mU WEUWSBLAO Eerste horecabedrijf in Westwijk 3 augustus open Vierentwintig H.B.S.-ers kregen hun diploma De Goede Hoek" n.v. Aggredior dames promoveerden naar districtsklasse West III voor FLINKE BEZGRGER(STER) Belangrijke bijverdienste Rotterdammer Arie Bravenhoer wil er iets goeds ran maken Voorziet in grote behoefte Wil nu volbloed Vla-ardinger worden Agenda Kampioenschappen Redflingszwennnen T iirnuilvoering LeonidasDovido Aylo nam duik Atletiekvereniging Gebouw Apostolisch Genootschap is grotendeels eigen wrerk Fortima Hariiïgvangstberichten 7? f LGRIS ,DE VIJFDELAAN 134 VLAARDINGEN TELEFOON 82IG VERF - BEHANG - BOARD HOUT - BOUWPAKKETTEN Kunstschildersmafericiien Hoofdagentschap en Redactie: VLAARDINGEN, 5m. Havensrraat 1 Tel. 3229 Na 17JO tot 19.30 uur: Tel. 295» Redactie: TeL 5453 i u ROTTERDAMS CH NIEUWSBLAD WOENSDAG 4 JULI 19fi2 VLAARDINGEN KLACHTEN OVER BEZORGING 17.30 TOT 19.30 UUR: TELEFOON 6637 INSULINDE3INGEL 33 Vrijdag 3 augustus, s middags 5 uur, opent Arie Braven boer zijn nieuwe horeca bedrijf in het Winkelcentrum Promenade- West in de Westwijk. Hieraan laat hij van 35 uur een receptie vooraf gaan. Dit be looft een ontmoetingsontspannings- en samenkomstgelegenheid te worden, die wel in een bijzonder grote behoefte gaat voor zien. Er is in dit opzicht nog totaal niets in deze moderne stadswijk, die weldra zal zijn volgebouwd cn dan rond 20.000 bewoners zal tellen, van wie het overgrote deel van elders komt. Reikhalzend hebben velen naar een dergelijk trefpunt uitgezien. Arle Bravenboer heeft daar een open oog voor. De inrichting van zjjn nieuwe zaak zal op deze behoefte zijn afgestemd. Deze gaat hij zelf verzorgen en hij kan daarbij terug gry pen op een 25-jarige ervaring in het hore cabedrijf. In Rotterdam neemt hü een de zer" dagen 'afscheid van 'zjjri /aak, waarin zijn ouders 30 jaar geleden zfjn begonnen. Een oud cafébedrijf met een feestzaal er boven, zoals we die In Vlaardingen ook nog wel kennen. Gevestigd aan de Goudse Rij weg In een stokoude buurt van onze grote nabuurstad en derhalve benauwd en be dompt en vervallen tot een volksbuurt, waarin het bewoperspeil steeds minder is geworden. Natuurlijk doet het hem wel een beetje pjjn, afscheid te nemen van een zaak, waarmee hij is vergroeid en van zijn trouwe klanten, die zijn vrienden zijn ge worden. Maar overigens Is er niets dan zon in het hart vica hem en zijn vrouw bij het vooruitzicht een gloednieuwe zaak te kunnen beginnen in een nieuwe moderne stadswijk met volop ruimte, licht en lucht. Hun dochter is met een Rotterdamse zaken, man gehuwd en hun zoon studeert een de zer dagen als werktuigbouwkundige aan de HTS af. Samen gaan we nu een nieuw le ven in Vlaardingen beginnen. Wc zijn van plan er wat van te gaan maken. Voor ons zelf, maar ook voor de bewoners van de Westwijk, waar we vele vrienden en ken nissen hopen te maken, betoogde de uiter lijk zo rustige Arle Bravenboer. Tk tracht er een zaak van te maken, waar van men zal zeggen: daar gaat sfeer van uit, daar is het gezellig, daar voel ik me op mijn gemak. Teenagers zullen elders bun vertier moeten zoeken. Dat wil zeg gen de nnzemjeugd. Voor hen zal mijn zaak taboe zijn. Dc sfeer, die zij wensen te scheppen, is nu juist het laatste, wat ik be oog. De winkelende huismoeders moeten er gezellig haar kopje koffie kunnen drin ken en er ook met haar kinderen kunnen komen. De mensen op de weg zullen er hun boterhammetje kunnen eten en desgewenst een uitsmijter, een biefstukje of coteletje kunnen bestellen. Zij zullen er ook een partijtje biljart kunnen spelen. Bij een be kende biljartfabriek