ROTTERDAM MAD Plaats van service-station ondervond bezwaren Vlaardingse Raad benoemde inspecteur voor het onderwijs Parkeerruimte bi] Fortunacomplex Behandeling van subsidienota verliep zonder strubbelingen Vandaag eerste horecabedrijf in Westwijk geopend Autorijles: RIJSCHOOL „0KE" Onze EXCELSIOR WASMACHINE RAAD VAN VLAARDINGEN Films Koninklijk Huis matig bezocht Jeugd-agenda Hariiigvangstberlchlen Burgerlijke Stand Dame met hond bracht humor Museiimtocht Jeugdvakantieweken vormde geslaagd evenement hi - Luister bijgezet door echtpaar Heusdens Distinctie Schietwedstrijden voor de jeugd Cadeaus voor 70.000sle prdiohuis v.D. BEND f145 WASMACHMESPECfALIST FA. A. KÜCHLER Burgerlijke Stand Agenda Hoofdagentschap en Redactie: VLAARDINGEN, Sm. Havenstraat 1 - Tel. 3229 Na 17.30 tot 19.30 oni. Tel. 2958 Redactie: Tel. 5453 VLAARDINGEN KLACHTEN OVER BEZORGING 17.30 TOT 19.30 UUR: TELEFOON 6637 INSULINDESINGEL 33 Eén der agendapunten van de gister avond gehouden raadsvergadering vas het al of niet verhuren van een stuk grond aan de Anthony Knottenbeltsingel aan de ES SO Nederland N.V. om lüer een ser. vice-station op te plaatsen. Reeds in 1957 had de Raad een \*oorsteI aangenomen om een perceel grond op deze plaats aan bo vengenoemde maatschappij te verhuren, maar toen waren er bezwaren binnenge komen van de Welstandscommissie, Yer- keerscommissie, de supervisor van de ge meente, terwijl er nu van ruim vijftig buurtbewoners eveneens bezwaren binnen gekomen waren» na het ontvangen van een schrQven op grond van de hinderwet. Het verschil met het voorstel van 1957 bestond hierin, dat de inrichting verder van de hulzen af komt te liggen en meer naar de achtergelegen speeltuin toe. Voor dit voor stel toonde de Raad echter weinig sympa thie. De beer Van der Veen had allereerst be zwaren, dat het Raadsbesluit van 1957 niet Uitgevoerd is. Hij dacht daarom, dat de zaak van de baan was en vond, dat er vol doende gelegenheid in de omgeving is, om benzine te tanken. Ook vond hij de voor gestelde huurprys van 1,50 per m2 te laag, want op deze wijze krijgt de Esso voor ƒ1000,een prachtige gelegenheid voor een station. De heer van der Drift noemde als bezwaren vooral het achteruit gaan van de recreatieve kwaliteit van de buurt. De financiële voordelen zijn gering en het station is niet nodig. Daarom achtte hij de belangen van de bewoners in de omgeving van meer belang, dan de pacht- opbrengst. Ook de heer Dorsman toonde weinig enthousiasme, al vond hij het vervelend, dat de Raad reeds in 1957 een voorstel van ongeveer dezelfde strekking had goed gekeurd en het daarom nu moeilijk 2ou zijn, dit ongedaan te maken. Ook de heren De Jonge en Van de Schee verklaarden zich tegen. Wethouder T. de Bruyn wees erop, dat er reeds sinds 1951 besprekingen gaande zyn met de Esso, In 1957 werd de plaats aangewezen en het door de raad aangeno men voorstel werd goedgekeurd door Ge deputeerde Staten. Omdat er toen veel be zwaren binnengekomen zijn, is het Raads besluit nooit uitgevoerd. In de afgelopen vijf jaar is er wel steeds onderhandeld, zo dat bet besluit niet in de vergeethoek raakte. Hij toonde uitvoerig aan, dat er in de komende jaren veel zal veranderen in deze omgeving. De rustige weg, die het tot nu toe was, zal veranderen. Het Plein 1940 gaat als zodanig verdwijnen. En de Ant. Knottenbeltsinge 1 met in het verlengde de Burg. Verkadesingel wordt in de