SERVICE VAN OUDERWETSE DEGELIJKHEID STAAT HOOG IN HET VAANDEL KKEIedIIe GARAHTIE! EEN ZAAK MET DE STERKSTE PRIJS- EN KWALITEITSVERHOUDING OPRUIMING IN WOONMAAND OKTOBER BIJ BOT Leg u gerust neer bij het advies von Maxi Bed! Deze woonmaand aanbiedingen bij Bot Meubelzaak Bot heeft een grote vaste klantenkring, die zich uitstrekt door het hele land. Deze succesformule komt doordat het inkoopbeleid van Bot hoofd- zakelijk is afgestemd op service en kwa- liteit. De klant hoeft hier niet het goed- koopste te verwachten, maar wel het betere en het degelijke tegen een goede kwaliteit- en prijsverhouding. Men levert zowel aan de particulier als aan het bedrijfsleven. Deze woonmaand heeft Bot veel aantrekkelijke aanbiedingen waar u zeker eens een kijkje naar moet gaan nemen! In het karakteristieke pand met een oppervlakte van 600 vierkante meter heeft u als klant volop keus als het om complete woningjnrichting gaat. Alle woonstijlen zijn hierbi) leverbaar en wat er onverhoopt niet is, kan altijd moeiteloos worden besteld. Het assortiment mag dus rustig bijzonder breed wor den genoemd. Of u nu gor- dijnen, vloerbedekking, bedden, matrassen of meu- belstoffen zoekt... het is er allemaal. Vakmanschap en faciliteiten Een ander aspect dat van Bot een ouderwetse (in de goede zin van het woord!) meubelzaak maakt, is het feit dat men vakmanschap en faciliteiten in huis heeft om de meubelen te onder- houden en te herstellen. Zo voorziet dit bedrijf eigenhandig en vakkundig in de stof- fering van stoelen en banken. Veel vloerbedekking Ook op het gebied van vloerbedekking heeft Bot veel in huis. Dit betreft uitsluitend de toonaangevende en veel- gevraagde merken. Daarnaast beschikt men over een exclusief merk tapijten, dat in de meeste winkels niet ver- krijgbaar is: de van zuiver scheerwol op weefgetouwen geweven tapijten van Nouwens-Bogaers. Bot biedt de klant goede middenklasse (het betere stukje goed) met hier en daar een uitschieter naar het exclusieve. Dit geldt niet alleen voor vloerbedekking, maar ook voor de rest van het aanbod. Waar vindt u ons? U vindt Bot aan de Oosthavenkade 56 in Vlaardingen, teiefoon 010-4345163. De openingstijden zijn op maan- dag van 13.00-17.00 uur, van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00-17.00 uur en op zaterdag van 10.00-17.00 uur. Op vrijdag is het koopavond van 19.00-21.00 uur. I 2'WI'I Klassiek bankstel 2.495,- Los bankje biauwestof Blank patine vitrine Bijpassende fauteuil Oorfaatexil ,95o„ 1.695,- Oorfauteuilmi i95_voor 695>. Kersen ledikanten Donker *30% korting Wandmeubel donker eiken Diverse fauteuils met hoge korting 3x Seniorenfauteuil Eetkamertafel rond 2V2/I Bankstel woiien J. Bot Meubelen Oosthavenkade 56, 3134 NX Vlaardingen Telefoon/Fax 010 4345163 ----- - Er bestaat een enorme verschei- denheid aan slaapliggingen en slaapkamermeubelen. Om daar een goed overzicht van te krijgen is een bezoekje aan Maxi Bed de beste oplossing. Want bij deze dis count beschikt men over een grote mate van vakbekwaamheid ten aanzien van het heie slaapge- beuren. Er wordt daadwerkelijk geluisterd naar uw persoonlijke wensen. De meeneemprijzen zijn daarbij bijzonder aantrekkelijk te noemen. Alles voor minder dan de helft mogen we wel zeggen! In de winkel valt de uitgebreide en duidelijke pre- sentatie van de vele mogelijkheden u meteen op. Daarbij maakt men uitsluitend gebruik van kwali teit die niets aan het toeval overlaat. Een eerlijke voorlichting staat helemaal bovenaan. Goed om te weten is dat Maxi Bed een rijk assortiment matras sen, ledikanten en complete bedden voor bejaar- den in huis heeft. Dat kan ook niet anders als u de twee grote verdiepingen bekijkt! Kiest u voor hard of zacht? Men zal u altijd een ligging adviseren die zich onderscheidt door zijn constructie en opbouw van materialen. Slapen op een te hard of te zacht bed is niet gezond. Op een harde ondergrond krijgt uw lichaam nauwelijks de kans hcht uit te rusten. En dat is dan met alle vervelende gevolgen van dien! Een te zacht bed is overigens ook niet goed. In beide gevallen ligt de wervelkolom in een onna- tuurlijke kronkel. Hierbij spannen alle spieren zich om die ongewo- ne lighouding te corrigeren. Dat is een verklaring voor veel klachten bij het wakker worden. Het lichaam kan daarom het beste uitrusten als er geen enkele spier gespannen is. "Geen gezeurgarantie" U ziet: Maxi Bed weet er alles van! Ook omtrent het feit dat de wervelkolom volledig in balans dient te liggen. Voor een goed bed waarin u optimaal uitrust, is een goed verende matras nodig. Maxi Bed laat u graag de vele mogelijkheden in de winkel zien. Men biedt u 3 jaar garantie. Daarnaast heeft u tevens "geen gezeurgarantie". Vragen of informatie? Is uw gezondheid u ook veel waard? Heeft u nog vragen over hoe u slaapt of wilt gaan slapen? Wilt u meer informatie? Van tiener, junior tot senior? Laat u er dan niet van weerhouden eens langs te komen bij Maxi Bed! Ook op het gebied van dek- bedden, lattenbodems, hoeslakens, overtrekken, hoofdkussens, matrasbeschermers en wollen onderleggers is Maxi Bed het meest aangewezen adres! De deskundige en altijd vriendelijke mede- werkfstjers zijn u graag van dienst! Men hanteert uiterst korte levertijden en alles is op voorraad. Maxi Bed vindt u aan de Oranjestraat 1-5 in Schiedam, teiefoon 010-2732366. De openingstijden zijn op maandag van 13.00- 17.30 uur, op dinsdag, woensdag en vrijdag van 10.00-17.30 uur, op donderdag tot 21.00 uur en op zaterdag van 10.00-17.00 uur. 12 OKTOBER 2000 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 14 met rode bloemstof 6 uoor 4.995," 21/2/1/1 grijs/bruine stof van 4.919,- voor bruin leder 450 van 8.007,-voor 21/2/1/1 groen|eder >.070- van 6.995,-voor 4.B/U, van 3.324,voor 1 metloomenverlichtmg^ ^r1i695f. van 1.395,-voor van 595,-voor Pocketveringmatrassen van 695,- voor van 6.190,-voor l."-*' von per stuk voor H?, donker eiken donker eiken, ind. 4 stoelen van 2.995,- voor Z. van 6.995,- voor 3+2 ZltS blauw leder 430.- van 5.419,- voor rnrnmmm

Postiljon | 2000 | | pagina 14