heb ik offerte ge vraagd voor een le klas biljart. Zelf weet ik er niet veel van, maar ik kijk er graag naar. In zijn zaak in Rotterdam troffen we ook een prima biljart aan En een welge vulde prijzen kast. Kunst en Sport heet de biljartclub die er 'zijn domicilie heeft. Dio heb ik zelf opgericht, vervolgde de thans 44-jarige Arie Bravenboer, die zijn hart vooral aan de voetbalsport heeft verpand, meest in de Feijenoordkuip was te vinden en nu van plan is een vurig Fortuna-sup- porter te worden. Ik heb van een actie voor Fortune vernomen. Nu, ze kunnen ook op hiijn steun rekenen. Ik heb de terreinac commodatie gezien en niet kunnen geloven, dat er een le divisieclub was, die het met een dergelijke accommodatie moet stellen. Ik ben een geboren en gelogen Rotterdam mer, maar wil nu een vcibToed Vlaardinger WOENSDAG 4 JULI. Luxor: 14.30 uur. De witte hengst. A Lie leef- lijden. Luxor: 10.30 uur. Exodus, 14 jaar. Stadsgehoorzaal: 20 uur, De dief van Bagdad. alle leeftijden. Il af concert: 20 uur, de koren Vjvezza. Jong Leven, het Vlaardlngse Jongenskoor en de Harm. ver. HVQ. APOTHEEK Geopend: Apotheek Walrave Schiedam3eweg 1. tel, 2093. 5 Juli Wassende maan Zon op 4.D6 uur, or.dei 21.62 uur Maan op 8.03 uur, onder 23.64 uur worden. Zoals het geval is met zovele stad genoten, die na de oorlog naar het voor uitstrevende Vlaardingen zijn verhuisd. De biljartclub Kunst en Sport heb ik in de donkere dagen van de Duitse bezetting opgericht. Ik had nooit plannen gekoesterd in de zaak van mijn ouders te komen, maar jk nam daartoe mijn toevlucht om uit han den van de Duitsers te blijven voor hun arbeidsinzet. De biljartclub bood gelegen heid gezellig met vertrouwden onder elkaar te zijn. Zo is het tot op de dag van vandaag gebleven. Ook in mijn nieuwe zaak in Vlaardingen wil ik graag gelegenheid scheppen voor het stichten vat! een bil jartclub Het zou dan leuk zijn als eerste tegenstander mijn oude club Kunst en Sport uit to nodigen. OOK EEK ZAAL BIJ Daar in Rotterdam drijft Arie Braven boer een eigen zaak. In de nieuwe zaak in Vlaardingen, ontworpen c.oor het architec tenbureau Nuyt en Heikons en gebouwd door net aannemersbedrijf B. en P. Both, wordt hij huurder van de Oranjeboom, die altijd zijn bierleverancier is geweest. Geen pachter dus. Hij blijft baas in eigen huis. Aan de zeer ruime caféiuimte grenst een zaal, die met een uitschuif bare wand ermee in verbinding staat en een oppervlakte van 70 vierk. meter beslaat. Vooral ook deze zaal zal voor de WestwijP.tewoners in een schreeuwende behoefte voorzien: voor brui- ioften, gezellige avondjes, vergaderingen en voor allerlei activiteiten, waarvoor men in besloten cn wat ruimere kring bijeen wil komen. Met het betrekken van een flat in het winkelcentrum Promenade-West gaat het echtpaar Bravenboer tot do Vlaardingsc ingezetenen behoren. Ari-ï Bravenboer wiK de, dat hij dit ook kon zeggen van zijn ober Koos Westphal en diens vrouw, die al 12 jaar bij hem in dienst zijn. Ze willen dol graag bij mij blijven, muar dat is natuur lijk slechts mogelijk, als zij ook naar Vlaar dingen kunnen verhuizen. Al hebben zij een goede woning in Rotterdam in ruit, tot nu toe zijn al hun en mijn pogingen een woning in Vlaardingen 1-i betrekken, mis lukt. Daar maakt Arie Bravenboer zich wel zorgen over Hier hun nieuwe zaak in Vlaardingen, in de moderne stadswijk: de Westwijk. Hier volop ruimte, licht en lucht. Op de achtergrond het winkelcentrum Prome nade-West .waarmee de nieuwe zaak van Arie Bavenboer door een luifelparttf Is verbonden, U kijkt hier tegen de voorzijde, de eaférulmte aan. Links, niet