toekomst de uitvalsweg naar Rijksweg 20. Beide straten zullen dus drukke verkeerswegen worden en een service-station zou dan ook op zyn plaats zijn. Hier voegde hij de waarschuwing aan toe, dat de Raad nog zit met het in 1957 genomen besluit, wat voor de bewoners meer ongemakken geeft. Door dit raadsbesluit heeft de Overheid dus werkelijke verplichtingen tegenover de betrokken firma. Als de Raad het voorstel van B. en W. zou aanvaarden, moet er een nieuw voor stel tot wijziging van het uitbreidingsplan komen en hiertegen kunnen dan weer be zwaren ingebracht worden. De belangen van de bewoners gaan dan meespreken, maar de wethouder vroeg zich wei af, of de Raad als overheid het voorstel van 1957 zonder meer kan intrekken. Geenszins overtuigd door dit betoog, kwam de heer van der Veen met het voor stel, om dit voorstel van B. en W, aan te houden en opnieuw besprekingen te voe ren met de Esso. Hij 2ou het niet zo erg vinden, als er alleen maar een paar ben zinepompen op deze plaats zouden komen. De heer Van der Drift bracht het idee, om het voorstel van 1957 geheel in te trekken, maar dit werd ontraden door de burgemeester. Tot slot werd een voorstel van de heer Van de Veen met algemene stemmen aan genomen, waarbij B. en W. verzocht wer den het voorstel aan te houden en nog eens besprekingen met de Esso te voeren, om tot een oplossing te komen. In een volgende vergadering zullen B. en W. dan met een. nieuw voorstel komen. ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD VRIJDAG 3 AUGUSTUS 1962 Gemeente person eel Op 20 augustus a.s. zal de heer H. Molen dijk in dienst treden by het bedrijf ge meentewerken als bediende in de opslag plaats. Met ingang van 27 augustus a,s. is op eigen verzoek eervol ontslag verleend aan mevr. R. J. van Os-Kolthof, hoofdleidster in tijdelijke dienst aan de openbare kleu terschool „De Klaproos", alhier- Met ingang van 1 oktober is op eigen verzoek eervol ontslag verleend aan mej. J. A. J, van Soolingen, leidster in vaste dienst aan de openbare kleuterschool „De Korenbloem", alhier. Visserijbericht Uitluiden De aanvoer van kisten vis in IJmuiden was vrijdag 575 schelvis. 280 wijting, 260 gul en kabeljauw, 12 koolvis, 660 haring, 200 toters, 1420 makreel. 900 schol, 20 tar bot, 380 varia, 950 sLuks kabeljauw, 40.000 kg tong. De prijzen in guldens waren: per kg. zalm 3; heilbot 4.40—3.20; tarbot 4.30—3.50; tong 4.302.20; per 125 kg. kabeljauw 114 —86; per 50 kg, gul 38—8; hanng 23—20; makreel 1612; radio 8: schar 2615; poon 10; bot 87; schol 378; schelvis 3110; wijting 17—8; tarbot 17052; tongschar 72—60; rode poon 36—8; griet 60—45; pil. ehards 19—18,60; haai 12; pieterman 61—54; regels kabeljauw 1065o. A' De tien voorstellingen in de Stadsgehoor zaal met reportages over het zilveren hu welijksfeest van het koninklijk paar en het bezoek aan Wenen, zyn door 8QQ mensen bezocht. Jammer dat niet meer Vlaardin- gers gebruik hebben gemaakt van de mo gelijkheid om deze gebeurtenissen inkleur te zien. "Wel waren de bezoekers vooral kinderen, zodat veel Vlaardingse jongens en meisjes toch een paar prettige Uren gehad hebben: Vrijdag 3 augustus. 20 uur; Stadsgehoorzaal, Amateurfestival. Zaterdag 4 augustus. 10 uur: Groot hen gelconcours in de Vijvers van Park 't Nieuwelant. 15 uur: Groot amateur-drumband-concours. Vertrek bij het terrein van de brandweerkazerne aan de Hoflaan. 