3SD1B lO- Veiligheids- assistenten m/v Medewerker service- onderhoudsploeg m/v VIDEOTHEEK TOP bij de ONS bij de ONS Posiiijon Schiedam Regie FORMAAT 38 X 40 mm Stuur uw tekst naar: Postiljon Postbus 85, 2640 AB Pijnacker. Ambachtsweg 4, 2641 KS Pijnacker Uiterste inlevertermijn; donderdag 12.00 uur Dylan Brons Melissa Huybens Yvonne Zwaneveld Rick v.d. Wal Suzanne de Waard Annabel Ook Brian Jenno v.d. Burg sr Sanne v. Helden Esther Schruijer Sammy-Jo van Hoogdalem Charlie Verheul Marie en Wil Koevermans PTPOST Postbodes in deeltijd m/v Zaterdagpostbodes m/v Vakantiemedewerkers m/v OPLOSSING PUZZEL Nr. 5 Van Hogendorplaan "DENEMARKEN" Winnaar fl.100,- waardebonnen: L. v.d. Zwan - v.d. Pols 2 PREMIERE FILMS HYPNOTHERAPIE Het Bureau voor Werk en Scholing in Schiedam heeft de volgende vacatures. Opleiding en ervaring zijn niet vereist, motivatie is het belangrijkste! 20 JULI 2000 DE POSTILJON EDITIE 12 PAG IN A 4 Felicitatie Op de enveloppe vermelden; Felicitatie Schiedam Maximaal 1 per klant Degene die gefeliciteerd wordt vermelden met achternaam! Zonder naam, adres en telefoonnummer van afzender geen plaatsing. Hiep hiep hoera wordt 28 juli 7 jaar Gefeliciteerd en kusjes van oma Gre en opa Ron. Op 19 juli werd 1 jaar Lief meiske van ons van harte gefeliciteerd. Opa en oma Noordijk. Het is echt waar! Eindelijk hoort ze bij de club! wordt 20 juli 30jaar Van harte gefeliciteerd Op naar de 40! Wim en Patricia Benjamins. Hoera op 21 juli wordt 6 jaar Gefeliciteerd door papa, mama en je zusje Anouk. Hoera!! heeft zaterdag 8 juli haar C-diploma gehaald. Van harte gefeliciteerd. xxx Brian en Ann. Hoera!! heeft ook haar C-diploma gehaald. Na de vakantie gaan we weer verder. Van harte gefeliciteerd. xxx Brian en Ann. Hoera!! heeft zaterdag 8 juli zijn C-diploma gehaald samen met AnnabeKz'n zwem- vriendinnetje) en met Suzannefz'n schoolvriend- innetje) allemaal pas 7 jaar en nu al 3 diploma's xxx-jes van papa, mama Sabrina en Kevin.. Hoera, 15 juli is mijn lieve broer alweer 1 jaar geworden. Kusjes van Daneen. xxx Hoera, onze kleindochter heeft haar zwemdiploma gehaald. Veel kusjes opa en oma v. Dijk. xxxxx Hoera, onze tante is 30 jaar Hartelijk gefeliciteerd Priscilla, Ricardo, Tim en Denise. xxx-jes Hiep'hiep hoera op 17 juli 6 jaar Liefs van opa en oma Giovanni. Hiep hiep hoera 30 juli wordt 6 jaar Gefeliciteerd en kusjes van mama en mammie. Het is haast niet te geloven maar toch echt waar, waren 14 juli 2000 al 40 jaar een getrouwd paar. Addy en Diana. Rayon Rotterdam is op zoek naar: Heb je'zin om een aantal maal per week post te bezorgen bij jou in de buurt? Ook chauffeurswerkzaamheden, het halen en/of brengen van post behoort tot de mogelijkheden. Werktijden en -tijden (tussen 3 en 15 uur per week) worden in overleg bepaald. Dus als je bijvoorbeeld eerst de kinderen naar school moet brengen, is dat bespreekbaar. Wil jij ons team van postbodes komen versterken voor het bezorgen van post op zaterdag? Werktijden worden in overleg bepaald. Voor de vakantieperiode zijn wij op zoek naar post- bezorgers. Variabele aanvangstijden en ca. 4 uur per dag. Wat vragen wij7 PTT Post zoekt gemotiveerde medewerkers die bereid zijn de handen uit de mouwen te steken