zichtbaar, bevinden zich de raamparljjen van de zaal. die In de lengterichting aan de eaférulmte grenst en een oppervlakte van 70 vlerk, meter beslaat. Zaal en eaférulmte staan door een tiltschuifbare wand met elkaar in verbinding, waardoor één ruimte kan worden gecreëerd Het eerste damesteam van de Vlaarding- se volleybalvereniging Aggredior heeft voor een wellicht unieke prestatie gezorgd in de Nederlandse Volleybal Bond, door in. 3 achtereenvolgends seizoenen 3 kampioen schappen te behalen, die door evenzovele promoties werden gevolgd! De promotie naar de districtsklasse III, de één na hoogste klasse, die de Ne- vobo kent, werd zaterdagavond in -iet gymnastieklokaal aan de Belftseveerweg een feit, toen Aggredior in de wedstrijd legen Nieuw Brünhi'ide in de vierde set met 1614 wist te zegevieren. Daarvoor was er een bijzonder spannende, maar door de vele toeschouwers bovenal sfeer volle wedstrijd te zien geweest, waarin belde ploegen momenten van zeer goed vol leybal lieten zien. In de eerste set ging het tot 1010 gelijk op, voordat Aggredior naar 1510 wist door te drukken. De twee de set werd vrij gemakkelijk met 15—9 gewonnen, maar in de derde set deed Nieuw Briinhilde een laatste poging om tot een beter resultaat te komen. Aggre dior raakte enigszins aangeslagen door volkomen verdiend via 159 de achter stand tot 21 te verkleinen. De derde set scheen Aggredior in een record tempo te gaan beslissen. Mar ja Visser bewees aan het net met uitstekende smashes, dat ze niet voor niets voor de nationale volleybal selectie is uitgenodigd terwijl Ada Polder man. eveneens vele punten scoorde. Aan service waren het Nelleke Roodenburg en Marja Essenveld, die er mede de oorziak van waren, dat een 13^-2 voorsprong kon worden opgebouwd. Maar merkwaardi gerwijs scheen een enorm offensief van Nieuw Brünhide nog een vijfde set nood zakelijk te gaan maken, want onder luide toejuichingen van hun supporters zagen ze kans om tot 1414 gelijk te komen. Af- gredior kon echter juist cp tijd het initia tief overnemen en toen de laatste service succesvol bleek te zijn kende enthou siasme geen grenzen meer. Na felicitaties van de streng leidende scheidsrechter, van het uiterst sportieve Nieusv-Brünhiïde en van de vele Aggrediorsupporters werd de ze promotie ïn besloten kring verder ge vierd. De enorme opmars van de Aggredior- dames begon in het seizoen 1959/60 toen met twee teams werd ingeschreven in de laagste (derde) klasse van de Nevobo af deling Rotterdam. Reeds in het eerste jaar bleek Aggredior succesvol, want nadat het in het begin één keer had verloren (van Juliana uit Schiedam) en één Keer gelijk had gespeeld (tegen het Rotterdamse RLVC) werden de overige 14 wedstrijden alle in winst omgezet. Het eerste kam pioenschap was een fejt! Het tweede jaar bleek Aggredior in de tweede klas tot nog groter dingen in staat. Want in het seizoen '60/'61 werden alle 16 gespeelde wedstrij den gewonnen, waarbij als bijzonderheid moet worden vermeld, dat in die 16 wed strijden slechts twee sets werden verloren. Dit jaar in de eerste klas behoorde Ag gredior van meet af aan met DRL (terug gekomen uit de overgangsklasse) en het Schïedamse SVC, tot de favorieten. Dat deze drie ploegen aan elkaar gewaagd wa ren bleek wel uit het feit, dat alle wedstrij den tussen hen in een gelijkspel eindig den, tot Aggredior in de tweede ontmoe ting tegen SVC met 30 wist te zegevie ren, waarmee het voor de derde achter eenvolgende keer kampioen werd. In de promotie competitie, waaraan door 7 ploegen werd deelgenomen werd al na enkele wedstrijden duidelijk, dal Aggredior