20 uur; Stadsgehoorzaal. Een hoogst amu sante vakantiefilm met de litel „Doctor in the House (Dokter wor den is niet moeilijk). Fraairapport van hedenmorgen: VL 197 thuisvarend. De rest weinig vangst MARKTBERICHTEN. Hedenmorgen werd aan het afslaglokaal in Via afdingen betaald voor: vleetharing klein 88 100, Idem groot 83 89; trawlharing klein 100 - 120, Idem groot 75 84, makreel 39,50 per kantje. Aanvoer van heden morgen: VL 7, 17 last. GEBOREN: Jaapje d.v. L. Verhagen en J. S. van Willigen, Eramostraat 53. Hoyle Alexander z.v. J. R. Veder en A. B. Akkers- dijk, Mereïlaan 100. Maria Heiene d.v. M. Muis. Floreslaan 36. GETROUWD: Dirk van Toor, oud 27 jr. en Maria Johanna Lussing 28 jaar. In april 1961 'besloot de Raad om een gemeentelijke Inspecteur by het onderwijs aan te stellen en eerst nu kwam er een voordracht met twee sollicitanten. Enkele raadsleden spraken er hun teleurstelling over uit, dat dit zolang had geduurd, De heer Dubbeldam sprak van een niet actie- ve-onderwyspolltiek. Blaar wethouder van Minnen zette uiteen, dat er juist vorig jaar een reorganisatie was geweest bij de af deling onderwijs. Bovendien waren voor deze functie ruim 50 sollicitanten. Hieruit hebben B. en W. een keuze gemaakt tot er 3 over bleven. Nr. 1 van de voordracht is de heer Baan uit Utrecht, en in ant woord op de gestelde vragen antwoordde de wethouder, dat deze akkoord zal gaan met een hem aangeboden woning. Over twee of drie maanden zal hij in dienst tre den. Bij stemming bleek, dat de heer Baan met op één na algemene stemmen was be noemd. Moeilijk had ook wethouder ."Weststrate het bij zijn aan de raad aangeboden over zicht omtrent de stand van zaken bij de bouw van het ziekenhuis. Twee der leden van de commissie voor Volksgezondheid, mevr. van Duyn-Spruit en de heer Ver meer spraken er hun teleurstelling over uit, dat de wethouder in de betrokken commissie geen enkele mededeling om trent de stand van zaken had gedaan en nu wel het overzicht aan de raad gegeven had, als ingekomen stuk. De burgemeestei bemiddelde hierin en de wethouder zegde de commissieleden toe, hen gaarne alle gewenste inlichtingen te geven bij een commissievergadering. In antwoord op de gestelde vragen doel de wethouder Weststrate mee, dat bij de plaatsing van het vrouwelijk personeel in een hogere groep, dan waarin zij thans geplaatst zijn, tot gevolg zal hebben, dat zij met terugwerkende kracht zullen wor den uitbetaald met de hogere loongxoep als basis. Ook zal onderzocht worden, of er mogelijk personen, zijn, die onlangs de gemeentedienst hebben verlaten en in aan merking komen voor een uitkering ineens. De heren van de Berg en Vermeer hadden overigens lof voor de wijze, waarop de gelijke betaling van vrouwelijke en man nelijke personeelsleden in onze gemeente geregeld is. Bij het voorstel tot het aanleggen van een parkeerplaats nabij het Fortunacom plex aan de Floreslaan zei de heer Ver meer, van mening te zijn, dat hier de kwestie Fortuna een grote rol heeft ge speeld. Hij vond parkeerplaatsen op ande re plaatsen in de stad nog urgenter. Hij had liever gezien, dat er meerdere par keerplaatsen op andere plaatsen in de stad geprojecteerd waren. Hij dacht zelfs aan een voorstel om alle auto's in de omgeving naar het voormalige Feestterrein te ver wijzen. In antwoord hierop antwoordde de bur gemeester, dat er steeds meer aandacht besteed wordt aan de parkeerplaatsen. Reeds lang