ROTTERDAM NIEUWSBLAD WOENSDAG KLAHIli L OPENING WERKSPOOR Blik achter de schermen van het RBC -succes schakelde titelhouder van Eijk definitief uit Slotavoncl Van Duijl-Hekman Eppo Hekman Joh Wim Kan deed Herexamen in de Stadsgehoorzaal ENCK-spoorwegovergang gemoderniseerd Darneskapsaifln Henk v.d. Bosch Dameskapsalon Henk v.d. Bosch Wegwijzer voor Fortunaherstel Waarom 4-2-4 werd ingevoerd 26.- j De ank waar li feet vaor 'f Kiezen feefei.. ALS DE BRANDING! ALLEEN MAAR DOELTREFFEND Agenda Oranje Nassau leed 53 nedei'iaag Van Eijk-drama Vertrek van Majoor Kooïstra Burgerlijke stand Twee Vlaardingers 5e klas-kampioen Nieuwe klanten UI voor Een schoonheidssalon Gonsir.-bankwerkers Machine-bankwerkers e Montagewerkers Pijpfitters/ G.¥.-menieurs o Instr. pijpfitters 9 Electriseh lassers versnelde opleiding fot pijpfïtter 1 Hoofdagentschap en Redactie: VLAARDINGEN, Sm. Havenstraat 1 Tol. 3229 S& Redactie: Tel. 5453 TtOTTEïtDAMSCH NIEUWSBLAD -- DIASDAG 30 OKTOBEI VLAARDINGEN KLACHTEN OVER BEZORGING 17.30 TOT 19.30 UUR: TELEFOON 6637 INSULINDESINGEL 33 De- verbluffend goede uitvoering van be' 4—2—4 on de even verbluffend goede li- cJmamsconditie van bet RBC-elftal, deden ons in de rust van RBCFor tun a in de RBC bestuurskamer belangstellend naar de mensen achter de schermen hiervan vragen. We kwamen daarbij in gesprek roet de voorzitter van RBC, de heer C. W, M, Oomen, arts te Roosendaal. Wie is uw trainer, vroegen we. De heer M. Gilles, la hij beroeps train er? Neen. hij is poli tieman ert geeft ook sportles aan het Roo- tendaalse politiekorps. Is hij volledig ge diplomeerd? Hij heeft het examen voor fcondsoefenmeoster afgelegd en mo°t in één vak nog herexamen doen. In w«Ike club heeft hij gespeeld? Altijd in RBC. Hoe vaak traint hij het eerste ejftai? Twee avonden per week. Heeft hij als oud-spe ler uit eigen gelederen wel voldoende ge zag? Gezag? Nou en uf! Dat is juist het geheim van de smid. Ze luisteren niet al leen onvoorwaardelijk naar hem en volgen at zijn aanwijzingen strikt op, maar gaan ook voor hem door het vuur. Hij heeft, voor de lichaamsconditie gezorgd, die u to blijkt te bewonderen. Maar wanneer is RBC tot het 424 over gegaan en heeft hij ook dit ingestudeerd? Is de technische training, de ploeg- en wedstrijd tact' ek en de mentale training allemaal zijn taak? Deze zomer raakten we een goede speler kwijt en zaten we voor het probleem, dat cnze aanvalsleider Bruininckx als voor hoedespeler te langzaam was geworcen. Samen met de tramer heb ik een inventa risatie van de voor het le elftal in aan merking komende spelers opgemaakt. We kwamen daarbij tot de conclusie, dat we met de invoering van het 4%-4 de sterk ste formatie in het veld zouden kunnen brengen. We hebban bet duchtig irrgeslu- Advertentie Een erfitö winters-warme parka want ze is halemaal met mouton gevoerd, ook de capuchon. 2 jaar Ifoof alle prijzen &>tdl een kleine stijging per maat Vlaardingen Hoogstraat 702, 'X'el. 2195 deerd en er enkele oefenwedstrijden mee gespeeld. Ook tegen PSV. We draaiden voortreffelijk. Met Cools en Bruininckx als centrum backs bleken, we niet alleen van de defensie eer hecht bolwerk te heb ben gemaakt, maar we hadden ook de spelers om de 4-mansvoorhoede bij de aan val steeds numeriek te versterken. Bil de aanval over links met het opkomen afwisselend van Bruijninckx en linkshalf Van der Ven en Op rechts van Cools en rechtshalf