zeer hoge ogen gooide. Na een enigszins gelukkige 3l overwinning op het Rotterdamse AMVJ-Smash werden achtereenvolgens het Haagse Syréna (met 3—1), TNO uit Delft (met 30), het Dordtse De Staart (met 3—1) pn Nieuw- Brünhilde <met 31) aan de zegekar ge bonden, waardoor de laatste wedstrijd te gen Jodan Boys uit Gouda niet eens meer gespeeld behoefde te worden! Van de 7 dames, die dit seizoen 20 suc cesvol zijn geweest, hebben er drie Mar ja Esseveld, Marrie Visser en Gerda Bok- ma alle kampioenschappen meege maakt, terwijl Ada Polderman en Gonnie Blacquère de laatste 2 kampioenschappen van de partij waren. Nelleke Roodenburg en Carla van der Lippen completeerden dit seizoen het Aggrediorteam. Het grootste compliment is zonder twijfel weggelegd voor trainer Jan de Heide, die de dames van het begin af aan met een bewonde- renswaardig enthousiasme heeft getraind: en in de wedstrijden als succesvol coach terzijde beeft gestaan. Met de uitslagen voor het eindexamen K.B.S. A op het Groen van Prinstetrer- lyceum is hi-er weer het einde gekomen aan de examenspanning. Ook deze uit slagen hadden een gunstig resultaat, want van de 25 kandidaten werd er slechts» één afgewezen. Na de toespraak tot de leer lingen, gecommitteerden, leraren en ociders ging de rector drs. H. J. Smit over tent het uitreiken van de diploma's en cijferlijsten, terwijl door het bestuur wederom voor elke leerling een kleine atlas van de- bijbel beschikbaar gesteld was. Tevens kregen de drie meisjes onder de gelukkige diplo- mahezltters bloemen van het bestuur. De geslaagden zijn: C. Bakker, J. Barls, mej. N. Bergsma, H. W. Bezemer, W. L. Buitelaar, mej, A. Clements, D. Dijks hoorn, P. L. Hofman, R. Klaasman, R. H. Kijne, C. van de Lugt, N. Moerman, A. A. Nicolaï, W. van ötteiioo, j. j, van Raven» zwaay, J. J. Renzen, A. van Rijn, T. Seip, P. L. Spits, L. W. Varoesieau, mej. W. van Veer, W, H. van de Waal, W, van de Windt, K. van de Zwant. Voor N. Moer man, die het hoogste resultaat voor Frans bereikte, was er een geschiedenis over de moderne Franse literatuur door de Franse ambassade beschikbaar gesteld. Op zaterdag 7 juli worden in het sport park De Vijfsluizen de Nederlandse Kam pioenschappen Reddïngszwemmen gehou den.De wedstrijden beginnen 's morgens om 10 uur en worden 's middags voortge zet om 14 uur. Het programma omvat *s morgens een opdrachtwedstrijd, waaraan deelgenomen wordt door pkregen bestaande uit 4 perso nen per brigade en een medische proef om de Meijerink cn Ritzerbeker. Voor 's mid dags staat er achtereenvolgens op het pro gramma: Boeiwerpen door twee dames en één heer per brigade: Onderwaterzwem- estafette <4 x 50 meter) door 1 dames- cn 1 herenploeg per brigade; 50 meter red- dingszwemmen en popduiken door twee dames en één heer per brigade; estafette met drenkeling: 200 meter vrije slag met hindernis en een demonstratie redden uit autoeabine door de Scbiedamse Reddings brigade. Verder zullen er door ïiverse de- monstratieplqegen 4 an verschillende bri gades demonstraties gegeven worden. De Schïedamse Reddingsbrigade zal die dag gastvrouvve zijn van alle brigades uit het land en tevens van verschillende autori teiten van de zwemwereld uit Schiedam en Vlaardingen. Dc gymnastiekvereniging Leontdas-DovL do zal zaterdagmiddag op het VFC-tex- rein een buitenuitvoering geven om 3 uur. Aan deze uitvoering zal een mars door de stad met begeleiding van het Tamboers- cn Pijperskorps ..De Pijpers" en ,J)e jonge Pijpers" voorafgaan. Om twee uur wordt gensslraat vanaf de turnzaal aan de Huy- genstraat en gelopen via de volgende rou te. naar het