is er al gedacht aan een par keergelegenheid bij Fortuna, want de po- Dfe onlangs door B. cn \V. ingediende nota. omtrent richtlijnen bij het verlenen van subsidies, ontmoette vee! instemming en sympathie bij de Raad. Woordvoerders van alle fracties brachten dank aan het college voor deze heldere uiteenzetting. In deze nota geven B. en W. te kennen, dat aij geen bezwaren meer zouden hebben tegen het toekennen van een erkennings- subsidie aan de organisaties, die Militaire tehuizen exploiteren, namelijk van Protes tants Christelijke, RJL en Humanistische Tehuizen. Zoals bekend is hiervoor door een steeds groeiend aantal leden voor ge ijverd. Nu kwam dan ook uit de raad het voorste] om vanaf 1 januari 1862 aan ge noemde verenigingen een subsidie groot ^XOO,te verlenen. B. cn W. namen dit voorstel over en hoew el de heer Van Mun ster te kennen had gegeven, dat de fractie van de PvdA er minder enthousiast over was, werd het voorstel z.b-s. aanvaard. Verschillende leden spraken er hun vol doening over uit, dat B. en W. in hun nota zich op het standpunt hadden gesteld, dat voor de jeugd3port en voor de georgani seerde jeugdorganisaties eveneens een sub sidieregeling moest komen. Welh. West strate zegde toe, dat dit bij afzonderlijk voorstel zou geschieden, Hij stond overi gens op het standpunt, dat een subsidie verlening naar vaste maatstaven, de beste wijze van subsidiëring was, De heer Van Viegen had de suggestie geopperd, om bijvoorbeeld gymnastiek zalen en sportvelden aan de verenigingen te verhuren tegen kostprijs en deze meer dere prijzen terug te geven in de vorm van subsidie. De wethouder antwoordde, dat op deze wijze het subsidiebedrag van ruim 4 ton. dat thans wordt verstrekt, door deze zogenaamde sluimerende sub sidie nog belangrijk verhoogd zou worden Thans is de huur voor zalen nauwelijks voldoende cm hiervan verwarming en ver lichting te betalen. Op zich is deze vorm wel aantrekkelijk, maar administratief ge zien is het veel omslachtiger, zodat hij hiertegen nogal bezwaren nad. De nota is voorts niet uitputtend; komen er nieuwe activiteiten op een of andere wijze, dan kunnen deze eveneens voor subsidie in aanmerking komen. De gehele nota werd z.h.s. aangenomen met dank voor de samen stellers. litie heeft hier altijd de handerf vol. Op dit nieuwe terrein kunnen naar schatting 160 auto's worden geparkeerd, terwijl er mogelijkheid is, dit terrein uit te breiden. Als de aan te leggen Marathonweg gereed is, kan men ook van deze weg gebruik maken voor parkeren. Dan kunnen de groenstroken, die thans herhaaldelijk ge bruikt worden gespaard blijven. Bij het voorstel van B. en W. een cre- diet beschikbaar te stellen voor het ver beteren van het hoofdveld van de voet balvereniging Fortuna vroeg de heer van Viegen meer controle te houden van de zijde der gemeente, in welke staat de ver huurde terreinen verkeren. Bij contract moet warden vastgesteld, wie de onder houdsplicht heeft. Na een gebruik van 10 jaar is dit niet meer te controleren. Ook moet er worden toegezien, dat de terrei nen niet meer worden „overspeeld". Dat is dan de schuld van de gemeente, aldus de heer v. Munster. Als er niet genoeg terrei nen zijn, moet een ander terrein te inten sief bespeeld worden. Hiertegen kwam wethouder van Minnen heftig in verweer. Hij verwierp de gedachte, dat dan direct de gemeente de schuld maar zou hebben. Hij zei, dat Fortuna pas