Kom naar de Dag van de Warme Bakker -restantjes parttimers zaterdaghulpen Guus Steens Geld verdienen? S WaratXkket Win een jaar lang gratis brood en banket! GRATIS ostiljon Schiedam Echte bakker MET SPOED BEZORGERS GEYRAAGD VOOR DE POSTILION Ontdek het geheim van de Warme Bakker op woensdag 4 oktober Radio 10 FM ziet er wel brood in Smullen van de heerlijkste brood- en banketproducten? Kennismaken met de versiertrucs van de warme bakker? Altijd al willen weten hoe de bakker die heerlijke bolletjes maakt? Kom dan naar de Dag van de Warme Bakker op woensdag 4 oktober. Op die dag kunt u kennismaken met het eeuwenoude, maar tegenwoordig toch zo moderne ambacht van brood- en banketbakkers. Zo'n vierhonderd bakkers in Nederland openen de deuren. Ze zijn herken- baar aan het beeldmerk met de bakkersmuts dat hierbij is afgebeeld. Kijk 00k op de internetsite www.warmebakkers.com. Hart voor de Bakker? www.warmebakkers.com 11— mmmm Inleveradressen: in Schiedam en Vlaardingen. Ben je geinteresseerd bel dan met de Nederlandse Verspreidings Dienst van maandag t/m vrijdag van 09.00-17.00 uur, tel. (070) 3296200 23 SEPTEMBER 2000 D5-POSTILJON EQIJI^-,12 PAQINA 5 Radio 10 FM zal geduren- de de Dag van de Warme Bakker op 4 oktober de hele dag aandacht beste- den aan dit evenement. Door spots en interviews zal steeds de aandacht worden gevestigd op deze open dag. Bovendien is de prijsvraag 'Hart voor de Bakker" door Radio 10 FM geadopteerd. Het deel- nameformulier vindt u 00k op www.radioio.fm, de internetsite van Radio 10 FM. Uit de inzendingen maakt de jury, onder lei- ding van DJ Tom Mulder, een keuze. De twee win- naars worden in de uit- zending bekendgemaakt. J, oktober 2000 DJ Tom Mulder Het is voor het eerst dat de brood- en banketbakkers een landelijke open dag hou- den, waarbij u letterlijk een kijkje in de keuken kunt nemen. Geniet van de am- bachtelijke productiewijze, de kwaliteit, de smaak, de versheid en het assortiment van de ambachtelijke bakke- rij en ontdek het geheim van de warme bakker. Bakkers laten klanten sfeer proeven achter de schermen Proef de sfeer achter de schermen van de bakkerij tij- dens de Dag van de Warme Bakker. Productieruimtes waar uw dagelijkse voedsel wordt bereid, zijn openge- steld. U komt op plaatsen waar u normaal gesproken niet zomaar terecht kunt. Deze dag is een uitgesproken gelegenheid om kennis te maken met een van de boei- endste oeroude ambachten die er bestaan. Het bakkers- vak bestaat immers al een paar duizend jaar. Maak eens een praatje met de maker van uw dagelijkse brood en geniet van demonstraties taart, suikerwerk of gebak maken. Ook voor kinderen valt op veel plaatsen genoeg te doen en te beleven. De bakker leidt u rond door de bakkerij en toont u graag zijn machines, attributen en de grondstoffen die in een ambachtelijke bakkerij wor den gebruikt. Kom vooral genieten en proef die heer lijke producten. U bent van harte welkom met het hele gezin. Antwoord op al uw vragen Eigenlijk zou u het altijd al eens hebben willen vragen, maar ja daar kwam niets van. Tijdens de Dag van de Warme Bakker is er alle gele genheid om vragen te stellen aan de bakker. Want weet u welke meelsoorten de bakker gebruikt? Of wanneer je wit of bruin brood krijgt? Heeft u altijd al willen weten hoe de bakker deeg maakt? Stel al uw vragen over het maken van glazuur, de bereiding van banketbakkersroom of het opmaken van taarten aan de banketbakkers onder de deel- nemers. Weet u welke grond stoffen en attributen de ban- ketbakker