VFC-terrein. Huygensstraal- van de DrifJstraat-Cronjéstraat-Gedemp- te B ie rsloo t-Delf ts eveerw eg-lan gs molen Voorstraat-Rozenlaan-Anth. Knottenbeltsm- gel-Plein HWO-Rotterdamseweg-van Hogen» dorplaan- Van Linden van de Heuvelsin- ge l-VFC-ter re In. De bestuurder van een personenauto, die deze auto dinsdagnacht even op de Oost- havenkade had gezet, niet op de handrem en met een draaiende motor, zag toen hij terugkwam van een automaat, dat zijn auto in de Oude Haven was verdwenen. Met een takelwagon moest de auto op het droge •worden, gebracht. Bij de zondag j.l. gehouden regionale atletiekwedstrijden, welke georganiseerd werden door de Bataven, werden door For tuna de volgende resultaten behaald. Het nummer 100 M dames klasse C werd een overwinning van onze atlete Mej. S. Schrijvershof in dc zeer goede tijd van 13.4 sec.: op het nummer hoog springen dames klasse B legde zij met een sprong van 1.42 M beslag op dc twee de prijs. Bij de dames 100 M klasse D wisten alle drie Fortuna-dames door te dringen naar de finale. Mej. T. Sloot wist als éérste de finish te bereiken in de tijd van 34 sec., mej. T. Struys werd tweede in 14,2 sec. en Mej. J. v. d, Struys plaatste zich vierde, haar tijd was 34.3 sec. Het hoogspringen leverde voor mevr. L. Dekker-Buitelaar een éérste prijs op met een stand van 1.25 M. Door onze dames werd ook nog aan de estafette 4 x 100 M deelgenomen, zij ein digden als derde, maar verbeterden het oude clubrecord jan 55.8 met één sec. (nieuwe record 54.3 sec.) Bij de jongens klasse C werden in twee series op tijd de 600 M gelopen. Hierin wist onze jeugdige atleet Peter Spek tweede te worden in een tijd van 1.34.4 sec.; tevens nam hij deel aan het vérspr'm- gen en werd met een goede sprong van 5.59 m tweede. Leen Spek, broer van Peter, kwaiyi uit in de tweede serie en werd derde met een tijd van 1.46.8 sec. Bij de 800 M iongens klasse A werd een felle strijd gestreden waaraan voor Fortuna deelnam D. v. d. Meer; hij wist als vierde te eindigen in een tijd van 2.08.5 sec. Praairapport van hedenmorgen: VI 70 7 kantjes: VL 79 1 kantje; 7(1 ®5 thuis varend; VL 114 3 kantjes; VL lr'2 1 kantje; VL 190 1 kantje; VL 197 4 kantjes; VL 199 5 kantjes, Visserijbericlit ïjmuiden De aanvoer van kisten vts in TTmuiden was woensdag 500 schelvis, 400 wijting, 210 gul en kabeljauw, 10 koolvis,'lil haring, 235 kleine haring, 40 taters, 1750 makreel, 300 schol, 15 tarbot, 50 haai, 20 wolf, 160 diversen 755 stuks kabeljauw, 17000 kg tong. De prijzen, waren: per kg-, heilbot 3.70— 2 50, tarbot 3.70—3.40, tong f 4 40—2.90; per 125 kg, kabeljauw 11292, koolvis 112—100, leng f 92—86, wolf 90—84, witte koolvis 136—328; per 50 kg, gul f 5622, koolvis 37—31, toters 38.40—11, haring 54—39, makreel 19.30—11, schar f 37—35, ham 86112, poon 22—16. bot f 15—26, schol 60—30, schelvis 50—27, wijting 36—IC, tatrbot 18078, rode poon 44—19, tongschar 70—106. wolf ƒ42—38; haai ƒ18 —16 per 40 kg; regels kabeljauw f316—48. vleet F18035; kreeft 20—15 per stuk; haal 226 per stuk. VEILINGBERICHTEN ST.ANNALAND, 3 juli. Doré: blok I gew. 57,16—57.67, blok II 47,50—55,69. drie lingen 42,89—43,10, kriel 35,54—36,36. Eerste lingen: gew. blok I 53,10—83.50, drielingen 40.99; alles per 100 kg; aanvoer 3500 kisten. OUDENBQSCH, 3 juli. Consumptie aardbeien. 