Roks. U zal hebben opgemerkt dat het vanmiddag op rechts niet zo klopt We missen de geblesseerde Roks, Hit kan zowel op hel middenveld als in de oor- hoede zijn rol spelen, maar Hendriks is een specifieke half speler die, zodra hij in het voorste gelid opduikt, met zijn taak geen raad weet. Behalve dn vier voorvvaartsen beschikken wij dus over spelers, die de capaciteiten en het uithou dingsvermogen bezitten, om afwisselend als verdediger, middenveldspeler en voor waarts te opereren. Dit is het verrassen de in ons spel, waarmee we de tegen stander steeds voor problemen stelen. RBC valt echter niet met 5 of 6 man aan, maar met alle veMspeiers, wüumn we in het midden. Steeds stond, met RBC in de aanval, uw gehele elftal, op da doelman na, ver op de Fortunahelft, waar bij vier spelers de zaak van achteren af grendelden. En bij een tegenaanval kom*- de tegenstander steeds tegenover een bol werk van minstens zes, maar vaak zelfs van tien man. te staan, zo hebben we eveneens geconstateerd. Als de branding van de zee schuift uw gehele elftal steeds op en te mg. Al uw spelers blijken daarvoor de nodi ge snelheid en ausdauer te bezitten. Al thans in de eerste helft. Kunnen ze dat een hele wedstrijd volhouden? Dat hangt natuurlijk van de kracht van de tegenstan der af en het tempo, dat deze ontwikkelt. Hoe komt u aan uw voetbalkennis? Heeft u zelf ook gespeeld? Jawel, maar een uit blinker ben ik nooit geweest. Samen met de trainer neem ik mijn aandeel in de be spreking van de tactiek en daarnaast neem ik de mentale training voor mijn re kening. Het ene is niet los te denken van het andere. Het is een kwestie van team work, waarbij de technische, tactische en. mentale training als één geheel onderhan den wordt genomen. Omdat Roks ont breekt, draaien we vanmiddag niet eens zo erg best, dat liep tegen WV veel be ter. Voldoende conditie is natuurlijk do grondslag van alles. De spelers doen er alles voor en laten er alles voor staan om deze te verkrijgen. En daarbij blijken twee avonden intensieve training voldoende te zijn, Dit Is dan het relaas van het gesprek met RBC's voorzitter, wiens club thans zo voortreffelijk draait, dat zij eenzelfde stunt lijkt te gaan uithalen als Fortuna vorig seizoen. Een elftal, dat, toen het tegen Fortuna op volle toeren draaide, geen en kele pingelaar, geen enkele spelophouder in zijn midden had. Een elftal, dat voor treffelijk de kunst verstaat de bal het werk te laten doen en met voortdurend lange dieptepasses de grootst mogelijke vaart in het spel legt. Eenvoudig lijkend spel, zon der franje'en wonderschone combinaties, maar uitermate doeltreffend. Een elftal zonder grote uitblinkers, maar een een heid. En het sportieve Brabantse publiek haalt er met volle teugen zijn hart aan op. Misschien kan dit RBC-voorbeeld Fortuna de weg wijzen naar een spoedig herstel. En daar is kans op, als de Fortunaspe- lers de kunst van RBC goed hebben afge keken en hieruit de les hebben getrokken. Misschien is Fortuna wel wakker geschud en gaan alle spelers weer van het begin tot het eind knokken voor wat 2e waard zijn. Niet ieder op eigen houtje eigen glo rie nastreven, maar als met zo'n hechte eenheid, als RBC heeft gedemonstreerd: allemaal voortdurend in beweging, alle maal voortdurend in actie, elkaar onder steunend en aanvullend. Maar allereerst de conditie op peil brengen: intensief trai nen op startsnelheid, springsnelheid, soe