nu gekomen was met het feit, dat zij nog een terrein nodig had. Men was nu begonnen de andere terreinen wat te verleggen, zodat er een afzonderlijk oefenterrein zou komen. De humor kwam naar voren bij de be handeling van een der laatste agendapun ten, te weten het voorstel van B. en W. om een krediet, groot f. 11.000,-— beschikbaar te stellen voor de aankoop van een beeld, voorstellende een winkelende dame met hond. Dit beeld zal geplaatst worden op het Liesveld. De heer Niemandsverdriet vond een bedrag van f. 11.000,te hoog voor deze symbolische dame, waar hij geen proporties aan kon ontdekken: men hoefde slechts naar de hals te kijken. Spreker zou het niet prettig vinden met een dergelijke dame in natura op te moeten trekken. En toen de heer Vermeer informeerde naar de levertijd van deze dame, antwoordde wethouder de Bruyn. wel begrijpend, dat de raad weer zou gaan lachen, dat de le vertijd negen maanden bedroeg. Hij zei voorts, dat over smaak bij kunst moeilijk viel te redetwisten en het voorstel werd dan ook met slechts de stem van de heer Niemandsverdriet tegen, door de raad aan vaard. 9 Een gedeelte der groepen by de start bij het Kolpabad. 9 De vier wandelaartjes bjj Jolanda met haar xnaeder en hun cadeaus. De opening van café Westwijk betekent een grote mijlpaal in het leven van de heer en mevrouw Bravenboer. Een mijlpaal, waaraan grote luister is bijgezet door de burgemeester van Vlaardingen cn zijn echtgenote. Ais alles volgens het protocol Is verlopen, dan heeft mevrouw Th. A. Heusdens-Mansholt vanmiddag het lint doorgeknipt, gespannen tussen de zaal en de caféruimte, waarvoor haar de schaar op een feestelijk versierd presenteerblaadje door mevrouw Bravenboer werd overhan digd en dan heeft vervolgens burgemeester mr. J. Heusdens op uitnodiging van de heer A. Bravenboer het eerste glas bier getapt en geconsumeerd als officiële ope ningshandeling. Uit het feit, dat de burgemeester gevolg heeft gegeven aan de invitatie, moge wor den afgeleid, dat onze eerste burger de opening van dit horecabedrijf als een be langrijke voorziening in Vlaardïngs nieuw ste stadswijk ziet. Een voorziening voor de winkelende huismoeders als verpozings gelegenheid; voor de Westwijkbewoners, die een partijtje willen biljarten of van een gezellig praatje aan de bar of de stam tafel houden, waar zij zich ook in de ver schillende kranten en tijdschriften kunnen verdiepen: voor de Westwijkbewoners, die de zaal willen benutten voor het houden van recepties, bruiloften, vergaderingen en de diverse verenigingsactiviteiten alsmede voor de mensen, wier werk op de weg ligt. Het interieur ademt een distinctie, die wel hemelsbreed verschilt met wat in de volksmond onder een „kroeg* "wordt ver staan. De heer Bravenboer heeft kosten noch moeite gespaard om van zijn zaak een verpozingsgelegenheid te maken, waar iedereen kan komen en zich fchuis voelt Aan alle onderdelen van het interieur i« de grootst mogelijke zorg besteed om een gezellige en beschaafde sfeer »e schepper», die zowel modern als warm is. De gezellige zitjes met gerieflijke stoelen bieden in dc caféruimte plaats voor 44 personen cn dn» in de zaal voor 48. De kostbare inrichting zou doen verwachten, dat de consumptie prijzen behoorlijk gepeperd zijn. Het tegen deel is waar. De heer Bravenboer heeft 3<» klas prijzen ingevoerd, wat betekent, dal men voor een kop koffie 0.35betaalt. voor