Personeel gevrgggd rn^rn Start MEDEWERKERS KASSENBEGLAZING TREKKERCHAUFFEURS KASSENBEGLAZERS TU Delft WORD JIJ MIJN NIEUWE COLLEGA? Lommerrijk/Dok 99 AUTO- verzekeringen vanaf /15,- per maand Tjassens Assurantien 026 3709970 Jan Wooning HTeubelen GRATIS van Duin kassenbouw beslazins service onderhoud VAN DUIN KASSENBOUW B.V. Assistent Controller Magazijnmedewerker Administratief Medewerker Administratief Medewerker Planner Medewerker Ledenservice Afdelingssecretaresse Bedieningsvakman Magazijnmedewerker Medewerker Financiele Administratie Agogisch Opvangmedewerker Kledingsorteerder Managementassistent Coach Reintegratie Start is ten van degrootste onafltankelijke arbeidsmarkt'mtermediairs. Werken via Start kan voor kortere en langere tijd. Je doet afwisselend werk, wordt intens'tefbegeleid in je loopbaan, bent verzekerd van goede arbeidsvoorwaarden en je kunt je verder ontwikkelen door het volgen van opleidingen. De tneest actuele vacatures vind je op www.start.nl. Ofje kunt ons even bellen op telefoonnutnmer 0800 -1201. 14 JUNI 2001 DE POSTILJON EDITIE 12 PAGINA 4 Jong en. dynamisch horecabedrijf is op zoek naar: zelfstandig werkend kok/chef de partie voor de banquetingafdeling (ervaring vereist) (fulltime) medew. bediening party- conferentieafd. (parttime) Ideaal voor studenten, herintredende dames medew. bediening d la carte restaurant (parttime) Voor onze Dok-vestiging (grill-eetcafe) in Vlaardingen: ervaren medew. bediening (fulltime) Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en wil je naar een bedrijf met prime arbeidsvoorwaarden reageer dan snel!! Straatweg 99, 3054 AB Rotterdam-Nrd. Tel. 010-4220011 op ma., wo., za. Vraag naar Monique Delfgaauw. e-mail: info@lommerrijk.nl Maandaanbieding! Teakhouten eetkamertafel gemaakt van teakhout vanaf 100 jaar en ouder. maat 180 t/m 200 normaal 1795^ n Tevens grotere maten leverbaar! grate heuze in baiihstellen, ratan. grenen. eihen. senioren en koloniale meubelen Nu eok lamina* t thuisbezorgd! Bergweg 62, Rotterdam-Noord Telefoon 010-4664827 www.janwooning.nl Kijk op www.sfeerhaarden.nl Van Duin Kassenbouw specialiseert zich in het machinaal beglazen van moderne glastuinbouwprojecten Wij zijn op zoek naar gemotiveerde: voor het verrichten van diverse servicewerkzaamheden. voor aanvoer van materialen naar het beglaasplateau. voor bemanning van het beglaasplateau. Ervaring voor deze functies is geen vereiste, maar de wil om het vak te leren wel. Binnen ons bedrijf hanteren wij diverse bonusregelingen, dragen zorg voor werk- en bedrijfskleding, werk met moderne beglaasplateaus en trekkers en prima arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen van 7.00 tot 20.00 uur telefonisch reageren en een afspraak maken met Jaap van Duin. Rodenrijseweg 525, 2651 AR Berkel en Rodenrijs, telefoon: 010 5111400 - mobiel: 06 54653925 - fax: 010 5110880 Uw werkzaamheden bestaan uit het verzor- gen van de uren- en projectadministratie en het opstellen van managementrapportages. Verder verleent u ondersteuning aan de finan cier administratie. U heeft een Heao-BE of SPD diploma en enkele jaren relevante werkervaring. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Dordrecht, Sebastiaan Figee, tel. (078) 631 16 22. Uw werkzaamheden bestaan uit het ophalen van orders met behulp van verzameltrucks en het verzorgen van de in- en uitslag van goe- deren. U heeft bij voorkeur ervaring als maga zijnmedewerker en bezit een goede motivatie en inzet. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Er wordt gewerkt in 2 ploegen. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Ridderkerk, Ron Fluibrechtse, tel. (0180) 42 25 66. U bent verantwoordelijk voor het verwerken van orders in de PC en verzorgt de in- en uit slag van goederen. Verder onderhoudt u de contacten met klanten. U heeft een opleiding op Mbo-niveau. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Ridderkerk, Caroline Lorentz, tel. (0180) 42 25 66. Voor SFS in Rijswijk zijn wij op zoek naar een administratief medewerker. Uw werkzaam heden bestaan uit het voeren van de admi nistratie op verschillende units (bijvoorbeeld pensioenen, verzekeiin- gen, sparen). U heeft een Meao- of Mbo-diploma, kennis van Ms Office en interesse of> het gebied van verzekeringen en pensioenen. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Rijswijk, Denise Rbdl, (070) 336 41 20. Uw werkzaamheden bestaan uit het onder- houden van contacten met opdrachtgevers. Verder verzorgt u de opdrachtbevestigingen en bent u verantwoordelijk voor het inplannen van intakegesprekken. U heeft een Mbo werk- en denkniveau en ervaring met de planning van coordinerende werkzaamheden in ondersteunen- de functies. