ft vernieuwd Mi So* Renault Veelbelovend huwelijk 7B50WWT92 Postilion h in De in april 1993 gelanceerde Renault Twingo begint aan een nieuw hoofdtstuk in haar geschiedenis. De nieuwe Twingo zal vanaf September bij de dealers staan met een rijkere uitrusting en met een hoop technische wijzigingen. Nog comforta- beler en ook beter in balans, een betere koersvastheid, een nauwkeuriger wegligging, een homogener stuurbekrachtiging en een krachtiger en gevoeliger remsysteem. De uitbreiding van de uitrustingen voor de nieuwe Twingo komt tot uiting in vier versies waarvan er drie nieuw zijn. Ze heten Authentique, Expression en Privilege en de bekende topuitvoering van het gamma, de Initiate. In de loop van September staat de vernieuwde Toyota Avensis bij de dealer. Deze tweede generatie heeft flink wat veranderingen aan in- en exterieur ondergaan. Opvallend zijn de nieuw vorm- gegeven grille, multi-reflector koplampen met heldere glazen, een nieuw ontworpen voorbumper en witte knipperlichtglazen. De benzinemotoren van deze tweede generatie zijn vervangen door krachtiger en efflcienter exemplaren. 'Top of the line' is de 2,0 liter WT-i-motor, voor- zien van directe brandstofinspuiting. Deze motorisering (D4) ontwikkelt een vermogen van 110-kW/150 pk. De topsnelheid ligt hierbij op 210 km/u en het gecombineerd brandstofverbruik bedraagt 7,7 liter per honderd kilo meter. De vernieuwde Toyota Avensis staat vanaf septembt in de showroom. i Ook aan de wielophan- ging zijn wijzigingen doorgevoerd, waar- door met name de rijei- genschappen op een nog hoger plan zijn gebracht. Peugeot combineert in haar 607 een krachtige motor met een slimme automaat. Voor een vanaf prijs van f 87.270,- mag u zich de trotse bezitter noemen van een 2.2 HDi met sequentieel bedien- de automatische 4HP 20-transmissie. De 607 ziet kans om in 13 seconded een topsnelheid te bereiken van 200 km/uur. Door het enorme koppel van de HDi-motor is bij vrijwel elk toerental een berg aan trekkracht voorhanden. De vier- trapsautomaat heeft daarbij het voordeel dat deze voor een vlotte inhaalactie nauwelijks hoeft terug te schakelen (kick- down). TO AUGUSTUS 200IT DE POSTILJON EDITIE T2 300S 3UTPAj A C, PAGINA 11 Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Telefoon: 015-3615050 "tf.. XX X- o

Postiljon | 2000 | | pagina 11