5* Des ons bedrijf! 4 w GRATIS RCJ1 (AANKOMEND) PLANNER Voor folders en de Postiljon zoeken wij betrouwbare bezorgers ANTWOORDCOU PON Postiljon (sL DIRECTIESECRETARESSE Schiedam Regio FORMAAT 38 X 40 mm Op de enveloppe vermelden; Felicitatie Schiedam Maximaal 1 per klant Degene die gefeliciteerd wordt vermelden met achternaam! Zonder naam, adres en telefoonnummer van afzender geen plaatsing. Stuur uw tekst naar: Postbus 85, 2640 AB Pijnacker. Ambachtsweg 4, 2641 KS Pijnacker Uiterste inlevertermijn; donderdag 12.00 uur mmmtmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuF' Jessica Rietveld Brigitte Cor en Cisca Jagt Rob Agnes Paola Schenau Nicky Schenau LM1IJ SERVICE EN VERHUUR A.VOLLEBREGT B.V. Shamara van Gulden Jos Groen De Lorenzo Silvia Marit Krabbendam Melissa Ballemans Rick Stigters Jenneke v. Krimpen Corrie van Wezel Mevr. Bouber- Bunnigh Mick Hoogendam Mona Dijkxhoorn Oma v. Wijngaarden David v. Wijngaarden oma Miek Patrick Bakker mama Mieke pa Bertus Liona Marcus VANDENBOS Groep, die graag wat extra zakgeld willen verdienen. Interesse? Stuur dan onderstaande bon naar: PERFEKT VERSPREIDING Industrieweg 100, 2712 LD Zoetermeer. Of bel 079 3312923 18 JANUARI 2001 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 4 [Felicitatiel Hoera op 15 januari is onze lieve kleindochter 15 jaar Veel liefs en kusjes opa en oma van der Beek. 40 Gefeliciteerd Wij kunnen er niets aan doen Je weet wel wie. Bedankt voor dse fijne tijd r in Singapore Pa en ma v. Zellem. Een speciaal bedankje voor twee lieve mensen Dikke kus Judith. Hiep hiep hoera 7 januari werd onze tante 28jaar Kusjes Ashley en Sanne. Hiep hiep hoera 12 januari werd onze papa 27jaar Gefeliciteerd xxx-jes Ashley en Sanne. Voelt u zich aangesproken door deze kreet? A. Vollebregt B.V. is een dynamisch familiebedrijf, gespecialiseerd in de verkoop, verhuur, onderhoud en reparatie van nieuw en gebruikt intern transportmateriaal. In oktober 1999 zijn wij verhuisd naar ons nieuwbouwpand. Ter ondersteuning van ons huidige team van 28 medewerkers zijn wij op zoek naar een: Een van onze 2 planners gaat binnenkort met pensioen. Daarom zijn wij op zoek naar een enthousiaste opvolger, die de komende perio- de ervaring kan opdoen en later de taken kan overnemen. Als spil in onze organisatie en contactpersoon van onze relaties verzorgt u de: verhuur van vorkheftrucks; planning van de 8 servicemonteurs; storingen aannemen en goed lokaliseren; verzorgen van het onderhoud en de keuringen; planning van het transport met onze dieplader. Wij denken aan iemand met een technische achtergrond of sleutel- ervaring, commercieel inzicht en goede contactuele en leiding- gevende eigenschappen. Met ons nieuwe pand hebben wij de ruimte om efficient en prettig te werken en voldoen wij aan alle nieuwe eisen. Door onze informele organisatie, een goed salaris en een compleet pakket arbeidsvoor- waarden bieden wij u de ruimte om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Voor inlichtingen of sollicitaties kunt u contact opnemen met Ruud Vollebregt, 010 - 521 32 88 of's avonds 010 - 521 39 22. VERKOOP- VERHUUR VAN VORKHEFTRUCKS Marconistraat 5 Industrieterrein De Hoefslag 2665 JE Bleiswijk www.avollebregt.nl info@avollebregt.nl Hoera het is feest Als zij dit leest. wordt 24 januari 2001 10jaar Gefeliciteerd en veel kusjes van Yvonne. Hartelijk gefeliciteerd 11-01-2001 't is raar maar waar Ze was nu pas 71 jaar. Jacques en de kinderen. Op 31 december was mijn vriendin jarig Gefeliciteerd je vriendin de Buyarkara. Groetjes uit Schiedam. Hiep hiep hoera op 14 januari is 10 jaar geworden Hartelijk gefeliciteerd Oma Ans. Het is raar maar wel waar wordt op 3 februari I jaar Veel liefs opa en oma. Hiep hiep hoera onze papa wordt 22 januari 33jaar Gefeliciteerd van Stephan en Robin. 22-01-1941 22-01-2001 Hoera! Geen goud, geen ziiver, maar diamant! (o)pa en (o)ma Meuldijk-v.d. Mark zijn 60 jaar getrouwd Van harte gefeliciteerd Lex, Rita, Henk, Carel, Marga, Paul, Liesbeth, Els, Peter, Mark, Alina, Monique, Anita, Miranda en Rebecca. Hiep hiep hoera 6 januari werd 18jaar Gefeliciteerd Cock, Elma en Use. Hiep hoera 50jaar op 19-01-2001 (de club van 50+) Hartelijk gefeliciteerd Je zus Bea, kusje Glijn. Hiep hiep hoera op 7 januari was het groot feest want is jarig geweest Alsnog gefeliciteerd door Chris, Helma, Wendy, Patrick, Kelly en Remco Mak. Hiep hiep hoera 10 januari werd 6 jaar Gefeliciteerd Ed en Mona. 14 januari werd 30 jaar!! Ill Hartelijk gefeliciteerd Ed en Mick. Het is echt waar wat u leest Wij vierden feest 90jaar op 10 januari J.M. v. Wijngaarden. Computerfreak heeft zijn 21e vetjaardag gevierd op 10 januari. 358. W.J. v. Wijngaarden. Hoera! op 15 januari is 50 jaar geworden Dikke kus Sanne. Hoera 18 januari 21jaar Van harte gefeliciteerd! Frans, Jenny, Jessica, Nikita. Eindelijk volwassen! Jarige fijn he, gelijk met opa Bert jarig. Kleinste Leonetje. Hallo dat is leuk gelijk met Mieke jarig Oma en opa Oosie. Hiep hiep hoera onze wereld kleindochter werd 12 januari 1 jaar Hartelijk gefeliciteerd oma en opa v.d. Werf. 16-01-1983 Ook hij is nu 18 jaar P.H.F. van Dijk. is een bedrijf dat al meer dan 60 jaar met succes magazijn- en kantoorinrichting verkoopt. Wij zoeken op korte termijn een Deze functie is voor 38 uur, eventueel parttime. Ervaring in een soortgelijke functie, goede kennis van de Engelse en Duitse taal alsmede commercieel inzicht zijn een vereiste. Voelt u zich aangesproken tot deze zelfstandige functie, stuurt u dan op korte termijn uw sollicitatie vergezeld van een cv naar t.a.v. de directie, Postbus 323, 2700 AH Zoetermeer, telefoon 079 3410411 BEZWRGERS GEVltAAGD!!! Wacht niet, maar stuur direct de bon naar ons toe en wij nemen dan met spoed contact met je op. Achternaam:Voornaam: Adres:Postcode: Woonplaats:Telefoon: Leeftijd:

Postiljon | 2001 | | pagina 4