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Zoetermeer, Monique van der Weijden, tel. (079) 351 78 61. U bent verantwoordelijk Voor het afhandelen van vragen over arbeid en inkomen, u behan- delt verzoeken en informeert over actuele gebeurtenissen. U heeft een Mbo- of Hbo-niveau, goede contactuele eigenschappen en een klantvriendelijke instelling. Het betreft een part- time baan met kans op vast dienstverband voor minimaal 18 uur en maximaal 36 uur. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Zoetermeer, Monique van der Weijden, tel. (079) 351 78 61. Uw werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de post, correspondentie en telefoon- behandeling. Verder bent u verantwoordelijk voor het agendabeheer en dient u actief deel te nemen aan het managementoverleg. U heeft een Mbo-niveau aange- vuld met een secretariele opleiding en minimaal twee jaar relevante werkervaring. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Zoetermeer, Saskia Krediet, tel. (079) 351 78 61. Uw werkzaamheden bestaan uit het zelf standig vervaardigen van stalen buizen middels een machine. Verder verzorgt u het onderhoud en de reparaties aan de machines. U heeft een opleiding Lts Mechanische Technieken en kennis van com- putergestuurde processen. Verder bent u bereid om in 2-ploegendienst te werken. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Zwijndrecht, Manja van Flengel, tel. (078) 620 68 30. U bent verantwoordelijk voor het voorbereiden, organiseren en uitvoeren van enkele specialistische onderdelen van de financiele administratie. U regelt de zakgelduitbetaling en controleert de facturenadministratie. Verder participeert u in de voorbereiding van de jaarafsluiting en financiele rapportages. U heeft een Meao-niveau, bent resultaatgericht en u heeft goede communicatieve vaardigheden. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Delft, Martha de Bruijn, tel. (015 214 73 41. Uw werkzaamheden bestaan uit het mede organiseren van de dagelijkse begeleiding van asielzoekers en het uitvoeren van activiteiten. Verder signaleert u spanningen onder de bewoners en begeleidt u de vrijwilligers. U heeft een relevante opleiding op Lbo-, Mbo- of Hbo- niveau en u bent in het bezit van een rijbewijs en auto. Er zijn zowel full- time als parttime mogelijkheden voor langere tijd voor verschillende locaties in Zuid Holland. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Dordrecht, Nina Stam, tel. (078) 631 16 22. Uw werkzaamheden bestaan uit het in ont- vangst nemen van goederen en deze verwer ken in het magazijn. Daarnaast pickt u orders met behulp van een computergestuurde lader. U heeft ervaring in orderpicken en goederenontvangst. Verder heeft u een goede beheersing van de Nederlandse taal en affiniteit met staal. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Zwijndrecht, Manja van Flengel, tel. (078) 620 68 30. U bent verantwoordelijk voor het sorteren van gebruikte kleding. U spreekt de Nederiandse of Engelse taal en bent bij voorkeur in het bezit van eigen vervoer. Het betreft een fulltime baan voor langere tijd in de dagdienst in Dordrecht of Moerdijk. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Dordrecht, Yvonne Mangelaars of Anouk Wanmaker, tel. (078) 631 16 22. Voor de Technische Universiteit in Delft zijn wij op zoek naar een managementassistent. U bent verantwoordelijk voor het coordineren en verrichten van secretariele en administratie- ve werkzaamheden. U verzorgt de algehele correspondentie, gedeelte- lijk in Engels, Duits en Frans voor de wetenschappelijke staf en coor- dineert de voortgangvan functionerings- en beoordetingsgesprekken. U heeft een opleiding op Vwo-niveau aangevuld met een opleiding tot managementassistent. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Delft, Conny Mesu, tel. (015) 214 73 41. Uw werkzaamheden bestaan uit het vast- stelten van de wensen en behoeften van werkzoekenden. Waaronder het opstellen en uitvoeren van een reintegratieplan, het begelei- den, motiveren, activeren en coachen van de client tijdens het gehele sollicitatieproces. U heeft een Hbo-diploma in een sociaal maatschappelijke richting (bijvoorbeeld Personeel en Arbeid) en goede communicatieve vaardig heden. Het betreft een fulltime baan voor langere tijd. Parttime is bespreekbaar. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Rijswijk, Sonja Hooijkaas, (070) 336 41 20.

Postiljon | 2001 | | pagina 4