En natuurlijk nog veel meer. senioren opgelei! voor de mooiste collectie bankstellen ruime eollectte seniorenmeubelen. Onze openingstijden: maandag 13.00 - 17.30 uur di. t/m do. 09.00 - 17.30 uur vrijdag 09.00 - 21.00 uur zaterdag 09.00 - 17.00 uur Breng eens vryblyvcnd een bezoek aan onze gezellige showroom! voor do mooiste Buttethasten. www., an wooning. nl www. sfeerhaardennl gratis grote heuze in bankstellen. sfeerhaarden. clich-laminaat. rotan. grenen. eiken, senioren en koloniale meubelen Bergweg 6%, Ro.t.terdam-NQQrd,. (naast IX's) Telefo.on 0.1.0.4.6.64827., In korte tijd is duidelijk geworden waar Jan Wooning Meubelen voor staat: een grote keuze in bankstellen, sfeerhaarden, laminaat, rotan, grenen, eiken, senioren en koloniale meubelen, snelle levertijd en scherpe prijzen. In 500 vierkante meter showroom laat Jan Wooning Meubelen zien wat er op woongebied allemaal voor handen is. Bankstellen, buffetkasten, salontafels, eethoeken, dressoirs, fauteuils, spiegels, hoekkasten, het is maar een greep uit het ruime aanbod. "Het meeste kunnen we uit voorraad leveren, waardoor we een korte levertijd kennen." Ook stipt Jan Wooning Meubelen een ander ijzersterk punt aan: Onze specialiteit is de perfecte kwaliteit die wij leveren tegen een zeer scherpe prijsstelling". U kunt het zo stellen: de prijs, daar komen we samen wel uit. Als extra service bezorgt Jan Wooning Meubelen uw bestelling kosteloos bij u thuis. Eenvoudig te plaatsen zonder dat er een rookkanaal noodzakelijk is! De open haard met een natuurlijk vlammenspel staat symbool voor huiselijkheid en gezelligheid. Kom nu naar onze showroom en overtuig uzelf! Wij hebben diverse modellen schouwen, zodat er altijd wel een geschikt is voor uw interieur. Wij leveren al een schouw compleet met vuurkorf en haardblokken vanaf 5 flessen brandgel 12 APRIL 2001 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 13 Jan Wooning ffTeubelen brengf meer sfeer in uw interieur. Jan Wooning meubelen

Postiljon | 2001 | | pagina 13