66—150, afw. 59, fabrie-ks singa I 1.491,48, singa XI 1.42; macheraux 1.36; div. 1,26, afw. 68; boepeen 20; grote aardappe len 4Ö48, kriel 36—48. BERGEN OP ZOOM. 3 juli. - Aardbeien 59—152; Kersen 139—148; Aardbeien In dustrie: Senge Sengana 141; Mac Lesaus 123. Fijnaart 3 juli: Eerstelingen kriel 37— drielingen 4015, grote 51—58, De voltooiing van hot eerste gedeelte van de Westwijk zal weer verder zijn, wan neer het Apostolisch Genootschap zondag haar plaats van samenkomst m gebruik genomen heeft. Nadat namelijk de bouw van dc winkelgalerij aan de Flo ris do Vut- delaan beëindigd is door de ingebruikstel ling van het bijkantoor van do P.T.T. »al hiermede wederom een bouwproject, zij het van heel andere aard. klaar zijn, I11 verband mei de tijd van het jaar, kon men pr geen heesters en planten om heen plaat sen. maar wanneer het terrein rondom dit gebouw hiermee beplant is, /nl het ge bouw ongetwijfeld bijdragen ter verfraai ing van het hele aanzien, van de wijk. Het gebouw op zich, een ontwerp "an archi tect van Arkel uit Wccsp, biedt zelf al een bijzonder vriendelijk aanzien en de groen- aanleg zal dit alleen maar kunnen verho gen. De ingebruikname mag dan voor oe buurt een verfraaiing zijn, voor de onge veer 225 leden van hel genootschap zal het meer betekenen. Jarenlang hebben zij namelijk al te kam pen met plaatsgebrek in hun vorige plaats van samenkomst, een voormalig café aan de Broekweg. waar zij 25 jaar lang ge huisvest zijn geweest. Deze toestand zou ongetwijfeld nog langer geduurd hebben, wanneer de leden niet besloten hadden zelf actief te helpen bij de toisï ir.dkoming van het gebouw. Door de krappe arbeids markt zou het aanzienlijk areel langer ge duurd hebben, \-oordat de bouwvergunning verkregen zou zijn. fc en oplossing hiervoor was echter, het gebouw in eigen beheer te bouwen en, hoewel de Gebr. Hamers uit Eussum het werk officieel aangenomen hadden, zelf voor arbeidskrachten te zoi- gen. 0 Leden van het Apostolisch Genoot schap aan het werk bij hun gebouw. VanzeUsprekend moest men voor de bezigheden, waar vakkennis voor vereist was vakmensen aantrekken, zoals bijvoor beeld het heien en metselen. Dit waren echter ook voornamelijk leden van het Ge nootschap. die hier een Betaalde functie vonden en overdag werkten. In de avondu ren werden zij echter geassisteerd door ge meenteleden die hun vrije tijd doorbrach ten met het helpen bij de bouw.. Zowel vakmensen als ongeschoolden hebben hier avond aan avond gewerkt naar vermogen en. gaven hun tijd geheel gratis voor het verwerkelijken van hun doel: het hebben van een eigen gebouw. Toen het buiten werk eenmaal klaar was, kwam het ver zorgen van het interieur en ook dit is helemaal werk van eigen mensen. Alleen de banken en de verhoging met het spreek gestoelte zijn gemaakt bij de firma Wemer in Bussum. maar de rest ie allemaal „doe het zelf werk". De eerste paal voor het gebouw ging op 5 december 1960 de grond in. In de eerste week van september 1961 werd het hoog ste punt bereikt en op 8 juli zal de hoofd bestuurder van het Genootschap het ge bouw overdragen aan de voorganger, de heer J, C. Ouwens. Na deze overdracht 7al alleen nog de keider ingerient moeten worden als knutseh-uimte voor de jeugd, waar zij niet alleen zal leren zelf iets te maken, maar ook 'ets voor de medemens te maken. Naast het hoofdgeouuw, dat in totaal 270 zitplaatsen telt, zijn er ook nog diverse bijgebouwtjes, die dienst zullen doen voor jeugdwerk onder andere Cate chisatie. Wie het Nieuwsblad leest weet van alles het meest in goed lopende wijk. Rand of centrum Vlaardingen Gehuwde vrouwen eerste f500.— belastingvrij. Rotterdamsch Nieuwsblad N.V., Bijkantoor Vlaar- kade. U wordt verwacht tussen 70 en 12 uur of dingen. Smalle Havenstraat 1. hoek Westhaven- 14 cn 17 uur, telefoon 3229 voor nadere inlichtingen

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1962 | | pagina 1