een potje thee ƒ0.50, voor de diverse limo nades 0,40-/6,50, voor een gi'oot glas bier ƒ0,45, voor een jonge cn oude klar*» resp. ƒ0,45 en ƒ0,50, om maar enkele voor boel den te noemen. Zijn doel is: een druk beklante zaak. Dat de kwaliteit van zün produkten. niets te wensen overlaat, daar van hebben we ons gistermiddag kunnen overtuigen, alsmede dat dc heer Braven boer een voortreffelijk gastheer is. Zijn modern bedrijfspand beslaat een oppervlakte van 250 vierk. meter en bevat voorts het nieuwste Wilhelminabiljart. waarvan een van onze collega's getuigde dat het loopt als een trein; een bijzonder grote magazijnruimte, waarbij rekening is gehouden met dc opberging van de terras- meubels. die volgend voorjaar buiten zullen prijken; een hypermoderne bier- koelruimtp met drie aansluitingen en met een constante temperatuur van 8 graden cn een ook al opvaltend grote koelkast, waar een temperatuur van 4 a 5 graden wordt onderhouden. De inrichting van de toiletten is in volkomen overeenstemming met die van de publieke ruimte. Kortom, café Westwijk voorziet in een behoefte waar de Westwijkbe weners al jarenlang naar hebben uitgezien. Het is het eerste horecabedrijf in Vlaardings nieuwste stads wijk. die binnen afzienbare tijd 20.000 be woners zal tellen. Ook dit jaar heeft de schietvereniging „Wilhelmina" weer schietwedstrijden voor jongens en meisjes van 12 tot 18 jaar ge organiseerd. Vanavond zijn van 7 tot 10 uur de laatste wedstrijden. De uitslagen van deze wedstrijden tot en met dinsdag 31 juli zijn: 1. P. J. Witzenburg 104 pnt; 2. P, Maat 104 pnt, 3. L. Dumont 102 pnt, 4. J. H. Ekelenburg. 5. F. Hoogland, 8. A. J. Janson, 7. J. A. van de Schaft, 8. B. Tam boer, 9. W. Keyzer, 10. T. Maat, 11 F. Voge laar, 12. B. Vollering, 13. M. van Delft, 14. J. Quakkelstein. 15. J. van Bodegom, 16. P. van Zeventer, 17. D. Penning, 18, H. Beze- mer, 19. V. Barendrecht, 20. H, van den Berg. 21W. Schouten. 22. F. Jansen, 23. J. C. Vogelaar, 24. Johan Bakker, 25. K. van Dijk. Zaterdagmiddag 4 augustus a.s. zullen van 36 uur de slotwedstrijden worden ge houden, waarna de prijsuitreiking plaats vindt. CENTRAAL AUTOMOBIELBEDRIJF El GEN RAAM N.V. OIRK OS DtPDfclAAN IS VUAPO INGEN Uw le rijles GRATIS in Austin Seven BMW 700 IS of Ope! Rekord '62 v. Hogendorpl. 177 D Tel. 01898-6918 Vlaardinffs' driekleur wapperde gister middag vrolyh in top voor het woonhuis van Jolanda Verheijke, de 70.000ste in woonster van Vlaardingen, om aan alle deelnemers van de Museummars toch maar goed te laten zien, waar zü woonde. Vier deelnemerljes mochten echter zelf (le baby zien en namens de achth' derd vijftig andere jon gem. en meisjes, die gisteren door een groot gedeelte van Vlaardingen liepen, cadeaus aanbieden. Theo van der Velden (8), Mari Schenkel (11), Frannie Voordhnek (12) en Lia de Jong (1D) waren de gelukkigen, die liet huls binnen moch ten, om een taart, een bos bloemen en een cadeautje voor Jolanda aan haar moeder persoonlijk ie geven. Als dank biervoor kregen zü beschuit met muisjes, maar moesten daarna weer snel op pad, om ook d-S 13 km lange tocht tc gaan volbrengen. Deze huldeblijk aan Jolanda vormde een •mderdeel van de bijzonder goed geslaagde Museummars van het comité Jeugd vakantieweken. Onder prachtig wandel weer trok dc stoet daarna verder door Vlaardingen. Omdat de toeht vooral in het teken stond van het pas geopende Museum voor de