pelheid en uithoudingsvermogen. Zonder deze basis geen successen. En als de suc cessen komen, komen ook het moreel en het goede spel terug. Visbank, 1-922 uur n-m., Tentoonstelling Ame rikaanse kunstenaars, Weterlngschool, 2 uur n.m. tot iO uur n.m Tentoonstelling BB. Luxor, 8 00 uur n.mOverspel-Buitenspel 14 jaar. Harmonie, 8.00 uur nm, Studiekring Vlaar dingen met Pierre Janssen. Stadsgehoorzaal, ö.OO uur nan. Hel geheim van Monte Cristo, 14 jaar. WOENSDAG Luxor Theater, 2.30 uur De Vliegende Schotel olie leeftijden). 8 uur: Overspel-buitenspel, (14 jaar). Geopend Apotheek A. Bot, Bilhtonlaart telefoon 4728. »1 oktober Wassende maan Zon op 7.31 uur, onder 17.15 uur Jlaan op 18.14 uur, onder 18.10 uur Op een voor korfbal ongeschikt terrein heeft Oranje Nassau 1 een 5—3 nederlaag tegen koploper HKC opgelopen. Direct na de uitworp keek O.N. tegen een 1—0 ach terstand aan. Vele aanvallen aan beide zijden smoorden in de modder en het duur de meer dan een half uur, alvorens op nieuw een doelpunt kou worden genoteerd. Ditmaal de gelijkmaker van de hand van M. Romers. Pal voor de rust na de thus- club opnieuw de leiding. Na de hervatting voerde HKC de voorsprong tot 4l op. Jan Veldheer verkleinde met een afstand schot de achterstand tot 4r—2 en spoedig hierop bracht J, Schilder de stand op 4Z. Kort voor het einde stelde de thuisclub met een vijfde treffer de zege in veilig heid. O.N. won thuis met 71 van Maas sluis 2 en het O.N.-juniorentwaalftal slachtofferde het bezoekende ODI met 1—l, terwijl ÖNa met 30 da baak bleef over NIO a en Maassluis a thuis met 20 won van ONc Programma voor za terdag: ODI 1—0. N. 1, aanvang 3.45 uur, Harla; ODI 2O.N. 2 aanvang 3.45, Harla DIO 3—O.N. 3, aanvang 3.45 uur. Schulp weg; DBT 1—-O.N. 4. aanvang 3.45 uur, Spijkenisse; DBT a—O.N. c, aanvang 2.30 uur, Spykenisse; O.N. aTOP a, aanvang 3 uur, Floreslaan; RWR cO.N. d, aan vang 3 uur, Rhoon. Eppo Hakman heeft Job van EiJk de tweede ontgoocheling; in het districtskam pioenschap 38/2 bezorgd. Job !s uit vorm en daarmee gaat dan samen, dat niets wil lakken en liet pechdaïvetlje steeds zijn boongelach laat horen. Bovendien verkeer de Eppo in goede vorm. Niettemin, een nor maal spelende Job zou veel te sterk voor Eppo zijn geweest. Het party moyenne van 4.91, dat Job liet noteren geeft de beste illustratie van zijn peilloos diepe Inzin king. Eppo noterde 6.94, wat voor hem een verdienstelijk moyenne mag worden ge noemd. Na de eerste ÏO beurten noteerde hü zelfs een moyenne van 9 5. Met als stand: 8517. Job presteerde hel toen bo vendien 5 maal achtereen te poedelen. Wel Werd ook Eppo minder produktief, maar na 17 beurten had hü toch de comfortabele voorsprong van 32564. Job bleef verschrik kelijk krukken. Vier beurten verder stond hjj op 76 en Eppo op 160. Na de 25e beurt stand: 196126 en na de 32e beurt: 228-—154. Eppo maakte met een slofserie van 17 een einde aan het Van Eijk-drama en Het hem op 177 staan. L IVCS RAM) VAN DE AFGROND Nog een verrassing leek in het vat te T"yE zo langzamerhand legendai ische U uitspraak „Wat Kan kan, kan Kan al leen", was zeker .ook weer van toepassing na het optreden van Wim Kan in zijn ca baret „Herexamen". Zoals nu overal in den lande wel bekend mag verondersteld, viert Wim Kan, samen met zijn vrouw Corry Vonk in „Her examen" zijn vijf en twintig jarige caba retcarrière. Hoe Wim Kan denkt na deze vijfentwintig