Magazijnmedewerker m/v fulltime telefoniste/ receptionist(e) Woonconsort b.v. assistent-account manager commercieel beheer m/v meewerkend voorman Woonconsort is een samenwerkingsverband tussen ATTA Makelaars en Steens Beheer en is een belangrijke speler op de onroerend- goedmarkt in Rotterdam en omstreken. Ter ondersteuning van onze enthousiaste collega's aan de Middelharnisstraat 121a (nabij de Slinge) te Rotterdam-Zuid komen wij graag in contact met een ervaren: Wij zien deze functie graag vervuld door een persoon met een flexibele en dienstverlenende instelling die een zeer goede beheersing heeft van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Computerervaring met Word en Excel is een pre. Tot de werkzaamheden behoren o.a.: beantwoording van de telefooncentrale; ontvangen en te woord staan van klanten aan de balie; ondersteuning van de verkoop- en verhuurafdeling. Wij bieden zeer afwisselend werk in een sfeervol en collegiaal team waarin zelfstandig werken op prijs wordt gesteld. Uw sollicitatiebrief met cv zien wij met belangstelling tegemoet; Steens Beheer B. V. is een compacte organisatie die zich specialiseert in het management van onroerende zaken in de breedste zin des woords. Ter ondersteuning van de account manager van de afdeling commercieel beheer zijn wij op zoek naar een administratieve kracht die alle dagelijkse administratieve handelingen voor de account manager kan verrichten. Onze voorkeur gaat hierbij uit naar een persoon met de volgende eigenschappen. administratieve achtergrond, bouwkundige kennis is een pre affiniteit met vastgoed enthousiaste, accurate en dienstverlenende instelling, gericht op resultaat goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, zowel in het Nederlands als in het Engels. MBO+ niveau behaald door studie of ervaring Takenpakket o.m.: telefonisch en schriftelijk contact met huurders, eigenaren en aannemers klachtenafhandeling aanvragen offertes administratieve afhandeling van lopende zaken Wij bieden u een zeer afwisselende baan met flexibele werktijden en goede toekomstmogelijkheden binnen onze organisatie. Indien bovenstaande u aanspreekt, verzoeken wij u zich schriftelijk in verbinding te stellen met Steens Beheer, t.a.v. de heer E.J. van de Kamp, Lijsterbeslaan 47, 3053 NH Rotterdam. Telefoonnummer 010 4610486 POTPLANTENKWEKERIJ Verdien ca. fl. 160,- per 4 weken met het bezorgen van De Postiljon en folders. Tevens VAKANTIEBEZORGERS gevraagd Naam Adres Plaats postcode Telefoon Geb.datum Vul de bon in en stuur 'm op naar Perfekt Verspreiding, Industrieweg 100, 2712 LD Zoetermeer, tel. (079) 3312923 8 JUNI 2000 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 14 Cosinta Service BV is een groothandel, import/export in cosmetische producten en gevestigd in Bleiswijk. Wij zoeken voor de afdeling Magazijn een enthousiaste medewerker die ons team wil versterken. Functie: Alle voorkomende magazijnwerkzaamheden. Voorwaarden: fulltime baan voor 40 uur; Gewend om met collega's samen te werken, dus teamgeest; Enthousiastne en verantwoordelijkheidsgevoel; Leeftijd vanaf 17 jaar - 22 jaar; Spoedige indiensttreding gewenst. Wij bieden een salaris gerelateerd aan leeftijd volgens onze loonschaal. Proeftijd 2 maanden met daarna een overeenkomst van zes maanden die na gebleken geschiktheid kan worden verlengd of overgaat naar een vaste dienst- betrekking. Deelname in premievrij pensioen na 1 jaar dienstverband en bij ouder dan 25 jaar. Mogelijkheid om deel te nemen aan de bedrijfsspaarregeling. Een 13e maand behoort bij de secundaire voorwaarden. Mocht jij interesse hebben in deze afwisselende baan reageer dan schriftelijk naar het volgende adres: Cosinta Service BV - Postbus 24 - 2665 ZG Bleiswijk t.a.v. R. van Giessen onder overlegging van pasfoto en persoonsgegevens. Middelharnisstraat 121a 3068 GH Rotterdam t.a.v. de heer E.J. van de Kamp Potplantenkwekeri/ Gebr. Hoogendoorn B. V. is een sterk groeiend bedrijf met kwekerijen in Moerkapelle en Zevenhuizen. Op de kwekerijen worden bloeiende kamerpianten gekweekt; n.l. Stephanotis en Jasminum. Alle teeltfases vinden plaats binnen het eigen bedrijf. De verbetering van werkomstandigheden heeft voortdurend de aan- dacht. Er wordt in team- verband gewerkt; waarbij grote waarde wordt gehecht aan een goede werksfeer. De persoonlijke benade- ring staat bij ons centraal. te Moerkapelle/Zevenhuizen vraagt: Wij bieden: Een prettig werkklimaat; Het in teamverband verrichten van de arbeid; Gunstige perspectieven bij goede inzet en uitvoering van de functie; Goede salariering met evt. winstdeling. Wij vragen: Motivatie en positieve instelling; Goed functioneren in teamverband; Leidinggevende capaciteiten; Tuinbouwkundige ervaring geen vereiste. Uw reactie: Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij dhr. M. Hoogendoorn, telefoon 079 5932502 5936209. Als uw belangstelling is gewekt kunt u, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad, schrijven naar: Gebr. Hoogendoorn B.V. Moerkapelse Zijde 19 2752 BB Moerkapelle Nette bezorg(st)ers

Postiljon | 2000 | | pagina 14