J tt Trotse Mitsubishi Lancer Evolution 11 m Audi A2 TPI Unieke vijfdeurs drieliter auto Postiljon -Vagina 11 1 MAART 2001 DE POSTILJON EDITIE 12 Postbus 85 - 2640 AB Pijnacker Telefoon: 015-3615050 Mitsubishi presenteert met gepaste trots de nieuwe Lancer Evolution VII. Deze ultieme sportsedan levert nog betere prestaties dan zijn voorganger, de Evolution VI. De motor levert meer trekkracht en de aandrijving is verder verfijnd voor een sportievere wegligging en besturing. De Lancer Cedia, die vorig jaar mei een facelift onderging, staat model voor het uiterlijk van de Evolution VII. Onder de kracht uitstralende motorkap huist de van de EvoVI bekende 2,0 liter turbomotor met inter- cooler. De nieu we Lancer Evolution VII beschikt over de jongste gene rate van Mitsubishi's geavanceerde vierwielaandrij- ving. Rijpleizier en een puur sportief karak- ter zijn daarmee verzekerd. De uiterst stijlvolle Fiat Stilo wordt in twee verschillende varianten gelanceerd: een driedeurs en een vijfdeurs. compleet nieuwe auto van Fiat heeft niet voor niets de naam 'Stilo' meegekregen. Het woord heeft duidelijk een Italiaanse klank en verwijst in bijna alle talen naar het begrip 'stijl': style, Stil, stile, estilo. Net a's u'terst suc" ^7 i cesvolle Punto, wordt de Stilo in twee verschillen de modelvarian- ten gelanceerd: een driedeurs en een vijfdeurs. Beide uitvoeringen volgen geheel hun eigen koers. Structured en technisch zijn de overeenkomsten vanzelf- sprekend groot, maar de auto's hebben een compleet eigen stijl en het formaat verschilt fiks. De vijfdeurs is een slag langer en hoger. In de driedeurs Stilo is de zithouding lager en sportiever. De hele auto straalt dynamiek uit. De vijfdeurs Stilo heeft hoger geplaatste stoelen. Er is een makkelijke instap, een extra ruim interieur en een voortreffelijk overzicht. Bij de driedeurs denk je in termen van individualis- me, gespierde prestaties en veel rijplezier. In de vijfdeurs draait alles om comfort, de extra ruimte, een gevoel van geborgenheid en uiteraard ook veelzijdigheid. De Audi A2 1.2 TDI verbruikt slechts 2,99 liter diesel per hon- derd kilometer (totaal gemiddeld verbruik volgens 93/116/EU) en is daarmee de eerste vijfdeurs drieliter auto ter wereld. Zoals de gehele modelserie van de A2, verenigt ook de 1.2 TDI alle eigenschappen in zich van een hoogwaardige, zeer functionele, compacte auto. Het aanbod van ruimte is even over- tuigend als het rijcomfort en de uit- straling van kwaliteit. De luchtweer- standscoefficient van de A2 1.2 TDI hebben de Audi-technici weten terug te brengen tot cw=0,25. Een sensationele recordwaarde die momenteel door geen enkele andere serieproductie-auto wordt verbe- terd. Ondanks de zeer compacte afmetingen van de A2. Het succes van de aerodynamica kan in een simpele vergelijking worden samen- gevat: prima basis plus veel precisie- werk aan details maakt Voorsprong door Techniek. Karakteristiek voor de carrosserievorm van de Audi A2 zijn de naar achteren toelopende lij- nen: een benadering van de aerody- namisch bijzonder gunstige druppel- De Audi A2 1.2TDI verbruikt slechts 2,99 liter diesel per honderd kilometer en is daarmee de eerste vijfdeurs drieliter auto ter wereld.

Postiljon | 2001 | | pagina 11