jaar, kunnen we lezen in het goed verzorgde en leuke programma. „Als je pas begint in dit vak kan je niks en denk je dat je alles kan; als je tvat ver der komt en je begint er wat van te ken nen, denk je „ik kan niks" en als je er 25 jaar mee bezig bent begin je heel vaag te orderscheiden wat je wél en wat je niet kin. Ik ben toch zó benieuwd, hoe het na 50 jaar cabaret zal zijn Zoals u ziet: Na de achterliggende 25 succesrijke jaren is Wim Kan niet van plan er mee op te houden. Gelukkig maar. Want de wijze waarop deze cabaretier gisteravond in de stadsgehoorzaal zijn „Herexamöd" aflegde, doet "het verlangen- rijzen: wanneer doet Wim Kan zijn docto raal? Dit verlangen gaat niet zo zeer uit naar de moeit i jkhei dsfactor van een examen, dan wel naar een nieuw optre den van deze kleinkunstenaar in. Vlaar- dingem 1YJET Wim ICan hopen wij van harte dat het „mooie, gezellige theater" dan geheel is afgeschrevenKan kon niet weten dat hij de spijker flink hard op de kop sloeg toen hij veronderstelde dat er doorgaans wel „geld bij zou moe ten". In ieder geval deze avond niet: de Stadsgehoorzaal had lang geleden een zo talrijk publiek geteld. Overigens, in het hele ttur na de pauze hekelde Kan de ene toestand na. de andere. Of dit nu iets Vlaardlngs was of een kwestie van 's lands belang. Alle verenigde bouwstijlen in ons Vlaaröingse stadhuis werden geflankeerd door een geestige persiflage op onze Ne derlandse excellentie, de minister van buitenlandse zaken. „Het cabaret leeft bij de gratie van de actualiteit", konden we lezen in het pro gramma en hoorden we Kan nog eens duidelijk zeggen. Aan actualiteit ontbrak het in. zijn optreden dan ook niet: de kwestie Cuba was goed vertegenwoordigd. Wanneer we de hele avond bezien, dan kunnen we niet bij Wim Kan zelf stil blij ven staan. We moeten welverdiende aan dacht schenken aan het gehele ensemble, dat het voorprogramma voor zijn reke ning nam. We zagen en hoorden Annelies Bouma in een „Ik ben niet ZQ'n meisje dat lift" en die het tenslotte toch jammer vónd dat er getoeterd werd door gewoon, de bus. Henk Elslnk wns zichtbaar geluk kig met zijn zoon. Jenny Arean en Jacco van Renesse toonden het publiek dat het even goed twisten is op muziek van Beet hoven en Bach, CORRY Vonk, de vrouw van Wim Kan hebben we in enkele scènes gezien, waarvan de kleine soldaat en Zuster Cor- riola ongetwijfeld de hoogtepunten waren. De laatste scène was geregisseerd door Kans collega Toon Hermans. Wim Kan heeft zijn vooraanstaande „te- >i 0 De inwijding van de nieuwe Fortuna- accommodatie werd zaterdagmiddag beslo ten. met een wedstrijd tussen een elftal van Fortuna-offieials en van Forhma-werkers. Een duel, dat de toeschouwers volop amu- Element bood en een groot lach-succes werd. Met deze®- foto van het werkers-elftal be ogen we de inzet van alle werkers voor de verbetering van het Fortunacompïex te eren. Een inzet van clubliefde, die wethOtt- der De Bruijn als het belangrijkste facet van For tuna's nieuwe accommodatie kwa- lificeerd. Ook de scheidsrechter, links met hoed, behoorde tot de werkers, die geen avond ontbrak. In trainingstenue zien we de twee Fortuna junioren, die als sym bool golden voor de inzet van de Fortuna- jeugd en als zodanig de kampïoensvlag van wethouder De Bruijn in ontvangst mochten nemen en hijsen. _;enspe!ers", zoals hij ze zelf noemt, een plaatsje gegeven in zijn jubileumcabaret