w hoofd productie moirrains b.u. technisch commercieel planner G RATI S Voor folders en de Postiljon zoelcen wij betrouwbare bezorgers ANTWOORDCOUPON 50 jaar Schiedam Regie FORMAAT 38 X 40 mm Op de enveloppe vermelden; Felicitatie Schiedam Maximaal 1 per klant Degene die gefeliciteerd wordt vermelden met achternaam! Zonder naam, adres en telefoonnummer van afzender geen plaatsing. Stuur uw tekst naar: Postiljon Postbus 85, 2640 AB Pijnacker. Ambachtsweg 4, 2641 KS Pijnacker Uiterste inlevertermijn; donderdag 12.00 uur ^5 W Jeroen Mersch Chantal Slottje Kelly Claudia Remeeus Peter de Winter Jeroen Onderdelinden Bart Westhuis Anna Westhuis Paul en Silvia van Dijk Jos van der Ende 50 jaar. Peter de Winter vraagt: vakbekwame ijzerwerkers bankwerkers certificaatlassers Telefoon 010 473831 1 Mobiel no 18.00 uur 06 55798315 de heer Mulder die graag wat extra zakgeld willen verdienen. Interesse? Stuur dan onderstaande bon naar: PERFEKT VERSPREIDING Industrieweg 100, 2712 LD Zoetermeer. Of bel 079 3312923 Achternaam:Voornaam: Adres:-Postcode:.... Woonplaats:Telefoon: Leeftijd: 21 DECEMBER 2000 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 4 Felicitatie is onze kanjer. Hij haalde zijn A diploma zwemmen. We zijn trots op je. opa en oma v. Embdcn Hoera, hoera! werd 18 decembcr 21 jaar. Gefeliciteerd 21 kusjes Tjecrd, papa, mama, Evclien en Fabien Hiep, hiep, hoera! Op 15 december werd onze kleindochter 5 jaar. Hartelijk gefeliciteerd- oma en opa van Veen In 1995 "het stel van't Groen" nu in 2000 nog net zo verliefd als tocn! 22 december weet waar Abraham de mosterd haalt Gefeliciteerd xxx Pleun en Ada Jan en Ria Hoera, onze kanjer werd op 9 december 6 jaar Jij ook op naar je A-diploma bij Arons. Van harte gefeliciteerd Papa, mama en Debbie. nthura Anthura is gespecialiseerd in het veredelen en vermeerderen van Anthurium- en Orchideeenplanten. Anthura groeit snel als gevolg van de succesvolle producten, waar zowel nationaal als internationaal grote belangstelling voor is. Inmiddels neemt Anthura een vooraanstaande plaats in deze markt in en heeft zij zich ont- wikkeld tot mondiaal marktleider. Anthura bestaat uit een jong team van 170 medewerkers verdeeld over 5 werkmaatschappijen. Typische kenmerken van Anthura zijn: vooruitstrevendheid, professionaliteit en dynamiek. Bij Anthura Research, afdeling in-vitro-laboratorium, is de vacature ontstaan van: Functie-inhoud: Leiding geven aan de verschillende productie- en activiteitenunits; Handhaven van een goed sociaal werkklimaat; Opleiden van medewerkers; Toezien op kwaliteit van het werk, het product en het eindproduct; Voorbereiden en organiseren van het werk; Bijhouden van een goede productie- en arbeidsregistratie; Zorgen voor uitvoering van de fytosanitaire regels. Wij vragen: HBO/WO werk- en denkniveau; Goede kennis van plantfysiologie; Leidinggevende capaciteiten; Inventiviteit en creativiteit. Wij bieden: Een zelfstandige functie in een dynamische onderneming; Een prettige werksfeer in een team van jonge, enthousiaste collega's; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie met c.v. kunt u sturen aan Anthura B.V. t.a.v. mevrouw J. van der Knaap, Anthuriumweg 14, 2665 KV Bleiswijk of per e-mail: jobs@anthura.nl. Voor meer informatie over deze functie kunt u tussen 08.00 en 20.00 uur telefonisch contact opnemen met mevrouw J. van der Knaap, telefoon 010-5220444. Bezoek ook onze internetsite: www.anthura.nl. Hiep, hiep, hoera! mijn broertje en zusje worden op 21 december Gefeliciteerd van jullie zus §7^' Hartelijk gefeliciteerd waren 17 december 12'A jaar getrouwd. wr veel liefs en geluk Ma v.d. Waardenburg Hiep, hiep, hoera! Op 18 december werd mijn lieve superoma Gefeliciteerd xxx Joyce Bakkcrcn Ja, ja't is echt waar na 22 december 2000 is r A Jpf- ook J U jaar IjP'Hl Gefeliciteerd Joke de Winter voor nieuwbouw en reparatie en elektrisch/Co2 Buitendijk Slaman B. V. is een producent die zich gespecialiseerd heeft in het ont- wikkelen, bouwen en verkopen van interne transportmiddelen voor de glastuinbouw (o.a. buisrailwagens) in zowel binnen- als buitenland. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een: Deze persoon is verantwoordelijk voor de gehele productieplanning van het bedrijf. Hij geeft indirect leiding aan de productiemedewerkers. Uw taken bestaan hoofdzakelijk uit: - Plannen van de productie aan de hand van binnengekomen orders; - Wekelijks bestellijsten en productielijsten uitwerken voor de afdeling productie en assemblage; - Uitwerken, calculeren en offreren van speciaal producten; - Interne productiebonnen en zaaglijsten voorbereiden en invoeren; - Begeleiden en bewaken van het productie- en orderproces; - Verwerken van de afgewerkte productiebonnen. Wij vragen van u: - minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie; - commercieel ontwikkeld zijn; - analytisch en probleem oplossend kunnen werken; - stress bestendig; - een opleidingsniveau van minimaal MTS; - kennis van de tuinbouw is een pre. Wij bieden u: Een gezonde organisatie met twee vestigingen in Bleiswijk. Enthousiaste collega's die zorgen voor een leuke sfeer en een prettige werkomgeving. Een verantwoordelijke en afwisselende baan met daarbij een uitstekend salaris. Spreekt het bovenstaande u aan? Reageer dan binnen 7 dagen met vermelding van opleiding en ervaring. Dit kan s thriftelijk, per fax of per E-mail. Buitendijk Slaman B.V. Postbus 119 - 2665 ZJ Bleiswijk, t.a.v. Dhr. E. Sol Telefoon: 010-5216377, telefax 010-5219073 E-mai 1esolbuitendijk-slaman.nl BEZOllGEltS GEVRAAGB!!! Wachf niet, maar stuur direct de bon naar ons toe en wij nemen dan met spoed contact met je op.

Postiljon | 2000 | | pagina 4