gebruikt? Heeft u altijd al willen weten hoe Ter gelegenheid van de dag van de Warme Bakker wordt er een landelijke prijsvraag uitgeschreven onder het motto 'Hart voor de Bakker*. Het is de bedoeling dat u op een originele manier opschrijft waarom u aan uw warme bakker zo verknocht bent. Dat kan aan de hand van een bijzonder voorval, een leuke anekdote of een heel speciale herinnering... De twee beste inzendingen worden beloond met een jaar lang gratis brood en banket van uw favoriete bakker (t.w.v. fl. 25,- per week). En misschien komt u met uw ver- haal op de radio... Ook zijn er vijftig extra prijzen te winnen. Maak kans op een overheerlijke taart. Haal het deelnameformulier Bij de warme bakkers die mee- doen aan de Dag van de Warme Bakker kunt u een deelnamefor mulier halen. De deelnemende bakkers zijn herkenbaar aan het logo op of in de winkel. Ook kunt u op. de internetsite van de bakkers, www.warmebakkers.com, een lijst met deelnemers vinden. Kijk voor meer informatie over de Dag van de Warme Bakker en voor een bakker in de buurt op www.warmebak- kers.com. Alle deelnemende bakkers zijn ook te herkennen aan de raamstickers 'Dag van de Warme Bakker*. petitfours worden gemaakt? Had u altijd al de kneepjes van het bakkersvak willen leren kennen? Aarzel dan niet, maar stel al uw vragen op woensdag 4 oktober aan de gastvrije bakkers van Nederland. Ga in gesprek met de bakker Nederland telt een kleine drieduizend ambachtelijke brood- en banketbakkerijen. "We zien dat het publiek steeds meer vragen heeft over de bereiding van producten. Maar men ziet of spreekt de bakker bijna nooit. Wij wil len de afstand tussen de win kel en de bakkerij kleiner maken. Op zo'n dag kunnen bakkers eens horen welke wensen en vragen consu- menten hebben als het gaat om brood en banket. Voor de bakker is het een kans om zijn klanten in praktijk te laten zien hoe hij dagelijks in de weer is om verse produc ten te bakken," aldus coordi nator Kees van het Hof, namens de initiatiefnemer van de Dag van de Warme Bakker, Stichting DAMP. DAMP is een samenwer- kingsverband van de organi- saties in de brood- en ban- ketbranche. Met deze open dag wil DAMP het publiek nader laten kennismaken met het ambacht. ost Voor onze "Echte Bakkers" winkels aan de Nieuwe Binnenweg 10 en 274 en aan de Schiedamseweg 134 te Rotterdam, zijn wij op zoek naar diverse voor hele dagen door de weeks en m/v Si Om voor een gratis Post-restantje in aanmerking te komen dient u de volgende spelregels in acht te nemen; Alleen particulieren, uit het verspreidingsgebied, die iets te koop aanbieden of te koop vragen - dus geen bedrijven - kunnen gebruik maken van deze service. Indien er door plaatsgebrek geen ruimte is voor uw advertentie, wordt deze in de eerstvolgende Postiljon geplaatst. Post-restantjes dienen uiterlijk donderdag 10.00 uur in het bezit te zijn van de Postiljon of de inleveradressen. Maximaal 1 Post-restantje per huishouden. De Postiljon behoudt zich het recht voor, zonder opgaaf van redenen, Post-restantjes te weigeren. SIGARENMAGAZIJN C.B.J, v.d. BOOR Groenelaan 53 PRIMERA Woudhoek BRUNA Nieuwe Passage 35 BRUNA Hof van Spaland 22 TABAC GIFTS "ROOGIER JAARSMA" Borodinlaan 58 liefst met ervaring in de branche. Graag uw schriftelijke sollicitatie met c.v. naar: Echte Bakker Guus Steens, t.a.v. mevr. Steens, van Helmontstraat 9, 3029 AA Rotterdam. Van Helmontstraat 9, 3029 AA Rotterdam 2J2J®) T-'osVestantjes worden alleem qeplaatst bij ii-devent

Postiljon | 2000 | | pagina 5