omdat hij zoveel aan hen te danken heeft. Grootheid wordt immers bereikt, vindt hij, wanneer men spelen moet te- sn grote tegenstanders. Tenslotte willen wij nog de schijnwer pers richten op pianist en componist Ru van Veen, De teksten van het gehele ca baret werden verwaardigd door Wim Kan, Seth Gaaikema en Simon Carmiggelt. Het publiek dankte Wim Kan met een warm applaus en zijn vrouw Corry ook nog met bloemen. zitten. Jan van Duijl heeft tegen Johan v. d. Velde lange tijd op de rand van de af grond gezweefd. Hij moest immers 50 ca ramboles meer maken, maar na de 25e beurt had hij met 158—154 elechts 4 caramboles voorsprong en na de 2?e beurt «tond Van der Velde zelfs met 178—176 voor. Maar toen poe 1de luj driemaal achtereen en Jan van Duijl zou Jan. van Duijl niet zijn ge weest, om daar niet dankbaar van te pro fiteren. Na de 31e beurt was Jan -tot 240—183 uitgelopen, en. na de 36e beurt lag hy met 265—204 voor. Toen Van der Velde op een serie van 10 van zyn tegenstander met 35 antwoordde, kregen we een partijtje carot- tespel te zien, waardoor het partijmoyenne oen nog grotere deuk kreeg, Zo waren de heren na 41 beurten tot 285—225 gevorderd. Volop spanning dus, want beiden konden de partij in één. ruk uitmaken. En dat deed vechtjas Jan van Duijl met een serie van 15. Van der Velde miste de nastoot, waar door hij zijn kans op remise miste. Een. verrassing in de goede zin was het goede kaderspel van Huib van der Does. Hij blijkt van dit kadertoernooi al veel te hebben opgestoken. Hij kwam weliswaar niet tot respectabele series maar in 2ijn kaderspel zit een duidelijk opgaande lijn, getuige het goede partijmoyenne van 6.75. Gerrit van Gendt kreeg geen kans tegen hem en bleef op 192 staan. De eerste winst- partij van de jeugdige Tonegidospeler! Klaas Dijkshoorn en Gerard Valkensteyn hebben er een marathonpartij van gemaakt, die Klaas neg juist voor de 50e beurt kon beëindigen. Onbedreigd, want van de aan vang af heeft hij zijn voorsprong steeds vergroot om de partij met 56 caramboles af te sluiten. De zege van Eppo Hekman op Job '/an Eijk had tot gevolg, dat op de «lot- avond het duel Van Duijl—-Hekman «taat te wachten en Job van Eijk vrijdag in de voorlaatste ronde Jan van Duij! krijgt te bekampen. Wel is Job nu uitgeschakeld, maar misschien wil hij tegen zijn grote Schiedarnse rivaal laten zien; dat er een Vlaardinger is, die hem in dit kaderapel kan weerstaan. Eppo speelt zijn voorlaatste partij tegen Joh. v. d. Velde, wat etelüg een verrassing kan opleveren. Want heeft de laatste in zijn eerste partij niet een mo yenne van 30.— gespeeld? Voorts komt Dijkshoorn vrijdag legen Van der Does uit Hekman 256 250 26 35 6.94 Van Eijk 300 177 36 32 4.91 Van Daïjl 300 300 42 27 7.14 v. d. Velde 250 22S 42 39 5.42 v. d. Does 250 250 37 17 6.75 v. Gendt 250 193 37 21 5.38 Valkensteyn 250 394 49 35 3.95 Dijkshoorn 250 25 49 27 5A8 Van Dujjl 10 1500 143 58 10,35 Hekman 30 3250 221 35 5.65 Van Ejjk 6 1376 163 85 8.54 v. d, Velde 4 1192 213 50 5.59 v. Gendt 4 88 188 35 5.25 DQksboorn 4 850 200 27 4.25 v. d. Does 2 756 165 21 4.58 Valkensteyn 0 839 203 23 4.33 De spoorwegovergang nabij de ENCK wordt tot 12 meter verbreed en de met de hand bediende overwegbomen worden ver vangen door automatische halve bomen: ahobs. Dit modems systeem van overwe- genbeveïliging wordt in ons land reeds op meer dan 180 overwegen toegepast. De er varingen. hiermee