Nederlandse Zeevisserij, voerde hij ook hierlangs. Met een pittig muziekje werden de kinderen hier ont vangen. gadegeslagen door de voorzitter ven het Comité, wethouder H. K. van Minnen, die met de dames van het Va- kan tl ecomité op het bordes van het mu seum stond. Na op het groot Visserijplein ys gegeten te hebben, liepen de wandelaars weer ver der. nu voorafgegaan door de H.K, Gidsen- drumband. Bij de finish aan bet Kolpabad kon elk kind zijn beloning, een fraai me daille met een afbeelding van het Visserij museum en een lint in de rood-gcel-blauwe kleuren in ontvangst nemen. Door het onverwacht grote aantal deelnemers waren er jammer genoeg niet genoeg medailles, maar eind volgende week. kunnen de jon gens en meisjes, die nog geen medaille hebben op vertoon van hun aangestreept deelnemerskaartje op het vakantiebureau hun beloning in ontvangst nemen. Ook de diverse wandelbockjes kunnen hier afge haald worden. Dnt deze toeht een groot succes gewor den is. dankt men niet alleen aan de lei ders. waaronder verschillende huismoeders, maar ook aan de politie, die de gehele tocht begeleidde en zorgde, dat er geen verkeersopstoppingen ontstonden. Ari):<>rie*ti0 i RADI» - - f fclfcViM* wubdtêett, VI Assort, ceh 55 liter inhoud. Met tijdschakelaar Korting f 175.— f 30.— Met één jaar garantie. 14 dagen gratis op proef. Markt 39 - Vlaardingen - Telefoon 3632 Ondertrouwd: Johannes van dar Leaden 26 jaar van Beethovensingel 5 en Maria Cornelia van der Waal 20 jaar Emaus 2G Tleleman Rodenburg 27 jaar Nassau- laan 19 en Maria Johanna van der Bor den 20 jaar Celebesstraat 27. Franpois Sparreboom 63 jaar van Bleiswqkstraal 58a en Johanna PhiJomina Moermond 47 jaar v, Blciswijkstraat 58a, Adrianus de Ligt 27 jaar P. K, Drossaartstraat 18 en Adriana Oranje 24 jaar Schiedam Nieuwe Haven la, Pleun van de Merwe 22 jaar van Riebeeckstraat C en Geertje Sneek 21 jaar Madoerastraat 40. Pieter Adrianus Janson 23 jaar Vondelsiraat 29 er» Jacoba Wilhelmina Stam 21 jaar Klap roosstraat 16b, Le onder t Los 23 jaar Schiedam Rotterdamsedijk 42c cn Hin- derktje Anna Sloots 24 jaar Parkweg 90- Sijbi^en Bakker 2S jaar Vondelstraat 30 en Pctrnnella van Veen 21 jaar Johannes Poststraat 61. Cornells Scheepen 24 jaar Rozenburg Staaldiepsedijk 2 en bophia Maria van Dijk 21 jaar P-. K. Dros- saartstraat 142. Jonnus van Batavia 66 jaar Nachtegaal laan 23 en Trijntie HermL na Krap 49 jaar Amstelveen Amsferdam- seweg 411 I. Martinus Adrianus van Ree- nen 29 jaar Roemer Visserstraat 37 en Hclga Magdalena Wilke 23 jaar Rltclïl- hausen Jakobstraat 36. Gehuwd: Wouter van Haften 24 jaar cn Aoriana Franoisca Naujoks IS jaar. Geboren: Annemaric Carolien, d.v J C Rienks en R. Veeneman Liesveld 34 De borah, d-v. J van den Heuvel en A D den Ouden Dwarssteeg 10. Petra Jacoba, d.v. P Smid en J Leegwater Markgraaf- straal is. Yvonne Désirée, d.v. Al Roo- denburg en A M van Mui jen Stations straat 51/3. Catharina Christina, d.v. N. Gog en M M Oprei Rozenlaan 71. Catha rine Huberdina, d.v. W. de Kok en E- van der Lugt Huijgensstraat 69b. Overleden: Maatje Saarloos 64 iaat wed. van L. Vons 2e Ant Duijkstraac ld. Jo hannes Jonkman oud 76 jaar ecïilg, van M. ten Zijthoff Hogeveen Kerkstraat S3. VRIJDAG Luxor Theater, 20.00 mu; Operatie vuurge vecht (14 jr). APOTHEEK Geopend: Apotheek A. Bot. Eilïttonlaan tel. 4728.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1962 | | pagina 3