GRATIS Kinderboerderii aan Borodinlaan feestelijk heropend Vlag kan uit voor geslaagden JJJil I J J J'dlli'dJj i ADVERTEREN en feliciteren in SCHIEDAM Eindpresentaties Popschool Steekpartij Drugsrunner Orgelconcert O Oaar is lie Klant pas Honing! E D I T I E Oplage 41.000 ex VOOR PARTICULIEREN Schiedam SCHIEDAM - De Popschool Schiedam houdt op woensdag 28 en donderdag 29 juni de jaarlijkse eindpresentaties in cafd De graauwe Hengst aan de Lange Haven 28. Een grote verscheidenheid aan popschoolbands, met deelnemers van verschillende leeftijden, zal zich op deze beide avonden presenteren aan het publiek. De aanvang van de optre- dens is om 21.00 uur en de toegang is vrij. Deze avonden zijn tevens zeer geschikt voor mensen die zich willen orienteren op muziekles op popgebied. Docenten van de Popschool Schiedam zijn aanwezig om belangstellenden te woord te staan. SCHIEDAM - Een 29-jarige Schiedammer is op zaterdagoch- tend in een woning aan de Lorentzlaan aangetroffen met steekwonden. Het ernstig gewon- de slachtoffer werd overgebracht naar het Dijkzigtziekenhuis, waar hij met spoed moest worden geopereerd. De recherche van het district Schiedam heeft een onder- zoek ingesteld naar de toedracht van de zaak. SCHIEDAM - Op de Mathenesserdijk in Rotterdam is zondag 11 juni een 20- jarige Schiedammer aangehouden op verdenking van runnersactiviteiten. Zijn auto werd in beslag genomen, ook de ruim duizend gulden en 2000 Franse francs moesten worden ingele- verd. De verdachte is in verzekering gesteld. - - - ';.Z Inmiddels zijn er op de kinderboerderij al veel jonge dieren geboren. Door de collecte en de donaties is het voortbe- staan van de kinderboerderij weer een jaar gegarandeerd. De inzet van een tiental deskundige vrijwilligers is hierbij onmisbaar. Een wens van de stichting is een structurele gemeentelijke subsidie voor boerderij en speeltuin. Immers, vele kinderen beleven hier elke dag ple- zier aan. Men hoopt deze wens in de toekomst te kunnen realiseren. Kinderen rond het draaiorgeI bij de Noord. SCHIEDAM - Na twee hard werken door vele vrijwilligers en steun van een aantal spon sors is zaterdag de kinder boerderij aan de Borodinlaan te Schiedam-Noord feestelijk her opend. De Stichting Strauss Co is speciaal opgericht om de kinderboerderij (en de speel tuin), die nagenoeg failliet was, weer op te knappen. Alle kin deren en volwassenen, die de kinderboerderij een warm hart toedragen waren zaterdag aan wezig om de happening bij te wonen. De afgelopen maand heeft de Stichting Strauss Co nog de jaarlijkse collecte feestelijke heropening van de Kinderboerderij aan de Borodinlaan in Schiedam- (Foto: loop Zeemeijer Fotografie) in de wijk Groenoord gehouden ten behoeve van de kinderboerderij. Deze inzameling leverde ruim drieduizend gulden op. Ook hebben de grote spon- soren, die een plekje op de kap van de boerderij hebben gekregen, het niet laten afweten. Samen met de inzet van de vele vrijwilligers is aldus het achters- tallige onderhoud van de boerderij van de baan. Ook heeft de stal een opknap- beurt gehad en zijn er twee nieuwe kippenhokken bijgebouwd. Tevens is er een nieuw speeltoestel voor de speel tuin aangeschaft. SCHIEDAM - In de Grote- of st. Janskerk in Schiedam wordt op zaterdag 24 juni een orgelconcert gegeven door Petra Veenswijk. De organiste/dirigente van de Maria van Jessekerk in Delft zal het hoofd- orgel vanaf 15.00 uur bespelen. Zij studeerde aan het Rotterdams Conservatorium en won eerste prij- zen op verschillende orgelconcour- sen. Tijdens haar studie aan het Conservatoire National de Rdgion Paris behaalde zij de Prix d'Excellence. Daarnaast werd Veenswijk iri 1996 onderscheiden met de zilveren medaille van de Society Acaddmique Arts- Scienses et Lettres in Parijs. Tijdens haar con cert in Schiedam speelt Veenswijk composities van Buxtehude, Bach, Krebs, Bovet en Eben. De toegang voor het concert is vrij. Door sterke groei zoeken we voor het hoofdkantoor in Bergschenhoek. In deze functie heb je diverse doorgroeimogeHjkheden in logistieke, administratieve ofcommerciele richting. KfUKlHS/BADKAMtHS/UHlS Bel voor meer informatie of een afspraak Miriam Sluis tel. 010-5242320 maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. SCHIEDAM - Duizenden scho- lieren en studenten in Nederland staan ieder jaar in de periode eind mei begin juni stijf van de zenuwen. Oorzaak van deze tijdelijke nervositeit is het (eind)examen dat rond deze tijd moet worden afge- legd. Eerst moet tijdens het maken van het examen de nodige spanning worden over- wonnen, maar dan begint het eigenlijk pas echt. Het wachten op de uitslag van de gemaakte opgaven brengt voor menig- een meer stress met zich mee dan het eigenlijke examen. De dagen tot de uit slag verlopen traag, vooral bij diegenen die zich geen misstap kunnen veroorlo- ven lijkt het wachten op het verlossen- de telefoontje eeuwig te duren. Groot is dan ook de blijdschap bij het door- gaans positieve nieuws; geslaagd! De schooltas wordt in de vlaggemast opge- hangen en de tijd van de examenfees- ten breekt aan. Ook in Schiedam her- ken je op tal van plekken de geslaagde eindexamen kandidaten. Op verschil lende plaatsen hangt de vlag uit en laten de versieringen zien dat een van de bewoners geslaagd is voor zijn of haar examen. Wachten op de uitslag... en dan is het zover. IFotoJoop Zeemeijer Fotografie) 99 .it inii 9nnn OF.pn.STIUON PniTIF 19- mrnmmmmmm PAGINA 3 Een uitgave van Berkel Periodiek B.V. Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Ambachtsweg 4 - 2641 KS Pijnacker Tel: 0I5-36J50 50 Fax: 0I5 - 36! 50 52 DONDERDAG 22 JUNI 2000 3e jaargang rtummer 94 Voor meer informatie zie colofon pagina 3 Zie de bonnen elders in de krant. n 3

Postiljon | 2000 | | pagina 1