zowel van de wegge bruikers als van de verkeerspolitie, zjjn over het algemeen, zeer gunstig. Dit sy steem geeft een. 20 hoog mogelijke veilig heid, aJs de weggebruikers zich aan de verkeersregels houden. De Ned. Spoorwe gen voeren het werk uit en brengen de gemeente daarvoor f 45.126 in rekening. Bovendien moet de gemeente een vaste bijdrage van f15.580 aan de Spoorwegen verlenen in de kosten van het aanbrengen van de ahobs Deze bijdrage is dezelfde als die, welke de gemeente zou moeten betalen als de nieuwe overweg met hele bediende bomen zou worden beveiligd. De Spoorwegen neemt de meerkosten voor haar rekening. Voorts zullen de door en voor rekening van de gemeente aan de noordzijde van de overweg uit te voeren bestratingswerken met bijkomende wer ken (zoals de verlegging van kabels en de verplaatsing van lichtmasten) naar ra ming een uitgave van f 25-800 vergen. Provinciale waterstaat zorgt voor de uit voering van alle bestratingen aan de zuidzijde van de overweg, welke zijde echter niet alleen wordt begrensd door het gedeelte van de Maassluissedijk. dat aan de provincie Zuid-Holland behoort, maar ook door de aan de gemeente in eigen dom behprende Deltaweg. Met de provin cie wordt overleg gepleegd over het door en voor haar rekening uitvoeren van de bestratingswerken ten zuiden van de over weg met inbegrip van het gedeelte, be trekking hebbend op het maken van een nieuwe aansluiting van de Deltaweg aan de Maassluissed ijk/overweg en over de verlening van een bijdrage in de ten laste van de gemeente komende kosten der voorzieningen aan de spoorwegovergang- Mocht blijken dat ook een gedeelte van de bestratingswerken aan de zuidzijde door Majoor G. Kooïstra de bevelvoerend of ficier van korps Vlaardtngen van het Le ger des Heils, heeft de zogenaamde vaar welorders ontvangen en wordt per 1 no vember a.s. aangesteld als hoofd van het reclasseringsbureau van het Leger des Heils te Almelo, In zijn plaats is op de zelfde datum aangesteld brigadier H. Hor dijk. Geboren: Johanna Hendrika, d. v, H- van der Have en J. H. Hoogerwerf, Vi: Johannes Poststraat 13. Overleden: Arno Don, oud 6 dagen, VI: Grjsbrecht van Amstelstraal 220; Jacobs Strujjs, oud 91 jr, wed. v. H. WesterdÜK, VI: Lijsterlaan 34. HAKING VANGSTBER1CHTEN Praairapport van hedenmorgen: Hendrik en Jan VI 70 25 kantjes; Vlaardingen VI 78— 10 k; Maas VI 79 IS k; Bertina VI 85 30 k; Jan en Ineke VI 89 25 k; Voor lichter VI 114 34 k; Clara VI 172 25 k; Kon. "Wïlhelmïna VI 190 20 k; Noord ster VI 197 70 k. Aanvoer: VI 122 met 160 kantjes en 40 kantjes makreel en voor rekening van de gemeente uitge voerd moet worden, dan zullen B. en W. de raad een aanvrage voor een aanvul lend krediet doen toekomen. en Valkensteyn tegen Van Gendt Laatste partijen en huidige stand: BILJARTEN Zowel in het district Rotterdam als in dat van Schiedam is een Vlaardtagrer Se klas kampioen geworden. In Rotterdam werd Cor Eigenraam, lid van de biljartclub En gels, kampioen. In zfjn 6 partijen veroverde hij 19 punten, maakte een hoogste serie van 13 en een algemeen moyenne van 1.58. Hij promoveerde daarmee naar de 4e klas en plaatste zich in de strijd voor de gewes telijke titel. De biljartvereniging Bellevue in Maas sluis organiseerde de finalestr0d om de titeï in het biljartdisfrict Schiedam. Acht spelers hadden zich na een lange reeks van voor- wedstrfjden fn de finale geplaatst. Gisteravond