en goede kwaliteit kunnen leveren. Je bent graag buiten, weer of geen weer. Ben je 16 jaar of ouder (en heb je een stevige fiets) solliciteer dan snel! Wat bieden wij? •zelfstandig en verantwoordelijk werk; een contract voor onbepaalde tijd voor postbodes en zaterdagpostbodes; prima arbeidsvoorwaarden; ziekenfondsverzekering; bedrijfskleding voor postbodes en zaterdagpostbodes. Interesse? Reageer dan snel! Vraag meer informatie en een sollicitatieformulier op bij: PTT Post Rayon Rotterdam Afd. Personeelszaken (Alg.) Antwoordnummer 98100 3000 NA Rotterdam T.k.: RSI roller skates mt.39 6x gebr. f 250,- tel. 5117276. T.k.: ant. boekenkast m. Iade+ 4 verst.b. planken gel. grenen f 550,- tel. 5222176. T.k.; porta potti eenvoudige home trainer goedkoop tel. 5115919. Vondelstraat 33, Vlaardingen Openingstijden: ma. t/m vr. 14.00 tot 22.00 uur zaterdag en zondag 13.00 tot 22.00 uur Stress, slaapstoornis, faal- angst, examenvrees.fobieen. pijnbestrijding, eetproble- men, rouwverwerking, kan de OPLOSSING zijn. Praktijk voor psycho- en hypnotherapie. Joke van Mil, tel.: 010 5918238 of 06 22793648 im Kdaf1 m Vanuit een wijkpost in teamverband of koppels toezicht houden in de wijk en vraagbaak zijn voor het publiek. U gaat tevens de opleiding Algemeen Beveiligings Medewerker (ABM) volgen In eerste instantie krijgt u een jaarcontract, bij goed functioneren wordt dit een contract voor onbepaalde tijd Werkzaamheden: - duidelijk herkenbaar in uniform aanwezig zijn - rondes lopen door wijk - onregelmatigheden doorgeven aan wijkpost - het signaleren van achterstallig onderhoud en schade Jnroepen van hulpverlening bij eerste hulp aan personen - rapporteren van gebeurtenissen e.d. Functie-eisen: -tenminste 23 jaar of ouder - een jaar als werkzoekend ingeschreven staan bij het Arbeidsbureau - in het afgelopen jaar niet meer dan 3 maanden gewerkt hebben - goede sociale vaardigheden - goede beheersing Nederlandse taal (ook in lezen en schrijven) - in teamverband kunnen werken - geen bezwaar tegen af en toe werken op koopavond en in de weekenden - bewijs van goed gedrag is noodzakelijk -een medische keuring maakt deel uit van de procedure Bel voor Informatie: mw.T. Doets (010) 246 50 41 of dhr. J. Stuger (010) 246 5042 Vanuit een wijkpost, samen met collega's (waaronder veiligheidsassis- tenten) en medewerkers van buurtorganisaties zorgen voor een aange- name leefomgeving in de wijk.Uw taak hierin is in teamverband te zor gen, voor het onderhoud. In eerste instantie krijgt u een jaarcontract, bij goed functioneren wordt dit een contract voor onbepaalde tijd Werkzaamheden: - klein onderhoud speelterreinen en reparaties aan straatmeubilair - signaleren van gebreken in openbaar gebied, - verwijderen onkruid, graffiti, zwerfvuil - legen prullenbakken Functie-eisen: - tenminste 23 jaar of ouder - een jaar als werkzoekend ingeschreven staan bij het Arbeidsbureau - in het afgelopen jaar niet meer dan drie maanden gewerkt hebben - in teamverband en buiten kunnen werken - enige technische vaardigheid -goede gezondheid - redelijk Nederlands spreken en begrijpen Bel voor Informatie: mw.T. Doets (010) 246 50 41 of dhr. J. Stuger (010) 246 50 42

Postiljon | 2000 | | pagina 4