDERDAG 13 JANUARI 2000 3e jaargang nummer 72 Voor meer informatie zie colofon pagina 3 Zie de bonnen elders in de krant. ft IisksM j H E

Postiljon | 2000 | | pagina 1