beleefden we het slof hier van. Als kampioen kon Nol van der Maarel huldigen de Tonegidospeler Piet van Ree ven en bovendien memoreren, dat niet min der dan vier van de finalisten waren gepro moveerd. Behalve kampioen Van Reeven met een moyenne van 1,45, diens clubgenoot Th. Planbeck met 1.50, J. Bot van Bellevue met 1.45 en J. Nieuwenhuizen van Volksge. bouw met 1.35. Prijzen reikte hij uit aan Van Reeven als kampioen, aan Bot voor de kortste partij (20 beurten) en aan Ph. Brus- saard van Tonegido voor de hoogste serie (15)De overige finalisten waren: M. Meyer van Volksgebouw, Harte jr. van Sunlight en Van Vooren van Atlantic. De eindstand luidt: P. v. Reeven 12 337 233 12 1.45 J. Njeuwenhuiaen 20 314 23 2 8 1.35 J. Bot 9 321 222 8 1.45 Th. Planbeck 8 329 212 11 1,50 M. Meyer 6 306 267 10 1.11 Ph. Brussaard 4 287 231 15 1.24 Harte jr. 4 310 259 8 119 v. Vooren 3 266 246 8 1.08 Als districtskampioenen «wtach Eigcn- raam en Van Reeven op 10 en 11 november in Den Haag in het gewestelijk kampioen schap uit. D>o directie het NXEVWSB&AB behoudt zich het recht voor advertenties tonder opgaaf van redenen te welüoren. Sd advericnues onder num mer worden aan de adver teerder niet doorgegeven, drukwerken, circulaires en dergelijkb stukken afkom stig van tussenpersonen, hetzelfde geldt voor andere stukken, welke niet bona fide op de inhoud van de advertentie reflecteren, stukken, d!e bij het blad blijven berusten, wot den na een maand na controls van de Inhoud vernietigd. Voor fouten m telefonisch opgegeven advertenties is het blad niet aansprake- VerzoeX om herptaat- aonder betaling of itutle kan derhalve niet worden ingewilligd. lijk. K5S„ Overal zijn er mensen die Uw Klant zouden zjjn ais zij ken- deu. Wanneer U oil- voorbeeld schoonheids middelen verkoopt ol speelgoederen, of col* berts - weten dan aJ degenen die zoiets no dig hebben, dat dte voortreffelijk kunt te- veren? U zegt nee? Maar dan mist U vele, vele kansen want het is immers heel eenvoudig om aJ die mensen te bereiken, □e ervaring heeft ge leerd, dat in dit land ds gbl ad ad verten ties worden gespeld dat ze tienduizenden, -ja honderdduizenden tol de koopdaad brengen de kunt U niet missen geen dag Uw advertentie to de dagbladen die doet het 'ml Daarmee laat U van horen daar mee brengt U nieuwe klanten 1» beweging. Maar daar goed gebruik vanl Om tegemoet te komen, aan de wensen onzer Cliënten openen wij donderdag; 1 november aa. Als enige Deposxtèr in Vlaardingen wordt gebruik gemaakt van de wereldberoemde schoonheids- producten van ORLANE PARIS Behandeling volgens afspraak. Kuiperstraat 52 - Vlaardingen - Tel. 8650 BEDRIJF TE UTRECHT vraagt voor haar montagewerken: (mei N.V.L.-dipIoma). Teven® bestaat op onze FITTER SSCHOOL bij voorkeur voor metaalbewerkers (niet ouder dan 30 jaar), de mogelijkheid een voor de olïoverwerkende industrie te volgen. Na voltooide opleiding volgt tewerk stelling op een onzer binnenlandse montagewerken. Regeling voor msgeldvergoeding of kost- en reisgeldvergoeding. Gratis bedrijfskleding. Gunstige winstaandeelregéling. Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden woensdag 31 oktober a.s. tussen 7 en 8 uur r..m. bij het Gew. Arbeidsbureau te MAASSLUIS, alwaar een Werkspoor-vertegenwoordiger aan wezig is. Reis. en verzolmkosten bjj sollicitatie worden vergoed-

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1962 | | pagina 1